Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Výchova advokátky Terezky

Erotická povídka o výchově arogantní advokátky Terezky 1.díl. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za smyšlených okolností.

“Tak co na to říkáš,” obrátil se Jirka na Vláďu.

“Ty vole. Já Ti říkal, že s ní nemůžeš jednat. Podle mě ta holka něčem ujíždí. Vykašli se na to. Bych se musel totálně zhulit nebo jí alespoň třikrát vojet a ještě jí při tom zmalovat prdel, abych s ní byl schopnej mluvit. Tak blbá a ještě arogantní. Já už na to nemám nervy, pořeš si to sám.”

Večer Jirka v bodech a neutrálním tónu shrnul, co si s Terezou dříve dohodli. Následovala další arogantní mimozní odpověď (asi už tak patnáctá):

‘Milý Jirko, nic z toho, co píšeš není bohužel pravda. To je Tvá interpretace a nevím, kde si ji vzal. Paní doktorka naprosto souhlasí se sankcemi, neb lhůty ke splnění jsou velmi dlouhé a dostačující. Já nemohu za to, že si vše vkládáš po svém a nejsi schopen se obrátit na právníka nejlépe advokáta, který by Ti danou situaci vysvětlil. Upozorňuji Tě, že pokud nedojdeme ke konsenzu a nebude uzavřena kupní smlouva, budeme požadovat náhradu škody. Hezký den.´

“Unést ji někam a pár týdnů jí tam trénovat, až by dostala rozum” řekl Vláďa.

“Hehehe” zasmál se Jirka napůl upřímně napůl zděšeně. “Jestli chceš, tak domluvím schůzku a pak se vytratím.”

“Ne ne, v tom musíme jet spolu. Sám bych jí ani nenaložil do auta.

Od listopadu do prosince proběhlo ještě dalších 5 emailových výměn. 20.12. 2016 se Jirka objevil u dveří Vládi.

“Čau, co tu děláš?”

Jirka bez slova vlezl dovnitř a položil lahvičku na stůl. “To je éter” řekl rozklepaně jako by nevěřil, tomu co dělá.

Vladimír si sedl na gauč a přejel si rukou po čele. Hluboce oddychoval.

“Ty vole, Ty vole,” mumlal pořád dokola pár minut než to rozdejchal.

“O.K., jdem do toho”.

Schůzka se konala 27.12.2016

Tereza se jako vždy flirtovně oblékla. Měla krátkou černou mini a bílou blůzku. Krom toho štíhlou postavu, v obličeji výraz rajdy, co umí pořádně ošukat a 35 let.

Vláďa byl jako v rauši adrenalinem, strachem a sexuálním vzrušením. Z kapsy vytáhl kapesník napuštění éterem a svíral jej v ruce. Klepal se a ani nevnímal, co říká. Jirka to samé. Naštěstí si Tereza jako vždy paní situace vzala sebevědomě úvodní proslov.

Na nic nečekal. Vrhl se na ni a tlačil ji hard na ústa a nos. Bojovala jako tygřice. Jen tak tak, že nepřišel o oko. Vyhnuli se kousancům ušel neb ústa měla zakrytá hadrem, ale ruce měl pořádně dodrápané, než stihl přiskočit Jirka a trochu mu s ní pomoc. Párkrát se ještě zacukala a už byla v limbu.

“Co se stalo?,” ptali se lidé z vedlejšího salonku. “Udělalo se jí zle. Vezeme jí k doktorovi”, zahlásil Vláďa nenuceně, tedy až na to, že oba byli bílí jak stěna.

Naložili ji do auta a odvezli do připravené místnosti. Stáhli jí kalhotky. Ruce a nohy jí přivázali k těžkému dubovému stolu, tak aby na něm ležela břichem. Vláďa už to nemohl vydržet a vrazil jí ho do zadku ještě když byla v limbu. Probrala se, až když v ní chvilku jezdil.

“Vy hajzlové, co to děláte. Za to pudete do vězení. To vám zařídím”, cedila mezi sténáním vyvolaným neustálým roztahováním své prdelky penisem Vládi.

To Vladimíra nadzvedlo. Vytáhl ptáka z její prdelky, která už byla pěkně uvolněná a vzal do ruky páskový bič s ostny.

“Ne ty kteténe, opovaž se!” Vyjekla Terka s nevěřícím výrazem a zděšením v očích.

