Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Jediná holka na řezbářské škole

Smyšlená porno povídka pro starší 18 let se zvířecí tématikou. Věnováno řezbářce 🙂

Studuji vyšší odbornou uměleckou školu obor umělecký řezbář. Jsem jediná holka ve třídě. Učitelé jsou proto na mě občas tvrdší než na kluky. Jsem vysoká, štíhlá s delšími vlnitými vlasy a bavím se s klukama jako s kamarády. Kluků mám kolem sebe opravdu hodně, proto je můj vztah k sexu volnější než u běžné studentky. Nejextrémněji se to projevuje ve výtvarných hodinách, kde občas stojíme jako model. Já, jako jediná holka ve třídě, stojím jako model častěji než ostatní. Není to spravedlivé, ale ne všude je spravedlnost a já jsem ráda, že s kluky a učiteli vycházím a v tomto mužském světě funguji.

“Tak si odlož”, vyzval mě učitel na hodině sochařství, kde jsem měla být modelem. “I podprsenku, ať to hoši hezky vidí.”

Ani jsem se už nestyděla. Dělala jsem to vícekrát a ukázala klukům své pevné bílé dvojky.

“Hoši pojďte si ji osahat. Jeden po druhém, ať víte jak na to,” vyzval je učitel. Hladili mě po rukou, tváři, stehnech, prsou, občas mi přejeli i po kundičce, na kterou se začaly lepit provlhlé spodní kalhotky, které díky vlhkosti i lehce zprůhledněly. Po 30 minutách hlazení a dráždění jsem se klepala vzrušením a věděla, že už to nevydržím.

“Jardo, prosím vylízej mě,” řekla jsem mu.

Sklonil se k mé kundičce a odhrnul kalhotky stranou před celou třídou i učitelem. Učitel jen pokýval: “Do umění se musí jít naplno”.

Jarda mě lízal pysky, poštěváček, hladil po stehnech a lehce prsty roztahoval vaginu. Za 3 minuty má vagina začala prudce stahovat jeho prsty a byla jsem hotová. Chvíli jsem jen dýchala a odpočívala. Až pak jsem si všimla, jak některým klukům naběhly kalhoty a jak se ošívají. To bude zase večer, povzdechla jsem si napůl s potěšením. Také mě to vzrušovalo a já ještě neměla dost.

Večer jsem přišla na internát ke klukům, aby mě dodělali. Pod kalhotama si jemně masírovaly své naplé klády a koukali na mě. Řekla jsem si, že je nechám trochu vycukat. Usrkávala jsem víno a bavila se s nimi. Plácla jsem ruku, co mi hladila stehno a zasmála se: “Né tak rychle.” Po půl hodině už kluci začínali být frustrovaní a pomalu se semknuli kolem mě. Nebylo už kam moc uhnout a pak to začalo. Pořádná obíračka a svlíkačka. Než jsem se vzpamatovala, ležela jsem nahatá na matraci a na mě tucet hřejivých rukou, které šmátraly všude po těle. Nečekala jsem dlouho. Do kundičky mi ho zasunul Mirek, do mé pusy Adam a další 4 si hrály s mýma prsama a prdelkou. Věděli z minulých setkání, že análek musí pořádně lubrikovat. Líbíly se mi 3 penisy najednou – v kundě, puse a v zadku. Někdy mi strčili 2 do kundy. To ještě šlo. Někdy došlo i na dva do zadku. To jsem moc nemusela, ale nechala jsem se nést tím chaosem hladových rukou a naplých penisů. Kluci stříkali všude možně. Teklo mi to z kundy i ze zadku. Někdo dokonce občas nechtěl čekat na šukání a jen mě postříkal prsa, zadek nebo obličej. Díry jsem po hodině a půl měla pěkně roztažené a zarudlé. Většina kluků už odpadla a pokračovali jsme jen ve čtyřech. Tomáš mě chtěl ještě do vaginy strčit ruku, ale byla už jsem celá bolavá, tak jsem mu to nedovolila.

Přespala jsem utahaná u kluků. Ani jsem se neoblíkala. Jejich těla kolem mě hřála. Jen jsem zamumlala: “Ráno někdo sežeňte piškoty a kakao.” A ráno opravdu byly na stole. Kdyby ne, měli by hoši se mnou utrum.

Pár dnů ve škole byl klid. Až do další hodiny sochařství, kdy jsme měli dělat sousoší. Samozřejmě jsem alespoň část hodiny musela stát modelem s dalšíma dvěma spolužáky, které si o mě na různých místech třeli penisy. Netrvalo dlouho a Tonda mi ho natlačil do zadku.

