Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Silikonové panny – Co čekat

Popis výhod a negativ silikonových panen. Značky silikonových panen a profesionální zkušenosti s nimi. Doporučení, jakou panenku vybrat a jak o ní pečovat.

Účel a označení silikonových panen

Silikonové panny slouží primárně k masturbaci, ale i k prezentaci oblečení, erotických hraček či získání pozornosti na komerčních akcích. Pro panny ze silikonu i TPE se používá zjednodušený název silikonová panna, sex doll, love doll, realistická panna, 3D panna, případně TPE panna.

Značky silikonových panen

Historie výroby silikonových panen

S výrobou silikonových panen začali v USA a Japonsku v 90. letech v ceně auta s masážními strojky v intimních místech. Novinářsky vděčné téma je plné mediálních mýtů a nepřesností. V USA a Japonsku jsou vyvíjeny mluvící silikonové panny s umělou inteligencí reagující na slova a tón hlasu a dotykovými senzory po těle, bez pohybových funkcí. Od 2017 je lze koupit za 6000-10000 USD bez dopravy a DPH s poměrně ošklivými obličeji. Japonské panenky mají v Číně velký zvuk, kdy samotní Číňané prezentují někdy své sex dolls jako japonské výrobky (a své vibrátory jako německé :), nicméně v Japonsku stejně jako v USA se sex dolls již v podstatě nevyrábí. Ve světě vládnou nyní Čínské panenky z levnějšího TPE vyráběné od 2013. O jiných nemá reálný smysl mluvit.

Světový trh

Světový trh silikonových panen = tedy trh čínských panen čítá cca exportujících 30 továren (“značek”) a je velmi neprůhledný a cenově roztříštěný. Značky sex dolls (nejznámější asi WMDoll, 6Ye Doll), jež vidí evropský či americký zákazník, nejsou výrobci (ač se do této role v Číně všichni dodavatelé snaží pasovat, tamní marketingový zlozvyk). Jde pouze o značky distributorů mnohdy garážového charakteru, kde stejnou sex doll koupíte u mnoha jiných distributorů pod jinými názvy a a za ceny lišící se i o stovky procent. Většina čínských dodavatelů panny označují pouze svými kódy (tzn. že jim nedají ani vlastní značku). Vzhledem k existujícímu chaosu až na výjimky nelze porovnávat ceny stejné panenky u různých obchodů či dodavatelů.

Pouze 2 typy kostry silikonových panen

Všechny silikonové sex dolls bez ohledu na značku mají 2 jinak stejné  typy koster s vaginou příliš vepředu a slabými kotníkovými klouby. Novější typ kostry má v kolenou a ramenou klouby umožňující pohyb více směry. Kvalitnější panenky mají silnější kostru. U levnějších můžete ohnout “kost” ruky či nohy při neopatrné manipulaci (ale lze bez problémů narovnat). Levnější silikonové panenky mají horší tvary stehen, zadku a obličejů. Číňané zvládají slušně asijské obličeje. Evropské obličeje jsou u mnohých distributorů tragické a no tomto poli jsou dle našich osobních zkušeností největší rozdíly. Designem obličejů vynikají 6Ye Dolls.

Nevýhody silikonové panny

1. Rychle se špiní, těžko myje. Pozor na černé, tmavé oblečení, zaprášené plochy, potištěný papír. Mytí vodou a mýdlem pak trvá dlouho a zůstanou stíny. Ty však lze považovat za přirozené jako např. žíly či jemné modřinky. Méně náchylný ale drahá je skutečný silikon (řada Z dále).

2. Horší manipulace se silikonovou pannou než s živou ženou.  Živá žena se nadzdvihne pro úchop a při nošení se Vás chytne a přenese váhu z rukou na Vaši kostru či uhne její nohou, pokud ji nesete mezi dveřmi. TPE panny váží 140cm-25kg+, 163cm 34kg+ silikonové o pár kg více.  Nic pro dobrého pro Vaše záda, pokud pravidelně necvičíte.

