Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Recenze erotické seznamky

V recenzi porovnáme české erotické seznamky za srpen 2021, nejčastěji zmiňované a patrně největší na českém internetu – FlirtKontakt.cz, DivokeRande.cz.

Pro doplnění Amatéři.cz (velmi okrajově i seznamka) a Tinder jako neerotická seznamka pro porovnání.

Testovací podmínky

Muži: (placené členství) – profil: hledám štíhlou holku na dlouhodobý flirt ve věku 26-42let, já 36let, 182cm, fotka (viz na konci článku) + erotické foto atletická postava s větším postaveným penisem, postupně zkoušeny různé popisy osoby v profilu (uvedení a neuvedení koníčků, zálib, vzdělání), 14 dní označen jako zadaný a 14 dní jako svobodný. Osloveno cca 500 profilů na Flirtkontakt a cca 250 profilů na Divokém rande. Strávený čistý čas: 40-50 hodin v průběhu celého srpna 2021

Ženy: 2 dny, bez foto a jakékoli aktivity, neplacené členství (důležité VIP funkce jsou pro holky zdarma).  Profil: věk 31, štíhlá, 160-170cm, ženatá, kluka na flirt., čas testování: 2 dny

Shrnutí:

Dle databází obou seznamek ve věkové kategorii 18-42 let na jednu holku připadá 15 až 20 kluků  (s rostoucím věkem se poměr dokonce zhoršuje).

Z uváděných uživatelů bude aktivních účtů cca 1/3 či méně (u holek díky falešným profilům na některých seznamkách reálně ještě méně).

Pro holky (svobodné i zadané) dobrá příležitost. Důležité VIP funkce zdarma.

Pro kluky nejednoznačné S neplaceným členstvím nelze komunikovat a je k ničemu. Za měsíc placeného členství a 750 oslovených holek z Prahy na 2 největších erotických seznamkách se mi nepodařilo s nikým setkat a dokonce ani získat kontakt (mail, telefon).  Pár zpráv jsme si vyměnili asi s 8 štíhlými holkami (hlouběji na flirtkontakt) a tím to skončilo. Na cca 3 nabídky placených společnic či dívek hledajících sponzora jsem nereagoval.  Na divokém rande mě kontaktovalo asi 10 silnějších paní 40+let, a 2 placené společnice (na ty jsem nereagoval). Nalezeno štíhlých holek 0. Pokud bych věnoval oněch 40-50 hodin čistého pobíhání po Praze, tak i přiznáním statusu “ženatý” nějakých 10 Emailů či telefonů od štíhlých ukecám … . Nalezeno starších tzv. plnoštíhlých  a baculek – 8.

Obě seznamky mají odhadem podobný počet reálných uživatelů a používají různé nekalé praktiky.

Nedokáži posoudit do jaké míry je to realita a do jaké míry jsou erotické seznamky jen Potěmkinova vesnice – tzn. marketing tam nažene uživatele, kteří si dopisují zejména s boty a pár reálnými uživateli, a ve výsledku z toho nic není.

Vítěz testu: 

Obecně:

Flirt kontakt je mnohem lépe uživatelsky uchopen a o dost levnější  než Divoké Rande (viz podrobnější srovnání dále) a jde o českou společnost s o něco vyšší garancí dodržování předpisů na ochranu spotřebitele a soukromí. Na Flirt kontakt se uživatelé holky i kluci obecně o něco více snažili dodat fotku, jež dobře uživatele ukazuje, což působí seriózněji. Rovněž tam chodí (i přes více falešných profilů dívek a profilů prostitutek) o něco hezčí lidé – ženy i muži. Flirt kontakt lépe funguje pro uživatele, jimž záleží na vzhledu.

Divoké Rande funguje lépe pro uživatele bez fotky nebo uživatele méně orientované na vzhled a postavu partnera.

Kluci:

Na Divokém Rande kluk do 40 let patrně poměrně snadno získá “plnoštíhlou”  či boubelku ve věku nad 40 let.

Pokud ale hledáte pěknou placenou společnici či holku, jíž budete rozmazlovat penězi, doporučuji Flirt kontakt.

