Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Anální sex, klystýr, extrémní praktiky – zkušenosti

Tlusté střevo, konečník

Zkušenosti a tipy jak na anální sex, klystýr a extrémní anální praktiky. Informace anatomii análu a rizicích análního sexu.

Na tuto stránku přichází hodně z Vás z celého světa. Pokud se Vám článek bude líbit, podívejte se i do našeho e-shopu. Máme spoustu sexuálních hraček, co jinde nenajdete.

Anatomie a limity análu – délka, šířka

Netrénovaný člověk po krátkém roztahování zvládne lidský penis nebo 4cm silnou hračku do hloubky 15 cm. Ta projde řitním otvorem (anus – označení vyústění), řitním kanálem 2,5–3,5cm s vnějším a vnitřním svěračem a konečníkem (rectum) 10–12cm. Následuje sigmoid colon (esovitá klička) – ostrý pohyb doleva z pohledu člověka (při pohledu na obrázek ostrý pohyb doprava). Ten působí odpor pro zaváděnou hračku a máme pocit, jako by tam byl další svěrač.

Svěrače jsou však pouze kolem análního kanálu a dále je již jen tenká hladká svalovina kolem střev, jež ve střevě samovolně posouvá tělem nezpracované látky. Proto v drtivé většině pornofilmů vidíme zásun dild o tloušťce nad 4,5 cm pouze do hloubky cca 15 cm.

Netrénovaná žena o výšce 160cm zvládne prvním ohybem sigmoid colon protlačit hračku cca 3,5 cm v průměru, muž cca 4cm, trénovaná žena cca 4,5–5 cm a trénovaný muž cca 5cm-6cm (více již jsou spíše extrémy). Trénované herečky si umí dočasně vytáhnout sigmoid colon (a část descending colon) nahoru a doprostřed břicha. Další hranice je cca v hloubce 30–35cm, kdy se sigmoid colon stáčí nahoru do sestupného trakčníku (descending colon). Skrz tento druhý ohyb sigmoid colon můžete protlačit pomůcku zhruba o poloviční tloušťce, než na předchozím ohybu. Dráždění tohoto druhého ohybu vyvolává velmi intenzivní pocity. Velmi tenké dildo do 2,5–3cm lze zavést do hloubky až 70cm. Tlusté střevo je dlouhé zhruba 1,5 metru.

Do šířky lze anální otvor roztáhnout pomůckou o průměru 6cm po týdnech či měsících tréningu. Po letech vytrvalého tréningu někteří výjimeční lidé dokáží pojmout pomůcku o průměru 12-13cm.

Důvody análního sexu?

Pestrost, dominance muže, submisivita ženy, užší otvor. Dráždění hladké svaloviny uvnitř těla vyvolá intenzivní pocity u obou pohlaví bez ohledu na submisvitu či dominanci. Flexibila, zvládnutí více partnerů či hraček, odpočinek pro vaginu.

Za běžný standard je považován koitální a orální sex. Anální sex zkusí asi 60% heterosexuálních párů vyspělých zemí. Ale aktivně – např. jednou týdně anální sex dělá dle našeho průzkumu cca 100 párů od 15 – 45 let z různých sociálních skupin pouze 15-20% heterosexuálních párů. Většinou na popud muže. Podobné procento mužů (i heterosexuálních) vítá anální sex v i pasivní roli. Pasivní anální sex ale může být příjemný pro jakoukoli ženu i muže. Ženy i muži dosahují análních orgasmů, většinou však při současném dráždění dalších intimních míst.

Análnímu sexu může bránit psychický odpor – morálka, hygiena, strach z bolesti či obavy z domnělých negativních účinků. Někdy to může být i čas partnerů, neboť na anální sex je třeba více času. Zavedení do análu i též vyžaduje relativně vyšší tvrdost penisu než zavedení do vaginy.

Anální sex tak může být z pohledu ženy nadstandardem, za který lze žádat něco navíc. Anální sex není přirozená sexuální praktika. Nemá smysl partnera o tom přesvědčovat, protože to je prostě holý fakt. Jednoznačně biologicky a většinově i společensky. Přistupte na to, že partner pro Vás dělá něco extra, a půjde to snáze. Více článek Jak získat manželku či přítelkyni pro anální sex.