Výhody silikonové panny

1.Submisivita

 Sex doll skutečně drží, navíc neomezeně dlouho. Člověk si to plně uvědomí, až ji má před sebou. Můžete ji neomaleně okukovat a nestydět se. Polohy si díky kovové kostře nastavíte jakkoli, i tak kde to živou partnerku již bolí, protože jste příliš hluboko či pozici nevydrží dlouho z důvodu jejího nepohodlí. Lze jí bez výčitek pořádně naplácat :). Člověk se nemusí ohlížet.

2. Přirozený, realistický vizuální a dotykový vjem a robustnost

Přirozená TPE kůže, podobná dotykem lidské. Tvrdost realistické kůže/tkáně u TPE panenky je vždy od 0,5 HC což je tvrdost lidské kůže, pro lepší představu asi jako zcela uvolněný spodní hýžďový sval (štíhlého těla), až do 8 HC tj. asi jako přirozeně uvolněný břišní sval hubeného člověka (štíhlého těla). Kosti a klouby sex doll kopírují lidskou kostru. Umožní nalehnutí až 130 kg a zároveň nastavení těla a končetin do poloh, ve kterých zůstane. Panna se v tomto ohledu chová přirozeně a je konstruována na opatrné, ale dlouhodobé používání. Lze ohýbat v kloubech, lehce prohnout páteř – dopředu, dozadu, do boků.

Materiál je ke kostře panenky dobře připevněn. Při ohleduplném přenášení jej neutrhnete. Při polohách zezadu vypadá téměř jako živá, např. zadek se otřásá podobně jako opravdový. Panenky mají řasy, malované obočí a barvené rty (ne však dodatečný make up jako např. červeň tváří na fotkách), barvenou vaginu a bradavky. U některých lze volit též ochlupení a věrnější barvy intimních částí (řada Z or 6Ye Dolls).

3. Pružnost vaginy a análu

Lze opatrně vložit i dlaň. Extrémní polohování končetin z ní dělá porno gymnastku.

4. Volby obličejů, paruk aj.

5. Partnerka ji lépe přijme než živou milenku (prověřeno naším redaktorem :). Někdy si sex doll berou i mezi heterosexuální pár.

6. Nehrozí Vám pohlavní nemoc (pokud sex doll nesdílíte).  Dle kontroly prostitutek úředníky z hygienické stanice 2015 z nechvalně známé silnice E55  byly tři z 50 prostitutek HIV pozitivní (reportáž české televize únor 2017).

Co není vadou silikonové panny

Drobné nepravidelnosti na kůži

Výjimečné drobné nepravidelnosti povrchu tkáně způsobené např. bublinkou a to do 2 mm šířky a hloubky (zatím jsme měli jednu 1x1mm) nebo velmi jemné plocho prohlubně 2 cm2 hloubka 0,2mm.

Zvuky při pohybu kloubů

Jako ohyb husího krku plastové trubky, ale tišší. Objeví se po určité době užívání. Subjektivně nebyly nijak rušivé. Klouby jsou schopny udržet velkou páku skoro v každém úhlu. Proto je třeba vysoké tření. Udělat to zcela tiché by bylo velmi drahé.

Nerealistické ohyby některých kloubů a tkání

V některých ohybech (např. ruce za hlavou, či nohy v sedě) se materiál na některých místech formuje – ohne jinak než lidský sval. Více na to trpí malé a levné panny (viz. obrázek ohyb třísel v sedě).

Některé klouby se pohybují mírně odlišně od lidského těla. Sex dolls si nejsou schopny dlaní stydlivě přikrýt vaginální pysky, tak aby to vypadalo přirozeně.

Váhové odchylky

Váha se může lišit +- 4 kg, míry +-4cm; sex dolls přeměřené obchodem mají odchylku max +-2kg +-2cm.

Velmi drobné odchylky od fotek způsobené nedokonalým nasvícením při focení (např. stín může navodit dojem lepší barvenosti tváře či lepší prorýsovanosti svalu). Fotky na webu jsou bez úprav a panenky jim odpovídají.