Pokud hledáte štíhlou holku, již nebudete sponzorovat, je lepší jít za ní na normálně venku a zeptat se. Pokud toho nikdy nebudete schopni, tak na Flirt kontakt je vyšší pravděpodobnost poznat štíhlou holkou než na Divokém rande. Je to ale hodně velké trápení na měsíce – zcela mizerná efektivita proti seznamování v realitě.

Holky:

Holky s fotkou udělají terno na obou seznamkách a pro lepší uživatelský komfort doporučuji Flirt kontakt. Flirt kontakt je jednoznačně lepší pro holky hledající milence -sponzora nebo placené společnice, jež tam nejsou tolik cenzurovány.

Pro holky bez fotky či holky s horší postavou je jasně lepší Divoké Rande. I holka bez fotky a aktivity má poměrně rychle několik reálných kontaktů.

Ostatní seznamky:

Tinder byl co do mechanismů a uživatelského prostředí inspirací pro Divoké rande, ale není to erotická seznamka a v tomto ohledu se ani s jednou z těchto erotických seznamek se nemůže ani zdaleka rovnat.  Rajdu nebo erotomana na Tinderu nehledejte. Amatéři.cz nabízí v podstatě pouze inzertní funkce a jako seznamka funguje jen zcela okrajově.

Flirtkontakt.cz (placené členství kluci, neplacené členství holky)

Tahle seznamka nejlépe pracuje s databází a filtry vyhledáváním, je uživatelsky příjemnější a efektivnější a členství je o něco levnější než u Divoké rande. Podařilo se mi realizovat výměnu několika zpráv s cca 7 reálnými štíhlými uživatelkami. Výsledek ale 0. Pár nabídek od skrytých prostitutek. Cca 40 zpráv od botů. Jako holka bez fotky nic.

Uživatelé v Praze 18-45 let s fotkou – databáze (odhadem cca čtvrtina či méně profilů je aktivní na měsíční bázi)

holky 3204 , po očištění o 30 procent profilů falešných a profilů prostitutek reálně 2242

Prostitutku často identifikuje též profesionální či upravená fotka. Falešný profil lze poznat dle kontroly původu fotek vyhledavačů Google či ještě lépe Yandex.

Za celou Českou republiku (menší města – menší anonymita) to vynásobíme osmi (+věk 46-65), tj, za ČR cca 30 000 reálných registrací holek 18-65 let. Z toho polovina může být aktivní. Tzn. že na takové seznamce budou cca 2-3 z 1000 obyvatelek (z toho 1 aktivní).

Výhody

++ 1 placený člen může hledat protějšek s filtry: kraj, město, věk, s fotkou, dle stavu (zadaný, nezadaný, rozvedený apod.). Např. v Praze je 2995 profilů holek od 18- 42 let s fotkou (30 000 bez fotky).

+2 profil protějšku ukáže praktiky, jaké má protějšek rád

+3 profil protějšku ukáže věkové rozpětí, v jakém hledá partnera

+4 do profilu můžete napsat dostatečně dlouhý text

+5 Do profilu lze na sebe dát odkaz

+6 neomezeně zpráv (platící členové)

+7 u osob, u nichž žádáte o přátelství, vidíte, kdy byli naposledy online

+8 členství 350 Kč

++ 9 Velké plus proti Tinderu – ty holky jsou tu většinou pěkné a štíhlé

+ 10 cca o 20% více uživatelek než na Divoké rande

+11 lze hledat dle přezdívky

+ 12 mechanismus pro ověření profilu (foto novin či foto s určeným nápisem)

+ 13 česká společnost, více kontroly od ČOI a snadnější řeření reklamací

Neutrální – VIP členství  pro holky zdarma ( 🙂 jinak to ani nejde)

mínusy

-1 automatické strhávání poplatku jednou měsíčně – nutno vypovědět

-2 lze nahrát pouze 2 fotky

– 3 nekalé praktiky – spousta falešných profilů a prostitutek

– 4 část podpory neumí česky, jede přes google translate a na složitější dotaz Vám odpoví nesmysl

— 5 nekalé praktiky – časté falešné účty Vám dokonce píší časté falešné robotí zprávy jako měla aféru seznamka pro dospělé Ashley Madison (více článek Ashley Madison – seznamka vydělávající na botech a podvodných profilech) – nebudu adminům, napovídat jak to poznám, ale poznáte to. Váš email uchovávají v databázi i po smazání účtu

— Účet nelze smazat – je třeba žádat podporu. Stejně tak placené členství -automaticky se strhává z platební karty i další měsíce.

