Zveřejněno na Napsat komentář

Mistress Sandra

Povídka je sexuálně zaměřena a je určena starším 18 let. Mladší tuto stránku opusťte.

Tuhle povídku přesněji její základní schéma už mám v hlavě hodně dlouho. Konkrétní vizuální podobu hlavní hrdinky i silnější podnět hodit povídku konečně na papír dala naše zákaznice Sandra z Prahy, tel. +420 704 782 818, chcitvujanal@gmail.com, jíž je povídka i věnována. Nejde o odraz jejího skutečného charakteru, ale o volnou fantazii autora. U skutečné Paní Sandry tedy nejspíše zažijete jiný scénář.

„Co je buzerante?“, bere Sandra mobil. Její hlas zní stále stejně. Tvrdě a zároveň příjemně. Spíše přátelsky než dominantně.

„Teď něco mám,“ pokračuje Paní Sandra.

„Jo, za dvacet minut tam může bejt.“

Zase chvíli ticho, jak mluví člověk na druhé straně telefonu.

„Tak si zatím namaž a roztáhni prdel buzerante. Uvidíme se za 20 minut.

Martin nakonec čekal 30 minut. Sandra se převlékla do koženého oblečku. Martin už na ní čekal v prsním postroji s vodítkem. Penis mu koukal z rozepnutého černého jocku. Sandře se dmuly prsa z oblečku. Martin to komentoval: „Pěkný kozičky, wow.“

„Ty jeden buzerante, švihla ho Sandra rákoskou. Na první dobrou netrefila, ale druhá rána už dopadla přesně na penis a varle. Martin zaúpěl.

„Kdo ti dovolil sahat na mí kozy? Budu mírná, protože se ještě moc neznáme.“

„Klekni se na všechny čtyři a vystrč prdel“.

„Ale Sandro, vždyť se zas tolik nestalo“.

Hvízd rákoskou a Martin měl na zadku další šlic.

„Zastrč si toho bimbase zpátky a už ho nevytahuj, dokud Ti neřeknu. Je nechutnej. Klekni si na všechny čtyři a vystrč zadek,“ opakovala Sandra.

Martin to udělal. Hvízd. A měl další šlic přes zadek a varlata.

„Próč paní,“ řekl v bolesti.

„Oslovuj mě pouze Paní, jasné?“

„Ano Paní, odpověděl Martin“.

Paní Sandra vzala středně velké dildo a zavedla jej do Martinovy prdele. Byl už trochu roztažený a promazaný, takže to šlo snadno. Martin začal vzdychat.

„Vidím, že už si se roztáhl“, řekla Sandra.

„Ano paní,“ odpověděl poslušně Martin, jemuž v jocku pěkně ztvrdl penis.

„Budem muset vzít něco většího“, pomyslela si Paní Sandra nahlas a Martin se otřásl vzrušením, co na jeho anál připraví.

„Tak Ti tam dáme většího brášku, řekla paní Sandra. Martin se jen otřásl vzrušením.

Vytáhla na něj pořádnou 7,5cm silnou kládu. Upla si ho na kožený strap on. A vrazila ho ho Martinovy do pusy. Ani se mi tam pořádně nevešel. Kouřil sotva žalud a čekal, jak tohle bude fungovat v jeho análu.

„Tak se připrav, buzerante.“ Martin se k ní otočil v kleče a vystrčil na ní zadek. Napumpovala mu tam slušnou dávku lubrikačního gelu. Vrazila mu to silné dildo do zadku, až to mlasklo. Sevřel půlky pod tím tlakem, ale rychle se uvolnil a dildo mu zajel až do půlky – na konec konečníku. Sandra Martina protahovala sem a tam až se mu prdel tak rozvolnila, že když ho vytáhla zůstávala mu místo análu široká otevřená, lehce opuchlá, díra. Martin se otřásal vzrušením. Z obou tekl pot. Oba musely docela slušně tlačit, aby tak velké dildo do Martinovy prdele napasovali.

„Tak to by šlo“, pochválila si jeho roztaženou prdel paní Sandra. „Necháme tě teď trochu odpočinout“. „Opři se o stůl“, řekla a ze zdi sejmula červeno černý kožený jezdecký bič s placičkou na konci. Silně jej praštila přes zadek a Martin hlasitě zařval.

Ještě jednou a dostaneš roubík. Další silná rána. Tentokrát Martin vydržel, ale dal si ruku na zadek. „Ruce na stůl, buzerante“, křikla Paní Sandra. Martin vrátil ruce na stůl.