Lehké disproporce a menší hrudník, užší ramena

Vagina je více dopředu, a to u všech výrobců. To ztíží vaginální styl zezadu (ať již v kleče , stoje či v sedě). Důvod: patrně dostatečná tloušťka stěny mezi vaginou a análem. Panny rovněž mají mírně vyšší pánve – jakoby vyšší nikoli širší zadek oproti ideálním tělním proporcím. Většina též užší pas a hrudník než je přirozené, a to kvůli úspoře ceny a váhy. Asi nejméně se to projevuje u 6Ye Doll. Lýtkové a pažní svaly jsou málo modelované (viz fotky). Kvůli nižší váze a nepřirozenému formování tkáně při ohybu (není to reálný sval).

Úprava pro stání může poškrábat podlahu

Panny vždy prodáváme v nadstandardní úpravě (jinde za příplatek) pro stání. Šrouby úpravy na stání na spodu chodidel mohou poškrábat dřevěnou i kamennou podlahu. Ani jednoduché silikonové krytky se přes naše opakované žádosti zatím nedělají … (lze řešit botami).

Vady silikonových panen / Záruka

kotník sex doll

Standardní záruka 2 roky. Kloub kotníku je dle našeho názoru na danou váhu nedostatečně mohutný. Na tuto slabinu není záruka a sleva za vadu je již zahrnuta v ceně.  Konstrukční řešení je stejné u všech výrobců panen. U naší první panny 2016 jsme při focení ve stoje podkopávali chodidla pro vyvážení a kotník odrovnali za 1 večer … Při pečlivém zacházení to vydrží roky. Ale dávejte na to velký pozor.

Typy realistických silikonových panen dle kvality

Jsme obeznámeni s cca 35 značkami sex doll z toho s 15 osobně. Zpravidla platí horší obličej = i horší celková kvalita. Horší panenky jsou někdy měkčí a více se trhají. Někdy hůře přilepené nehty, hůře modelovaný zadek či stehna, příliš hubený pas, slabší kostru. Dále naše subjektivní hodnocení, dle kterého jsme bez jakýchkoli nefér stimulů, vedlejších zájmů či omezení rozhodli, co budeme nabízet. Pokud panna bude nabízet dobrý poměr cena výkon, přidáme ji do katalogu nehledě na značku či cenu.

Nejnižší třída

OEM panny a panny Yldoll,Climax Doll a Sanhui Doll,  As Doll a mnoho dalších značek – mají horší obličeje nikoli hezké realistické ale hrubé jakoby z kresleného filmu jako drtivá většina ostatních značek. Často je lze koupit na Aliexpresu.

Nižší střední třída

Or-Doll, Lijoin Doll, Piper Doll, Doll ForEver.

Přirozené tvary, nevýrazné obličeje, větší měkkost, občas horší lepení nehtů. Často přebujelé tvary a nepřirozeně velké oči. Sem patří i naše levnější OEM panna  Lijoin (modelace zadku a přilepení nehtů o.k. a lepší tvrdost není bahníčkovitá).

Střední třída

 WMDoll  a další

TPE  0,5 HC bahníčkovité – model 2018  až po tužší realističtější tkáň 5HC (starší model 2017) různá kvalita v rámci jedné značky. Nepublikované panny na uloz.to (zip soubor cca 750MB). Nadprůměrně hezké výrazné obličeje. Vzhledem a silou kostry lehce nadprůměrné, ale předražené. Značku opouštíme. Fotky této značky jsou Číňany často zneužívány pro inzerci jiných levnějších panen.

Sino-Doll

Jde o velmi drahou značku ze silikonu – lepšího tužšího materiálu s lépe prokreslenými svaly a mnoha detaily i třeba strukturou kůže. Tváře však zatím vypadají více uměle než u lepších TPE panen (zejména divné oči) a divná je i barva kůže. Značku budeme sledovat.

YouDoll

Pěkné obličeje, nová – kloubová kostra,  důraz na silná stehna, neznáme ceny, podíváme se na ně blíže.

