Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Běžecký fisting klub

Erotická povídka z prostředí amatérských běžců. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak s 90% smyšlených okolností.

Jmenuju se Gábina. Mám sedavé zaměstnání a sem tam mi váha ulítne do stavu pár kilo navíc.  Hned vím, že je třeba dát se více do práce. V poslední době mě baví běhání. Začala jsem 3 km indiánským během, jež se rozrostly až na 8 km. Běhat sama je fajn, ale ve více lidem se to lépe táhne. Skoro 40 letý kamarád mě neuspokojil, jelikož jej pobolívalo koleno a poslední 2 km už se mnou odmítl pajdat a stejně ho žena moc se mnou nechce pouštět. Rozhodla jsem se proto pro profesionála a přihlásila se do běžeckého kroužku pro ženy 10 lekcí za celkem 2400,- CZK.

Tréningy jsou v úterý od 6. Začínáme v kunratickém lese, kde se v přírodě převlékneme. Městské oblečení schováme do malého baťůžku.  Kroužek je pouze pro holky. Je nás 10. Nejmladší z nás je kluk – Pavel, student FTVS a náš trenér. Je moc hezký a nesnáší 2 věci. Když si u jeho výkladu povídáme a když se k nám nabalí náhodní mužští spoluběžci a naruší tak jeho samčí hegemonii.

Při prvním tréningu nás nechal nastoupit do řady a hluboce a dlouze si nás prohlížel. Vzrušovalo mě to, a bála jsem se, že se červenám. Sklopila jsem proto oči, abych nepřitahovala pozornost. Proslov už nějakou chvilku trval a Mirka s Janou si občas něco špitly a zachichotaly se. Pavel na to reagoval káravě.

“Při výkladu dáváme pozor. Utečou Vám cenné rady a pak nebudete stačit s dechem.” Bylo vidět, že tenhle kluk má svou práci rád.

Po uběhnutí 2 km nás nechal odpočívat a zároveň vykládal a opravoval náš běžecký styl. Občas nám při tom sáhl na stehno a nejedenu z nás uvedl do rozpaků. Řekla jsem si, že mu to trochu ztížím nebo ulehčím a příště jsem přišla v sukýnce.

Celý tréning si mě nevšiml, až na konci řekl: “Holky odchod. Gábino, vy ještě zůstaňte.” Holky se po mě zvědavě dívaly.

Když odešly, sdělil mi: “Postav se s jednou nohou dopředu a druhou dozadu”. Chytl mě na vnitřní části stehen a začal výklad. Nevím jestli jsem zrudla nebo se mi orosilo čelo. Po běhu jsem byla celá zpocená, tak to naštěstí nebylo poznat. Úplně jsem ztuhla.

“Když levá jde dopředu, pravá se zapojuje takto … , ruce boky takto .” Vedl části mého těla a jeho prsty si počínaly velmi obratně. Postupně jsem se uvolnila a když mě jakoby omylem zachytil po kalhotkami, dělala jsem jakoby nic. Zajížděl tam rukou častěji a sportovní výklad se plynule změnil v hlazení. Stáhl mi kalhotky a položil mě na svou bundu. Pak stáhl své elasťáky, pod nimiž již delší chvíli nešel přehlédnout jeho penis. Byla jsem dost vzrušená, takže mi jej bez ostychu strčil do vaginy rovnou až po varlata a začal mohutně přirážet.

“Dávej pozor, nic neberu”, sdělila jsem mu polohlasem, jak jsem na tom s antikoncepcí.

Byl nabuzenej a trvalo jen chvilku, než část náplně jeho varlat ležela vedle mě na zemi.

“Škoda, že nemáme kondom. Dal bych si tě ještě jednou”, povzdechl si.

Pak se zamyslel a dodal. “Bylas nepřipravená. To je třeba potrestat.”

Přitlačil tělními tekutinami navlhčený penis na můj análek a čekal, jak zareaguji. Mé mlčení bral jak souhlas a vtlačil žalud do vnějšího svěrače. Chvíli mě hladil na kundičce a přitom jej postupně dotlačil celý dovnitř análu. Nechal mě párkrát nadechnout a vydechnout a začal přirážet. Oba jsme vzdychali a sténali. Měnil tempo i sílu. Občas ho vytáhl celý a podíval se ne můj rozevřený análek. Byla jsem dřív než on a moje prdelka jej začala doslov vcucávat. O chvíli později mou prdelku již naplnilo jeho teplé sperma. Začalo vytékat, hned jak vytáhl penis.

