Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Přísně tajná reportáž ze swingers clubu

Článek je přístupný pouze osobám starším 18 let. Ostatní tuto stánku opusťte.

vše přesně dle skutečnosti

Všichni jsme o nich slyšeli. Kluby, kde se v sexu můžete beztrestně prostřídat s různými partnery. Je to realita nebo jen pohádka? Jak to vlastně funguje a jací tam chodí lidé?

Dlouho jsem se domníval, že něco takového není možné či že to nefunguje tak, jak se píše na internetu. Tedy, že se opravdu najdou svobodné páry, jež by žili ve volném svazku a sexuálně chtěli sdílet partnery. Spíše jsem věřil, že půjde o skupinu sexu chtivých pánů a placených společnic.

Má žena pro to vůbec není a mě se nechtělo to zkoušet s placenou společnicí. V těch lepších klubech totiž musíte přijít v páru holka kluk. V těch horších, kde to neplatí, nejsou skoro žádné holky. Děsí je taková velká přesila chlapů, a tak tam nejdou ani ty holky, co by více chlapů při vyváženém poměru kluků a holek uvítaly. Po letech jsem potkal pár, jež navštěvuje klub v Praze. Ptal jsem se kolik v klubu mají za 1 návštěvu partnerů. Kluk říkal, že se jen mazlí a holka 5-6. Rozšířily se mi zorničky. Zeptal jsem se, jestli by šla se mnou. Řekla, že jo. Úplně jsem to rozdýchával. Nejen první očekávanou návštěvu klubu, ale i to že půjdem spolu. Přitahovala mě. Má v sobě to sexuální charisma, co jen málo holek.

Po pár dnech … Majitel swingers klubu otevírá bránu pro auto i pro pěší. Podává nám ruku. Vedle nás projíždí Audi A6 s pěkně udržovanou padesátiletou paní a za volantem a jejím 45letým milencem. Hm, ta by taky nebyla špatná, říkám si. Projdeme zacloněnou terasou a vstupujeme do prostor swingers klubu.

Pozdraví nás i majitelka a personál na baru a dává nám klíčky od zamykatelné skříňky, kde jsou i 2 ručníky. Posledně se prý kamarádi ani nevešli, takže jsme přišli raději do hodiny po otevření. Kapacita klubu je cca 40 párů. Dnes je 20-25 párů, tedy celkem plno.

Věk účastníků je jedna holka 30 let, druhá cca 33 let a dále všichni 40-65 let. Klub uvádí průměrný věk návštěvníků 35-45 let. Reálný obraz je 35-65let průměrný věk 50 let. Tolik má jediná větší výtka vůči klubu. Je to dle očekávání jako na nudapláži. 20 padesátiletých na jednu dvacetiletou. Placené společnice nejsou vítány, a to sedí. Opravdu jde o páry, milence kamarády. Možná jedna, dvě, placené společnice, těžko říct. Co se týče postav účastníků, je to takový průřez populací daného věku. Nikdo si nebude připadat blbě. Konkrétně -pánové jeden sportovní postava, jeden štíhlý děda bez pupíku a jinak taťuldové, ale žádní extra tlouštíci, žádný kulturista. Ženy – jedna modelka, dvě až tři štíhlé dámy, a dále velká většina plnoštíhlé až dvě velmi silné. Tuším, že to bude reprezentativní vzorek. Většina si dává uvítací drink v místnosti u baru a povídá si. Všímám si mladé drobné asiatky a dívám se na ni. Smála se na mě a mává mi. Směji se také a dech mi těžkne, protože se mi fakt líbí. Nečekal jsem, že tam potkám i holku, jež mi vizuálně zcela sedne. Navíc, nečekáte, že Vám holka zamává nebo se usměje, když se na ni díváte. Někdy se to stane i venku, ale ne každý týden nebo měsíc.

