Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Mikro úchyláček IV – Biskupovo požehnání

Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stánku opusťte.

Tento poslední díl minisérie je věnován Berenice.

“Pane, máme tady hříšnici, co zapírá hřích”.

“A to je mimo Vaší jurisdikci, že ano otče”.

“Ano Biskupe.”

“Je pěkná?”

“Proč se ptáte pane? Musíme ji očistit, ikdyž nebude pěkná?”

“No nic Ti do toho není, pátere, ale známe se už dlouho, tak kápnu božskou”.

“Hodně bratrů páterů z naší diecéze už je starých a když není pěkná, tak se jim pořádně nepostaví a očistný rituál je k ničemu. Pak bych musel požádat o pomoc biskupy z jiných diecézí.”

“Je pěkná, stíhlá pane pane”, potvrdil páter.

“Dobře svolám je na poslední den v měsíci k Tobě do kostela”.

30. června si páter předvolal Bereniku do krypty. Začali přicházet ostatní páterové.

“Co to má znamenat? zeptala se Berenika ostrým tónem a nervozně se ohlížela po všech duchovních.

“Zhřešila si a odmítla přiznání a pokání. Za to Ti bude udělen trest a následně budeš očištěna svěcenou vodou nás všech.

“Ne”, vykřikla Berča s hrůzou a vrhla se k východu.

Dva kněží ji chytli, ale byli staří a slabí a vyvlékla se jim. Cestu jí však zastoupili další 3 a těm již neutekla.

Vysvlékli ji do naha. Položili kříž na zem a na ten kříž přivázali Bereniku čelem ke kříži na všechny 4 tak, aby měla vystrčený zadek.

Její kunda a prdelky čněly vysoko do vzduchu.

Biskup jí prohmatal vaginu a s uspokojením řekl: “Pěkná buchtička.” Berenika sebou vztekle cukala, ale nebylo jí to nic platné.

“Začněme”, pronesl biskup. Bratři páterové vytáhli penisy z kápí. Většinou šlo o menší standardní stařecké penisy, které se pomalu stavěly, ale našlo mezi nimi i pár mladších bratrů s mohutnějšími kousky.

Berenika začala křičet a tak jí do pusy přivázali zakusovací roubík. Pátek přinesl kožené důtky a podal je nejmladšímu bratrovi.

“Opatrně, řekl mu tak, aby to slyšeli i všichni ostatní. “Tyto jsou velmi silné”.

Bratr 1 pronesl krátkou modlitbu a při slově amen šlehl středně silnou ranou. Berenika zařičela a na zadku se jí objevil šlic. Dalších pět kněží jí dalo ránu.

Bolelo to ale bolest ji i vzrušovala. Tušila co přijde dál, bála se, ale svým zvráceným způsobem se jí to i líbilo.

Po šesté ráně biskup přikázal: “Otočit”.

Přivázali ji zády  ke kříži. Roztažené nohy měla přivázána k zápěstím a její pánev trčela do vzduchu a plně tak odhalovala její vaginu a anál.

Další 4 bratři jí udeřili přes vnitřní stranu stehen. Bolelo to o něco víc a víc i křičela. Vagina jí pořádně zvlhla. Důtky předali knězovi.

“Víš co je třeba, pěkně přes vaginu a anál, ty hříšné komory”, řekl mu biskup a podal mu černý bič.

Berče se začala klepat hrůzou přes tou bolestí a prosebně upřela oči na kněze. Kněz na ni hleděl, na její rány. Opuchlý zadek a stehna hrály všemi barvami. Když viděl to utrpení, udělalo se mu lehce nevolno a jeho penis úplně povadl.

“Pane, já nemohu, odpusťte mi,” pronesl pouze modlitbu a předal s pokorou bič biskupovi.

“Co si člověk neudělá …, zamumlal naštvaně biskup a vzal bič.

“Dořešíme to později, bratře”, obrátil se k Berče a pokračoval s bičem. “Mělas dostat jen jednu od kněze a jednu od mě. Za jeho selhání Ti jednu silnou přidám”, šlehl středně silnou ranou a bič se svezl po jejím poštěváku, kundě i análu.

Berča proplnula celé tělo v bolestivé křeči a lehce si učůrnula. Málem omdlela. Zároveň jí to vzrušilo tak, že mělo blízko k orgasmu.

“Tahle je za mě” švihl ji biskup stejnou silou. Berčina vagina se orgasmicky stáhla a Berča se v té bolesti vzrušení udělala jako nikdy.

“Tahle je trestná” za páterovo slitování. Biskup švihl tak silně, že ji tím lehce roztrhl pysk.  Berča omdlela.

