Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Jak jsem poznal Vaši mámu

Erotická povídka navazuje na předchozí povídku Trubičková párty. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte.

Tento příběh Vám, milé děti, nikdy vyprávět nebudu. Vy ostatní pozorně čtěte.

Neuplynulo dlouho, ani ne 3 měsíce, a Tomáš zorganizoval další párty. Ani jsem nevěděl jestli jít, protože po té poslední párty jsem byl pěkně frustrovanej. Nemluvě o tom, že po těch 66 odklečených otčenáších ve Vršovické zpovědnici mě pořádně bolela kolena. Nejhorší bylo, že jsem nemohl přestat myslet na Petru. Večer jsem i přes únavu z práce ještě zavedl večerní běhání, abych se z toho nebláznil. Ne. Jen hraju kino. Jasně, že jsem chtěl jít. Říkal jsem si, ty vole, to jen tak zapaříme, nebo bude ještě něco víc.

Předal jsem flašku a Tomáš mě bodře přivítal s takovým lehce ušklíblým úsměvem. A sakra. To nevěští nic dobrého. A nebo to věstí něco hodně dobrého. U Toma vlastně nikdy moc nevíte, jestli si z Vás dělá legraci nebo to myslí vážně. Většinou ale to druhé. Když jsem přišel byla tam Petra a 3 kluci Do půl hodiny přišel ještě jeden. Něco bylo jinak. Rozhodně si nešlo nevšimnout, že Petra je tam jediná holka. Popíjeli jsme a kecali. Atmosféra houstla v očekávání.

“Pamatujete na poslední párty,” zeptal se Tomáš v 8 hodin po pár drincích jen tak mimochodem.

Vytlačil jsem ze sebe napůl upřímný a napůl nucený smích podobně jako ostatní kluci a čuměl co bude.

„Petra to dnes vezme za mě“, vychutnal si nás Tomáš s tím svým úšklebkem. Donesl hromadu svých hračiček a nějaké gely. Následně se Petra postavila a svlékla se do naha. Měla pěknou postavu. Tak 90-70-90, prsa č. 3 pro nás hezky vystavovala spolu s pěkným pevným kulatým zadečkem. Měla štíhlé sportem vypracované ruce. Sakra, ta je! Začal jsem z hluboka dýchat a kontroloval, jestli nemám otevřenou pusu nebo jestli se nechovám víc úchylně a uslintaně než ostatní. Občas se laškovně pootočila, abychom si ji lépe prohlédli. Začali jsme se po sobě koukat a ošívat se, jak nám tvrdla péra.

„Kdo se ujme první hračky?“, vyzval Tomáš po té, co se dostatečně nabažil pohledu na Petru a na naše uslintané ksichty.

Byli jsme pořádně nabuzení, ale nikdo se k ničemu neodvážil. Petra vzala erotický masážní olej a začala to roztírat po svém těle. Vůně ambry zahustila už tak hutnou atmosféru. Ztěžka jsem dýchal a klepal se vzrušením a adrenalinem. Pomalu jsem se přestával soustředit na okolí a fixovaně jsem sledoval Petřino tělo. Stékající kapky oleje a dlaň, jež je roztírala. Dřepla si z rozkročenýma nohama, přetřela si i lýtka a přitom pěkně roztáhla nohy, aby vynikla její skulinka s malým zastřiženým trojúhelníčkem nad ní.

Ani už jsem nepil. Jen jsem dýchal a čuměl.

„Pomůže mi s tím někdo?“ zeptala se.

Nejradši bych se nakopal, že jsem hned nevyskočil. Ale já prostě nemohl. Tak strašně se mi líbila, že jsem se nezmohl na víc, než na ní toužebně koukat. První se odvážil Tonda. Asi mu bylo jasné, že není třeba se ostýchat, jelikož začal poměrně zostra. Pohladil Petře několikrát jemně její pevná kulatá prsa a pak jí na bradavky nasadil mučící ozdobné kroužky. Jenom lehce vzdychla, ukázala se nám s nimi a usmála se.