Začátky análního sexu a tipy

Nejprve idálně vyzkoušejte na sobě s umělým penisem. Pokud zkoušíte hned v páru, zvolte jako pasivné partner alespoň pozici nahoře, kdy si sami regulujete hloubku průniku. Postupným roztahováním, při kterém respektujete limit těla (bolest), se vyhnete mimovolním stahům a svěrače rychleji a bez bolestivých následků či poranění uvolníte. Z tohoto důvodu nedoporučujeme a neprodáváme přípravky na znecitlivění.

Někdy chce hlubší posun prostě jen čas, zpravidla v řádu dnů či několika málo týdnů. A pravidelný tréning. Při absenci tréningu se tělo vrací do základních limitů roztažení. V žádném případě se není třeba se bát, že budete mít problémy únikem vylučovaných látek. To je čistý mýtus. A není tomut tak ani u extrémního roztahování konečníku.

Vzhledem k tomu, že i předškolní děti běžně vylučují i 4,5cm silná hovna, měl by normální dospělý člověk zvládnout průměrný lidský penis během několika dní.

Pokud cítíte před či při sexu potřebu jít na toaletu, udělejte to. Při středním (nad 10cm) či hlubokém zavedení (nad 20 cm) je tlusté střevo běžně částečně zaplněno stolicí připravenou k vyloučení. To není nutně indikací potřeby jít na toaletu. Tyto zbytky v konečníku však při dráždění rozdírají sliznici. Pokud se objeví na penisu ve větším než kapičkovém množství, očistěte to a dle subjektivní pohody jděte na toaletu či proveďte klystýr.

Výběr správného análního lubrikantu

Většina gelů na vodní bázi, i těch neparfémovaných, s označením “anal” či “natural” aj. má desinfekční přísadu proti plísním, aby gel vydržel po celou dobu garantované trvanlivosti. Tato přísada pálí ve vagině, ale zejména v citlivější tkáni análu. Anál se svírá a snaží se lubrikant vytlačit. Někteří lidé jsou proti tomu odolní, ale na to nespoléhejte. Gel si předem vždy odzkoušejte alepoň na sobě, než jej dáte partnerovi a pak i na partnerovi. Buďtě připravení na situaci, že jí nebo jemu Vámi vybraný gel nesedne.

V našem sexshopu jsou lubrikanty na vodní bázi bez pálivé desinfeční přísady přísady lubrikanty Lona jahoda, Lona malina, Waterglide Cherry, Waterglide Artificial Sperm, Male Lubricant Powder. Ty lze užít na všechny druhy sexu a všechny druhy hraček. Neparfémované gely na silikonové či olejové bázi zpravidla nepálí, ale mohou narušovat kondom.

Na anální sex bez kondomu jsou nejlepší lubrikační krémy. Nutno rozlišovat mezi Análnímimi lubrikačními krémy na bázi oleje (výborné), prostými lubrikačními oleji (velmi špatné – příliš tenká vrstva nechrání tkáň před zraněním) a tukovými krémy – vaselina, tuk (nedostatečně kluzné nebo příliš tenká vrstva). Více viz Test anální lubrikační krémy. Lubrikační krémy je vhodné kombinovat s trochou jeleního loje před zavedením lubrikačního krému. Jelení lůj na rozdíl od ostatních lubrikantů vytvoří dlouhodobou ochrannou vrstvu (několik hodin), jež brání vysušení poraněné tkáně. To urychlí hojení a snižuje riziko zanícení poraněné tkáně.

TIP: Pro drsnější anální sex a zavádění větších předmětů však doporučujeme kvalitnější lubrikaci v podobě neparfémovaného análního lubrikačního krému bez pálivých desinfekčních přísad (Elbow Grease Original Cream nebo Lubrikating Cream Fist v různě velkých baleních.)

Vedlejší důsledky, negativa i pozitiva análního sexu

Anální sex je náročnější na hygienu. Uvolněné zbytky potravy ve střevě znamenají vyšší rizika zánětu pochvy či močového měchýře obou partnerů. Sliznice análního otvoru a konečníku a tlustého střeva je náchylnější na poranění (i v důsledku někdy relativně ostrých zbytků potravy, např. oříšky) a tím pádem i na přenos pohlavních chorob. Vědecké studie vyvracejí obecně rozšířenou domněnku o vyšším riziku inkontinence v důsledku análního sexu. Řitní otvor lze postupným bezbolestným roztahováním zvětšit (po velmi intenzivním tréningu v řádech hodin denně lze dokonce vytrénovat prolaps), avšak svěrač svou funkci bude plnit nadále spolehlivě.

