Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Proč nekupovat vaginy a masturbátory

Umělá vagina mnohem méně intenzivní než mastupbace rukou. Je to neco jiného než ruka. Ale i když jí doma máte koupenou, tak jí zkusíte jednou dvakrát. Potřetí ji dáte mezi matrace a budete si pod sebou představovat holku a pak už se na to vykašlete, protože ruka, pokud právě vedle sebe nemáte ochotnou živou holku, je prostě lepší.

Umělá vagina může dávat smysl pro toho, kdo má potíže s erekcí jednak pro posílení erekce samotné jednak pro zlepšení zručnosti při průniku do vaginy a možná i související lehkou mentální přípravu tedy zvládnutí pocitů či obav při průniku.

Pro velkou většinou sexuální aktivní populace je přidaná hodnota umělé vaginy či masturbátoru ve srovnání s masturbací za pomoci blízká nule.

Ceny umělých vagin se pohybují od 4 Eur do 15 resp. do 80 Eur za větší torza vaginy a zadku.

V případě masturbátorů se ke nevelkým kladům umělých vaginy přidává ještě pocit hlubokého hrdla. Ale masturbátor je mnohem dražší: 15 Eur do 80 Eur, a stejného efektu s vaginou dosáhnete, pokud ji natlačíte do nějaké příhodné flašky či válce. Například do vakuové pumpy nebo pevného kelímku. Masturbátor rovněž dokáže vytvořit příjemný podtlak a s tím spojené malskání a jiné zajímavé zvuky asociující reálný sex. Ani tak se ale zdaleka nevyrovná živé vagině či análu, takže člověk s živou přítelkyní to příliš neocení a raději si penis vyhoní rukou.

Některé masturbátory mají i vibrační mechanismus. Vibrace ale při pánské masturbaci dávají menší smysl než při dámské. Jednak vzhledem fyziologickým předpokladům, kdy penis se ve vagině pohybuje nejen vertikálně dle své osy ale částešně i dalšími směry a také vzhledem k malé velikosti klitorisu, kde vibrace lze částečně považovat za malý pohyb. Jinými slovy pro penis jsou vibrace méně přirozené než pro vaginu.

Výše uvedeným poznatkům odpovídají i téměř nulové prodeje. Nikdo si to nekupuje a my to chápeme. Nikoli proto, že by to bylo tabu či společensky nežádoucí, ale prostě proto, že to ze sexuálního hlediska nedává smysl. V tomto kontextu už je i jedno, že na tomto produktu nejsou téměř žádné marže. I při vysoké marži bychom umělé vaginy a masturbátory vzhledem k výše uvedenému neprodávali vyjma vagin do vakuových pump.

Máme po několik let přímo od výrobců i distributorů nabídky na cca 500 – 1000 druhů umělých vagin a cca 100 druhů masturbátorů, ale nebudeme je nabízet.

Vaginy do vakuových pump smysl dávají

Vaginy do vakuových pump smysl dávají i pro poměrně konzervativní uživatele. Pokud je pouzdro do vakupvé pumpy delší a povedené, dokáže v kombinaci s vakuovou pumpou vyvolat opravdu intenzivní pocity, jež nezažijete ani v opravdové vagině či ústech. Vakuová pumpa se vzhledem ke svému obalu v kombinaci s umělou vaginou navíc automaticky stává masturbátorem s potenciálem navodit pocit hlubkohého hrdla. Vakuová pumpa v kombinaci s umělou vaginou tak vytváří jedinečné podmínky pro nevšední erotický zážitek: Vagina zajišťuje tření, nádoba vakuové pumpy pocit hlubokého krdla a vakuová pumpa sání.

Upřímě ani vakuové pumpy se příliš neprodávají a my jsme za to rádi. Erekce by se měla podporovat zejména představami či přirozenou stimulací odpovídající stimulaci při sexu. Vakuovou pumpu vnímáme pozitivně pouze v kontextu BDSM hrátek, kde podobně jako erkeční kroužky může sloužit k umocnění submisivity či dominace, tedy pro posílění určitého psychologického vjemu. Erekční kroužky jsou v tomto ohledu pro svou snadnou manipulovatelnost a cenou dostupnost samozřejmě mnohem úspěšnější.

Jeden komentář k “Proč nekupovat vaginy a masturbátory”
  1. honič franta

    nesouhlasím, když si chci na chatu s někým psát a u toho masturbovat, chybí mi minimálně jedna ruka. takže za mne super, když mašina maká, dělá mi dobře a já u toho mám volné ruce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.