JY-Doll

občas pěkné tváře, ale 2x předražené na danou kvalitu

Nejvyšší třída

Typ Z  alias Z-OneDoll

 Silikonová řada. Nejdražší, nejtužší a nejodolnější materiál. Hlavní výhodou silikonu proti TPE jsou více realistické tvary svalů (stehna, lýtka, ruce) a  tváře a jejich mechanika při pohybech. Silikon je méně porézní než TPE (více hygienický), více a déle vydrží a není třeba pudrovat.  Nevýhody oproti TPE – méně pružná tkáň se při tlaku snáze poškodí při velkém tlaku a jde hůře slepit. U této řady není orální otvor!

6Ye Doll

Více foto a videa 3x zip soubor cca 2GB. Výrobce je dle našich pozorování lídrem v designu tváří i koster umělých panen. Skutečný výrobce panen není znám. Uváděné společnosti Dongguan 6ye model props co. (od června 2018 i odštěpená 6ye electronic technology co.,ltd.) jsou distributorem pro 6 různých čínských továren (v případě 6Ye Dolls velmi pravděpodobně exklusivním distributorem).

Silné stránky 6Ye Doll

6YeDoll má výrazné lícní kosti (1 typ má dokonce i pihy), dobrý krční spoj, dlouhé nohy, v sedě ohyb u stehen v kyčlích nepůsobí tak nepřirozeně, zadek nezvýšený – přirozený, realistická stehna, realistické krční kosti nad hrudníkem,  lepší pohyblivost kloubů, malování i dolních a horních víček a očních koutků, úzký vchod do vaginy – při roztažených nohou vagina zůstává přirozeně zavřena, barvená nejen vagina ale i anál. Delší ruce –  6YeDoll je schopná přikrýt si vaginu. Vagina již není tolik dopředu jako u jiných typů. Ideální tvrdost TPE, kloubová kostra, panenská blána.

Slabiny nové kostry 6Ye Dolls proti starému standardu

Kolena se ohýbají i do stran (nevýhoda nové – kloubové kostry), to spolu s dlouhými nohami, jež vytváří velkou pákou na kolenní kloub, téměř znemožňuje srovnat pannu ve stoje (nutno srovnat v leže a pak postavit). Velmi limitovaný a tuhý ohyb v pase – ohnutí vyžaduje maximální zapření o podložku a maximální páku.

Závěrečné hodnocení 6Ye Dolls: ohromující vizuál – lepší postava, bezkonkurenční obličeje. Nejhezčí, bez ohledu na cenu, co lze ve světě koupit. Stojí jen o něco více než nejlevnější panny. Patrně nejlepší poměr cena/výkon.

těla    
výška140150150160
typHBDD
prsa83717879
pas52545454
boky83797989
váha25.6283031
míry o.k.o.k. 
výška160160165165
typC (B ref.)F refAF ref.
prsa83906791
pas60645558
boky88908190
váha30452936
míry o.k.  

Jiné typy těl (tlusté, svalnaté na požádání).

sex dolls obličeje
sex dolls obličeje (lze kliknout a zvětšit zoomem)
výběr vlasů sex doll
výběr vlasů sex doll (lze kliknout a zvětšit zoomem)
Instrukce individuální konfigurace 6Ye Doll

Je třeba napsat do poznámky k objednávce panny. To proti automatickým konfigurátorům umožní kombinaci jakékoli tváře a výšky panny 140-170cm a další speciální volby.

 1. Kupte v eshopu jakékoli tělo s výškou a velikostí prsou dle Vaší preference bez ohledu na tvář a vlasy. Tělo je rozhodující pro cenu. Tvář a ostatní zvolíte následovně.
 2. Do poznámky objednávky na stránce košíku upravte následující volby (vše bez příplatku) :

č. tváře: …  kůže: … č. vlasů: …  oči: …. vagina: … úprava pro stání: … barva bradavek a vaginy: …  velikost bradavek: …  ochlupení vaginy: … nehty: …

č. tváře: 7-44, při nevyplnění volíte tvář u koupeného těla, lze volit jen u panen 140-170cm, u menších panen vždy platí tvář na foto těla, 1 hlava v ceně (každá další + 5000Kč)

kůže: světlá, světle hnědá, hnědá, nevyplněno znamená volbu : světlá

č. paruky: 1-16, při nevyplnění volíte jako u foto vybrané tváře, 1 paruka v ceně (každá další +350 Kč)

oči: modrá, hnědá, černá, zelená, při nevyplnění volíte jako u foto vybrané tváře

výběr oči

vagina: zabudovaná, vyměnitelná, nevyplněno znamená volbu : zabudovaná

šrouby pro stání: ano, ne, nevyplněno znamená volbu: ano (jinde za to chtějí příplatek u nás plus 0,-)