“No tak mládeži, uklidněte,” se vyzýval učitel. Tonda si z něj nic nedělal a dál přirážel do mé menší dírky. Přidal se k němu i Martin.

“No to jste se kluci oba posrali, ne? Oba do zadku? Jako vážně?”, sprdla jsem je.

Kluci ale neustávali, tak jsem to nechala být a nechala si zasouvat dvě klády do zadku najednou. když se udělali, měla jsem prdelku uvolněnou a tekla mi z ní dvojitá dávka spermatu. Natáhla jsem si kalhotky, sedla si modelovala kluky, jež se postavili modelem místo nás. Docela se mi líbilo, jak intenzivně mě předtím roztahovali zadek.

Po chvíli ke mě přišel učitel a povídá: “Mám na Tebe speciální prosbu. Potřebujeme modelku na sex se psem.”

“Cože, to ne. Budu volat policii”, rozčílila jsem se.

Kluci ke mě začali přicházet. “Prosím, vynahradíme Ti to.” “Jo, moc prosíme”.

Nechala jsem se ukecat. Sundala jsem si kalhotky promáčené spermatem, jež ještě stále vytékalo z mého zadku a klekla si s vystrčenými dírami. Prdelku jsem měla od kluků stále ještě otevřenou a vlhkou. Kluci přivedli dobrmana s už postaveným 20 cm dlouhým penisem. Tedy 20 cm to bylo jen do bulbusu a s velkým bulbusem 25cm. Zavázali dobrmanovi pracky do silných ponožek. Pes se na mě vrhnul jako divej. Vrazil mi penis do roztaženého zadku a po chvíli tam zajel i jeho celý bulbus. Vzdychla jsem při tom náhlém roztažení. Chvilku bulbus ještě klouzal sem a tam a pořádně rozevíral můj análek. Pak už análek zůstával mírně roztažený. Psí penis nakonec zůstal pevně zaražený v mé prdeli, do které pouštěl velké dávky psího spermatu. Když dobrman skončil, prudce vytáhl bulbus a z mého zadku začalo vytékat psí sperma. Kluci nevěřícně zírali a skicovali jak o závod.

Já měla pěkně roztaženou prdelku a bylo mi to docela příjemné. Jako druhou přivedli dogu s podobně velkým penisem a ten mi vyšukal kundu. Psí sprerma mi teklo ze obou děr, z kundy i ze zadku po decilitrech a na zemi se udělaly pořádné louže.

Cítila jsem se pořádně vzrušená, ale neukojená. “Potřebuju dodělat”, nadhodila jsem ke klukům. “Kdo mě vylízá,” dodala jsem lehla si na záda a roztáhla nohy. Schválně jsem čekala, jestli zvládnou lízat psí sperma z mé kundy. Nikomu se chvíli nechtělo, ale nakonec se odvážil Igor. Setřel psí sperma z mého poštěváčka a strčil mi dlaň do kundy, aby ji vyčistil od psího sprematu. Pak mě začal lízat poštěváčka a tlačit svou dlaň do mého análu. Postupně mi svou dlaní roztahoval oba anální svěrače, vnější i vnitřní, a při tom mě lízal. Byla jsem pěkně vzrušená a uvolněná, takže po chvíli analní masáže jeho dlaň zajela až za vnitřní anální svěrač. Obracel mi dlaň v zadku a prudčeji ji zasouval a vytahoval až jsem se udělala. Igor vyndal ruku z mého zadku a můj anál zůstával nadále pořádně otevřený. Chvilku jsem se třásla vzrušením, než jsem se sebrala, sedla si na místo a dál modelovala kluky, jež se posadili nově modelem. Všichni měli postavená péra a někteří to nevydrželi a své penisy si masírovali. Na zemi bylo pořádně nacákáno. Vzrušovalo mě, když jsem měla v zadku něco opravdu velkého.

Na večer jsem se chystala zase ke klukům a řekla jim, ať seženou oboustranné dildo 35 nebo 40 cm dlouhé. Přišla jsem ke klukům na pokoj. Bylo tam asi 8 kluků a na zemi 40 cm dlouhé dildo na jedné straně průměr 3 cm a na druhé 3,5 cm. Mohla bych se svlíknout sama, ale nechala jsem to na klukách. Co jim to budu usnadňovat. Jen ať seberou odvahu. Po chvíli už jsem měla jednoho v puse a na druhém seděla s nagelovanou frndou a prdelkou. Další dva mi při při tom postupně strkali dildo do análu. Když bylo dildo uvnitř asi 35 cm, nešlo to dál a tlačilo to. Vzala jsem zbytek do ruky, nadechla se a pomalu to celý tlačila do prdelky. Při tom Tomáš stříkl sperma do mé pusy a na jeho místo nastoupil Adam. Natlačila jsem si dildo celé do zadku a při tom mě dál šukali do kundy a pusy. Obrátili si mě na sedačce na záda s hlavou zakloněnnou přes sedačku dolů. Igor se mi penisem tlačil až do krku a Adam se natlačil za dildem do prdelky. Začala jsem hlasitě vzdychat mírnou bolestí. Adam ho postupně zasunul do mé prdele až po kořen a zarážel dildo před ním hlouběji do mého tlustého střeva. Udělala jsem se s kluky společně. Igor mi vystříkal krk a Adam prdelku. Didlo bylo tak zaražené vevnitř mého zadku, že nešlo vytáhnout.

