Zveřejněno na Napsat komentář

Mikro úchyláček 2019/6

Erotická povídka z církevního prostředí. Podle skutečných událostí (z 20%).

Věnováno mým nejlepším přátelům Frantovi Be. z Hustoně (pův. Nuslí) a Jirkovy Lé. z Vinohrad (pův. Morava).

“Připrav kadidlo”, řekl páter. Jirka se ošil. Tuhle činnost neměl moc rád. Kadidlo hrozně smrdělo a dělalo se mu z něj šoufl. Ale co naplat. Jednou se dal na ministranta a tohle byla jedna z jeho povinností. Vyčistil spálené zbytky, vytřel kadidelnici (nádobu na kadidlo) a dal do ní novou smůlu. Za pár minut začínala nedělní bohoslužba. Asi nejotravnější část služby vůbec neb Jirka nebyl věřící. Na ministranta se dal, aby udělal radost mamince. Byl to na oko takovej ten hodnej bloňdatej kluk s pěšinkou a rohovýma intelektuálskýma brejličkama, jaké se nosily v Hradci Králové a Pardubicích v 90. letech 20. století. Pod povrchem však běžně doutnal a chvílema i vybublal na povrch pěknej vejlupek. Tak například páterovi oblíbené petúnie občas zalil konvičkou s močí. Sem tam uvadly. Se smíchem pak tajně pozoroval pátera jak se modlí za jejich vzkříšení.

Služba měla ale dvě lepší pozitiva. Kostel měl velký archiv. V něm mnoho naučných svitků včetně alchymistických a k tomu chemickou laboratoř, kde se dalo experimentovat. A Jirka byl fanda do chemie, takže se tam pořádně vyřádil. Druhá věc byla, že stísněné prostory kostela a tuhá morálka v něm panující byla magnet na holky. Chodili za ním do archivu, laboratoře nebo pomáhaly s čištěním kostela a varhan. Varhany jsou zmíněny samostatně neb za nimi bylo jediné místo v lodi kostela, kde bylo soukromí.

Franta byl hodnej kluk s hodnými rodiči a věřícím tátou. Na rozdíl o Jirky byl hluboce věřící. No hluboce. Jak se to veme, někdy hluboce někdy méně hluboce. Nedávno mu bylo 16 a ještě nikdy se nedotkl holky. Sedával vždy v zadních řadách. Ne proto aby se zašil, ale ze skromnosti neb cítil, že nejblíže bohu a oltáři by měli být ty nejzasloužilejší z obce tedy ti nejstarší. Dnes si vedle něj sedla Madla. Usmála se na něj a pozdravila i jeho tátu sedícího o pár lavic ve předu.

Páter se pozdravil se svými ovečkami, přivítal je osvěžující a motivující řečí a chystal se zahájit výklad na téma. Jiné národy kolem nás. Přerušil jej však desetiletý Tonda, který se hlásil. “Ano Toníku”, vyzval jej otec. “Otče, spolužáci ve škole říkají, že stačí, když budu do kostela chodit až těsně před smrtí?”

“Mnozí z Vás znáte podobenství o vinici, že?” Pohlédl otec na své ovečky tázavým pohledem.

Zatímco mnozí zejména z těch starších v podpoře otce a i k doložení své náboženské pozornosti přikyvovali, Madla se předklonila, položila hlavu na kostelní lavici a začala se dívat na Frantu. Ten nevěděl co se děje, ale cítil, že něco neobvyklého. Nervozně polykal a tikal pohledem z bible na pátera a na Madlu. Franta seděl na kraji lavice a Madla byla předkloněná takže na Frantovi ruce nebylo vidět. Vzala pomalu jeho ruku a vedla ji po svém stehnu pod sukni. Přitiskla jeho dlaň na svou kundičku a krouživými pohyby ho nabádala k masáži. Franta zrudnul jako nikdy a okamžitě zabořil oči do bible. V daný okamžik by se nedokázal na nikoho podívat. Naštěstí, páter se věnoval podobenství o vinici a ostatní páterovi. Madla navedla Frantu pod vlhké kalhotky. Neměl žádané zkušenosti, ale instiktivně jí prsty přejížděl po kundičce a občas zasunul i jeden nebo 2 dovnitř. Po chvíli Madla začla zrychleně dýchat do bible před s sebou na stole a její skulinka se stahoval kolem Frantových prstů. Pak odtáhla jeho ruku pryč a upravila si sukýnku. Ani se na něj nepodívala.

Jirka se konec nedělní mše dycky těšil. Bylo totiž nedělní škola. A Lucka někdy i Tereza se za ním stavila v laboratoři, kterou měli jen pro sebe. Dneska přišla jen Lucka. Sundala si kalhotky a ohla se před ním přes pracovní stůl. Šaty si nechala stažené. Přišel k ní a chtěl jí je vyhrnout.