“Máš šikovnou lasturka a prdelku”, pochválil mě.

Usmála jsem se. Taky jsem ho chtěla nějak pochválit, ale často je úsměv či smích holky pro kluka ta nejlepší pochvala.

Další 2 tréningy si mě nevšímal a bavil se se Simonou a Veronikou. Uráželo mě to, ale nechávala jsem si to pro sebe. Nebudu se nikoho doprošovat.

Při čtvrtém mi při běhu po běžecké instrukci šeptl do ucha. “Nechceš po tréningu přijít ke mě?”

Zrudla jsem studem i nad tou drzostí, že si mě před tím nevšímal. Ale pak jsem kývla.

Vem si s sebou sportovní oblečení”, dodal a běžel dál.

Dostavila jsem se k němu domů s batůžkem v běžeckém oblečení. V obýváku tedy v největším pokoji nebyl nábytek ale 3 bežecké pásy a 3 cyklotrenažeři.

Na běžeckých pásech jsem viděla Simonu a Veroniku. Byly celé zarudlé. Měli na sobě jen tenisky a body. Zpoza trenažeru se jim do vaginy zapichovalo dildo. Zadýchyně mě podravili a o běžely dál.

“Převlíkni se” Pavel nehnul brvou.

Sundala jsem kalhoty, svetr a boty a vzala si triko a tenisky.

“Kalhotky dolů”, řekl Pavel stroze.

Neodmlouvala jsem. Věnoval chvilku mé zastřžené kundičče a už me vedl na pás. Tam mi jí nageloval a zavedl dillo Časi 10 cm hluboko do mé vaginy. Bylo silnější než normální penis a já trochu vzdychla. Pak spustil trenažer a já se dala hned do pohybu, aby se nezapíchl hlouběji. Při každém kroku jsem cítala, jak se to do mě zapichuje. Byla to slast. Byla jsem hotová po necelé minutě a tak tak jsem sekočila.

“Takle by to nešlo”. Podívej na Simonu a Verču jak poctivě makaj”, pokáral mě Pavel.

Postavil mě na pás a přidal mi rychlost. Měla jsem ho v sobě asi 20 cm jako holky a začala jsem při běhu a píchání pořádně oddychovat. Pavel ve sportovních kalhotach nás obcházel a občas nás pochvalně plácl či pohladil přes zadek. Naplý klacek mu přes shortky byl vidět.

“To stačí” vypnut nám trenažéry a stihnul to, že jsem se těsně neudělala.

“Teď si trochu uvolníte vnitřní partie těla. Namažte si prdelky.”

Posadil nás na cyklo trenažery s příjemnými robertky z realistické kůže místo sedátka. Bohužel nám je zavedl do prdelky.

“Vibrátor je živen z dynama Vašeho kola”, tak pořádně zaberte. Po pár kilometrech ve stoje jsme chtěli nohám trohu ulevit a naše prdelky nasunuly hlouběji na vibrační penis.  Občas přišel k některé z nás trochu nám prdelku ještě přitlačil, až jsme začaly kňourat. Při tom nám hladil poštěváčka a přikazoval “Makej, makej víc”. Všechny nás při tom udělal.

Nechal nás trochu vydechnout. Odběhl vedl do pokoje a přinesl 3 velké černé anální plugy.

“Namažte si ještě jednou Vaši prdelku a dáme si na nich pár dřepů.”

Postupně jsme nasedaly hlouběji  hlouběji. Byly pěkně velké a bolelo to. Pokud se Pavlovi zdálo, že se flákáme se zvýšeným hlasem si nás k sobě zavolal a vrazil nám penis na chvíli do zadku.

Bylo to oproti těm umělým kolíkům úleva, ale nechtěli jsme ho zklamat, tak jsme se snažily i na kolících.

První ho do sebe celý dostala Simona. Nechal jí to v zadečku a penisem se ujal její vaginy. Simona byla udělaná skoro hned. Veronice se nedařilo. Ani mě ne.

“Holky půjdete k sobě a budete si vzájemně pomáhat” vyzval nás Pavel. “Hlaďte tu druhou a tlačte jí kolík do prdelky”.