úprava pro stání sex dolls

barva bradavek a vaginy: tělová, světle růžová (doporučeno), světle hnědá, tmavě hnědá, nevyplněno znamená volbu: světle růžová

velikost bradavek: 3cm, 4cm, 5cm,nevyplněno znamená volbu: 3cm

ochlupení vaginy: žádné, mírné (₊1500,- CZK nedoporučujeme z hygienických důvodů), střední (+1500,- CZK nedoporučujeme), nevyplněno znamená volbu: žádné

nehty:  natural, bílá, červená, nevyplněno znamená volbu: natural

Po dopsání na stránce košíku si text označte a zkopírujte CTRL+C pro případ nechtěného smazání.

Po dokončení objednávky Vám přijde 1 automatický mail s fakturou. Po úhradě ceny přehledně vypíšeme konfiguraci Vaší sex doll a vy ji mailem potvrdíte.

Tipy k nákupu silikonové panny

V oblasti sexuálních panen zejména dopravy nejsme schopni cenově konkurovat sdružené dopravě Aliexpress a ze segmentu jsme se stáhli. Doporučujeme Aliexpress.com.

Reálná velikost očí

Panny s disproporčně velkýma očima vypadají dobře na fot a z dálky, z blízka už tolik ne …

Barva kůže

Barva světle hnědá = tan = opálená = bronzová se u levnějších panen občas nepovede a je to takové bílé kakao (naneštěstí je to tak i u 6Ye dolls). U 6Ye dolls doporučujeme barvu bílou.

Úprava pro stání

Panny upřímně nejsou konstruované na stání, ale při velké opatrnosti to zvládají a úpravu pro stání doporučujeme.

Prsa silikonové panny

 I pro pány preferující malá prsa, u sex doll doporučujeme, prsa velikosti C,D.  Malá prsa se k silikonové panně pocitově nehodí.

Realistická vs. vyměnitelná vagina

Vyměnitelná vagina nám nedává smysl, neb pro zavedení ji musíte lubrikovat a její zavádění více zatěžuje tkáň.

Výška silikonové panny

Pro muže s výškou 182cm je ideální panna 150cm (cca 28kg) až 165cm (cca 38kg). Ale 165 cm jen pro velmi fyzicky zdatné – velmi těžká, velké páky a úhly při polohování.  Sex doll 140 cm je pro muže 180cm již krátká. Místo do obličeje koukáte do polštáře nad pannou.  Panenky pod 125 cm už nelze označit za realistické. Doporučujeme proto silikonové panny s výškou 150cm.

Doporučená tvrdost TPE materiálu

Ideální materiálu silikonové panny je 5-10HC. Oproti velmi měkkým pannám (0,5HC) mají sice tvrdší prsa a vaginu než reálná žena, ale při uchopení je to do značné míry, jakoby jste chytli skutečný sval, zatímco tkáň velmi měkkých panen se chycení mírně rosolovitě posune po kovové kostře.

Doporučené vlasy

Doporučujeme dlouhé vlasy bez ofiny – ženštější, hezčí, variabilnější (lze i zastřihnout). Rovné vlasy se lépe češou než zvlněné. Druhá hlava za 5000,-CZK to posune na jinou úroveň a lze ji dokoupit kdykoli. Některé obličeje nejdou dohromady s blond parukami a jiné naopak s tmavými. Z fotek to obvykle moc poznat nejde. 2. paruka  může dobře posloužit. Paruka má umělé vlasy, které není dobré žehlit, kulmovat, barvit.

