Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Zneužitá stážistka

Erotická povídka o vietnamské dívce zotročené evropským pánem. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky za zcela smyšlených okolností.

V červnu 2017 k nám na hlídání nově narozeného potomka na výpomoc přijela kamarádka mé ženy. Měla drobnější postavu a jemnou tvář s nesmělým výrazem. Kromě dítěte pomáhala i v obchodě a s účetnictvím. Občas udělala chybu a když manželka nebyla doma a já to zjistil, mi ruply nervy. Ukázal jsem jí chybu. Viděla, že se hodně zlobím. Vzal jsem jí za ruku a vedl do pokoje. Přehl jsem ji přes postel. Stáhl jsem jí kalhoty tak, že měla jen kalhotky a naplácal jí na zadek. Vrátil jsem se do obchodu a dělal jako že nic. Bylo mi líp.

Pár dnů na to zase chyba. Tentokrát jsem jí stáhl i kalhotky. Pod nimi se objevila ta typická neotevřená panenská buchtička s drobným ochlupením. Začaly se mi sbíhat sliny, ale držel jsem se. Na její holý zadek začala padat rána za ránou. Postupně odměřené, aby vynikly. Zatínala zuby, ani necekla.

„Hodná“ řekl jsem a pohladil jí po kundičce.

Za několik dní se situace opakovala. Tentokrát jsem přibral malé silikonové korále a plácačku. Strčil jsem jí první lubrikovaný stupínek do zadečku, jen se lehce prohnula. Po každé ze 3 ran plácačkou s sebou lehce cukla, ale držela. Po té jsem kolíkem rozmasírovával její análek a postupně prohluboval zásun a přidával rány plácačkou. Zhluboka dýchala. Její zadeček zčervenal a lasturka se orosila.

„Tak to by stačilo. Příště Ti přidám, jestli se to bude opakovat.“ Její velké černé oči se na mě upínaly v provinilém a poslušném výrazu.

Přišlo ten hned za dva dny. Tentokrát jsem místo kolíku vzal pořádné dildo. Aby věděla, že si nemá zahrávat. Ani jsem na ní nepoužil lubrikant. Lan začala utíkat. Přitáhl jsem jí zpět. Dal jsem její ruce do pout a přivázal jí tak, aby ležela opřená o postel s vystrčeným zadkem. Mezi její nohy jsem umístil rozpěrnou tyč.

„Ták“ řekl jsem. Její kundička se pořádně rosila. Sáhl jsem na okraj. Dotyk vlhkost jen potvrdil.

Dildo bylo měkké a jeho žalud si nakonec cestu do její nepoddajné úzké prdelky našel. Trochu kvíkala. Ale po rozmasírování análku to postupně šlo. V půlce délky dilda jsem jí dal trochu plácačkou na zadek a dál masíroval její prdel. Až se jí tam vlezlo skoro celých zasunutelných 20 cm. To už docela hlasitě vzdychala bolestí a vzrušením.

Hladil jsem poštěváčka a občas přiložil plácačkou její na zadnici, jež se už pěkně červenala. Udělala se za 50 sekund.

Nechtělo se mi jí jen tak pustit. Dildo měla pěkně zaražené v prdelce. Proč toho nevyužít. Ale musel jsem se držet. Byla to sestra mé ženy. A byl to přece jen její trest, ne mé potěšení.

Pustil jsem jí a těšil se na další chybu. Trvalo to celý týden. Opakovali jsme postup z minula.

Řekl jsem: „Taky z toho budu mít trochu potěšení. Otevři pusu.“ Nechtělo se jí, ale nakonec když viděla, že tomu neujde, neochotně pusu otevřela.

Nešlo to. Dřela mě zuby a nechtěla mě pustiti hlouběji dovnitř.

„Tak na to se můžu vykašlat.“ Řekl jsem zlostně. Došel jsem pro silikonový roubík s otvorem pro penis a uvázal jí ho.

37 mm vnitřního průměru trochu drhlo, takže jsem musel roubík lehce nagelovat. Pak už to šlo. Nelíbilo se jí to a bučela do mého penisu, jak se jí zasouval hlouběji a hlouběji. Vytáhl jsem ho, když měla nutkání zvracet. To jsme prokládali zasouváním a vytahováním dilda do jejího análku a občasným plácnutím. Byl jsem pěkně vzrušený, takže 4 minuty stačily a měla mě plnou pusu. Počkal jsem, až to Lan spolkne a hezky mi ho očistí.