Hemoroidy a praskliny (fissury)

V souvislosti s análním sexem laici často mluví o riziku hemoroidů. V zásadě mají lidé mnohem častěji potíže s prasklinami (fissury), jež mechanicky poraní svalovou tkáň řitního svěrače, například při větším hovnu či ostrých zbytcích potravy.  Praskliny nastávají při uspěchaném bolestivém análním sexu, častěji ale nepřiměřenou manipulací velkými hračkami.

Při ohleduplném análním sexu by k tomu dojít nemělo. Pokud se anální sex provede dobře, tzn. postupně a bezbolestně, riziko hemoroidů či prasklin to naopak sníží (viz dále).

Při silnějším narušení konečníku či střev se ve výkalech mohou opakovně objevit i světlé hlenovité struktury (nezaměnovat se zbytky lubrikantu), někdy i trochu připomínající střeva či kůži . Zvýšený výskyt hlenu ve střevě má ochrannou a izolační funkci. Značí to patrně zánět střevní sliznice. A také že jdete velikostí dost přes Váš aktuální limit nebo používáte pomůcky nevhodným či agresivním způsobem! Hlen má ochrannou hojivou funkci. Pokud ale nemáte větší bolesti, mělo by se to během 2 týdnů zahojit.

Anální sex jako zdravotní prevence

Anální sex či dilatace pomůckymi může působit preventivně proti prasklinám i při opatrné dilataci a aplikaci izolačního krému podporujícího hojení (viz dále) i uspíšit hojení prasklin. Může Vás naučit uvolnit svěrač při vylučování a tkáň poraněná prasklinout se při takovém šetrnějším vylučování méně odírá a rychleji hojí.  Známe spoustu lidí s hemoroidy (běžná zdravotní potíž ve vyšším věku), ale nikoho s hemoroidy, kdo by pravidelně např. jednou týdně či měsíčně provozoval (pasivní) anální sex. Ono to dává smysl – hemoroidy se i v první fázi léčí promazáváním a masírováním.

Jednomu z našich zákazníků procvičování konečníku pomůckami jako prevenci fissur doporučil lékař. Zpětná vazba toho zákazníka: pokud pár týdnů necvičím s análními hračkami, je to horší. Drobná poranění se zahojí zpravidla za den nebo dva dny. Pokud ale i přes větší bolest zavedete pomůcku příliš velkou, a nejste k tomu postupně trénování, sliznici si roztrhnete. Poraněná oblast následně bolí při vylučování asi týden a během pár týdnů se zcela zhojí. Masáž hemoroidu vhodným neparfémovaným mastným krémem např. jelením lojem hojení podporuje. Rána ve střevní sliznici nevysychá, snižuje se riziko dalšího poškození zbytky potravy i riziko zánětu. U starších lidí a lidí se zhoršeným hojením (např. diabetici) to bude trvat déle.

Krvácení při análním sexu

Po análních hrátkách může sliznice drobně krvácet (zabarvení toaletního papíru, při silnějším stupni i zabarvené stolice na určitém místě) a bolest či falešné nutkání jít na toaletu není v začátcích výjimkou a mělo by ustat do 1–3 dnů. Stále však značí chybné provedení análního sexu, tj.  nad Vaše aktuální tělesné limity či příliš rychle bez dostatečného uvolnění. Silnější krvácení by při ohleduplném análním sexu nastat nemělo.

Při tréningu většími či delšími předměty to ve vzrušení můžete i přes varování bolestí přehnat. Silné krvácení je, když z vás při tlačení kape až krátce lehce „teče“ krev a nebolí to. V tomto stavu ještě nemusí být nezbytné vyhledat lékaře a mělo by to ustat 3. den. To neznamená, že až sem se máte dostat. Ale pokud jste pitomí, nastane to a nejsou jiné signály, že je něco špatně (teplota, nevolnost, větší bolest i mimo vylučování), tělo by to mělo zvládnout. Pokud je něco špatně jako větší bolesti, teploty, nevolnost či jiné extrémní příznaky, jděte k lékaři.

Možné nepříjemné pocity po análním sexu

Objevují se při prvních pokusech s penisem nebo pak při intenzivním tréningu hračkami tlustými 5cm a více. Projevují se to nutkáním jít na toaletu, ač ve skutečnosti nepotřebujete. Jsou nejčastěji způsobeny mírným namožením svaloviny vnějšího a častěji vnitřního svěrače kolem řitního kanálu (cca 2,5-3,5cm od řitního otvoru) a hladká svaloviny kolem konečníku (dalších cca 10-12cm dovnitř těla), případně hladké svaloviny kolem tračníku (poslední část tlustého střeva). Lidově řečeno mírně jste si tyto svaly namohli jako při vytlačení zvláště objemného exkrementu a máte dočasně lehce narušenou trakci střevní svaloviny. Svaly mohou být i lehce stažené a proto tlačí.

