Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Bezmocná – erotický pornografický román na pokračování

Erotický román o splácení dluhu mafii pomocí extrémních sexuálních výkonů – 1.díl (od 2017). Určeno pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte.

21.10.2017 Důtky a análek

“To nemůžu. Jsem lékařka. Zničí mi to kariéru. Zaplatím Ti nějakou prostitutku”, argumentovala rezolutně.

“Trvají na Tobě. Na někom, kdo je mi nejbližší.”

“Proč?”, odsekla napůl naštvaně a napůl vyděšeně.

“Chtějí, abych pořádně zaplatil.”

“Splatíme jim peníze postupně”.

“Jestli to zítra nepřinesu, tak začnou s kladivem na mym kolenu.”

Nic neříkala. Jen se na mě dlouho dívala. Jako by oddalovala nevyhnutelné. Věděl jsem, že mi přítelkyně pomůže.

Po 5 minutách ticha mi to dala  pořádně sežrat. “Tak, jo” vydechla nakonec. Ani si nekladla žádné podmínky. Menší jsem se v životě ještě necítil.

Zapnul jsem kameru a zároveň streamoval nahrávku na televizi, aby bylo dobře vidět, co děláme. Musel být vidět obličej a veškeré intimní detaily. Další instrukce byla, že to přítelkyně musí cítit, ne že to bude jen jako. A nakonec, že scénář se přítelkyně bude dozvídat, až v okamžiku, kdy je realizován. Pokud náš výkon bude stát herecky za nic, dostanem 20 000CZK nebo výprask. Pokud se jim to bude líbit, tak 50 000CZK.

Svlékla se. Dal jsem jí pouta na ruce a přivázal ji lanem k topení. Vzal jsem jemné důtky a začal jí šlehat přes vystrčenou prdelku. Zatínala prsty do parapetu, jak jí prdelka postupně červenala.

“Aaaach,” vyjekla prvně bolestně, ale teprve až po tom co jsem pořádně přitlačil. Cítil jsem, jak mi stoupá péro.

“Teď Ti trochu roztáhnu prdelku”, začal jsem jí do análku vtírat jelení lůj a sundal si trenky, abych ulevil svému stouplému penisu. Přirazil jsem malé dildo přísavkou na okno před její tvář.

“Néé, na okno ne, uvidí mě lidi z ulice”, odmítla ho kouřit.

Myslel jsem, že jí už budu moci roztahovat prdelku, ale musel jsem jí trochu srovnat. Přinesl jsem silnější páskový bič s ostny.

Jak to viděla začala křičet: “Né to ne, prosim, ne.”

“Ani to moc nebolí, uvidíš, utěšoval jsem jí.” Chvíli mi trvalo, než jsem jí s tím šlehnul. Ale musel jsem. Trýznivě zakřičela a mě cuklo v péru. Šlehl jsem ji ještě jednou. Zase hlasitě zakřičela, až jsem si říkal co na to sousedi.

“Tak začneš kouřit, nebo ti mám dát roubík?”

Vzala to dildo do pusy tak divoce až mě to překvapilo. Polykala to jak jen to šlo, až se dusila.

“Tak je to správně”, řekl jsem se zadostiučiněním a prsty začal roztahovat její prdelku. Při pohledu na to její dychtivé kouření a její zmalovanou prdelku mi už pěkně škubal penis.

Malé dildo zapadlo do jejího zadečku jako nic, jen trochu vzdychla. Jednou rukou jsem jí rejdil malým dildem v prdelce a občas ji šlehnul a druhou si honil svůj penis. Mírnější rány bičem snášela dobře. Občas zatnula zuby a občas bolestně vyjekla.

Měla lehce načervenalé pysky, zadek a stehna a lehce pootevřenou prdelku. Zahodil jsem bič a vrazil svého 19cm dlouhého ptáka do její prdelky až po okraj. Jen se trochu zkroutila. Nebyl to její první análek, takže to zvládala bez problémů. Po 5 minutách pořádného protahování začala trochu kňourat. Podíval jsem se na její uvolněnou prdelku s kulatým otvorem o průměru cca 2 cm. Párkrát jsem svýho ptáka celý vytáhl, aby jej tam následně vrazil po kořen. Začínal jsem být pořádně vzrušený. Vzal jsem malé dildo a šoupl jí ho do zadku.

“Teď si dáš 2”. Sdělil jsem jí a začal se zezadu tlačit nad malé dildo. Cítila, jak se do její prdelky tlačí můj penis i dildo. Prdelka se jí pořádně lehce bolestivě ale příjemně roztáhla. Zhluboka se nadechla. Tlak a bolest neustávala. Tlačil jsem pomalu dál až jsem ho zasunul celý. Začala zrychleně dýchat a kňourat.

“Drž!” rozkázal jsem jí a plácl ji po zadku, přičemž jí můj penis rejdil v zadku vedle malého dilda. Začala sténat. Po chvilce jsme rychle vytáhl svůj penis a malé dildo a nasměroval kamerku na její prdelku, abych zachytil to roztažení. Malinko se jí podlomily kolena. Její svěrač zapulsoval po vytažení dilda a penisu – rychle se stáhl a pak uvolnil, tak že v prdelce měla krásný 3 cm široký otvor.

“Máš jí pěkně roztaženou”, pochválil jsem ji nadrženě.

