Affiliate

Login: https://extasica.com/wp-login.php Po přihlášení znovu klikněte na link “Affiliate” v zápatí.

1. Rádi přivítáme nové Extasica affiliate partnery. Při registraci Extasica affiliate partnera nehodnotíme kvalitu Vašich příspěvků a článků, ani místo, kde prezentujete. Pouze ověříme, zda opravdu prezentujete informace o sexuálních hračkách pro veřejnost či alespoň určitou skupinu lidí. Ozvěte se nám emailem či telefonicky a my Vás zaregistrujeme.

2.  Odměna činí 20% z obratu zboží (bez dopravy a případné DPH). Dostanete provizi za každého zákazníka, který na Extasica.com zavítá z Vašeho odkazu, a do 30 dnů nakoupí, ledaže tento zákazník vrátí zboží, odstraní cookies ze svého prohlížeče nebo později, ale ještě před nákupem klikne na odkaz jiného affiliate partnera (velmi nepravděpodobné). Započte se i provize při použití obecného linku afillate partnera či linku na konkrétní produkt na Extasica.com, ikdyž zákazník nakonec koupí zcela jiné produkty než odkazované. Platnost cookies pro provize je 30 dnů. Affiliate software Extasica automaticky zaznamenává návštěvy konverze a odměny affiliate partnera (jednotlivě i součet) a po přihlášení je zobrazí affiliate partnerovi.

3. Váš unikátní “obecný” affiliate link na web sexshop Extasica dostanete přidělený při registraci. Váš unikátní affiliate link na konkrétní stránku či konkrétní produkt vytvoříte snadno a intuitivně po přihlášení ve webovém Affiliate rozhraní Extasica.com ve footeru webu (vložením původního https linku konkrétní stránky či produktu do řádku pro vytvoření Vašich affiliate linků pro konkrétní produkt či stránku).

4. Při žádosti o výplatu odměny affiliate partner vystaví fakturu nebo požádá Extasica, aby s vystavením faktury pomohla. Nárok na výplatu odměnu je viditelný okamžitě, ale splatný nejdříve po 30 dnech od uzavření objednávky (tj. čas na úhradu, expedici, doručení, vrácení zboží bez důvodu do 14 dnů).

5. Affiliate partner může zakoupit hračky s 20% slevou. Extra sleva na recenzované hračky se sjednává individuálně dle vlivu Vašich posledních recenzí a dle ceny hračky a může dosáhnout až 100%.

6. Pozor: Affiliate program – provize ani sleva výše neplatí pro vibrátory (z vibrátorů se affiliate provize a slevy vztahují jen na značku Love Spice), lubrikanty na vodní bázi na a výprodej s poznámkou za nákupní cenu.

7. Účet affiliate může být smazán a spolupráce ukončena, pokud konverze za poslední 3 měsíce celkem nedosahují 200 Euro. Přiznané odměny budou vždy vyplaceny bez ohledu na smazání účtu.

Změnu podmínek v neprospěch affiliate partnera se zavazujeme oznámit zde 30 dní dopředu. Affiliate program spuštěn 9.11.2020

Zadejte produkt, který chcete vyhledat, a stiskněte enter.