Hladkou svalovinu v zásadě nelze ovládat vůlí a úlevu a uvolnění Vám dopřeje teplá sprcha či samovolné stahy této hladké svaloviny při orgasmu (bez zavedení do análu). Lze též i lehce cvičit, zatnout a uvolnit hýžďové svaly a svěrač, ale nemá smysl tlačit, tím byste svaly jen dále traumatizovaly. Zpravidla se to vrátí do normálu během 1 nebo 2 dnů. Při intenzivnějším tréningu pomůckami nad 25 cm si můžete způsobit i lehkou zácpu. Nejdéle do 14 dnů by to mělo být zpět v normálu. Návrat do normálního stavu lze mimo metody výše podpořit i lehkými klystýry.

Modřina na análu

Modřina na análu je u běžných lidí výjimečná. Může vzniknout v důsledku otlaku, např. pokud dlouho sedíte na dildu. V zásadě nebolí, jen máte barevný anál.

Anální kolíky

Nafukovací hračky dopřejí i začátečníkům bezbolestně okusit pocit velkého naplnění. Ale guma, z níž jsou vyrobeny, relativně tahá za kůži. Levnější nafukovací hračky mají tenkou gumu snáze nerušitelnou tvrdými zbytky stolice (oříšky apod.) a plastový ventil, jež upouští vzduch. Alternativou je kolík s postupně rozšiřujícími se stupni (v průměru 2-4 cm, pro pokročilejší 3 až 6 cm), jenž lépe uvolní svěrač. Pokročilí mají k dispozici masivní klíny pro roztažení (7-15 cm) či masivní dilda s délkou až 55cm. Více viz Ideální tvrdost hračky 7,5HC (tvrdost uvolněného svalu) a její výhody.

Kombinace vaginálního a análního sexu

Kombinovat vaginální a anální sex bez náležitého omytí, jak to dělají v pornofilmech, je efektní nejen v pornofilmech, ale i v realitě. Je  silná vzpruha pro muže i ženu. Tato technika vždy zvyšuje riziko poševního zánětu. Absence omytí v krátké době po sexu znamená zánět skoro jistě, proto nekombinujte anální a vaginální sex tam, kde se následně nelze dobře omýt – v přírodě, na cestách apod.

Klystýr

V některých sexshopech se lze dočíst nepravdivé informace o ozdravných a očistných účincích pročištění tlustého střeva a po tréningu případně i tenkého střeva. Zdravé tělo je uzpůsobeno na řádné zbavení se vylučovaných zbytků potravy. Klystýr s pitnou vodou v rozumné míře a frekvenci tělu neškodí. Klystýr není třeba pro běžné anální hrátky s penisem do velikosti 15cm (někdy ani až 20 cm záleží na aktuální “naplněnosti” těla), případně stačí lehký klystýr a hned vyloučit.

Lze použít pitnou vodu.  Jiné poživatelé tekutiny např. mléko bývají z hygienického hlediska méně vhodné, ale tělo je zvládá. Napouštět lze speciálními irigátory – napouštěcím mačkacím balónkem, injekční stříkačkou, závěsným vakem, nejpohodlněji sprchami, ale stačí i plastový kuchyňský trychtýř s dobře zaoblenou hranou. Nám se nejvíce osvědčila velká injekční stříkačka 350ml nebo 500ml. Pomůcku pro klystýr lubrikujte.

TIP: Nepanují-li vedra, mějte po ruce svetr či velký suchý ručník či horkovzdušné topení. Je nutné být při tom v teple. Nehýbáte se, jste jen částečně oděni a záchod obvykle nepatří k nejteplejším místnostem. Napouštěné množství je individuální dle člověka a jeho aktuálního stavu.

Hluboký klystýr

V nemocnicích dělají spíše silný klystýr, co tělo zvládne např. 0,5 až 0,75l. Doma má smysl pouze, pokud chcete rozměry zaváděných pomůcek atakovat Vaše hranice či samostatně jako SM/SubDom praktika či doplněk pohlavních hrátek, kdy střeva naplněná teplou vodou uvolní a zintenzivní pocity při genitální stimulaci. Lze umocnit análním plugem. Nejefektivnější – nejkratší a nejméně náročná technika hlubokého klystýru je lubrikace a hluboké zavedení hadicovité anální sprchy a současné napouštění a vylučování (cca 10 až 15 minut). Ostatní techniky trvají až hodinu a zbytečně více dráždí.