“Nech mě. Co to děláš?” ošila se. Odtáhl jí ruce a násilím ji vyhrnul šaty.Klekl si k ní zezadu, roztáhl pičku a začal ji lízat. Jemně vzdychla jak se jeho jaky míhal kolem jejích pysků. Přidal prst a pak dva. Dělal jí to asi 2 minuty, ale těsně předtím než se udělala, všechno nechal.

“Ne dodělej to.” Vyjekla prosebně.

“Jenom ptákem”, řekl rozhodně Jirka.

“Né, bojim se, že budu těhotná”, smlouvala Lucka. “Radši tě vykouřím”.

“Tak jo souhlasil” Jirka a nechal ji se přisát na svůj vzrušený úd.

Opravdu se snažila. Jednou se sním jemně mazila chvilku na to si jej vrážela hluboko do krku. Nechtěla aby jí to stříknul do vaginy. Chvílema měl Jirka co dělat aby to ustál, ale přece by si kundičku nenechal ujít. Vytáhl ptáka z její pusy. Lucka už věděla, že tomu neujde. Lehla si na záda a roztáhla nohy. Jirka do ní pomalu zasunul penis, aby jí nezranil. Trochu ji protáhl a pak začal mocně přirážet. Začala hlasitě vzdychat. Do pusy jí musel strčit čistý hadr, aby to nebylo slyšet. Následujících deset minut ji neštetřil. Udělal se do zkumavky a řekl:

“Tady máš vitamíny.” Lucka to poslušně vypila a zase roztáhla nohy. Jirka ji roztáhl, lízal a prsty zespoda hladil pod stydkou kostí, dokud se jí kundička nezačla svíjet ve orgasmu. Chvíli se ještě pomazlili ve vzájemné objetí a poté rozloučili.

“Řekni Tereze, že má u mě vroubek”. Připomněl Jirka.

Terezka dorazila další den do archivu.

“Omlouvám se”, řekla Jirkovi.

Jirka zavřel knihu, sundal ministranské brýle a přešel k Tereze. Vyhrnul ji šaty a jeho ruka po zadku sjela do jejího klína. Chvíli ji hladil a pak ji přehl přes knihovní pracovní stůl kostelního archiváře.

“Svlékni si kalhotky”, poručil ji a Tereza tak učinila.

Vzal koženou smyčku, chvíli si prhlížel její prdelku a pak švihl.

“Aaaaaa” vykřikla Tereza.

“Tak takhle by to nešlo, řekl Jirka, sunadal si triko a strčil jí ho do pusy jako roubík.

Další šlehnutí už bylo doprovázeno jen tlumeným bolestivým vzdychem.

“Hmmm … hmmm aaa ozvalo se z Terky.

Náhle se Jirka špatně trefil a Terka vyjekla: “Néé, do poštěváka né.”

To ho pěkně vydráždilo. Vytáhl vlastnoručně dřevěný vyřezávaný kolík o průměru 3,5cm schovaný v šuplíku. Dal ho Terezce naslinit a pak jí ho opatrně strčil do prdelky. Terezak zase jen zakňourala.

Za dřevěným kolíkem následoval hned penis do kundičky. Ječště nebyla úplně vlhká, tak jej trochu naslinil.

Jirka pořádně přirážel do Terky ohle přes stůl. Oba pár minut hekali. Vytáhl jí kolík ze zadku a roztáhl ji prdelku. “Zatlač” řekl jí. Terka tak učinila a její řiťka se pěkně otevřela. Na to do ní vjel Jirkův macek.

Terka tlumeně zavzdychala bolestí i vzrušením. Jirka jím pravidlně a dlouze šoupal tam a zpět, aby jí před pořádnou mrdačkou pěkně roztáhl. Občas ho vyndal a roztáhl jí půlky, aby zkontroloval, zda se prdelka drží jíž sama otevřená. Asi po deseti minutách byl spokojen. Chvíli si její roztaženou řiťku prohlížel a pak do ní silou začal přirážet, dokud jí nevyplnil horkým spermatem, jež následně teklo z její rozevřené řiťky. Byl to krásný pohled, ale nerušeně se jím kochat nemohl, neb musel sperma chytit do kapesníku, aby se nedostalo do kontaktu s kundičkou.

Terka si náthla kalhotky. Chvíli si povídali, co je nového a pak se rozloučili. Jirka zůstal v archivu.

Franta nevěděl, co dělat. Bylo to jeho první intimní setkání s holkou. Trochu se styděl a nikomu o tom neřekl.

… pokračování … cca srpen 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.