Je třeba přijít do dvou hodin od otevření, pak již se nepouští dovnitř. Oblečení je zcela na Vás – normální, v ručníku, nazí. Jen bez bot. Prostory jsou útulně rozparcelovány a někteří je v době swingers párty evidentně využívají i jako milenecký azyl, neboť se začínají milovat, aniž by se pořádně porozhlédli. Je to tak 8 místnůstek, velká barová místnost, větší otevřená terasa, vířivka a jedna větší místnost na orgie. Všude jsou postele, kondomy, koše a 2 gely. Ve většině místností je taková tma, že protějšku nevidíte do obličeje. Mě osobně se líbí sex na světle a uvítal bych jednu nebo 2 místnosti rozsvícené. Tolik má mírná a poslední výtka vůči klubu. Přiznám se, že vypínač jsem marně hledal jen v jedné místnosti a dále se o to už nepokoušel. Příště zkusím rozsvítit i jinde. Na druhou stanu, kamarádka později řekla, že ve světle by ty staré dědy vůbec nešukala, hehehe. Asi to mají odzkoušené, ale jednu místnost pro občasné nestydy by obětoval mohli. 

V ceně 900 až 1200Kč za oba dle doby či akce je raut, ze kterého se nají téměř každý, neomezené množství gelu, kondomů. Pití je za normální ceny jako v restauraci. A teď už k samotné akci.

Po obhlídce prostor odkládám sako do společné nezamčené skříně, ostatní oblečení do zamykatelné skříňky a nechávám si ručník. Sprchujeme se společně. Wow. Jasně, že jo. Je to přece swingers klub. Ale pokud nechodíte na nudapláž či do společné sauny, tak i to je to pro Vás životní milník. Společné koupání zde má také úplně jiný nádech a očekávání než na nudapláži.

Sednem si v místnosti s pornotelevizí a dáváme si uvítací drink. Vedle to rozjíždí rajcovní štíhlá potetovaná 50 manažerka v tangách se svým přítelem. Začínáme se s kamarádkou hladit a vzájemně se ptáme se , co chce dělat ten druhý. Lízání se děje zpravidla bez ochrany. Takže volím raději kondom, gel a zajíždím do ní, když leží na sedačce na zádech. Za chvíli se přidává holka. Hladí a lížou se s kamarádku navzájem. Ikdyž není můj typ taky ji pohladím a párkrát olíznu. Přidává se ještě jeden pár asi našeho věku. Po chvíli si prohazujeme partnerky. Ptám se jak to bude chtít a ona říká, jak chceš ty. Vezmu jí ve stoje zezadu. Hodně křičí. To se mi líbí. Při tom hladím i mojí kamarádku.

Tak po 15 minutách sexu jdeme na terasu, jež funguje jen v létě. Je krásný slunný zářijový den. Různě si povídáme, jak se nám tam líbí a tak.

Pochvaluji si to, a ptám se, zda ji nebolí kundička. Odpověděla, že v poho.

“Mě trochu bolí penis”.

“Jak to?”

“No ta holka mi to brala trochu zubama.”

“To musíš, říct”, vysvětluje mi zkušeně.

No ale to je těžké, si říct. Člověk může být přece rád, že mu ho nějaké holka kouří, že jo :).

Kamarádka vypráví i o jiných klubech, kde kluk může jít i sám bez holky a její zkušenost se shoduje s tím, co se píše na internetu.

“Tam to bývá většinou hrozné. Kamkoli jsme šli, tak za námi následovala fronta kluků.”

“Tak co bys tak chtěl?”, ptá se mě kamarádka.

“Líbí se mi kundička, prdelka a fisting,” zmiňuji i fisting, protože vím, že má ráda velká dilda a rád bych to vyzkoušel.

“Zvládla bys to?”

“Možná jo”, odpověděla a já se usmívám ve šťastném údivu a očekávání.

“A co ty?” ptám se jí.

“Mě je jedno, co kluk dělá, jen když to dělá dobře”.

Co to znamená, úplně nevím, ale snad každej kluk chce holku pořádně uspokojit, tak si s tím hlavu nelámu.

Jdeme do jedné z nejmenších místnůstek a souložíme. Přidává se k nám pár, s nímž jsme byli u televize a mají sex vedle nás. Holky se trochu hladí a po chvíli si vyměníme kondomy a holky. Kamarádka pak bere můj penis do pusy a kluk jí vráží penis zezadu do kundičky. Lehnu si na jeho holku a nešetřím ji. Pořádně křičí. Všímám si, že sex je tu obvykle trochu tvrdší, než doma. Více se přiráží. Po pár minutách se ptám, jakou polohu má ráda. Ona odpoví a jakou bys chtěl ty a pak se trochu stydlivě zahihňá. Jdeme na to zezadu a pak zas v leže. Kondom dře holku více než penis, proto se každou chvíli ptám jestli mám přidat gel a většinou dostávám kladnou odpověď. Možná, že to není jen kondomem, ale i délkou penisu 19cm. Po chvilce už ji bolí, tak se už jen hladíme. Silnější holka, kterou šuká chlapík vedle v místnosti nebo spíš kóji, neustále křičí něco sprostého. Např. Jo, vraž mi ho tam pořádně. Šukej tu píču. Cítíš, jak ta píča teče atd. atd. Smějeme se a je nám to příjemné.

