Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Velká vlaková soulož

Povídka Velká vlaková soulož preview

Porno povídka je sexuálně zaměřena a je určena starším 18 let. Mladší tuto stránku opusťte.

Po dlouhé době opět povídka :). Věnováno kamarádce 🙂 22.6.2022

Je leden. Mráz bez sněhu. Vyrážím busem do města Jičín na schůzku s marketingovým poradcem pro náš sexshop. Ze schůzky mám smíšené pocity, zda mi to něco dalo nebo ne. Na cestu zpět se ale těším. Služební cesta je pro mě vždy něco jako výlet. Zejména když je práce hotová a už se jen jede vlakem domů. Obvykle si na zpáteční cestu dám pivo nebo dvě. Z Jičína mířím do Nymburka, kde po hodině čekání nastoupím do vlaku. Po první zastávce Poděbrady zjistím, že místo do Prahy jedu opačným směrem do hor Krkonoše. V městě Chlumec nad Cidlinou nastupuji na správný vlak a čeká mě hodina a půl hodiny cesty do Prahy. Sednu si do otevřeného vagonu, ať jsem mezi lidma a kupuji rovnou dvě dvánctistupňové plechovky piva.

Tři řady šikmo naproti sedí krásna drobná holka s dlouhými tmavými vlasy a veselým odvážným výrazem ve tváři. Prohlížím si ji a trochu se usmívám. Holka vidí, že se mi líbí a taky se usměje. Po chvíli seberu odvahu, i těmi dvěma plechovkami piva se zvednu a ptám se jí, jestli je naproti ní volné místo.

Přikývně. Nabízím jí neotevřenou plechovku piva a zahajuji běžnou konverzaci, kam jede a tak. Pivo nehce, ale je příjemně naladěná a pěkně si povídáme.

Po chvíli se odvážně ptám: “Zkoušela si někdy něco erotického ve vlaku?”. Riskuju, že mě pošle do háje jako úchyla a srazí mí sebevědomí, ale co. Často si člověk tu hubu rozbije a některé věci zkrátka bez rizika nejdou.

“Ne,” odpovídá holka.

“A chtěla bys?”, ptám se znovu.

Dlouze se na mě podívala a přemýšlela. Nedal jsem se rozhodit, lehce se usmíval a čekal.

“Co máš na mysli?”, zeptala se nakonec.

“Mohli bysme si vzájemně ukázat penis a vaginu a když budem mít dost odvahy, tak i pohladit”.

“Jako tady”, rozhlídla se a koukla na mě v lehkém šoku. Vagon nebyl moc plný, ale sem tam seděli pasažéři.

Kývnul jsem. “Jo tak trochu i před ostatními. V tom je to kouzlo”.

“Tak začni,” vyzvala mě, aniž by čekala, že to myslím vážně.

Rozepl jsem si poklopec a vyndal penis. Nikdo z okolí to nezaregistroval. Rozsvítily se jí oči údivem i vzrušením. Začal jsem si ho jemně masírovat.

“Přidáš se?, zeptal jsem se vyzývavě.

Rychle se rozhledla okolo, zda se nikdo nedívá. Zasunula se hlouběji do sedačky a stáhla si džíny a spodní kalhotky. Klín a zadek jí zakrýval jen vlněný svetr. Začala si prstem pojíždět po klitorisu, pyscích a skulince uprostřed. Vzájemně jsme zvyšovali své vzrušení a u toho upíjeli pivo. Mezitím si někteří okolní pasažéři všimli, ža mám vystržený ztopořený penis a následně si uvědomili, že i dívka naproti je svlečená. Nenechali jsme se rušit. Přisedl jsem vedle ní a dále lehce masturboval a koukal na ní. Dělali jsme, že nevnímáme pohoršené reakce okolí a zkoumali, kdo se odváží toho druhého dotknout jako první.

Nevydržel jsem to a jednou rukou pohladil její lasturku. Nebo spíš jsem stále hladil její lasturku. Ona začala masírovat můj penis.

“Vylížu Ti jí” řekl jsem a po jejím kyvnátí jí stáhl kalhoty ještě trochu dolů. Opřela se o sedačku. Zvedla nohy nahoru a nechala se lízat. Při tom jsem jí strkal prsty do vaginy a pak i do zadečku.

Po chvíli si mě sedla na klín. Od toho okamžiku už o nás věděl celý vagon. Někdo koukal přímo zcela bez studu a někteří se zmohli jen na krátké boční pophledy a dělali, jako že o nás neví.

Pořádně jsem jí narážel vaginu až po kořen a držel ji při tom za její malá prsa. Vzdychala jen občas a potichu, aby situaci ještě víc nehrotila. Byla totiž vyhrocená již … značně. Pohledy ostatních nás vzrušovaly. Vzrušoval nás značně i náš stud, ale trochu nás také brzdil.