“Budete mi pro to dildo muset sáhnout do zadku”, řekla jsem klukům.

“Klekni si”, řekl Mirek a nageloval svou dlaň. Jarda si lehnul pode mě a začal mě lízat. Další mi ho vrazil do pusy, abych myslela na něco jiného. Mirek postupně roztahoval mou prdelku, až mu tam vlezla celá dlaň. Chytil dildo v mém análu prsty za konec a postupně jej začal uvolňoval pohybem tam a zpět. Takto roztažený zadek spolu s Jardovým lízáním mě moc vzrušoval. Dildo se uvolnilo a vytlačila jsem jej i s Mirkovou rukou. Ten jej pak za chvilku natlačil i s rukou zpět a dlaní mi dál roztahoval anál. Udělala jsem se tak, že jsem se počůrala.

Po několik dnů byl ve škole klid a následně jsme se třídou pro inspiraci vyrazili na dvou denní výlet na venkovskou farmu. Skcicovali jsme zvířata, zákoutí i stroje. Večer jsme si dalo víno a povídali si. Jak se nálada uvolňovala, spolužáci se začali ptát, zda bych to zkusila s koněm. Bála jsem se, ale vzrušovalo mě to. Po dvou hodinách přesvědčování jsem nechala se přemluvit za za velkého nadšení spolužáků i učitele. Přišli jsme do stáje. Vybrala jsem si koně a přivázala ho ve ve stoje za uzdu, aby neskákal. Začala jsem mu hladit penis. Jak se napínal, vzbuzoval stále větší respekt, ale i pokušení. Finální rozměr byl asi 50cm délka a 5,5 až 7,5 cm šířka.

“Nejprv ho raději vysaj, ať není moc divokej”, poradil mi učitel. Kůň mi po chvíli postříkal prsa a obličej snad půllitrovou dávku spermatu. Použili jsme to jako gel a rozetřeli na to do análu a vaginy. Stoupla jsem si pod koně a vystrčila na něj své intimní partie. Má vagina ale pro koňský penis byla krátká. Zavedli jsme jeho velký penis do mé prdelky. Byl ve mě 30cm a byl klidný. Pěkně mě naplňoval, ale nebolelo to. Začala jsem k němu jemně přirážet. Cítila jsem, jak mě příjemně perverzně roztahuje a masíruje břicho.

Po chvilce se kůň vzrušil a začal lehce přirážet. Nejprve jsem se lekla a ucukla. Jeho penis vypadl. Ale viděla jsem, že přiráží jen lehce, a že mě nezraní, tak jsem napodruhé držela. Naplňoval mi prdelku opravdu na maximum, co do délky 40cm i šířky, kdy můj análek na konci roztahoval až na nějakých 7cm. Lehce to bolelo a já bolestivě kňourala, ale také jsem byla hodně vzrušená. Kluci mě hladili na prsou a jeden mi ho vložil do pusy. Byla jsem skoro hotová. V tom mě kůň napíchl ještě a trochu víc. Zakřičela jsem bolestí a vzrušením a počůrala se i udělala najednou. Až později jsem si uvědomila, že i kůň pumpuje do mé prdelky svou půllitrovou dávku spermatu. Po stříkání začal ochabovat. Vysunula jsem se z pod jeho těla a ochablý koňský penis ze mě vypadl. Koňské sperma začalo vytékat z mé prolapsovitě povolené prdelky. Padla jsem vyčerpáním na všechny 4. Klepaly se mi nohy a bolela mě prdelka. Koňské sperma vytékalo z mého ochablého análku ještě několik minut. Všichni jsme byli v šoku, kluci, učitel i já. Pár kluků to nevydrželo a vyhonili si ho mě na nohy, na zadek nebo to stříkli do mé roztažené zarudlé prdelky, která si o to přímo říkala. Byl to ale silný zážitek, který se všem líbil.

Jeden komentář k “Jediná holka na řezbářské škole”
  1. Anonym

    Tomu říkám konečně pořádná povídka. Žádný upejpaní. Dávám 5*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.