Vládik se v duchu spokojeně usmál.

Hvíiizd! Ozvalo se obrovské plesknutí a Terce vyhrkly slzy. Nevzdávala se.

“Za to tě zabiju!”

Hvízzd!

“Vyhodí Tě z práce ani si neškrtneš!”

Půjč mi to taky, vzpamatoval se Jirka z prvotního šoku.

Hvíiiizd! “Ne, Jirko ne”.

Hvíiiizd! “Prosím pusť mě.”

Hvíiiizd. “Přece mě nenecháš tomu hajzlovi,” začala Terka již měkčeji.

Jeho odpovědí jí byl dlouhý rychlý hvízd s pořádným plesknutím. A zvuk rozepnutého poklopce. Terky červená prdelka Jirku pořádně vybudila – tak, že sexuální vzrušení přebilo adrenalin a strach. Vrazil jí ho do zadečku až hekla, přestože byla už pořádně roztažená od Vládi. Vláďa vzal do ruky silikonový roubík, tak aby to Terka viděla a blížil se spokojeným úsměvem k ní.

“Ne nechte mě, prosím. Prosím ne,” začala plakat zatímco jí Jirka poctivě protahoval prdelku svým 23cm dlouhým čúrákem.

Jak Vláďa nasadil roubík, změnilo se prošení jen ne beztvaré skučení, prokládané jemným dávením, s tím jak jí ho Vláďa cpal hlouběji do úst. A mlaskáním prdelky doširoka roztahované Jirkovým zdatným čůrákem. Vždy jej vytáhl úplně, aby se mohl podívat na Terezčin pěkně doširoka otevřený análek a když už už se měl zavřít, zase jí ho tam plnou parou naklopil. Terce začala vlhnout kundička a mocné přírazy z obou stran se jí i přes dušení a bolavou prdelku začalo líbit. Přišlo to na ní, přestala naříkat a tělo a vagina jí začaly poškubávat ve stazích.

“Hele kočko, ses tu udělala”, řekl Jirka. “No to je pěkné.”

“Myslím, že už to potřebovala jako sůl”, podotkl Vláďa a oba se společně zakřenili.

Terka se cítila zahanbená a nic neříkala. S roubíkem v puse ani nemohla.

“Tak co, líbilo se Ti to, děvko?” zeptal se Vláďa sundavaje jí roubíky.

“Jdi do hajzlu kreténe!” plivla na něj Terka. Ale to už se jí Jirka znovu zabořil pořádně do zadku. Po pár přírazech jí ho řádně vystříkal.

“Ne vy hajzlové, za to zaplatíte!”, křičela zoufalá Terka.

“Teď zaplatím” usmál se Vláďa, roztáhl ji prdelku dlaněmi od sebe. Chvilku se díval jak Jirkovo sperma vytéká ven, nabral ho na svého ptáka a vrazil ji ho dovnitř.

“Jen si sperma hezky užij. Na takové jako ty má velmi léčivé účinky. Vyšukám ti zadek až se uděláš. Řádně a zodpovědně”, uchechtl se spokojeně.

Byl to opravdu zběsilej šuk, jen co vydechla už ho tam měl znova a ještě silněji. Těžký dubový stůl měl tak tak co dělat, aby i s Terkou po přírazech neodskakoval. Terčina prdelka byla tak uvolněná, že už se při občasném úplném vytažení ani nezavírala a lačně čekala až jí ho tam Vláďa zase vrazí. Když šel po třech minutách šel do finiše a ještě zintenzivnil, měla slzy na krajíčku, ale zvládla to. Vyvrcholila zrovna, když jí vypouštěl sperma do zadku ze zuřivě pulsujícího penisu a koulí maximálně stažených v šourku.

“Hodná holka” poplácal  jí Vláďa po duhovém zadečku.

“Hned mě pusťte!”

“Kdo říkal, že tě pustíme” řekl přísně Vláďa, vzal silikonový kolik velikosti M na natlačil jí ho do zadečku a připoutal postrojem, aby zabránil jeho vytlačení a následnému výtoku spermatu z Terky zadku.

“To jsi nějak špatně pochopila, Terezko.” Přidal se Jirka.

“Zítra začneme v 6 až přijdem z práce. Počkáš tu na nás, že jo?”

Pokračování v dalším příspěvku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.