„Příště ho dostaneš do zadečku“ načež vyvalila oči, ale nic neříkala.

Další chyba na sebe nenechala čekat. Do dirky na čůrání jsem jí dal malý uretální dilator.

“Pokaždé, když ti vypadne dostaneš na zadek”, upozornil jsem ji a na znamení, že to myslím vážně a poklepal plácačkou o svou dlaň.

Zatimco její pusa plně pracovala na mém penisu, přicucl jsem ji na poštěvák přísavku. 4,5 cm silikonové dildo jí postupně pěkně otevřelo zadeček a ze sánímého penisu a jejího výprasku jsem byl pěkně nažhavený.

“Jsi připravená, zeptal jsem se?”

“Ano,” odpověděla poslušně.

První centimetry se její prdelka trochu zdráhala. Ale pak jej přijala. Byla to pro mě obrovská úleva. Jezdil jsem v ní chvilku jen lehce, aby si zvykla a pak přitlačil hlouběji. Začala valit oči a lapat po dechu, jak jí to tlačilo na břiše. Ubral jsem a postupně přidával. Po pád minutách lapání po dechu si vzala celých 19 cm mého penisu. Byl jsem spokojený.

“Hodná holka”, řekl jsem pochvalně s čůrákem po kořen v její prdeli.

Pokračovali jsme tréningem vnitřního svěrače. Pár minut střídání úhlů. Ven a dovnitř, aby se jí otvůrek pěkně roztáhl. Vaginu měla pěkně vlhkou. Pořád vzdychala. Nejvíc když šel úplně ven a dovnitř, jak žalud roztahoval nejužší místo vnějšího svěrače.

Po chvilce byla prdelka pěkně roztažená, aniž by v ní něco bylo. Tak se mi to líbilo. Udělal jsem fotečku. Vylízal jsem jí mušličku do udělání a pustil ji se standardním pánovským komentářem. “Hodná holka”.

Během pár dalších týdnů jsme trénovali anální fisting a zásun plugu 6 cm. Vždy se při tom klepala bolestí a vzrušením, ale držela statečně. Začínali jsme vždy 26 cmx4,5 měkkým TPE dildem, jež je podobný jako lidská tkáň a umožní vyšší a rychlejší uvolnění. Poslední centimetry už jí tlačily na žaludek a doslova je hlasitě rozdýchávala. Ale zvládla to. Za odměnu jsem jí naplácal a vylízal kundičku. Fisting a 6 cm kolík šel hůře. Občas začala plakat, takže jsme toho nechali a dostala pohlazení a lízání. Občas jsem ale přitvrdil. Po dvou měsících do ní konečně zajelo mé zápěstí. Hodně kňourala, ruce jí napínaly řetězy a pouta. Okamžitě se udělala. Pak jsme začali ruku zavádět pravidelně. Vždy se s ní udělala bez lízání a já již jen stříkal do červené roztažené prdele. Penis v ní jezdil velmi uvolněně a libovolně. Další výhodou bylo, že jsem jí ho tam mohl kdykoli vrazit bez rozcvičení. Někdy jsem jí vystříkal před roztahováním a sperma použil jako gel.

Byla to dobře vytrénovaná holka.

Našel jsem na netu místní černochy s velkámi čůráky a postupně je začal přizvávat. Bylo neuvěřitelné pozorovat, jak v ní postupně mizí  28 cm dlouhé a 5 cm široké negerské péro, zatímco jí zajíždím penisem do pusy až po kořen, stejně jako vytažení černošského péra z jejího zadku a to nádherné rozevření a její vzdych vždy krátce na to.

Dokonce se naučila sama připravit, takže někdy jsem jí našel spoutanou na posteli s rozpěrnou tyčí či gynekologickým zrcadlem mezi nohami, přesněji řečeno v prdelce, protože byla stále panna. Jindy mi zas na penis dala erekční kroužek a do ruky bičík a začala mě lízat a hladit nebo vystavila prdelku, do které měla zaražený větší či menší kolík.

Ještě léta po tom, co si našla přítele, jsem na ní vzpomínal. Při jedné takové vzpomínce – 67 let poté – jsem dokonce chcípnul.

motmat (redakce indentitu autora zná, ale z pochopitelných důvodů si přál zůstat v utajení 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.