Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Erofest 2022 Praha: Pár fotek a slov

Erofest Praha 2022 – pražská erotická výstava se konala 22. a 23. dubna 2022 do téměr 2,5 leté covid přestávce. Oproti minule přibyla jedna třetinová hala. Návstěvníků bylo o něco méně. To je pro organizátory a vystavující po 2,5 letech půstu podnět k zamyšlení. Důvodem nejspíše není zhoršující se ekonomická situace, neboť většina návštěvníků měla lístky dlouho dopředu.

Jako vystvavatel jsem výstavu jen párkrát letmo proběhl. Show mi přišly o něco slabší než 2019. Zjevně to dokládají i fotky masových médií v ČR. O něco více bylo vystavovatelů erotických pomůcek. V roce 2019 to byly jen organizátor sexicekshop.cz, bugshop.cz, extasica.com a 2 malé speciálky (např. obchod s biči). 2022 několik malých úzce specializovaných obchodů (erotické sedačky, sex houpačky). Nepočítám různé gely a podpůrné erotické prostředky. Těch bývá na výstavách celkem dost. V zásadě ele Erofest nechává české sexshopy chladnými.

Položím-li si otázku, jaká bude budoucnost Erofest Praha v adalších letech, spíše se to bude zhoršovat. Doba výstav pro koncové zákazníky (nikoli B2B) možná už trochu minula. Na druhou stranu na Erofest Praha nepotkáváte obyčejné lidi. Když s nimi mluvíte, cítíte z nich sexualitu a více, že mají sex rádi o více než průměrní lidé. To je na erotické výstavě logické. Jde o to, že ta sexualita vibruje ovzduším podobně jako emoce na hudebním festivalu či sportovním utkání. Trochu Vás to nakopne a ta atmosféra Erofestu je zážitek sám o sobě. Rozhodně ale nechoďte sami. Chce to jít s někým, kdo Vás bude sexuálně inspirovat, jinak je to spíš frustrující. Rozhodně nepočítejte s tím, že byste se tam seznámili. Většina lidí tam logicky jde v párech. Jako divák bych každý rok nešel, ale jednou za 5 nebo 10 let se podívám.

Pár fotek z toho, co se mi při práci dostalo do cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.