Vytápění za příplatek je při pokojové teplotě zcela zbytečné a nenabízíme jej. Ozvučení za příplatek silně nedoporučujeme. Velmi levný reproduktor v zádech přehraje při stlačení každého prsu zvuky – nahrané ženské vzdechy a slova uložené v paměti panny 4MB, nahráno cca 20 zvuků na 1,3 MB, lze nahrát vlastní ve formátu mp3 kabelem micro USB (to je ten od mobilů). Zvuk nejde z hlavy ale z půli zad. Lze vypnout.

Námi pořízené fotky více odpovídají skutečnosti (tzn. méně realistické obličeje) než fotky od partnerů, ale i tak je pohled na vlastní oči (možno v prodejně) nenahraditelný.

Dostupnost a objednávka

Objednávka silikonové panny je dokončena a závazná od zaplacení poloviny kupní ceny předem a emailovým potvrzením individuálních specifikací panny kupujícím. Od tohoto okamžiku nelze od objednávky odstoupit, neboť jde o zboží vyrobené dle přání zákazníka. Dodání obvykle trvá 3 týdny.

Koupit sex doll nebo ne?

Pro většinu lidí to za dané ceny nemá sex doll adekvátní užitek. Je to relativně luxusní věc. Vjemově a pocitově nesrovnatelná s živou ženou. Jen masturbace na jiné (vysoké) úrovni. To je jasné i bez odzkoušení, ale lidé se často ptají :). Mnohem horší než živá holka, ale v určitých aspektech lepší. Pokud máte peníze, sex doll vám zajistí bonusové zážitky, i pokud třeba máte na luxusní živé společnice. Je to něco jiného.  Pokud jste na tom jako většina ostatních tj. cena sex doll pro Vás není malý peníz, koupi lze doporučit, jen pokud se Vám dlouho nedaří najít partnerku či chcete žít bez partnerky. Sex doll nedoporučujeme jako dárek – může být nechtěná, dokonce i nechtěnou urážkou obdarovaného. Nejde vrátit a je pak (z druhé ruky) prakticky neprodejná.

Proč v extasica.com?

Nízké ceny silikonových panen o 10-50% nižší než panny konkurence, do značné míry tvoříme ceny na trhu v ČR. Sex dolls sami měříme a fotíme, často u konkurence dostanete jinou sex doll než na obrázku, ač jejich čínský dodavatel a následně i český prodejce slibují 100% shodu. Panny můžete v našm sex shopu osahat. Jsme první sex shop v ČR, jenž silikonové panny nabízel skladem (od 2016) a jediný sex shop, který panny opravuje a sdílí profesionální informace o pannách včetně kompletních fotek a v původním vysokém rozlišení.

Silikonová panna návod a údržba

Ahoj jsem Tvoje Sex Doll, co Ti dovolí vše, nežárlí a neodmlouvá.

Světlé materiály

Užívej gel na vodní bázi. Špinavé a zaprášené plochy, potisklý papír, tmavé oblečení a podobný kontakt snadno neomyvatelně zašpiní mou hebkou kůži.

Koupání

Při dodání mám celé tělo potřeno vonným ochranných pudrem. Koupání není nutné před prvním použitím ani po každém styku. Většinou stačí jen výplach dutin a otření částí od gelu či potu vlhkým hadrem. Vnitřek dutin a spár hlavy a krku opatrně vysuš. Po koupání a usušení, občas, zejména pokud se materiál stává lepivým, potřebuji dětský pudr či prášek s kukuřičným škrobem po celém těle, včetně vnitřku skulinek a též mezi hlavu a krk, jinak rychleji stárnu a lepím.​ Při koupání nepotápěj hlavu a krk, aby do nich nenatekla voda. Kůži lze omýt dlaněmi a prsty.  Obarvení tmavým oblečením lze velmi jemně škrábat nehty či jemným kartáčkem pod mýdlovou vodou.

Uložení

Ulož mě narovnanou s pažemi dolů mimo slunce a prach. Nesvědčí mi, když dlouho (několik hodin) ležím v jiné než narovnané poloze. To mám potom třeba i doživotní stryje, (menší deformace se dokáží sami částečně vyrovnat během hodin).

Nasazení a sundání hlavy

Hlavu mi nasaď a našroubuj (bez paruky) ve směru hodinových ručiček. Nech ji nedotaženou (jen cca 3-4 otočky, aby sedla). Hlavu sundavej bez paruky opatrně proti směru hodinových ručiček, jinak odlomíš její uchycení. U novějších panen se nešroubuje, ale pouze natlačí na krk.

