Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Elektro sex hračky a zkušenotsti

Sexuální hrátky a zkušnosti s elektřinou do vaginy, análu, penisu, bradavek a jiných intimních erotickýh míst těla.

Sexuální hrátky s elektřinou.

Nám se líbí elektřina vně či uvnitř přirození. Někteří zákaznící to mají rádi i různě po těle včetně třeba chodidel a hovoří i o léčebných účincích. O léčebných účincích jemných elektrošoků nemáme informace a vychízíme z toho, že to lidé dělají čistě pro potěšení. Lze prováděť i různé speciální kousky – propojit např. elektro podložku – náplast či i uretální sondu v penisu či močové trubuci partnerky a s vaginální či anální sondou partnerky (partnera). Nedoporučuje se propojovat bradavky vzhledem k blízkosti srdce. Zdravé lidi to neohrozí, ale u lidí se srdečními poruchami to může být nebezpečné. Obecně se nedoporučuje umísťovat elektřinu na hlavu a krk.

Eletro sex s napájecími přístroji na 2 AAA baterie -9V baterie v podstatě nebolí. Zařízení jdou na hranu bolesti a ne dále. Výjimku tvoří periferie, tj. pomůcky, kde se proud soustředí do velmi malé plochy, např. tenký drát kolíku pro prsní bradavku. Tam už to pak na nejvyšší výkon bolí.

Zajímavé postřehy zákazníka Milana

Velikou výhodou vroubkovaného plugu je, že když se před zasunutím pořádně nageluje, úžlabinky mezi dvěma sousedními hrbolky slouží jako rezervoáry gelu a tak zůstává plug lubrikovaný po dlouhou dobu hrátek. Pocity při použití elektrické uretální sondy UP-E005 jsou úžasné, mnohem lepší než klasicky rovné sondy. Při za-/vy-souvání sondy s připojeným generátorem dochází ke krásnému dráždění mechanickému + měnící se pocity z elektrického dráždění podle hloubky zasunutí. Samozřejmě dráždění je příjemné v případě, že uživateli vyhovuje průměr 8mm, což je ale asi běžná velikost. Problémem u hladkých plugů je, že tělo vodorozpustný gel (a když to má vést proud, třeba vodní gel, ne mastný/olejový) postupně vstřebává a u klasických rovných plugů je třeba po jedné až několika málo minutách plug vytáhnout a znovu celý lubrikovat.

Kombinace různých napájecích přístrojů

Alternativně se dá plug použít jako jednopólový, tj. pouští se proud jen do jedné části, a protipól je realizován jinde, ideálně anální sondou. To přináší opět jiné pocity než elekrifikace pouhého penisu. Vyšší dívčí je proud vést tak, že každá část plugu má svůj vlastní generátor (nebo kanál dvoukanálového) propojený s protipólem jinde na těle. Třeba v análu, na varlatech, na prsních bradavkách. Lepší je použít 2 různé generátory (přístroje na napájení pro elektrosex), protože každý pracuje s jinou periodicitou, v penisu dochází ke sčítání proudů a vznikají různé velice zajímavé interference a stále se měnící pocity.

těšíme se na Vaše nápady, doporučení či zkušenosti

Obecný návod pro užití erotických pomůcek

a další tipy pro erotické pomůcky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.