Po pár minutách jsem musel penis vyndat, abych jí nevystříkal kundu. Naslinil jsem dva prsty a lehce jí rotáhl a navlhčil prdelku. Zavedl jsem jí penis do prdelky. Nejprv žalud, pak půlku a postupně jsme se prošukali až na kořen.

To už jeden pán nevydržel a začal volat: “Nechte si to na doma, jo, vy čuňata”.

Dělali jsme, že ho neslyšíme. To ho naštvalo.

“Zavolám policii,” obořil se ná nás dále. A po absenci naší reakce tak skutečně učinil. V době jeho oznámení už jsem jí hluboce vyšukával prdelku. Očas nahlas vzdychla protože už nemělo cenu to skrývat před ostaními pasažery. Blížili jsme se ke stanici Poděbrady a bylo riziko, že na stanici přistoupí policie. Přitáhl jsem její stehna nahoru a narážel její prdelku hluboko na svůj penis. Její kundička vykukovala na paséry a bylo vidět, že některí by se jí radi dotkli, ale styděli se a nechtěli zasahovat do naší intimní zóny, do naší večejné intimní zóny heh :).

“Roztháni si píču!, poručil jsem jí, abych situaci vyhrotil a rychleji se udělal. Poslušně si oběma rukama roztáhla pysky a necha se zhuboka narážet při pohledech většiny ostatních pasažerů. Pár kluků, pánů i holek to začalo natáčet na mobily.

Její prdelka byla pěkně uvolněná a přijímala mou velkou klobásu zcela bez odporu až po kořen. Očas při tvrdším naražení trochu zavzdychala. Líbílo se mi, jak je mi odvzdaná před těmi všemi lidmi. Přirazil jsem její prdel až na kořen svého penisu a pořádně jí vystříkal.

Vlak akorát stavěl ve stanici Poděbrady. Rychle jsme se oblékli a do vagonu hned po zastavení vlaku nastoupili 2 policisté. Chlápek, který je zavolal, hned přišel k nim a ukazoval na nás.

“Dobrý den,” pozdravili policisté. Zdvořile jsme odpověděli.

“Víte,” začali se široka, “Máme tady hlášený přestupek výstržnictví. Pán támle říká, že jste zde měli sexuální styk?”, pronesli nejistě a tázavě.

Podívali jsme se na sebe a nic neříkali.

“Tak přiznáváte to nebo ne?”, zeptal se policita.

Podívali jsme se po okolních lidech a řekl jsem. iděl jsem, jak holce začíná protékat mé sperma z prdelky přes kalhoty do vlakové sedačky. Ale policisté si ničeho nevšimli. Risknul jsem to. “Ne. Asi jsme se tomu pánovi nelíbili a chce nám udělat potíže.”

“Dobře. Je to tedy tvrzení proti tvrzení a budeme muset vyslechnout svědky,” řekli policisté nahlas tak, aby je ostatní pasážeři slyšeli.

Přišli k nejblíže sedícímu pánovi ve středních letech a zeptali se jej. Ten nahlas a rozhodně odpověděl: “Normálně vedle sebe seděli a povídali si. Neviděl jsem nic nepřístojného.”

Další byla maminka s asi 15 letým synem a jen zuavrtěla hlavou na znamení nesouhlasu. Další tři lidé si rovněž nebyli ničho vědomi. Přáli nám to potěšení a nic neřekli.

“To není možné” ročiloval se pán, který zavolal policajty. “On jí normálně píchal do kundy a pak do zadku”, rozčiloval se nahlas, že to nyní nikdo nechce dosvědčit.

“Pane uklidněte se. Měl jste náročný den. To se dá pochopit. Přejete si abychom událost zaprotokolovali?”, uvedli policisté smířlivě. Bylo zjevně, že se to buď nestalo nebo to nikdo nechce řešit a oni také ne.

“No jasně že přeju. To se musí vyšetřit”.

“Pane, my ale nemáme jiné důkazy než vaše svědectví. Oznámený přestupek není trestný čin a my tu prostě nemůžeme dělat lékařské prohlídky jako kdyby jsme hledali například drogy. Jste si jistý, že chcete zaprotokolovat, že jako jediný jste viděl sex ve vlaku, kdy ostaní neviděli nic?”, zeptali se znova důrarzně, jako by mu napovídali, aby se nechal být.

“Já se na to můžu vykašlat,” postěžoval si pán naposled a sedl si. Ostatní lidé se začali lehce usmívat, tak aby to nebylo příliš vidět. My měli kamenné obličeje, abychom policajty ani pána už víc nenaštvali.

“Omlouváme se vyrušení”, sdělili policistě a ve stanici Nymburk vystoupili.

My už jsme dál nic nezkoušeli. Štěstí a zářitků jsme si ten den už vybrali dost.

V Praze pod ní a vlastně tak trochu i po mě zůstala vlhká sedačka mokrá od spermatu. Kalhoty jí naštěstí cestou vyschly.

Jmenovala se D**a :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.