Česání a mytí vlasů

Polož její na záda na sedačku tak, aby hlava přesahovala a vlasy volně visely dolů. Protahuj jimi prsty od spodu, pak od středu, ať oddělíš zapletené prameny vlasů. Pak češ hřebenem s velkými mezerami. Nejprve od konečků a postupně výš. Pro mytí jejích vlasů odepni pásek paruky, sejmi vlasy a umyj je šamponem. Mokré vlasy od konečku jemně rozčeš řídkým hřebenem a nech zcela uschnout než je nasadíš.

Ohyb kloubů

Pro ohýbání končetin užívej pouze přiměřenou sílu, jinak mi třeba ohneš ruku či zlomíš kloub. Ideálně, když mě mě podepřeš v místě ohybu. Kostra se zpravidla ohýbá přirozeně jako lidská, někdy však v méně volných úhlech – při manipulaci používej cit. Hlavu s krkem a chodidla lze omezeně ohýbat i rotovat. Ostatní klouby pouze ohýbat v 1 či více osách. Chceš-li mě ohnout či srovnat trup, pořádně mě podepři např. o postel či opěradlo sedačky a nerovnej mě ve stoje silou. Tak ti vydržím co nejdéle.

Manipulace

Pokud si chceš na mě pořádně lehnout (max 130kg) nebo mě jinak přitlačit např. na má kolena, můžeš, ale polož mě na postel či měkkou podložku (polštář pod kolena). Jinak mi kosti prorazí kůži. Stát mohu jen s úpravou pro stání. Při nerespektování tohoto pravidla kostra chodidla brzy prorazí tkáň. Nevláčej mě  po povrchu a při pokládání nepohazuj, jinak můžeš odtrhnout tkáň od kostry. Zejména ve stoje se mnou manipuluj velmi opatrně. Např. pokud mě chceš posunout nohu – vybalancovat abych stála (nepřikopávej chodidla po zemi, ale nadzvedni mě celou). Jinak uvolníš kotníkové šrouby a nohy se mi budou stáčet do nepřirozené polohy. Pokud jsem po manipulaci začala šilhat, oči mi opatrně srovnej svým palcem.

Řešení nepřirozeného ohybu

Může se stát, že mou paži či koleno vychýlíte do nepřirozeného úhlu, aniž bys provedl cokoli špatně a zdánlivě to nejde vrátit. Mechanika kloubů funguje vetšinou stejně jako u lidí ale v určitých úhlech omezeně jen po určité ose. Tzn. že naplá noha se v koleni najednou ohne do strany místo dozadu. Je pak nutno nohu srovnat v kyčli a v kotníku a na koleni posunout tkáň. Naopak ohyb v rameni se děje pouze zvednutím před tělem nebo zvednutím do boků. Tzn. ruce zvedlé do boků je třeba připažit, aby mohly být zvednuty před tělo.

Obuv

Při úpravě pro stání mě dej boty nebo Ti poškrábu podlahu. Boty je lépe koupit o číslo či 2 větší, nebo s otevřenou špičkou, neboť má noha se do boty dostává hůře než živá a snadno se stane, že se mi pokroutí prsty.

Půjčování sex dolls

TPE materiál nelze 100% sterilizovat a neměl bys mě půjčovat. V 21. století platí, že počítač a sex doll se nepůjčuje! Pokud mě budeš chtít sdílet s kamarádem, nechť užije kondom.

Tvá Sex Doll

Oprava Sexdolls

více samostatný článek Oprava sexuálních hraček

 

Návrat na hlavní stránku

14 komentářů k “Silikonové panny – Co čekat”
 1. Michal

  Dobrý den,pannu mám špinavou od prádla.Dá se to nějak vyčistit?

