Zveřejněno na Napsat komentář

Gang bang – jít první nebo poslední?

Jednoho zářijové rána přicházím do kanceláře a kolegyně se mě ptá: „Jakej bys chtěl jít při grupáči (pozn. red. skupinový sex, kolegyně měla ale reálně na mysli gang bang – více kluků na jednu holku)“?

„Myslíš, jakej bych chtěl jít na řadu“?

„Jo“.

„No poslední, to je jasný“.

“ A proč, Dan říkal, že na párty si říkal, že jako třetí? A mně bylo divný, proč právě třetí“.

„He, he. Protože jsme tam byli jen 3 chlapi. Poslední proto, že se rád koukám a taky se mi líbí, když chlapi tu holku pořádně zmasí.“

Kolega pak navrhl, že bych o tom mohl napsat článek a mně to přišlo jako výbornej nápad.

Gang bang lze definovat jako nejméně 3 kluky na holku či více kluků na méně holek (což už je ten grupáč, kde se pořadí trochu relativizuje). Více holek na kluka je obrácený (reversed) Gang bang a 2 holky na kluka pak Švédská trojka.

Víc kluků na jednu holku je pro mě jako kluka nejvzrušivější a nejintenzivnější zážitek v mém sexuální životě. Upřímě, zkoušel jsem jen ruskou trojku (2 kluci na holku) Ta intenzita spočívá zejména v obrovském umocnění dominance a submisivity.  Ale též i v určité soutěživosti, zejména pokud je tou dívkou vaše partnerka. Pak i ti, co vůbec nežárlí, zažijí určitý pocit nejistoty a vybuzení. Krom toho je fajn se dívat, vidět očima třetí osoby to, co s partnerkou běžně prožíváte ve dvou. U mě to sexuální vztah s partnerkou zintenzivní a posílí. Na někoho to ale může mít i opačný vliv – odcizení nebo mezi partnerkou a účastníkem gang bang může vzniknout i určité emoční pouto, jež může částečně na nějaký čas narušit vztah s partnerem.

Ti, co by to chtěli zkusit, mohou řešit preference pořadí. Jít jako první a roztáhnout relativně nedotčenou upravenou růžovou kundičku. Někde uprostřed pole, kdy předchůdci by Vám dodali odvahy a kundička by byla ještě celkem čerstvá. Nebo jako poslední vyrajcováni pohledem na předchůdce,  zarudlou otevřenou kundičku a odevzdanou dívku na pokraji sil znavenou mnoha milenci?

 

Jak to vidíte vy? Můžete odpovědět ve 3 anketách dále nebo i v komentářích.

Kluci

V jakém pořadí byste chtěli jít na gang bang?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Pro kluky – názor sex 3 a více kluků s jednou holkou.

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Pro kluky – názor na ruskou nebo švédskou trojku?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Holky

Pro holky – názor na sex 3 a více kluků s jednou holkou?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Pro holky – názor na ruskou nebo švédskou trojku?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.