Vzájemně jsme se hladily a tlačily s Verčou až se to povedlo i jí a Pavel si jí vzal stranou. Udělala se a Pavel brzy na to do její kundičky. Pak směla kolík vyndat.

Pavel přišel ke mě a řekl: “Klekni si!”

Myslela jsem, že bude chít vykouřit penis, ale dodal: “Na všechny 4!”. Vzal kolík a pořádně mi jej rozpohyboval v prdelce. Chvílema jsem myslela ža už to nevydržím a pak tam prokloulz. Měla jsem 6 cm široký kolík zaražený celý v prdeli. Bolelo to ale míň než když se tam strkal protože svěrač teď obepínal zůžený krček.

“Abys to neměla tak jednoduché”, pronesl Pavel, když si nasazoval návlek na každé straně rozšiřují jeho už tak velký penis o centimetr. Vrazil ho do mě docela silou. Byla jsem jako na tyči, vlastně na dvou tyčích. Skoro se do mě ani nevešel musel hodně tlačil a já poznala že vydržím více, než jsem si myslela. Zadek a kundu jsem měla úplně uvolněnou a vlhkou, přesto byla obě dírky naplé k prasnutí. Po mém druhém orgasmu se udělal i Pavel. Vyndal mi plug ze zadku a šoupl je do vaginy. Pak se i s návlekem vtěsnal do mé prdelky. Hezky tam s ním zajížděl a rychle ho vytahoval, aby si mohl mou prdelku prohlédnout pořadně roztaženou.

“Roztahuj si rukama zadek”, přikázal mi. “Dělej!”, plácl mě silně dlaní přes zadek, vždy když jsem polevila.

Třetí orgassmus mu přišel až asi za dvacet minut, takže mi prdelku roztahoval pěkně dlouho než jí vystříkal. Po té době jsem měla prdelku pěkně roztaženou a taky pěkně zmrskanou.

“Ták a teď uvolnění před zrcadlem. Klekněte si na 4, zadkem k zrcadlu a na povel budete tlačit.

“Ted” začali jsme tlačit a naše prdelky se otvíraly, že do nich bylo vidět. Pavel si je prohlížel a pochvalně pokyvoval.

To se opakoval ještě asi 30x krát než ukončil tréning slovy”Můžete se obléct”.

Teprve teď jsem začala vnímat okolí a hodnotit, co se vlastně stalo a zda se mi to líbilo. Holky vypadaly, že to nebyl jejich první tréning. Uvědomila jsem si, že se mě to moc líbilo. Zjistila jsem, že mi zadek lehce krvácí, ale ten pocit uspokojení přetrval.

Po dalším tréningu mi Pavel volal, zda si chci jít další den zaběhat jen s ním. Souhlasila jsem. Hodinu jsme běhali a bylo příjemně teplo. Po tréningu jsme si koupili litr vína v nedaleké lesní restauraci a našli si místo pro piknik. Byl teplý letní večer. Pavel mi při přípitku sáhl pod kalhotky, jako by se nic nedělo a začal mě hladit. Při tom jsme dělali, jako že nic. Kundičla mi postupně vlhla. Položil si mě na záda a začal mi tlačit prsty dovnitř, při tom mě lízal. Když tak strčil svou dlaň až po klouby prstů, hodně mě to roztáhlo a má kundička se začala stahovat v orgasmu.

Chtěla jsem mu to oplatit a sahala po jeho penisu. Jen se usmál a zavrtěl hlavou.

“Ještě si chci s Tebou hrát”.

Chvilku jsme si povídali a usrkovali víno, načež mi znova natlačil svou ruku dovnitř. Nyní s větší rozhodností než před tím. Kňourala jsem. Bylo mi jasné, že mi chce do kundičky strčit celou dlaň. Ale byla jsem pořádně rozpálená a ochotná trochu bolesti obětovat poznání, co ještě vydržím.

Jeho ruka tam zajela celá. Zatemnilo se mi bolestí před očima a já myslela, že se roztrhnu. Chtěla jsem, aby jí vyndal, ale násilím ji tam chvilku držel a lízal mě. A pak mi to přišlo tak silně jako nikdy a má vagina se kolem jeho dlaně párkrát silně stáhla. Usmál se s uspokojením a pak jí vyndal.  Byla jsem celá rozklepaná a chvíli mi trvalo, než jsem se vrátila do normálu.

“Ty nechceš udělat”, zeptala jsem se?