Odvázali ji a jejího bezvědomí využili pro vložení nitroděložního tělíska. Páterova ruka se pomalu nořila do uvolněné a zvlhlé Berčiny vaginy. Kněz cítil jak se mu do penisu valí krev. Zavedl nitroděložní tělísko a ustoupil. Věděl, že to musí biskup zkontrolovat. Berča se začínala probírat z bezvědomí. Biskup ji tlačil svou ruku do vaginy.

“Ne, ne ” začala vrtět hlavou. “Moc veliká, aaah,”

Jakmile biskup zajel rukou do její vaginy, přišlo to na Berču. Silně biskupovu ruku stiskla a udělala se. Biskup byl s kontrolou spokojen a řekl.

“Poǰďte bratři.”

Sejmuli jí roubík a začali ji šukat do všech otvorů. Většinou 3 najednou, vždy nejméně alespoň 2. Sperma jí teklo proudem z análu, vaginy i pusy. Někdy jí brali i dva do jednoho otvoru a zvlášť dvojité šukání do zadku bylo tak intenzivní, že se Berča opět udělala. Po dvou hodinách už toho Berča měla dost a zařvala na ně, “Už mě nechte vy zasraný hazlové”.

“Dobře”, slitoval se biskup, “Už si trpěla dost. Jako poslední Tě čeká Kristova kláda a požehnání.

Ruce jí přivázali na dolní část kříže a nohy ji roztáhly v kleče na horní části kříže. Pod ni si vždy lehl jeden z bratrů a další jí ho vrazil do pusy. Zezadu k ní přistrčili šukací stroj. Zavedli jí 30 centimetrů dlouhé a 5,5cm silné dildo do análu a stroj spustili.

“AAAAAAch, svíjela se Berča a měla pocit, že jí stroj roztrhne zadek. Tahle silný čůráka tak hluboko ještě v zadku nikdy neměla.  Postupně si na něj ale zvykla a dále jí už rejdění takové klády v jejím zadku bylo příjemné. První kněz jí vystříkal pusu. Vyplivla to.

“Svěcenou vodu teď na závěr musíš od všech polknout. ještě jednou to vyplivneš a zbičuju ti zadek tak, že si nesedneš.”

Do pusy jí to strčil druhý kněz a třetí nastoupil na jeho minulé místo do její vaginy. Celou to dobu jí stroj šukal do zadku. Druhý kněz nastříkal sperma hluboko do krku Bereniky. Ta jej spolkla. Byla hluboce šukaná ze všech stran a dávka spolkunutého spermatu a s ním vyvolané ponížení jí přivedlo k dalšímu orgasmu.

Po šestém knězi už nikdo do její kundy nenastoupil. Když se jí páter 6 udělal do pusy. Vytáhli jí šukací stroj z bolavé opuchlé a rozvolněné prdelky. Byla tak uvolněná, že i po vytažení dilda zůstala otevřená. Byla také docela slušně najedená. Každá další dávka svěcené vody se již polykala o něco hůře. Ale držela se statečně.

Vlezl si pod ní páter 7 a biskup jí začal roztahovat zadek prsty.Postupně se tlačil dál a dál, ale pěst se mu tam stále nevešla. Biskup ale nepolevoval a když ji šukal páter deset měl už tam půl dlaně. Po desáté dávce spermatu se vydávila trochu zvratků. Ale neměla čas na to, aby jí bylo špatně. Biskupova ruka se stále více tlačila do její prdele. Když došukal náš páter a chtěl přijít Berče do pusy, biskup přitlačil a zajel Berče celou dlaní do jejího zadečku. Jen s ní lehce kmital, aby si na ní zvykla. Když páter viděl, jak se Berča zmítá, ochabl.

Biskup na něj křikl:”Co je? Dělej!”.

Páter: “Podívej jak sebou ta holka háže. Vždyť by mi ho ukousla.”

“Dobře, dejte jí stomatologický roubík, řekl biskup.

Biskup už toho měl taky dost a tak začal dlaní jezdit ven a zpět dovnitř do Berčiného zadku. Po každém vytažení dlaně Berča myslela, že se jí zadek roztrhne a vždy se učůrnula. Bylo to tak intenzivní, že se po chvíli udělal páter i Berenika zároveň.

“Roztáhněte jí prsty zadek!”, přikázal biskup kněžím a do jejího análního kráteru též konečně také vypustil své sperma.

“Amen” řekl úplně vyčerpaný.

Berenika si zadek i kundu ještě týden léčila heřmánkem a jelením lojem. Následně ale závádění dlaně do svého análu po svých partnerech vyžadovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.