A pak se to urvalo. Stoupli si Tomáš a Pavel a šli si něco vyhlídnout. Michal si vybral uretální plug. Nageloval to na doporučení Tomáše jelením lojem a vložil Petře do močové trubice. Vypadala s tím a kroužky jako nějaká starořecká bohyně. Drahokam jí však hned vypadl. Jen pokrčila rameny.

Pavel si vzal plácačku a pokynul Petře. “Otoč se ke stěně a vystrč prdelku”.

Začal ji plácat střední silou. Prdelka jí hezky červenala a někdy i Petra jemně vykřikla. To už bylo moc! V hlavě mi z nedostatku kyslíku hučelo asi tak stejně jako v kládě. Po poslední Pavlově ráně, která byla trochu větší, zase vykřikla. Neváhal jsem vybral malé silikonové anální korále a párkrát jí je zasunul do zadečku a zpět a nechal jej v něj. Zase se na nás otočila a usmála.

Moc nás ale vybízet nemusela. Stáli jsme nenabaženě kolem ní a hladili jí. Ona nás občas taky pohladila. Celkem rychle jsme měli oblečení dole. Petra si klekla a začala střídavě kouřit Pavla a Tomáše. Na mě a Tondu vystrčila své pozadí. Tonda jí zasunul penis do kundičky. Ani ho nemusel gelovat, jak byla vlhká. Lehce se prohnula a vzdychla. Tomáš s Pavlem jí občas pohladili vlasy, prsa  a kroužky na bradavkách a já se díval, jak Tonda přiráží. Pak mě k ní pustil. Na nic jsem nečekal a hned jí ho strčil tam strčil místo Tondy. Po chvíli jsem vyndal plug z jejího zadečku a pomalu tam zavedl svůj penis. Věděl jsem, že mě v zadečku cítí, ale držela poslušně a nepřestávala kouřit.

„Pusť mě tam taky,“ vyrušil mě Tomáš. „Lehni si pod ní,“ poradil mi. Petra si na mě sedla a Tomáš se do ní pustil zezadu. Petra přestala kouřit a silně mě objala, jak nesla nápor 2 čůráků. Hned jsem cítil, jak bylo těsněji. Pak to rozdýchala a usmála se na mě.

Už jsem to nemohl vydržet. Zahuhlal jsem „Já už budu hotovej“ a chtěl jsem se vysunout, abych jí nestříkal dovnitř. Sevřela mě nohama a já to vypustil vše do ní. Tomáš byl hned na to. Teď si jí vzadu rozdělili Tonda s Pavlem a my s Tomášem odpočívali… asi tak 5 minut, protože nám klády zase hned stály. Tonda se udělal a Pavel pokračoval v její prdelce zatímco ona střídavě kouřila Toma a mě. Pavel si vzal na pomoc duální vibrátor pro bod G a klitoris a natlačil jí ho do lehce zarudlé kundičky, tak aby jí zároveň masíroval klitoris. Cítil jsem, jak se jí blíží orgasmus a to do mě vlilo novou vlnu vzrušení. Přitlačil jsem její hlavu na svůj penis a vystříkal se jí do pusy. Z chvíli skončili i Tonda a Tomáš. Petře to teklo ze všech otvorů. Nechali jsme jí chvíli odpočinout a pak jí začali zase postupně hladit.

„Už jsem unavená kluci“, řekla Petra. Tím nám dala najevo, že už chce skončit.

Byli jsme ještě plní síly, ale odmítnutí nás nefrustrovalo. Chápali jsme, že nám dala víc, než většina chlapů dostane za celý život. Byli jsme spokojení.

„Potřebuju teď někoho, aby mě pohladil a dal mi pusu“, řekla Petra nečekaně.

Neváhal jsem ani sekundu a chytl jí za ruku s očima široce rozevřenýma touhou o očekáváním. Odvedla mě vedle k Tomášovi do ložnice.

Mazlili jsme se asi hodinu a pak řekla: „Už mě pusť“ řekla.

A já vůbec nechtěl.

„Uvidim Tě?, zeptal jsem se a měl jsem co dělat, abych se při tom netvářil jako kus hovna.

„Zítra“, řekla a mě bylo fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.