“Prosím, už to skonči” řekla jen unaveně. Chytl jsem jí pevně za kyčle a začal tvrdě a rychle přirážet. V jejím zvukovém projevu se střídaly vzdechy a úpění s hlubokými nádechy. Bylo mě jí líto. Pohladil jsem jí po vlasech, abych jí dal najevo, že ji miluju. Zároveň mě to ale velmi burcovalo. Zajížděl jsem její zadnice s obrovskou chutí. Občas jsem jí pohladil kundičku a klitoris. Její prdelka se pěkně rozvolnila a přizpůsobila oběma naplno zaraženým penisům. Kolena se jí podlamovala. Vystupňoval jsem přírazy a zaražen až po kořen a vystříkal jí prdelku. Vyndal jsem malé dildo a začal jí vkládat do prdelky již jen samotný stále ztopořený penis, ač mi to již samotnému nebylo po vyvrcholení nijak příjemně. Bylo to dobré na vizuální efekt.

“Prosím, už ne”, hlesla.

Vyndal jsem penis, dal jí pusu na zadek a rozvázal ji.

3.11.2017 Velké dildo a hluboký orál

“Máme další instrukci”, sdělil jsem jí po pár dnech.

“Co?”, zeptala se neutrálně.

“Svlíkni se”, požádal jsem ji aniž by jí odpověděl a zapnul kameru.

Začala se svlékat s obavami co bude. Lehla si na záda a já jí začal lízat kundičku. Po 5 minutách byla nabuzená a začala vzdychat.

Řekl jsem:”Zakloň hlavu přes hranu postele”. Posunula se tak, aby hlavu mohla zaklonit přes okraj postele. Obešel jsem ji a začal penisem zajíždět do jejích úst. Hlouběji a hlouběji. Začalo to mlaskat. Pomalu jsem jí tlačil žaludem na krk. Při tom jsem jí prstil kundičku, aby z toho taky něco měla a aby víc vydržela.

Zalkla se. Otočila hlavu na bok a potlačovala dávivý reflex.

“To ne. To je moc hluboko,” vrtěla hlavou a lapala po dechu.

“Prosím”, řekl jsem chápavě a po chvíli dodal “Pořádně na něj plivni a nasliň ho, pak se zhluboka nadechni a pomalu Ti ho tam natlačím.”

Vzala ho do pusy a začala jej pořádně slinit plivanci a lízáním, až sliny odkapávaly. Pak se obrátila zas na záda a spustila hlavu přes hranu postele.

Zorničky se jí roztáhly, jak jí můj žalud začal pronikat do krku. Ale držela. Pro mě to bylo velmi příjemné. I ten pocit lehkého děsu v jejím obličeji. Poslední 4cm už nemohla dál. Její krk už to prostě fyzicky nedával. Chvíli jsme to trénovali a při tom jsem jí  roztahoval a masíroval kundičku prsty a dlaní kam až to šlo.

Z toho tlačení v krku a v kundě se jí dělalo příjemné mdlo. Přestávala se cukat a byla čím dál víc poddajná. Kundička se jí začala orgasmicky stahovat a ještě jsem trochu víc zajel penisem do jejího krku, ač něco stále ještě chybělo. Vytáhl jsem ruku i penis. Byla celá rozechvělá.

“To ještě není vše”, řekl jsem provinile a odešel do dalšího pokoje. Po návratu jsem v ruce držel gel a opravdu pořádné dildo. Jen si smutně vydechla. Nageloval jsem ho a roztáhl jí nohy stále ještě stažené po orgasmu. Dildo vstoupilo do její vaginy  bez větších problémů. Docela se jí to i líbilo. Zasunout se však dalo jen z 60 nebo 70%. Její tělo prostě nebylo na takovou délku stavěné. Hluboce a bolestivě vzdychala jak jsem jí protahoval.

“Už nemůžu”, vysypala ze sebe po pěti minutách. Červený obličej a čelo zkřivené únavou.

“Eeech”, povzdechnul jsem si nejistě. “Snad to bude stačit”. Lehl jsem si na ní a poctivě jí vyšukal kundičku. Stříkl jsem jí na břicho a vypnul kameru.

Boss se postavil přede mě s basebalovou pálkou.

“Jak to, žes jí tam toho ptáka nevrazil celýho”, zeptal se rozlobeně. Z toho neplynulo nic hezkého. Čekal jsem ránu hned nebo až domluví. Místo toho jen kývl gorile co stála za mnou. Dostal jsem dvě do ksichtu a pár do břicha. Boss se vrátil i s pálkou ke stolu a do druhá ruky vzal fixu. Boss udělat čáru na basebolku a podal mi jí se slovy “Dárek pro tvoji přítelkyni”, po tu rysku to chci vidět v její prdeli, nebo tu mám ještě druhou pro tebe… . Bez rysky…” dodal po chvíli s úšklebkem.

“Ještě před tím, ale budeš mít jiný scénář”, podal mi lístek. “Toho člověka vezmi do trojky” a následovalo telefonní číslo. “Plus nové pravidlo: Všechny pomůcky, co máte doma budou vždy dostupné hostům”.

Vydesinfikovala mi opuchlý nos a roztrhnuté obočí. Na basebalovou pálku nic neřekla. V nedalekém sexhopu jsem na rozcvičení koupil ještě 2 dlouhá dilda.

2. díl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.