Posted on Napsat komentář

Bezmocná – erotický pornografický román na pokračování

román na pokračování poslední přípis 21.10.2017

Zápletka. On se zadluží jednomu z mafiánů. Nemůže peníze vrátit, akceptuje, že jeho přítelkyně bude vystupovat v různých ponižujících sexuálních scénářích dle přání věřitele.

 

21.10.2017 Důtky a análek

“To nemůžu. Jsem lékařka. Zničí mi to kariéru. Zaplatím Ti nějakou prostitutku”, argumentovala rezolutně.

“Trvají na Tobě, na někom, kdo je mi nejbližší.”

“Proč”?, odsekla napůl naštvaně a napůl vyděšeně.

“Chtěj, abych si to pořádně odsral….

“Splatíme jim peníze postupně”.

Jestli to zítra nepřinesu, tak začnou s kladivem na mym kolenu …”

Nic neříkala. Jen se na dlouho dívala. Jako by oddalovala nevyhnutelné. Věděl jsem, že mi pomůže.

Po 5 minutách ticha už mě pomalu omejvali. Taky mi to dala  pořádně sežrat. “Tak, jo” vydechla nakonec. Ani si nekladla žádné podmínky. Menší jsem se v životě ještě necítil.

Zapnul jsem kameru a zároveň streamoval nahrávku na televizi, aby bylo dobře vidět, co děláme. Musel být vidět obličej a veškeré intimní detaily. Poslední instrukce byla, že to musí cítit, ne že to bude jen tak na oko. A nakonec, že scénář se přítelkyně bude dozvídat, až v okamžiku, kdy je realizován. Pokud náš výkon bude stát herecky za nic, dostanem 20 000 nebo nakladačku, pokud se bude líbit tak 50 000.

Svlékla se. Dal jsem jí pouta na ruce a lanem je upevnil k topení. Vzal jemné důtky a začal jí šlechat přes vystrčenou prdelku. Zatínala prsry do parapepetu jak jí pdrdelka pustupně červenala.

“Aaaach,” vyjekla prvně bolestně, ale teprve až po tom co jsem pořádně přitlačil. Cítil jsem, jak mi stoupá péro.

“Teď Ti trochu roztáhnu prdelku”, řekl a začal jí do análku vtírat jelení lůj. Sundal si trenky, abych ulevil svému stouplému penisu. Vzal malé dildo a přirazil jej na přísavkou na okno před její tvář. Začala ho kouřit a on jí mezitím prsty připravoval prdelku. Pochvíli vzal malé dildo a zasunul jí ho do zadečku.

“Aaaaaach” vyjekla hluboce, když jí párkrát pořádně sekl důtkami. Jednou rukou jí rejdil malým dildem v prdelce a druhou si honil svůj penis. Prdelka se jí začala pomalu rozvírat. Vyndal malé dildo a párkrát ji šlehle důtkami přes prdelku, stehna i stydké pysky. Vše měla lehce načervenalé. Pak zasunul svého 19cm dlouhého ptáka do její prdelky. Nebyl to její první análek, takže to zvládala bez problémů. Po 5 minutách pořádného protahování začala trochu kňourat. Podíval se na její uvolněnou prdelku a kulatým otvorem o průměru cca 2 cm. Párkrát ho celý vytáhl, aby jej tam následně vrazil po kořen. Začínal jsem být pořádně vyrajcovaný. Vzal jsem malé dildo a šoupl jí ho do zadku.

“Teď si dáš 2”. Sdělil jsem jí a začal se zezadu tlačit nad malé dildo. Cítila, jak se jí do prdelky vedle dilda tlačí ješte jeho penis. Prelka se jí pořádně lehce bolestivě ale příjemně roztáhla, jak do ní pronikl žaludem. Zhluboka se nadechla. Tlak a bolest neustávala. Tlačil pomalu dál až ho zasunul celý. Začala zdrychleně dýcha a trochu kňourat.

“Vydrž” řekl rozkazovačně a plácl ji po zadku, přičemž jí začal penisem rejdit v zadku vedle malého dilda. Začala sténat. Po chvilce rychle vytáhl svůj penis a malé dilko a nasměroval kamerku na prdelku, aby zachytil to roztažení. Malinko se jí podlomily kolena. Její svěrač zapuslsoval po vytažení dilda a penisu – rychle se stáhl a pak uvolnil, tak že byl vidět krásný 3 cm široký otvor.

“Máš jí pěkně roztaženou”, pochválil ji naddrženě.