Dal mi silikonový kolík do ruky a řekl: “Nechám si to napříště. Příště to uděláme s prdelkou, tak trénuj”.

Byla jsem zase v šoku, ale vše bylo tak intenzivní, že jsem tuto variantu nechala ve své duši otevřenou.

Měla jsem tak týden a chtěla jsem, aby byl se mnou spokojený. Vzala jsem si tedy tréning k srdci. Doma to ale nešlo. Bydlela jsem s rodiči a ti nebyli zvyklí, že bych se zamykala. Naštěstí bylo venku teplo. Vyrazila jsem tedy každý den po práci vždy s baťůžkem “běhat” do lesa. V batůžku byl krom pití kolík a gel.

Krčský les jsem měla proběhaný a věděla, kde nikdo nechodí.

Nasedala jsem na kolík a při tom si ji honila. Zasunutí celého bolelo. Chtěla jsem to pořádně rozhýbat. Představovala jsem při tom Pavlovu dlaň v mém zadku. Při tom jsem zároveň koukakala do méně krytých stran, zda se neblíží nějaký náhodný chodec, nebo běžec.

Třetí tréning se ale trochu … zvrtnul …

Bořek se právě vrátil ze stáže v USA a šli si jako obvykle zaběhat. “Pojme napůl cesty – do Krčského lesa. Ať taky zkusíme něco jiného,” navrhl mu Tomáš, neb obvykle chodili na Hostivařskou přehradu.

“Ok”, souhlasil Bořek.

Něšli po vyběhaných cestách, ale dopráli si pořádnou outdoorovou stezku. Běželi tam, kde to bylo nejdrsnější.

Za záhybem jednoho z méně přístupných míst asi 20 metrů před sebou zahlédli holku jak v pokleku zvedá holý zadek nahodu a dolů a při tom si honí kundičku.

“Lehni” zareagoval Tom rychle a oba jsme padli rychle na zem. Byli jsme oba v šoku a rovnali si myšlenky.

“Co, chceš dělat?” zeptal jsem se Toma.

“Vošukáme jí”, řekl Tom bez váhání.

“Né to nejde, ty vole”, ošil jsem se se v příjemném šoku. A zatímco Tom měl jasno, ve mě sa ten pomyslný dáběl dal do tuhého boje s pomyslným andělem.

“Co, je? Nelíbí se Ti snad?”, dorážel Tom.

“Jó je pěkná, ale já nemůžu”?

“Proč ty vole, takové příležitost je 0krát až 0,1x krát za život, to nemůžem pustit”, nedal se Tom.

“No mám ženu”, řekl jsem rozpolceně, přestože mě začalo brnět péro. Jako vedlejší efekt odlivu krve do nižších pater mého těla jsem též cítil, že se na rozhodnutí problému nemohu soutředit tak jako obvykle.

“Já jdu, můžeš se přidat nebo jen koukat”, řekl Tom ultimativně.

“Ty vole stejně nemáme kondomy?” nadhodil jsem Tomovi větu poslední záchrany. Zatím jsem si ještě nemusel vybrat.

Tom rozepl zip u jazyku tenisek a vytáhl 2 kondomy.

“Ty vole!” nevěřícně jsem vydechl. Nevěřícně, co je to za brutální vychytávku a taky proto, že moje nadejná výmluva byla rázem v trapu, a teď se do seznamu “pro”, ještě připsalo, že jinak budu za nerozhodného sraba.

“To je Nike Lunar Glide – Fuck!” řekl Tom s uspokojením. “Aby mi to manželka nenašla. Oficiálne Fuck verzi neprodávaj, ale když si o ně zažádáš, tak ti je pošlou.”

Byl jsem tak vyškovanej a zároveň chtěl zjistit, kam až to zajde, že jsem vypnul všechny obranné mechanismy a nechal se unášet situací. Mé svědomí a snad i vědomí přešlo do zcela nového mě neznámého režimu: na sekeru. Jako neandrtálec jsem odložil odpovědnost a bilancování, s tím že později si to snad nějak vyřeším.

Gábina zpozorovala, jak se k ní blíží 2 kluci. Koukali na ní. Viděli jí. Rychle vyndala kolík, natáhla si kalhoty. Strčila kolík do batůžku a čekala.

“Ahoj” pozdravil ji Tomáš. Hned na to i Bořek. Taky je pozdravila a řekli si navzájem jména.