DivokeRande.cz (placené členství kluci, neplacené členství holky)

Na Divokém Rande jsem dostával reálné zprávy i jako holka bez fotky. Cca 30 kontaktů první 2 hodiny (zviditelní to nováčky) a cca 30 kontaktů další 3 týdny.  Na divokém rande jsem dostal několik nabídek od starších boubelek a 2 od prostitutek. Podařilo se mi realizovat výměnu několika zpráv s cca 1-2 reálnými štíhlými uživatelkami. Výsledek ale 0.

uživatelé v Praze s fotkou  (aktivní může cca čtvrtina či méně)

věk 18-25 holky 1000 profilů

věk 26-35 – holky 860 profilů (po očištění o falešné profily a prostitutky a měsíc neaktivní uživatele – odhad 700 ), kluci 11539 (reálně 11000) – poměr 13,4 kluků na holku (reálně 15,7).

věk 36-45 – holky 520 (reálně 450), kluci 10040 (9700), poměr 19,3 kluků na holku (reálně 21,5)

holky 18-45 let 2380 profilů (reálně cca 1800) profilů

Výsledný stav rozhodně nebude 57%muži a 43% ženy, jak lživě uvádí seznamka, ale mnohem horší – můj odhad 97% muži a 3% ženy (prostě si jen 40% posunuly k ženám). Jedná se mj. o klamavou reklamu.

Výhody:

+1 lze nahrát až 5 fotek

++ 2 Velké plus proti Tinderu – ty holky jsou tu většinou pěkné a štíhlé

+ 3 méně prostitutek a falešných profilů než na Flirtkontakt

++ 4 lze nastavit filtr kraje i města a omezený filtr věku po 10 letech, též filtr “s fotkou”, dle stavu (zadaný, nezadaný, rozvedený apod.)

Neutrální

VIP členství  pro holky zdarma ( 🙂 jinak to ani nejde)

VIP funkce, kdo se podíval na Váš profil – je v podstatě k ničemu, neb nevíte – zda Vám nedala like, že Vás nechce, nebo že jí došel limit 30 liků na den

nevýhody:

– 1 profil neukazuje praktiky, co má protějšek rád

– 2 do profilu můžete dát jen cca 10 vět

— 3 pouze 30 zpráv a liků denně (a to je to VIP funkce!!)

– 4 členství 550 měsíčně

– 5  účet nelze smazat – je třeba žádat podporu. Placené členství -550 Kč se automaticky se strhává z platební karty i další měsíce. (nutno vypovědět týden předem)

– 6 proti flirt kontakt nelze hledat dle přezdívky

— 7 seznamka zcela lživě s extrémní odchylkou uvádí poměr kluků a holek

– 8 Se švýcarskými vlastníky není žádný kontakt, nereagují na emaily. Charakteristický znak šmejdů.

— 9 Nekalé a protizákonné praktiky – lživý poměr uživatel a uživatelů 57/43 realita 97/3, zcela lživé je tvrzení, že každý ženský profil je důsledně ověřován – na rozdíl od flirtkontakt ani nemají zaveden ověřovací mechanismus, fotografie včetně erotických uchovává i poté, co jste je z profilu smazali. Mám podezření, že též užívají falešné zprávy z falešných ženských profilů, ale alespoň ne tak okatě jako flirtkontakt.