Při vylučování vody z hlubšího klystýru má tělo tendenci pokračovat ve stazích, ale voda ze střev ještě do konečníku „nedotekla“, tzn. že máte stahy, jejichž výsledkem není okamžité vylučování vody či exkrementů. Tyto stahy je třeba „proti vůli těla“ mírně potlačit (zklidnit svěrač a střeva) a nechat otvor uvolněn až pro okamžik skutečné potřeby. Časem si osvojíte techniku, jež Vám vyhovuje (např. kombinované částečné a silné tlačení při zvládnutí mimovolních stahů) a budete to zvládat rychleji bez nepříjemných pocitů. Na závěr vylučování je vhodné zatlačit ve stoje a konečník zakrýt toaletním papírem. Takto obvykle vyloučíte poslední zbytky, jež by se jinak uvolňovaly při sexuálních hrátkách.

Netrénovaný pojme od 0,75 do 1,5, trénovaný průměrně vysoký muž by mohl zvládnout 2 až 2,5l, kdy limit Vám naznačí bolest v útrobách (jako by se Vám chtělo zvracet). Sami zjistíte, co snesete. Po klystýru je konečník citlivější na odírání, dopřejte mu dostatek vhodného mastného krému nebo lubrikantu.

Hluboký klystýr zpravidla mírně sníží chuť na extrémní tréning i příjemnost zavádění pomůcek. Proto jej používejte pouze, pokud Vás zavedená pomůcka tlačí vzhledem k nedostatečnému vyprázdění. To poznáte pocitově.

Extrémní anální praktiky

pomůcky: ČAS 1h nebo 2h každý den, teplý pokoj, klystýr sprchová hadice, jelení lůj (velmi tučný krém), případně i neparfémovaný lubrikant na vodní či silikonové bázi (ne lubrikant na olejové bázi – příliš tenký – řeže sliznici), měkké anální kolíky nebo dilda, ručník pod sebe

Po klystýru do análu vložíme trochu neparfemovaného jeleního loje. Činí stěny konečníku a střev kluzkými i pokud standardní lubrikant gel zaschne. Lubrikant jelení lůj zůstává i po ukončení tréningu v těle a pomáhá hojení tkáně. Jako hlavní lubrikant užijte kvalitní lubrikační krém na olejové bázi bez pálivých desinfekčních přísad (více výše Výběr správného análního lubrikantu). Na začátek dopuručujeme zavést tenké dlouhé (např. dvojité) dildo pro uvolnění řitního otvoru a svaloviny kolem konečníku a střeva. Tím se sliznice i promaže jelením lojem. Teprve při přechodu na silnější dilda k jelenímu loji můžeme přidat klasický gel, pokud požaduje vyšší kluznost. Lze střídat tenké dlouhé kolíky roztahování do hloubky a silné kratší pro roztahování do šířky. Sliznice a svalovina kolem ní tak bude mít čas se uvolnit.

Z úvodního obrázku můžete vidět, že střevo se za konečníkem stáčí z vlastního pohledu člověka doleva. V zásadě ale nikdy nevíte, v jakém úhlu je konec Vámi zavedeného dilda vůči aktuálnímu úseku tkáně. Jednoduše dildo tlačíte směrem, kde to nebolí nebo bolí nejméně.

Pokud půjdete přes bolest, krátkodobě dosáhnete lepších výsledků, ale následné hojení Vás bude stát více, než když budete trénovat bez bolesti nebo s minimální bolestí. Kolíky silnější než 5cm musí být velmi měkké, jinak je to ztráta času i vyšší riziko poškození tkáně.

TIP: Přečtěte si více o Ideální tvrdost hračky 7,5HC (tvrdost uvolněného svalu) a její výhody.

Než se pořádně roztáhnete, bude Vám to i s klystýrem trvat cca 45 minut. Zpravila se při tom pohybujete či masturbujete a končíte velmi rozehřátí podobně jako při delším sexu nebo rychlé chůzi. Zbude po Vás i lehký nepořádek a máte chuť jej nejprv uklidit a pak jít v klidu do sprchy.  Úklid počká. Nejprve se osprchujte a oblečte, ať si udržíte teplo a pohodu. Po běhu také nejdete uklízet.

