Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Trendy sexuálních hraček 2021

dildo sloní chobot XL šedá

Jednoznačným trendem sexuálních pomůcek v roce 2021 jsou dilda z kvalitního materiálu (liquid silikon). Někdy se používá též pojem Premium silikon nebo platinium silikon (neplést se starým tvrdým silikonem známým jako lékařský silikon). Jsou nejrůznější tvarů včetně zvířecích tvarů – psí, koňská, hadí, chobotnicová dilda a fantasy tvarů – zlobří dildo. Tato exploze nastala poměrně náhle. V 2016 začala tato dilda produkovat americká společnost Mr. Hankey Toys a postupně se přidávali další, ale šlo o velmi drahou záležitost, kdy větší dilda v USA vycházela na 200 USD včetně DPH a v Evropě kolem 300 USD. V roce 2019 měla Extasica velké problémy sehnat v Číně dodavatele těchto kvalitních dild. Dělaly se pouze dva typy koňského dilda v plastu, které byly velmi tvrdý a nešetrný k lidskému tělu. Dokonce jedno z nich se přestalo nabízet a zbylo jen neohrabané koňské dildo FaaK. V 2019 nás jeden výrobce s nápadem vyrábět koňské dildo odmítl s tím, že je to příliš rizikové. Jeden nám koňské dildo vyrobil v plastu, jež můžete vidět v našem muzeu. To následně zaplavilo Aliexpress.  Na to se nám přihlásil výrobce, jenž byl schopen to za rozumnou cenu vyrobit v liquid silikonu s tím, že si Extasica zaplatí formy. Tak jsme 2019 nabídli vysoce kvalitní velká silionová dilda za polovinu tehdejších cen, tedy 80 -100 EUR. V polovině roku 2021 se probudili čínští výrobci a stal se z toho trend, jenž budou evropské sexshopy objevovat v roce 20222.

Dilda z liquid silikonu určitě dávají smysl. Na dotyk se neleptají s žádnými jinými pomůckami, jsou velmi příjemná, hygienická z důvodu neporéznosti, a příjemně měkká, zvláště máte-li zakázkovou měkkost jako Extasica odpovídají tvrdosti lidské tkáně (kolem 8HC). Tržní standard je spíš tvrdší kolem 20-30HC.

Další trendem roku 2021 i 2020 jsou desinfekční gely v souvislosti s covid. Tyto gely jsou samozřejmě nevhodné, neboť pálí ve vagině i v análu. V Extasica je nemáme rádi a nedoporučujeme je. Zákazníci to ale chtějí. Tento trend jsme tvrdohlavě pochopili až na sklonku 2021 a proto jsme měli tyto gely v období 2020-2021 neustále vyprodány :). Ale nemrzí nás to. Není o co stát. Neblázněte a raději si to udělejte příjemné s gely níže, které nemají pálivou desinfekční přísadu.

Dále se zcela vytratil zájem o sex doll. Byla to poměrně trendy věc, když to 2016 / 2017 začalo přicházet do Evropy. Velmi se o umělých pannách psalo a nyní nic. To je dobré. Byť jsme sex doll nabízeli jako první kamenný obchod v ČR v roce 2017, vždy jsme zákazníky varovali, že pro většinu lidí to není a ať to důkladně zváží. Nikdy jsme toho fanoušky nebyli ani to marketingově nepodporovali.

Téměř se neprodávají BDSM hračky z kvalitní kůže. To není trend 2021 ale dlouhodobá záležitost. ,Kvalitní kožené sexuální pomůcky jsou přibližně 5x dražší než sexuální hračky z koženky, a proto je 95% sexshopů ani nenabízí. Sexshop Extasica míří výš a tyto pomůcky Vám zachová i po budoucí roky. O tom není vůbec diskuze. Rádi bychom dokonce v tomto segmentu posílili, ale dlouhodobě je problém s kvalitními výrobci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.