– 10 nelze změnit věk

– 11 švýcarská společnost, horší dohled ČOI, riziko horší vymahatelnosti reklamace, menší dohled úřadu pro ochranu osobních údajů

Tinder.com (placené členství)

Na hledání vztahu může zafungovat. Oproti erotickým seznamkách je ale slabota a spíše tahač peněz. Na flirt, pokud nechcete partnerce lhát a předstírat zájem o vztah dle mého názoru nepoužitelné.

nevýhody

-1 Oproti erotickým seznamkám i spousta méně hezkých holek.

– 2 členství měsíc 580,-

– 3 spousta lidí, co neví co chce

– – 4 Co mě fascinovalo, že cca 20% ženských ve věku 30 a více si nestoudně ubírá na věku, velké procento klidně 10-15 let (na profilu 29leté tak nezřídka vidíte 50letou fotku), to na erotických seznamkách v takovém rozsahu není.

– nelze změnit věk

výhody:

+ malá výhoda – automatické prodloužení placeného automatické členství lze deaktivovat v nastavení

Amatéři.cz

Tento portál primárně funguje pro výměnu erotického video-audio obsahu. Seznamka je jen doplněk a nepříliš povedený. Tady je to v podstatě inzerce bez filtrů a jako seznamka téměř nepoužitelné. Pokud rádi koukáte na spousty honibrků bez obličeje, tak to bude Váš šálek čaje :0).

Annonce.cz (erotické služby)

Pro úplnost. Nejde o seznamku, ale jako jediná z databází placených společnic nabízí filtr dle místa a zároveň dle nabízených praktik.

Tipy pro seznámení se na erotické seznamce

1. Oslovujte jen partnera +- 5 let (maximálně +-7). Jinak Vás nebude chtít a i kdyby ano (občas zareagují i o 15 let mladší), nebudete si později rozumět. A hlavně nebudete tím ztrácet čas svůj ani holek a zadírat je tak pro ostatní.

2. Neposílejte své fotky a videa nikomu, koho předtím nevidíte na živo.

3. Holky mohou v pohodě bez fotky (nabídky jsou zoufalejší, hodně od dědečků, ale je jich hodně). Chlapi bez fotky tam ani nelezte.

4. Patříte-li do vzácné skupiny holek, co hledá pouze povyražení, sex seznamka pro Vás bude zlatý grál. Dáte-li fotku tváře nebo těla, během pár hodin máte pár milenců.

5. Pokud Vám nevadí silnější a starší holky, erotická seznamka může být dobrým místek ke snadnému nezávaznému a finančně nenáročnému seznámení. Patříte-li do skupiny zadaných kluků a hledáte štíhlou holku na dlouhodobější flirt, je to dost obtížné a ten čas za to prostě na seznamce nestojí, neboť v realitě to jde o něco snáz. Zejména, pokud jste zadaní a vytížení. Efektivnější je patrně si někoho zaplatit. Jenže placené společnice nebývají moc hezké a poměrně i nestálé. Často se navíc na hezkou fotku dovoláte na privát, kde je pak k dispozici jen někdo jiný a o dost horší. Navíc na inzertních serverech – nejlepší je asi annonce.cz nezobrazují na rozdíl od erotických seznamek své obličeje. Pro zadané a vytížené tak tato seznamka může být místem, kde najdou hezkou placenou společnici. Pokud jste A volní, B zadaní a časově to dáváte dobře nějaké šance máte i na normální štíhlou milenku, ale i tak na erotické seznamce Vás to bude  stát 10x více úsilí, než kdyby jste to zkoušel na blind v realitě.

6. Co o sobě vyplnit do profilu: Určitě info, zda hledáte přítele/ přítelkyni či jen flirt a Váš stav  (zadaný či nezadaný). Ostatní  je jedno u holek. Kluci by o sobě měli něco málo napsat. Hodně holek klade důraz na gramatiku. Zkoušel jsem (označen jako zadaný, hledající pouze dlouhodobý milenecký vztah, nic víc) různé věci, ale výsledek byl pokaždé stejný – nula setkání a cca 1 odpověď na 30 pozvání na drink nebo večeři.