Přecházím ke kamarádce a prsty jí opatrně roztahuji kundičku. Kamarádka se při tom stimuluje puslním vibrátorem, jejž si donesla z domova. Během pár krátkých minut zavádím i celou pěst. Je to můj první fisting a je to přesně tak úžasné, jak jsem si představoval. Jakmile nejširší bod zápěstí těsně za klouby projde ústím vaginy (vulvou), vagina kamarádky jakoby vcucne mou pěst hluboko do sebe. Je uvolněná, takže ani protahování zápěstí nejužším místem ji nepůsobí bolest. Její vagina silně mačká mou pěst a částečně ji vtahuje do sebe. Velmi příjemný pocit. Moc se mi to líbí. Překvapivě není až tolik velký rozdíl oproti zavádění otevřené dlaně a pěsti. Do vyvrcholení to bylo 5 minut. Mám radost. Po celou dobu máme roztažené závěsy a lidé chodí, zastavují se a dívají se. Já samozřejmě očumuju vše, ale pouze to co vidím po cestě. Na obcházení a okukování není čas. Kamarádka i já můžem zůstat jen 2 až 3 hodiny.

Jdeme na raut a předtím do sprchy. Po nás jde do sprchy ta Asiatka. Utírám se trochu déle. Čekám až se svlékne a prohlížím si ji. Směje se na mě, jako by říkala, jen se podívej, taky se mi líbíš. Říkám si, vše tu jde tak snadno a v duchu se ptám, budem spolu taky mít sex?

Kamarádka si bere jídlo z rautu a jdeme si povídat na terasu. Sdělujeme si naše dojmy. Nadšeně mluvím o fistingu a děkuju jí.

“Já myslela, že takové věci jako majitel sexshopu děláš běžně.”

“Rád bych, ale manželka je hodně drobná”.

Líbí se nám tu, ale je to strašně rizikové. Víc pro holku. Chlap je chráněný stále, ale pokud si při výměně partnerky nevymění kondom, může to být problém. Nic takového jsme neviděl, ale Vaše kognitivní schopnosti jsou značně limitovány vjemy a dojmy, takže se to těžko hlídá. Kamarádka mě požádala, abych jí hlídal i jí, s tím, že kolikrát ani neví, kdo zezadu přijde. Hlídat čerstvý kondom milenců partnerky bych tedy vypíchl jako pravidlo každé swingers party č. 1 (pomineme-li obecná pravidla plné dobrovolnosti, hygieny, ohledu apod.). Když už jsme u pravidel, tak 2. a poslední zvláštní pravidlo každého swingers clubu je si předem pevně rozhodnout, zda chcete jít i do orálního styku. Orální styk bez kondomu představuje nízké riziko přenosu HIV a ostatních chorob, vyjma syfilis. Syfilis se přenáší i líbáním. Můžete zkusit orální sex s kondomem, ale to budete asi jediní a budete si připadat tak hloupí, že pak kondom svléknete a jste v tom. Když jsem to chtěl zkusit, tak mi kamarádka naznačila, že ona kondom necucá. Nerozhodoval jsem se dlouho a risknul to bez. Na kolika swinges párty ještě budu? Třeba je tohle ta poslední. Navíc když se necháte orálně uspokojovat jako muž, měli byste to holce oplatit a tam už pak možnost kondomu nemáte. Orální styk je tedy v zásadě vzhledem k výše uvedenému možný pouze bez kondomu. To v podstatě znamená volbu mezi absencí orálního sexu a nemalými riziky přenosu pohlavní choroby.

“Dělala si tu někdy análek?”, ptám se.

“Jo, sendvič.”

“Wow.”

“Ale málokdy se to těm klukům povede, povedlo se to jen jednou”.

“Tak co budeme dělat dál”?, ptám se.

“Já bych si dala ještě ten fisting”.

“Wow,” nadšeně souhlasím až mi radostí oči lezou z důlků.

Jdeme na masážní lehátko. Lehá si vaginou směrem k východu z masážní místnůstky.