„Roztáhni nohy, děvko!“ Martin poslech a dal nohy od sebe. Jeho prdel tak byla velmi obnažená, zranitelná. Rána tentokrát ale nepřišla přes zadek, ale přes varlata. Přesně tam ji Sandra mířila, tak aby to nečekal. Martin hlasitě zařval chytl se za koule a sesunul se k zemi.

Sandra vzala dvoje kožená pouta a připoutala mu ruce i nohy ke stolu. Na hlavu mu oblékla masku s roubíkem a pevně utáhla.

Natáhla si latexovou rukavici a strčila mu ruku do zadku. V půlce předloktí se Martin trochu začal cukat. Trochu mu pohonila ptáka. Jak trochu rozevřel prdel přitlačila a její ruka zajela Martinovi do zadku až po loket. Hluboce oddychoval a z penisu mu odkapával sekret.

„Prosím, už mě udělej,“ huhlal vzrušený přes roubík.

Sandra řekla „Cože, nerozumím Ti otroku.“ Vytáhla ruku z Martinova zadku. Ten opakoval svou prosbu. Sandra jej silně jej švihla přes koule. Martin se zkroutil a cukal se připoutaný ke stolu, Švihla jej silně znovu a znovu. Postupně bolest odezněla a zase se uvolnil.

„Mám tady pro tebe něco speciálního.“ Řekla Sandra.

Připoutala mu nohy v kleče na zem, tak aby měl vystrčený anál. Do prdele mu začala stříkat gel.Martin cítíl, jak mu to úplně nafukuje prdel. Byly toho snad 2 deci. Do penisu mu zavedla dutý uretální dilator a na penis nasadila klec. „To aby sis na něj nesahal, zmrde“, sdělila mu s úšklebkem.

Sundala mu masku. Zezadu k němu přisunula šukací stroj s nasazeným koňským dildem. Do ruky si vzala ovladač otáček stoupla si před něj. Rozepla si dole kožený BDSM obleček a řekla: „Lízej, ty čuně.“

Různě mu měnila otáčky šukacího stroje a občas ze strany koukla na jeho penis jak z dilatoru a klece odkapává jeho sekret. Při vyšších otáčkách mu koňské dildo doslova tančilo v prdeli. Naštěstí už jí měl hodně roztaženou, tak jej to téměř nebolelo a mohl se plně věnovat lízání kundy své Paní.  Sandra ho chtěla počurat, aby ho ještě více ponížila, ale Martin se jazykem v Sandřiné kundě pěkně činil a Sandře nešlo močit.

„Přestaň!“, klikla na něj a švihla ho přes prdel. Martin zaúpěl a přestal.

„Otevři pusu,“ přikázala mu a začala chcát do Martinovi otevřené pusy.

„Pij“.

Martinovi se nechtělo a vytékalo mu to z pusy. Sandra ho pořádně švihla přes zadek a Martin začal poslušně polykat.

„Hodnej, teď to dodělej,“ pochválila ho Sandra a nechalo ho dál jazykem zajíždět mezi své pysky. Vzrušovalo jí jak jí líže, jak mu stroj projíždí prdel a jak se u toho submisivně kroutí. Byla proto hotová asi po 2 minutách. Natlačila svou kundu ve stazích Martinovi do pusy a do nosu. Martin si oddechl. Sandra mu stáhla klícku a vzala si jeho penis do pusy.

„Ne že se mi vystříkáš do pusy ty čuně, zmaluju tě tak, že měsíc na stříkání nepomyslíš“, varovala jej Sandra. Po chvíli kouření Martin začal kňourat, „Paní už budu, už budu. Prosím , vyndejte ho z pusy, prosím.“ Sandra jeho penisu ještě chvilku škodolibě požužlala a pak jej vyhonila vedle na podlahu.

Stoupla si za něj a řekla „Neodejdeš dokud to neslížeš“. Odvázala jej, aby na sperma na podlaze dosáhl. Martinovi se nechtělo, přišlo mu dost nechutné lízat vlastní sperma. Sandra mu strčila ruku do zadku. To nepomohlo. Strčila mu tam i druhou ruku a pokračovala hlouběji.

Martin začal skučet. „Tak bude to, děvko!,“ poručila mu nekompromisně Sandra a pořádně mu roztáhla prdel. Martin začal lízat své sperma. Mezitím mu Sandra roztahovala prdel oběma rukama, jak jen to šlo. Pořádně se u toho kroutil,  než konečně slízal všechno své sperma.

Sandra vytáhla ruce z jeho análu, poplácala jej po zadku a řekla „Hódnej kluk“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.