“Prosím” řekla jen útrpně, aby už to skončil. Vložil do ní dildo a penis. Chytl jí peně za kyčle a začal tvrdě a rychle přirážet. V jejím zvukovém projevu se střídaly vzdechy a úpění s hlobokými nádehy. Bylo mu jí líto. Pohladil jí po vlasech, aby jí dal najevo, že ji miluje. Zároveň jej to ale velmi burcovalo. Zajížděl do její zadnice s obrovskou chutí. Občas jí pohladil kundičku a klitoris. Její prdelka se pěkně rozvolnila a přizpůsobila oboum naplno zaraženým penisům. Kolena se jí podlamovala. Vystupňoval přírazy a zaražen až po kořen jí vystříkal prdelku. Vyndal malé dildo a začal jí vkládat do prdelky již jen samotný stále ztopořený penis, ač mu to již samotnému nebylo po vyvrcholení nijak příjemně. Věděl, že je to dobré na vizuální efekt.

“Prosím, už ne”, hlesla.

Vyndal penis. Dal jí pusu nazadek a rozvázal ji.

3.11.2017 Velké dildo a hluboký orál

“Máme další instrukci”, sdělil jí po pár dnech.

“Co?”, zeptala se neutrálně.

“Svlíkni se”, poždal ji aniž by jí odpověděl a zapl kameru.

Začala se svlékat s obavami co bude. Lehla si na záda a začal jí lízat kudičku. Po 5 minutách byla nabuzená a začala vzdychat.

Přestal a řekl “Zakloň hlavu přes hranu postele”. Posunula se tak, aby hlavu mohla zaklonit přes okraj postele. Obešel ji a zašal penisem zajíždět do jejích úst. Hlouběji a hlouběji až to mlaskalo. Pomalu jí tlačil žaludem na krk. Při tom jí prstil kundičku, aby z toho taky něco měla a aby víc vydržela.

Zalkla se. Otočil hlavu na bok a polatlačovala dávivý reflex.

“To ne. To je moc hluboko,” vrtěla hlavou a lapala po dechu.

“Prosím”, řekl jen chápavě a po chvíli dodal “Pořádně na něj plivni a nasliň ho”, pak se zhluboka nednichni a pomalu Ti ho tam natlačím.

Vzala ho do pusy a začala jej pořadně slinit plivanci a lízáním, až sliny odkapávaly. Pak se obrátila zas na záda a spustila hlavu přes hranu postele.

Roztáhli se jí zorničky jak jí žaludem začal pronikat do krku, ale držela. Pro něj to bylo velmi příjemné i ten pocit lehkého děsu v jejím obličeji. Do úplného zásunu chyběly ještě 4 centimetry, když už nemohla dál. Krk už to prostě fyzicky nedával. Chvíli to trénovali a při tom jí prsty a dlaní kam až to šlo roztahoval a masíroval kundičku.

Z toho tlačení v krku a v kundě se jí dělalo příjemné mdlo. Přestávala se cukat a byla čím dál víc poddajná. Kundička se jí začala orgasmicky stahovat a on ještě trochu víc zajel penisem do krku až něco stále ješte chybělo. Vytáhl ruku i penis. Byla celá rozechvělá.

“To ještě není vše”, čekl provinile a odešel do dalšího pokoje. Když se vrátil v ruce držel gel a opravdu pořádné dildo. Jen si smutně vydechla. Nageloval ho a roztáhl jí nohy stále ještě stažené po orgasmu. Dildo vstoupilo do její vaginy  bez větších problmů. Docela se jí to i líbilo. Zasunout se však dalo jen z 60 nebo 70%. Její tělo prostě nebylo na takovou délku stavěné. Hluboce a bolestivě vzdychala jak jí protahoval.

“Už nemůžu”, vysypala ze sebe po pěti minutách. Červený obličej a čelo zkřivené únavou.

“Eeech”, povzdechl si. “Snad to bude stačit”, ikdyž si tím nebyl tak jist. Lehnul si na ní a poctivě jí vyšukal kundičku. Stříknul jí na bčicho a vypnul kameru.

Boss se postavil přede mě s basebalovou pálkou. “Jak to žes jí tam toho čůráka nevrazil celýho”, zeptal se rozlobeně. Z toho neplynulo nic hezkého. Čekal jsem ránu hned nebo až domluví. Místo toho jen kývnul gorile co stála za mnou dostal jsme dvě do ksichtu a pár do břicha. Boss se vrátil i s pálkou ke stolu a do druhá ruky vzal fixu. Udělat čáru na basebolku a podal mi jí se slovy “Dárek pro tvoji přítelkyni”, po tu rysku to chci vidět v její prdeli, nebo tu mám ještě druhou pro tebe. … Bez rysky …” dodal po chvíli s úšklebkem.

Ještě před tím, ale budeš mít jiný scénář a padal mi lístek. “Toho vezmi do trojky” a následovalo telefonní číslo. “Plus nové pravidlo: Všechny pomůcky, co máte doma budou vždy dostupné hostům”.

Vydesinfikovala mi opuchlý nos a roztrhlé obočí. Na baseballku nic neřekla. V nedalekém sexshopu jsem na rozcvičení koupil ještě 2 dlouhá dilda. Jednomu z nich říkali Čínský mýtus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.