Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Poppers a jiné látky uvolňující či omamné sexuální látky

blog poppers rush Jungle Juice 15ml The Real Amsterdam Extra Strong 30ml

Dlouho nás zákazníci přemlouvali, abychom začali nabízet uvolňující či omamné sexuální látky. Omámení působí v podstatě tak, jako by Vás při sexu někdo přiškrtil. Vedlejším účinkem je uvolnění svalových tkání mj. na intimních místech, které jinak vědomě obtížně uvolňujeme (např. anální svěrač). Nejznámějším zástupcem jsou produkty Poppers, dle nichž se tento segment produktů vlastně i jmenuje. Existuje ale i celá řada konkurenčních produktů jako např. Rush, The Real Amsterdam, Jungle Juice. Posledně 2 uvedené máme na v nabídce i my. Primárně se jedná o čističe kůží. V podstatě ředidla, jejichž čichání samosřejmě poškozuje zdraví.

Zdravotní rizika – jiné užití než jako čistič kůže nedoporučujeme

My produkty jako Poppers a podobnou chemii nedoporučujeme z etických, zdravotních i praktických důvodů. Na sex by měl mít člověk náladu a nikoli si pomáhat chemií. Zdravotní rizika jsou mnohá – čichání ředidla poškozuje nervovou soustavu, dále slabé okysličení může přetížit srdce a poškozovat orgány a tkáně. V poslední řadě si v omámení můžete naložit více než tělo zvládne a mechanicky roztahovanou tkáň poškodit (natržení tkáně análu, vaginy či jiné). Z lékařských studií bylo zjištěno, že osoby, jež se látky načichali, pociťovali zvýšenou dušnost, nekteří i po dobu několika hodin. Při naší řešerši prováděné pro nás registrovanou lékarnicí 2023/2024 v dosavadních lékařských studiích nebyl zaznamenám případ poškození zdraví v důsledku nesprávného užívání Poppers a podbných látek. Samozřejmě, že rizika se zvyšují či násobí v kombinaci s dalšími rizikovými látkami jako viagra, alkohol nebo u osob se srdečními či jinými potížemi.

Jak to funguje při nedoporučovaném vdechnutí?

Látky jako Poppers se váží na hemoglobin místo kyslíku a záměrně a cíleně omezují dýchání člověka, aniž by pocitoval nedostatek kyslíku. Stručně řečeno, dusí člověka, aniž by to bylo nepříjemné. U odolnější jedinců se rozbuší srdce, aby kompenzovalo nedostatek kyslíku v tělě. U většiny lidí má přidušení omamný, uvolňující účinek. Uvolnění se projevuje po několika nádeších po dobu několika sekund až cca půl minuty. Ledaže to dýcháte delší dobu, což může vyvolat až několika hodinovou dušnost. Uvolnění/omámení se projevuje jak v psychickém stavu zvýšením vzrušení a omezením psychických zábran. Ve fyzickém stavu uvolněním těla. Poppers a podobné látky potlačí obvyklé reflexivní a bolestivé stahy svaloviny kolem vaginy a análu při vniknutí u netrénovaných lidí.

Praktické sůvody spočívají v tom, že pokud se dobře uvolníte či častěji trénujete Poppers a podobné látky Vám již nepomohou k vyššímu výkonu. Trénovaný člověk tělo uvolní na maximální možnou míru, aby se nezranil.

Zkušenosti našeho testéra

Tři hluboké nádechy neměly žádný psychický efekt. Po 30 sekundách se pouze na cca 20 sekund rozbušilo srdce. Sdrce tak kompenzuje, že hemoglobin nese místo kyslíku jinou látku. Více nezkoušeno. V tomto ohledu je to mnohem silnější než ředidlo či jiné vysoce těkavé látky

Zákaznické zkušenosti

Dle vyprávění zákazníků usuzujeme, že s většinou lidí pár nádechů umí slušně zamávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.