Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Jak vybrat důtky, bič

Tipy jak vybrat důtky a bič. Podrobnější informace u jednotlivých produktů v kategorii biče a důtky.

Důtky

Nejjemnější kategorie. Vhodné pro začátečníky. Velmi dobře dávkovatelná a odhadnutelná rána a místo dopadu. Vhodné i pro šlehání vaginy, klitorisu, penisu či varlat. Důtky z nubuku či gumy s velmi ostrými hranami dokáží dát velmi nepříjemnou ránu.

Pásky a páskové důtky

Silná rafinovaná štiplavá rána. Přesný dopad, poměrně snadno ovladatelné. Rafinovanost zvýší páskové důtky – více pásků na konci. Některé mohou být zakončeny i plechovými ostny cca 3mm vysokými. Ty štípnutí ještě umocní ale kůže při rozumné ráně nepoškodí ani nepoškrábou. Tedy přinejmenším ty z naší nabídky. Náročnější zvládnou i úder páskem i do intimních partií. Pásky, páskové důtky či páskové biče ale nejsou pro většinu a lze je doporučit opravdu spíš menší části lidí.

[widget id=”media_image-7″]

Biče

To už je jen pro fajnšmekry. Biče mají velmi silnou ránu. Většinou hůře ovladatelnou a odhadnutelnou. Nejisté je tedy místo dopadu a síla rány. Záleží jak se bič prohne. Zákazníkům sednou spíše dobře ovladatelné mořené – nebarvené biče s dobrou pružností. Výhoda hůře ovladatelných bičů (zpravidla barvené a zpravidla méně kvalitní) je, že ani trestající mnohdy neví jakou ránu nadělí. Tedy relativní nepředvídatelnost.

Perské důtky X hlavá či X ocasá kočka

Nejčastější jsou verze s 9 či 7 ocasy (máme i tříocasou kočku). Někdy bývají zakončeny i paličkami kůže – hlavami. Právě tyto paličky kůže působí poměrně silnou ránu jako do hloubky a dalo by se hovořit i o bolestivě masážním efektu. Perské důtky jsou třídou sami pro sebe, tzn. třídění výše se tak nějak vymykají. Asi to lze řadit někam mezi pásek a bič.

Poučení: Všechny jmenované pomůcky jsou způsobilé přivodit zraněné kůže a samozřejmě i citlivějších tkání zejména očí. Biče to dokáží i s relativně malou ránou, Některé jsou tak jemné, že by neměly zranit kůži ani oři velmi silné ráně a ani v podstatě nebolí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.