Tomáš si nebyl jistý, co má dělat a zda ho Gábina neodmítne, ale rozhhodl se že se nebude ptát a mluvit.

Sedl si k ní a sáhl jí rovnou mezi nohy.

Gábina s sebou cukla. Bála se, ale byla pěkně naddržená. Nechtěla utíkat a vyčkávala, co kluci udělaj.

Tomáš pokračoval v hlazení. Zajel jí pod kalhotky. Nechala se a začila mu hladit penis. Usmála se na Bořka a ten se k hlazení přidal. Tom jí stáhl klahotky a chystal se jí lízat.

“Ne” řekla a kluci se zarazaili.

“Už jsem dost vrušená, rovnou mi ho tam píchni”, řekla Gábina krotce.

Tomáš si nandal kondom a při tom přemýšlel, jak to udělat, aby měl přístup i Bořek.

“Sedni si na mě” řekl.

Gábina si sedla na Toma a vzala si kondom od Bořka. Ten mu nasadila na penis a vzala ho do její pusy. Poprvé se jí dotýkali dva borci. Byla celá vyrajcovaná a snažila se, aby nekřičela.

“Pojď ke mě do zadečku”, řekla Bořkovi.

“Pojď se vyměnit,” řekl mi Tom.

Gábina podala Tomovi gel a nasedla na Bořka v očekávání Tomova penisu v prdelce.

Tom se přidal po chvilce. Oba do Gábiny bušili a ta se brzo udělala. Kluci byli ještě trochu v šoku tak zatím nic.

Dali si chvíli pauzu a Gábina řekla: “Potřebuju potrénovat prdelku. Můžete tam oba nejednou.”

To kluky nabudilo. Tom šel zas dolů pod Gábinu, tentojkrát však do rozvolněné Gábininy prdelky a Bořek ze zadu. Chvilku to trvalo, než se Bořek k Tomu do Gábini prdelky vešel, ale nakonec tam taky proklouzl.

Gábina hlasitě vzdychla. Kluci začali postupně přirážet. 2 čůráci se jí střídali v zadku, jeden, druhý, někdy oba současně, v závislosti synchronizaci jejich přírazů. Po všech stékaly kapičky potu a měli co dlat, aby krotili své vzdychání. Gábana si při tom ještě honila kundičku. Třetí Gábiny orgáč kluky pořádně vyburcoval. Začali silně přirážet a chvilku na to byli taky hotový.

“Ukaž nám prdelku”, řekl Tom. Gábina si před ně klekla, vyšpulila jí na ně a zatlačila. Anál měla pěkně uvolněný a na kluky koukala několik centimerů rezevřená prdelka.

Byli tak vyekcitovaní, že hned chtěli znova. Bořek jí zvedl na stojáka. Chytla se ho kolem krku a nohy opřela o jeho předloktí.

“Teď oba ptáci do kundičky”, šeptla.

Tom se k Davovi přidla zezadu a solečně jí vyplňovali kundičku. Pochvíli vystřídali ještě pár poloh než se všichni jetě jednou udělali. Vyměnili si čísla a předběžně nevyloučili další podobné setkání.

Gábina dorazila k Pavlovi s notně posilněným sebevědomím a řádně připraveným uvolněným análkem. Přítomnost Verči a Simony jí už nijak nerozhodila. Ta konkurence jí dokonce svým způsobem vzrušovala.

“Klekněte si za sebe a snažte si co nejvíc roztáhnout prdelku”, pokynul jim Pavel.

Klekly jsme si ve složení Verča, já a za mou Simona. Takže já se snažila strčit dlaň do prdelky Verči, Simona do mé. A Pavel se jal píchat Simonu, střídavě do kundičky a zadku. Verča taky musela  trénovat, neboť so do ní má dlaň dostala poměrně snadno. Stejně jako Simonina do mé. Po chvíli jsme se jako holky vždy prohodily a dlaň zvládala i Simona.

“Protáčejte dlaně a zkuste i pěst. Ať zvládnete i mojí ruku”, dostali jsme další instrukci od Pavla. To až šlo víc z tuha, ale postupně si naše prdelky zvykly. Nejlepší bylo píchání s Pavlem, kdy si naše řiťky aspoň trochu odpočinuly a na chvilku ochutnaly i naše píči. Druhou rukou jsme si mohli hodnit kundičku, takže se čas od času některá z nás vyvrcholila.