7. Selfie vypadají blbě, ale většina uživatelů seznamek je využívá. I lidi, co se neradi fotí, nebo jsou ve vztahu a chtějí diskrétní foto. Pokud děláte selfie, lehce přimhouřete oči, jinak Vám to vezme oči zoufale otevřené do objektivu (trpí tím zejména holky na Tinderu). Ideálně požádejte kamaráda. Lepší z mého pohledu je přirozená fotka (i třeba selfie) než vyleštěná fotka z fotoshopu ala instragram reklamní prostitut/ka.

8. Dát erotickou fotku nebo ne? Erotickou fotku preferují divočejší holky a asi i slušnější. Nekupují pak zajíce v pytli. Erotická fotka ukazuje i odvahu, že do toho chcete jít na plno.  Spousta holek je ochotná si počkat a některé se i zeptají na velikost či si ji dokonce rovnou kladou jako podmínku. Erotická foto ale není důležitá. Stačí foto v plavkách, elastickém oděvu a u holky v jakémkoli oděvu či jen obličej  nebo jen postava.

9. Pokud dostanete telefon od zadané, buďte diskrétní. Nejprve se smskou vždy dotažte, zda můžete volat. Např. “Prozvoň mě, až Ti budu moci zavolat”

10. Pro kluky žádná zázračná rada není, ale štěstí se dá jít trochu naproti normální fotkou   (tj. nikoli dementní) a s profilem. V první zprávě to obvykle není hned třeba hrotit se sexem. Pokud se Vám nepodaří s nikým setkat za měsíc nebo aspoň získat mobil či mail a komunikovat mimo seznamku, zabalte to. Dost možná si píšete jen s botem a víc štěstí najdete v reálném životě.

12. Nepište, jak vás někteří prudí a co nemáte rádi. Buďte pozitivní. Na nic si nehrajte, nenavážejte se do ostatních – pro kritiku tam nejste.

Jací lidé jsou na erotických seznamkách

Jako kluk mohu mluvit hlavně o holkách 18-42let. S několika jsme si psali a přišly mi fajn. Mnohé od pohledu rajdy na sex. Asi 60%-70% holek hledá vztah (z toho 10-15% si chce jen psát a vyměňovat fotky, tzn. potenciální vztah nebo úchylák na kluky). Na erotických seznamkách jsou do věku 40 let v podstatě jen štíhlé a hezké holky. Část dívčích profilů jsou falešné profily, úchyláci a část reálné uživatelky, kdy ty méně hezké do takové konkurence nejdou, ač by klidně mohly a měly velký úspěch.  Cca 10% jsou holky, co hledají jen flirt, ne vztah. Ty mají i vyšší desítky nabídek a kontaktů denně.  Holky měli pěkné civilní a většina i erotické nebo alespoň sexy fotky. Není třeba se svlíkat do naha, ale holky potřebu rozumné prezentace holky chápou trochu lépe. Holky na sex seznamkách ve věku 30+ vypadají na fotce o něco starší v reálu. Fotky možná negativně zkreslují nebo si spíše ženy podstřelují věk.

U kluků 26-35 let byste tedy jako ekvivalent čekali samé šampony s buchtičkami. Na flirtkontakt to byli normální kluci. Na Divokém rande to byly normální kluci, ale v hojném počtu i zoufalci. Jakoby tam panovala představa, že je cool fotit se na dementa v teplákách či kulichemn zaraženým až po ústa. Většina má navíc jen jednu fotku, z čehož člověk moc nepozná.

V zásadě půjde o normální lidi – o trochu hezčí, odvážnější a možná pohodovější (než normální), co jsou více na sex než ostatní. Taky tam potkáte pár hezkých lehkých děv. Pár holek říkalo, že je tam dost úchylů. Já dostal na testovacím profilu Nina asi 40 zpráv za 2 dny a žádná úchylná nebyla. Pro spoustu holek je úchyl i normální chlap, co si v první zprávě na sex seznamce řekne o sex…

redaktor extasica.com (foto 08/2021)

Vaše zkušenosti a věcné komentáře jsou vítány, ale z důvodu obrany před marketingovou bitvou dotčených portálů a jejich trolů si vyhrazujeme právo neschválit jakékoli komentáře, byť budou třeba i  upřímné a nezištné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.