“Dej hodně oleje,” řekla.

Pokouším se roztáhnout ještě více závěsy. Kamarádka mi radí, jak je zatáhnout a já, že je chci ještě více roztáhnout :D, což nejde.

Znovu jdu do ní rukou, a znovu opatrně abych jí neublížil. Při fistingu je třeba dávat pozor, abyste nechytli za případné nitroděložní tělísko (tedy za jeho provázek, ke kterému se při normálním pettingu nedostanete). Přidává se holka, co není můj typ a hladí kamarádku. Lidé se zastavují, chvíli koukají jak vagina kamarádky přijímá pánskou pěst a odcházejí.

“Můžeš trochu víc hlouběji”? ptá se kamarádka.

Šťastně vyvalím oči a dále jí tam zasouvám ruku do půl předloktí. Wow. Po pár minutách je kamarádka hotová. Holky se na lehátku mění a já zkouším dál prstit tu druhou, s dotazem jestli chce také fisting. Prohlíží si mou dlaň a říká, že to asi nezvládne, že maximum jsou dva penisy najednou a že kdyby to věděla předem, tak by se zkusila více připravit, ale že to zkusíme. Mezitím se vedle nás přidává Asiatka s přítelem. Její přítel hladí mou kamarádku a já jednou rukou prstím holku na lehátku a druhou hladím Asiatku. Po chvíli přestávám prstit a hledám nový kondom a gel. Najdu jej, vracím se k lehátku a k prstění. Asiatka se ke mě ve stoje natáčí svou drobnou prdelkou a já dychtivě tlačím péro do její kundičky. Několik lidí v té malé masážní místnůstce hlasitě vzdychá. Holka na lehátku říká, že pro fisting si musí přinést svou hlavici a odchází.

Ptám se Asiatky, jestli půjdem do jiné místnosti. Souhlasila. Přesouváme do malé místnůstky. Pokládám ji na záda a bořím se do ní. Po chvíli přidáváme gel.

“Odkud jsi?”

“Jsem Filipínka”, směje se.

“Já si to myslel”, směju se taky. Pokud jste na Asiatky, tak se naučíte rozeznávat Japonky, Korejky, Číňanky, Thajky, Vietnamky, Kambodžanky a ruské asianty. Víte že v Čechách jsou Asiatky zejména Vietnamky (Čechy a Vietnam byly v rámci bývalého komunistického bloku bratrské země) a Rusky či Sovětky. Rusky ze Sibiře, Kazašky a Mongolky jsou některé vzhledem do Jihovýchodní Asie, ale blíž k Evropě. Nejvíc se liší Japonky, pak Vietnamky, Kambodža, Laos, Filipíny a Indonésie a Korea. Čína je malinko blíž k Evropě. Thajsko ještě o něco blíž a ruské přesněji sovětské Asiatky (včetně států jako Kazachstán) nejblíž. Nemluvím o vzdálenosti, ale o vzhledu. O Asiatech se říká, že mají “šikmé oči”. To platí zejména u Číňanek a Korejek. U Japonek, Vietnamek, Kambodžanek, Filipínek a Thajek jsou více kulaté. Jejich oči jsou tmavé a tak člověku mohou připadat opticky větší, přestože reálně jsou o něco větší oči evropské.

“Jakou polohu bys chtěla?”, ptám se Luu.

“Jakou chceš ty”, dostávám opět přívětivou odpověď a musím se smát. Vše je to oproti realitě tak vstřícné a snadné. Víc vstřícné než u partnerky nebo ženy. Prostě jako v pornofilmu. Není to reálný život, ale pro tu chvíli to reálné je a člověk se s trochou štěstí může stát šťastným pornohercem nebo pornoherečkou, jež to bez starostí stříhá zprava i zleva (šukáte, jako by nebylo zítřka).

Mé prsty si hrají s její kundičkou. “Nedávej mi tam celou ruku”, řeklas úsměvem a já se také směju. Je jasné, co myslela.

“Viděla jsem, jak tam dáváš přítelkyni celou ruku. To bych nezvládla”.

“Mám to ráda zezadu”, povídá a já si říkám. To snad není možný. Je to i má oblíbená poloha, ale běžné holky ji moc rády nemají. Omylem ji narazím prdelku. Vykřikla, “Prdelku ne” a směje se. Taky se směju.

Kouká na nás sympatický kluk s pupíkem.