Vytahování konečníku do prolapsu vakuovou pumpou

Zajistí zajímavý pohled – dočasný prolaps análu i méně trénovaným. Je třeba dávkovat míru a bezpečně vědět, jak z pumpy upustit vzuch (snížit podtlak). Nejprve odzkoušejte na sobě. Hranice mezi příjemným a bolestivým je relativně blízká. Stačí i málo výkonná pumpa.

Co nezkoušejte

Pokud zatlačíte anální hračku až do střeva za ohyb sigmoid colon (např. dalším dildem), může tam uvíznout. Značně to tlačí, ale nemůžete na toaletu jako při zácpě. Tělo našeho testéra se s tím asi po 90 minutách vypořádalo. Bylo to prvně, kdy se přes mnohé drastické zkušenosti opravdu bál. Bylo třeba tomu nechat volný průběh a čas a šlo to samo. Pokud to přesto budete chtít zkusit, zatlačte anální hračku širším koncem napřed, aby užší konec ve sigmoid colon snadněji mohl ven.

Riziko obarvení hračky exkrementy

Týká se světlých PVC hraček. TPE a silikonové hračky na to v podstatě netrpí. Kondom je na ochranu hraček zbytečně drahý. Kondom se též v agresivním a stísněném prostoru konečníku se více trhá. Zvláště na pomůcce, jež je obvykle tužší než lidský penis a téměř vždy na velké pomůcce. Ty nejlepší anální lubrikanty mj. ani nejsou s kondomem použitelné (viz Test análních lubrikačních krémů). Doporučujeme klystýr a jednu prorážecí hračku, jež částečně nabere a vytáhne a částečně zatlačí exkrementy zpět do střev. Tyto první exkrementy obarvují nejvíce. Extra náchylné jsou hračky po požití většího množství alkoholu, zejména pak červeného vína.

související články:

Test análních lubrikačních krémů – bodové srovnání

Jak získat ženu, přítelkyni pro anální sex

32 komentářů k “Anální sex, klystýr, extrémní praktiky – zkušenosti”
 1. Anonym

  Klystýr mám rád. Protože ho praktikuji dost dlouho, zvládnu při pomalém napouštění, kdy mám nohy zavěšené na hrazdičce, i 4 litry. Ten pocit naplnění je báječný, někdy napouštění opakuji i třikrát. Protože klystýr aplikuji nejméně třikrát za týden, prakticky vůbec nemám běžnou stolici. Klystýr je prostě báječný. Dominik

 2. Anonym

  Dobrý den, potřebuji radu, jak překonat první kličku. Bojím se jít přes bolest a samo to tam i s dostatkem lubrikantu nechce vlézt. Dildo je elastické 5 x 70 cm.
  S krátkým dildem jsem na 9 cm průměru, ale rád bych šel do hloubky :o) právě s tím užším. Díky za radu.

 3. redakce

  5cm je moc, pokud začínáte, zkuste max 4cm. Když budete dildo postupně tlačit směrem dovnitř a střeva občas směrem ven (jaky byste vylučoval), mělo by to jít.

 4. Anonym

  I am a 27-year-old woman and petite at 5’1” and 102 lbs. My boyfriend is 47 and has a penis that is 11 inches long when erect with a diameter of 1.8 inches. We regularly have anal sex about six or seven times each week. The only lube we use is his saliva on my anus. I do not enjoy pain, but I am submissive by nature, so I always submit to anal sex with him whenever he requests it, knowing that it will stretch my sphincter muscles painfully wide and cause me to cry. However, I always willingly endure this severe but temporary agony for up to four hours during a session in order to accommodate his penis through the full length of my rectum and into a part of my sigmoid colon. If he goes the full four hours, he will deliver up to 14,400 anal thrusts that are “balls deep.” During a session, he is able to ejaculate up to 12 times and to remain hard throughout. If I object, resist, and/or disappoint him in any way, I shall be punished immediately after the anal sex session in order to improve my future discipline. For punishment, I shall lie nude and face down on a bed with my wrists and ankles tightly secured to four bedposts. Then, with a leather belt, he shall whip my buttocks and/or the backs of my thighs, with an occasional errant strike touching my calf muscles and/or my back. A total of 86 lashes shall be delivered, and after each I shall count out loud.

 5. Anonym

  jak zacząć ćwiczyć wypadanie odbytu tak aby na zewnątrz pupy pojawiła się róża?

  Adam.

 6. redakce

  Prolaps vznikne až po dlouhé době a dostatečném uvolnění konečníku velkými hračkami, patrně nejrychleji toho dosáhnete nafukovacím hračkami a hračkami z liquid silikonu.