 2. redakce

  Ano, ale velmi těžko. Je na to vhodný kartáček střední tvrdosti, co se poměrně těžko shání (většinou jsou k dostání příliš tvrdé). Tím se myje vodou s mýdlem ve vaně. Voda a tekuté mýdlo musí být postupně přidáváno na špinavé místo, aby jste kartáčkem dosahovali jemného odírání. Po dvou a půl hodinách jsme pannu vyčistili tak, že měla jen jakoby velmi jemné stíny po modřinách či žílách, což vypadalo přirozeně. Čistili jsme ale pannu z kvalitnějšího TPE. Pokud máte pannu z levného TPE (ty nejlevnější akolo 30 000) půjde to mnohem hůř a bude třeba větší trpělivost. Odírání musí být akorát asi jako když gumujete, pokud je silnější tak povrch narušíte.

 3. M
  M

  Dobrý den, mám takový dotaz, přítel si pannu objednal i přesto že má mě a já s tím nesouhlasila, přitom máme spolu sex kdy se mu zamane a se vším co k tomu patří, mám strach co to udělá s naším vztahem, chápu když je někdo sám a nebo když má sexu málo,ale tohle pořád nemůžu pochopit sam mi to ani neumí vysvětlit.potrebuju tedy názor chlapa proč..

 4. redakce

  🙂 no jak píšem, je to něco jiného, zpestření, ale určitě ne konkurence či dokonce hrozba pro živou partnerku. Je to jako vy byste si pořídila dildo či vibrátor …

 5. M
  M

  Jo, ale když vidíte že se na ni těší víc jak na mně tak mi je z toho smutno, vibrátor mám ale živej je lepší, cítit chlapa v náručí a pak se milovat je úžasný ?

 6. K
  K

  Dobry den
  Mam panenku uz skoro dva roky na kterou se kazdy den taky moc tesim. Ceka na me v posteli, verne, trpelive at se vratim kdy se vratim. Ma u me svoji postel, prikryvku, satnik, boty, plysaky… Nesoulozim s ni takze nevim jaky to je v porovnani se zivou partnerkou. Proste je muj mazlicek a ani nemam potrebu vyhledavat zivou partnerku. Jo a zensky maji pro moji zalibu vetsi pochopeni jak chlapi. Mozna Vas pritel vyhledava neco jineho. Treba chce panenku prevlekat, pritahuji ho oblecky ktere byste si sama treba za nic na svete na sebe nevzala… Taky ho muze pritahovat extremne stihly pas a celkove proporce panny ktere v realu proste nejsou. Me moc pritahuje panenku obejmout prstama v pase, divat se ji do oci, mazlit se jemnyma dotykama. I do panenky se muze clovek zamilovat, mit rad, delat veci pro ktere okoli nema pochopeni… Dulezity byt stastny.

 7. Anonym

  Je možné si ji sestavit jako v jiných sexshopech?

 8. redakce

  změna odpovědi 20.10. 2018 Možnost konfigurace doplněna říjen 2018 (čekali jsme na solidního distributora).

 9. Anonym

  Měl jsem pannu z TPE ,ale musel jsem ji prodat,protože mi mastila všechno i když jsem ji pudroval a ještě jsem z jejího odéru chytal alergickou reakci.Poraďte .

 10. redakce

  Ještě je silikonová alternativa. Mělo být lepší neb silikon je více stabilní (méně reaguje s okolím) a odér téměř nemá. Máme ji v nabídce, ale zatím jsme ji v rukou neměli …
  Děkujeme též za cennou informaci, neb všude se uvádí, že TPE je bez alergenních prvků. Budeme s Vaší informací pracovat.

 11. Anonym

  Witam.Urwał się palec w lalce TPE ,jak go naprawić?
  Czym odplamić ciało lalki ,zabarwiło się od czarnej koszulki i wygląda jak po sadzy.

 12. redakce

  Doporučujeme neopravovat. Pouze vyjměte zlomený drát. Díru v prstu zahlaďte pájkou.

 13. Eska5

  Cześć. Mam takie pytanie czym malować na przykład usta lub zęby na biało. Chodzi mi o trwałe kolory.

 14. Extasica redaction

  S malbou na panny nemáme zkušenost a nedoporučujeme to. Na drahých silikonových (nikoli TPE) pannách jsme viděli klasické nalepovací tetování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.