Luu se ho ptá, “kde máš přítelkyni?”

“Nevím, ” odpovídá.

“Tak pojď k nám”, zvu jej a on se přidává.

Zeptal se, jestli mu jí na chvíli půjčím. Rád bych, ale vím, že musím za chvíli odejít.

“Taky jí mám jen chvilku”, odmítám zatím jeho prosbu a vrhám se na ní.

Ptám se na jméno a zda mi dá telefon. Souhlasila. Cítím, že ji to bolí a ptám se na gel, říká že ne, že ji pálí. Přestáváme a jen se mazlíme a objímáme. Nechci jí ještě pustit. Krásně voní tím asijským kořeněným pižmem. Po chvíli se pouštíme a povídáme si. Vyprávím o tom jak některé gely některé lidi pálí kvůli protiplísňové přísadě, ikdyž by neměly (Lona natural , lona anal) a které jsou dobré (Lona malina, lona Jahoda, Jlube). Asi abych trochu zamluvil, že jí to bolí a trochu, že nevím co mám povídat a možná i, abych udělal dojem. Kluk mi říká “Ty tomu nějak rozumíš.” “Jo mám sexshop.” Je to trapné, ale když máte k dispozici jen 20% mozkové kapacity, a věřte, že při první návštěvě swingers klubu v náručí krásné holky o mnoho víc nemáte, tak je dost velká pravděpodobnost, že nebudete zrovna bavičem roku. Luu už předtím ale i teď vtipkuje, že bydlí vedle sexshopu a že ke snídani si může místo rohlíků může do košíku nasypat dilda. Směje se při tom stejně rajcovně jako pornoherečka Amai Liu. Říkám si, ty vole …, já snad sním.

Mám už málo času, běžím pro telefon. Když se vracím už ji zezadu bere čekající chlápek. Nevadí mi to. Rád bych se díval, ale nemám čas. Vyťuká mi bleskově své číslo do mobilu, zatímco ji chlapík šuká zezadu. Loučíme se polibkem a upaluju pryč.

Na cestě mě anglicky napomene chlápek. “What?”, ptám se. “No mobiles here,” opakuje chlapík anglicky.

“O.K. i just took a phone number”.

“O.k.” dostávám jeho požehnání a cítím v něm i úlevu, že mobil nemám za účelem pořizování fotografií.

Rád bych ještě zůstal, ale kamarádka už musí jít a pár musí odcházet vždy společně. Zaplatím vstup a pití a jdeme ještě kousek spolu a políbíme se na rozloučenou.

Víte, rád bych to uvedl na pravou míru. Jsem nadšenej. Je mi jasné, že tohle nebyla normální návštěva, ale jedna z těch extra povedených. Od normální návštěvy bych čekal sex s kamarádkou a dvěma tetami a nic víc. To samotné je extra zážitek. A myslím, že toho ve swingers klubu (klub si nepřál být jmenován, trochu jsme se dostali do sporu ohledně kvality používaného gelu a toho, co je o.k. ještě publikovat) bez problémů dosáhne i ten nejubožejší z našich bratrů s (postaveným) penisem. V klubu jsem byl jen 3 hodiny, měl sex se třemi holkami a jednu další lízal. Při plném času by toho šlo stihnout mnohem víc, nebo spíše mnohem víc dam a babiček, protože jiné holky tam nebyly.

Ještě poslední postřehy. Holky se vzájemně hladí a lížou, styk mezi pány neprobíhá pohlavně ani hlazením. Mladí souloží většinou s mladými a důchodci s důchodci. Věk se moc nemixuje. Ale je to spíš o tom, že každý se hledá svého, než že by někdo někoho odmítal. Alespoň jsem žádné viditelné odmítnutí nezaznamenal. Kdbybych byl dědeček, tak na ty mladší holky prostě taky vlítnu, nebo to aspoň zkusím. Tedy nebyl jsem tam poslední 2 hodiny a bůh ví, jak to šlo dál…. Ač právě boha by v tomto domě pohledal 🙂 (to asi google translator taky nepřeloží, hej cizinci, musíte mít prostě nějaké české kámoše:).

V každém případě swingers club je otevřený svět a to doslovně, obrazně i duševně. Je to jiný svět, v zásadě nereálný svět. Ale na tu chvíli se stává realitou, stejně jako se pornofilm na čas stává realitou pro pornoherce.

rok 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.