 7. Anonym

  It’s absolutely true aboout hemorrhoids being better after chronic (several years) of regular anal stimulation with a dildo. Mine were operated on twice (actually a birth defect) and they still came back because I am on Morphine for severe arthritis and that drug just jams the whole system up like a Los Angeles freeway. My danger came from using a too-hard dildo. I was great, the vibe feature got me off but, about a week after a particularly vigorous session, I had a large plaque of tissue fall (yes, fall, no cramps or straining, it just expelled) out of my rectum. It was about 8 cm X 3cm and cordoury textured like the tripe sold in the meat markket. There was no blood or any fluids at all, and happily, no pain. Nevertheless, I freaked just a bit and showed it to my wife, who is a nurse and fully knowledgable of my proclivities. She suggested that this was, what amounted to as a “shedded surface of a butt callous”. Essentially, I had caused enough friction to the lining of the rectum to damage the mucosa to the point that it died and, in time, came off just as any callous or blister would do. However, she did warn me the this was my body’s way of issuing an ultimatum about too hard toys. I could just as easily have worn the surface so deeply that I would have ruptured the rectum when it was full of fecal matter. This would have led to a severe and possibly deadly infection, and more surgery. Of course, the hospital staff would have made some embarrassing assumptions about my “injury”, which would have been far more painful than anything else i had suffered. The hard toy went into the rubbish. I gave my butt a two week vacation, where, the hemorrhoids began to come back. Now, we have adopted a periodic, gentler “couple’s therapy” that does the same function, but is quite a bit more fun than going it alone. And with no more callouses.

 8. Anonym

  My schedule prooves tuff sometimes, my question is do I need to cleanse for 12 to 13 inch dildos? I enjoy spontaneous visits to my master suite for 20-30 minutes backed onto a thick 2.5-3inch dildo. Over share but want to here the risks if any.

 9. Extasica redaction

  For such a big dildo an anema is definitively recommended. When ommitted, the faeces remaints will scratsch ur tissue. U will suffer more from pain as ur faeces will be pushed into ur body and u can bring constipation on u.

 10. Anonym

  Nevadí silikonovým dildům ten neparfémovaný jelenní lůj? Nepoškodí nějak povrch dilda? Děkuji

 11. Extasica redaction

  Ne, liquid premium silikonu nevadí žádné gely. Lékařskému silikonu (starý tvrdý silikon) vadí silikonové gely.

 12. Jule

  Hey, wie kann ich die erste kurve gerade machen? Bitte genauer erklären.

 13. Extasica redaction

  Postupně. Na to není speciální technika. Některým lidem to může trvat i pár týdnů či měsíců.

 14. Extasica redaction

  Postupně trénujte. Na to není speciální technika. Některým lidem to trvá i pár týdnů či měsíců. Používejte liquid tenké anální kolíky o průměru 3cm z liquid silikonu.

 15. Anonym

  Ja zaczynałem od zabawek o średnicy 3cm. Po ok,roku treningo wchodzi dildo o średnicy 8cm i co kilka tygodni pragnę grupszego.

 16. pthomas1976@gmail.com

  Witam. Zacząłem od średnicy 2,4 doszedłem do 2,8. Próbuję włożyć korek o średnicy 3,3 i nie idzie. Pojawia się trochę krwi. Co radzicie próbować dalej trochę na siłę. Chciałbym docelowo włożyć zabawkę o średnicy 3,6. Proszę o porady jak się za to zabrać.

 17. Extasica redaction

  Postupně zkoušejte. Po pár týdnech to půjde. Menší průměr již nemá cenu. I výkaly malých dětí mají např. 4,5cm průměr. Dospělý by měl 3cm průměr snadno zvládnout.

 18. pthomas1976@gmail.com

  Jak często robić próby. Mogę codziennie czy z przerwami. Gdy próbuję włożyć średnicę 3,3 to pojawia się ból. Czy wsadzać dalej na siłę mimo bólu. Nie mam pojęcia jak to przełamać. Może jakieś szczególny pług co ma na początek 2 cm a na końcu 4 cm . Taki bez Lulek tylko łagodnie zwiększający średnicę.

 19. Extasica redaction

  Velmi malá bolest a velmi malé množství krve není ideální, ale je to běžná součást análnách sexuálních hrátek. Kolem střev je jemná svalovina. V malém rozsahu se uvolní během pár minut. Ve větším rozsahu se dokáže zvětšit v řádu týdnů či měsíců. Můžete cvičit 2x nebo 3x denně. Buďte trpělivý. Později to půjde lépe. To platí i pro případ, že máte anomální zúžení konečníku či střev.

