Posted on Napsat komentář

Výchova advokátky Terezky 3

“Tak co, jak ses vyspala?” zdravili Terezku další den a už si přitom honili čůráky. Terezka si jen prsty masírovala bolavou prdelku. Ještě ji měla trochu roztaženou od včera. Toho využil Vláďa a hned po promazání začal bez přípravy tvrdě přirážet. Terezka jenom lehce vzdychala. Položili si ji na stůl na záda a Jirka jí ho chvíli zasouval do pusy.

Přinesli jsme ti něco pěkného řekl Láďa po chvíli a vytáhl koňské dildo. Terka se lekla a začala říkat ustrašeně „Ne ne prosím vás, ne.“ Jirka ho vzal a nasadil by rozvolněné prdelky Terezky. Terezka začala kňourat. Když tam byla asi 10 cm hluboko narazil trochu na odpor, ale malinko přitlačil … Penis zajel dál. Terezka zhluboka dýchala. Vláďa ji přitom masíroval prsa. „Pojď si na mě sednout, řekl. Terezka si sedla kundou na jeho penis a Jirka jídlo tlačil koňské dildo do zadku. Křičela „Prosím ne, ne“. V očích se jí objevily slzy, jak ji pronikal do zadku hlouběji a hlouběji. Jirka ho začal rychle vytahovat a vracet zpátky. Díra Terezčiny prdelky se pěkně zvětšovala. Jirka vytáhl celý penis a začal tam postupně tlačit dlaň. Když jí tam měl skoro celou, Terezka začala hrozně křičet a prosit o slitování. Na obličeji jí vyskočily kapičky potu. Vláďa se usmála a dál jí nadzvedával prdelku, aby s Jirkovou dlaní v prdelce dál a hlouběji narážela kundou na jeho ptáka. Tkáň Terezčiny prdelky se vytahovala a vracela zpět až Terezčina prdelka začala s Jirkovou rukou pomlaskávat. Chvilku na to tam zajela Jirkovi celá ruka. Terezka se zhluboka nadýchla, vaginálními svaly párkrát pevně stáhla Vláďovýho čůráka a Jirkovu dlaň a udělala se. Při tom si něchtě trochu učůrnula.

“Kdo Ti dovolil na mě čůrat!, obořil se na ní Vláďa. “Promiňte pane”, omlouvala se Terka kajícně.

“Klekni si na všechny 4.”

Pak šel na to Láďa, pořádně ji plácl přes zadek až vyjekla a potom jí taky ji taky postupně zažal strkat dlaň do zadku. Z níž už po Jirkově dlani šel mix gelu, střevního sekretu s malou částí krve z mírně natržené tkáně uvnitř prdelky. Terka jen vzlykala jak její prdelka byla neustále bez odpočinku celé minuty mohutně roztahována. Do toho ji Vláďa jeětě druhou rukou občas plácl přez zadek a pipinu. Jirka ji zatím strkal své péro do krku a to tak že ho měl v její puse zaražený až po kořen. Když to na něj přišlo, jenom malinkou přitlačil, aby jeho sperma putovalo rovnou do Terezčina bříška. Nechali jsme ji chvilku vydychnout. Pot ji stékal po celém těle. Po našich rozpálených tělech též.

„Přivedli jsme ti malý dárek.“ Láďa otevřel dveře a pozval dál dva černochy s obnaženými masivními penisy. Bob si ho začal natíral jelením lojem a stoupnul mu na dobrých 25 cm. Zatímco Jirka a já jsme na to nechápavě koukali. Terezka začala v šoku křičet a chtěla utéct. Museli jsme jít chytit a držet ohnutou přes stůl. Bob se pustil do její prdelky. Bylo fascinující sledovat jak Terka zoufale kope nohama a jak tamto velké masité černé péro pomalu, ale nemilosrdně zajíždí víc a víc do náme přidržeovaného těla Terezky. Terezčino zoufalé naříkání bylo provázeno jejími hlubokými nádechy a výkřiky, jak Bob pronikal stále hlouběji. Pak si jí hodil zády na své břicho a do kundičky se přidal ještě John. Nemohl se do ní vejít celý, byť tlačil sebevíc. Terezka hrozně křičela, tak John trochu zvolnil. Vláďa už to nemohl vydržet a z vrchu se přidal k Johnovi do Terezčiny kundičky. Bob přešel do pusy a do jejího zadečku se opřeli John a Jirka. Jak jí tam rejdili, Terka se udělala a omdlela. Po chvíli jsme se prostřídali. Terezčina prdelka v bezvědomí si nakonec dala říct pro oba černé kluky a Bob a John se do ní společně vystříkali. Po chvíli se vzpamatovala a vytlačila spoustu hutného sperma z prdelky. John jí ještě chvilku čistil ptákem kundičku zatímco Terka v kleče na čtyřek kouřila střídavě Jirkovi Bobovi a Vláďovi. Bob si vzal Terky hlavu do rukou a přitlačil si ji mohutně na penis. Tereza se cukala a zalykala. Bob využil její nepozornosti a do kundy ji natlačil ruku. Málem omdlela bolestí a vzrušením a jak byla vláčná, pustila Boba hluboko do krku. To už Bob nevydržel. Začal mohutně přirážet do její bezvládné pusy a vystříkal jí krk. Jirka a Vláďa se pak udělali postupně udělali do její povolné lascivní prdelky prdelky.

„Ještě uděláme pár fotek a pak máš volno“, řekl Vláďa. Pokývla a pár minut ještě pózovala s různě roztahovanou prdelkou a kundičkou pro Láďův foťák.

„Chceš zítra ještě“? zeptal se Jirka.

Věděla, že odporem by si jen přitížila. Pokorně kývla „Ano pane“.

„Hodná holka“, spokojeně ji pochválil Jirka.

toto je patrně poslední ze série Výchova advokátky Terezky, 17.10.2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.