“Kleknout a vystrčit zadky”, zevelel Pavel.

Zapnul kameru a pustil nás na širokoúhlou televizi, abychom na sebe viděli. V našich prdelkách byly díry asi 3 cm v průměru. Pavel si přiklekl k Verče uprostřed a vrazil jí ho do zadku. Při tom tlačil dlaně mezi půlky Simoně a mě. Těžce, rychle a  krátce jsme oddychovly, jak se jeho dlaně bořily hloubš a hlouš a stále víc napínaly naše prdelky. Čela se nám mračila bolestí a vzrušením.

Po chvíli do mě Pavlova dlaň proklouzla celá. Vyjekla jsem bolestí a jeho ruku vystrčila. Plácl mě silně přes zadek, prohodil mě s Verčou a k mé úlevě vrazil ptáka do zadku. Teď zas naříkaly Verča se Simonou. Jeho dlaň se dostala i do Simony. Chvíli se ho snažila udržet, ale taky musela jehu ruku hned vyndat. Bylo to příliš velké. Takže dostala na zadek a já ji vystřídala.

Tentokrát se do mě jeho ruka dostala rychleji a vydržela jsem jí v sobě, ač jsem nahlas křičela. Dával svou dlaň ven a dovnitř a já cítila, jak se mi prdelka rozvolňuje. Myslela jsem, že mi snad praskne zadek. Vždy když ruku vytáhl, hlubose jsem si oddechla. Sevřela jsem a zas uvolnila svěrač, až na mě začala z nahrávaného videa na TV koukat velká otevřená díra. Simona na tom byla podobně. Zase si dal ptáka do mě a střídal mou vaginu a prdelku.

Verče se nepodařilo zvládnout jeho dlaň. Položil ji na záda. Kotníky jí spojil rozpěrnou tyčí a nohy přítáhl k obojku na jejím krku, tak aby měla odhalenou vaginu a análek. Do zadku jí zasunul nafukovací dildo a přepnul jí pásem cudnusti, aby nevypadlo.

Simonu si položil napravo a mě nalevo. Vždy prudce vložil dlaň či pěst do zadku mě nebo Simoně a druhou rukou plácl Verču přes zadek či genitálie 9 páskovým bičem (peskými důtkami) nebo ji přifoukl anální plug. Všechny 3 jsme křičely, nejvíc asi Verča a naše uvolněné a lehce oteklé prdelky při vyjetí a zajetí Pavlových dlaní občas uvolnily malskavý zvuk, za nějž jsem se trochu styděla. Připadala jsem si trochu jako coura, ale stálo to za to. Přestala jsem počítat, kolikrát to mě nebo holkám přišlo. Pak si nás přehodil na všechny 3 na sedačku a Verču hlavou ze sedačky dolů. Do pusy jí vrážel svůj kolík až se dusila a při tom jí přifukoval prdelku. Nás se Simonou bral střídavě dlaněnma a penisem. Penis byla úleva od jehho ruky, které mě vyplňovala k prasknutí. Když ho mě nebo Simone vyndal ze zadku, hned ho šoupl Verče do její pusy a v našem zadku jej zas nahradila jeho ruka. Po chvíli začal hluboce přirážet do Verčina krku a vystříkal jí ho. Celá se rozkašlala. Pak pokračoval v našich prdelkách, které se po vynětí dlaně rozevíraly a stahovaly v čevených prolapsech. Chvílema jsem snad byla i mimo. Pak to skončilo. Nejvíc to odnesla asi Verča, jež měla od plácačky červenej celej zadek i kundičku, ale viděla jsem, že párkrát se orgasmicky zaškubala taky.

Na závěr jsme si každá musely Pavla natlačit na chvíli co nejhloubš do pusy jako poděkování. Mě se vystříkal do krku za odměnu, že jsem jeho ruku zvládla jako první. Pak nás propustil.

Doma jsem padla do postele a okamžitě usnula. Další den jsme byla tak nabitá energií, že jsem vyrazila běhat. Těšila jsem se, až moje prdelka přestane bolet a budu moc zavolat Bořkovi a Tomovi.

Pavla nám jako trenéra nakonec vzali, protože na další kurz jsem se přihlásila jen já a ještě Simona. Sloučili nás s jinou skupinou. Teď máme trénérku, co se jen tak hihotá a ani nás neopraví. Ani nevím, jestli ještě budu chodit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.