 20. pthomas1976@gmail.com

  To znowu ja. Od trzech dni przełamałem barierę . Wszedł korek o średnicy 3,3. Dziś pojawiło się krwawienie. Czy kontynuować codzienny trening czy może zrobić przerwę. Drugie pytanie czy są faktycznie żele które mocno znieczulają… Dziękuję i pozdrawiam.

 21. Extasica redaction

  Drobné krvácení nevadí. Zahojí se, ikdyž pokračujete každý den. Znecitlivující gely nedoporučujeme. Ćlovek se s nimi múže snadněji zranit. Bolest má za úkol varovat.

 22. pthomas1976@gmail.com

  Dziękuję za poradę. Będę próbował dalej
  . Zobaczę czy da to efekt. Pozdrawiam

 23. Transporter750@gmail.com

  Witam, mam pytanie jak długo mogę nosić w sobie średniej wielkości korek analny? Średni czyli 4,5 cm w odbycie i około 3 cm na nóżce gdzie zaciska się zwieracz. Bardzo lubię korki analne i nawet z chęcią noszę je cały dzień ale chciałbym się upewnić czy tak mogę ?

 24. Extasica redaction

  Takto malý plug můžete nosit neomezeně. Svaly ani sliznici tím nepoškodíte.

 25. Transporter750@gmail.com

  A mała według was to jakie wymiary ? Czy te które podałem zaliczają się do takich i mogę taka nosić cały czas a nawet spać z nią ?

 26. Extasica redaction

  Např. všechny anální kolíky s drahokamem lze považovat za malé a můžete s nimi i spát. Nejvhodnější pro dlouhodobé nošení jsou koliky silikonové nebo ocelové.

 27. Leporello

  Sziasztok! 38 éves ffi vagyok. 2 hete egy M-es mértű, fém análdugó volt a fenekemben kb. 2 órán keresztül és elélvezéskor is az anusomban volt. Közben volt bennem egy normál, kb 4 cm átmérőjű vibrátor is, amin “lovagoltam” pár percig…
  Miután elélveztem éreztem, hogy szokatlanul sajogtam hátul, székelési ingerem volt. Másnap enyhe szúró erzést éreztem az anusomban, mikor összeszorítottam, de aztán elmúlt. 8 nappal később ismét fel akartam helyezni anal plugot és az azt megelőző tisztálkodásnál az ujjammal egy nagyobb hámréteget vettem ki a fenekemből. Csak ezt követően esett le, hogy az volt az. Nem gyógyult volna be 8 nap alatt??
  Azóta eltelt 4 nap és még mindig megvan ez a szúró erzés, amikor befeszítem az anusom Gyanítom, hogy kisebb repedés lehet? Semmi vér nem jelentkezett egyszer sem a 2 hét alatt!
  Amúgy gyakorlott análkedvelő vagyok, de ilyen még nem történt velem és aggaszt a dolog. Remélem a későbbiekben fogok tudni újra használni segédeszközt.
  Ti jártatok már így valaha?
  Köszi a válaszokat előre is!

 28. Extasica redaction

  Ano. Doplněno do článku na konec oddílu “Hemoroidy a praskliny (fissury)”.

 29. EEgape

  Vilka analpluggar skulle ni rekommendera om man min kunna andvända dom offentligt men även vill att dom ska töjja en del är van vid 4,5 i diameter så skulle vilja ha något lite större som också är bekvämt, och en liten extra fråga vilken ställning är bäst om man ensam vill gapa sin anal?

 30. Thomas Maier

  Hallo. Vielen Dank für den informativen Artikel. Ich überlege seit längerem ob ich mir so einen 3cm x 1m Plug kaufen soll. Ich hätte da total Lust drauf. Ich habe aber immernoch Angst mich damit zu verletzen. Wie hoch ist da das Risiko? Oder sollte ich mit was anderem beginnen. Anale Erfahrung habe ich schon sehr viel, aber eben nicht mit so tiefen Plugs. Danke schön mal für eure Antwort!

 31. Extasica redaction

  Na xvideos.com lze vidět i ženy zavádějící i 1,5m plugy. Patrně se jim v těle stočí (tj. realná hloubka bude třeba polovina). Pokud respektujete bolest, nemělo by dojít k poškození střeva, svaloviny okolo či jiné tkáně. Při drobném poškození má střevo schopnost se hojit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.