Zveřejněno na komentářů 40

Napouštění, naplňování penisu, šourku, pysků, prsou fyziologickým roztokem

Zkušenosti s napouštěním tělních tkání, penisu, šourku, tipy, hygiena, nástroje

Základní nástroje

napuštěný šourek
napuštěný šourek

jehla, stříkačka (ideálně 50–60 ml – největší, která nepotřebuje redukci na malé jehly),  a fyziologický roztok (voda and 0,9% NaCl) pro vnitřní použití (intravenózní, infuzní), ethanol (líh z lékárny) pro desinfekci a případně náplast na rány po jehle (tu jsme nepoužili). Nástroje lze koupit v lékárně či v eshopech. Intravenózní roztok je v některých zemích pouze na lékařský předpis.

Ideálně i hadička propojující jehlu a stříkačku nebo infuzní set – vak s roztokem, dlouhá hadička s uzávěrem a ustřižená náplast pro zajištění kanyly (jehly) proti vypadnutí.

Vždy doporučujeme tenkou jehlu. Pokud jehla pro dárce krve má odhadem 1mm, tak doporučujeme jehlu max 0,3 mm. Infusní set s tenkou jehlou napustí 100ml za nějakých 5–7 minut, což je pohodové tempo pro napouštění penisu. Šourek zvládne i rychlejší tempo, ale není kam spěchat. Pokud část těla naplníte opravdu extrémně, roztok bude utíkat ven z rány po velké jehle zbytečně dlouho.

Obecně o napouštění a hygieně

Napouštění šourku, penisu, pysků či prsou fyziologickým roztokem nebolí a to ani po napuštění (to ne vždy platí o napíchnutí). Napouštěná část těla se zvětší, je vodnatá a též méně prohřátá. Na dotyk bude chladnější než obvykle. Doporučenou hygienickou praxí je omytí místa vpichu a potření ethanolem, před i po skončení napuštění. My jsme použili tenkou jehlu a místo jsme pouze omyli před vpichem. Při použití silnější jehly bychom byli s desinfekcí a ošetřením přísnější. Po vynětí i tenké kanyly pár minut z rány roztok uniká kapkami než se rána zacelí. Napouštění není vhodné pro osoby se sníženou hojivostí např. cukrovkáře a patrně ani osoby s horší srážlivostí krve.

Ustřihněte a připravte po ruce náplast proti vypadnutí jehly z těla ještě před manipulací s ostatními nástroji. Náplast zajišťující jehlu na těle moc nedrží, zvláště pokud se hýbete. Chce to trochu šikovnosti, aby kanyla (jehla) nepropíchla kůži na druhé straně (nevyjela ven z těla). Též jak se šourek či penis naplňuje, místo vpichu se posouvá od kanyly (zajištěné náplastí) dolů a jehla má tendenci vypadávat, takže je třeba přelepovat. Tzn. nejprve v klidu třeba v leže či sedě bez pohybu danou část zcela napusťte a pak se věnujte jiným aktivitám.

V našem případě se to napoprvé nedařilo. Testér si to prováděl sám v kleče a jehla mu párkrát vypadla, takže měl hodně vpichů do šourku a krvácejících ran. Jednu chvíli dokonce z šourku napouštěný roztok vytékal ven dřívějším vpichem :). Podruhé již to bylo s infuzním setem doslova na jedničku = na jeden vpich.

Nástroje pro tuto techniku neprodáváme.Věškeré věci by před použitím měly být udržovány ve sterilním prostředí a po použití by měly být vyhozeny. Při opakovaném použití, zejména u jehly, hrozí riziko zanesení infekce. Ostatní věci bychom si na vlastní triko asi dovolili použít opakovaně.

Vpich a bolest, Pozor, aby jste nevpíchli vzduch do cév!

Šourek – malá bolest stejně jako u kůže.  Penis – kůže malá bolest – houbovitá tkáň je poměrně hned u povrchu, je poměrně tvrdá a její napíchnutí bolí. Penis doporučujeme napouštět jen pod kůži nikoli do houbovité tkáně. Zkusili jsme tíž píchnout do varlete (nikoli napustit). S malou jehlou to skoro nebolí, ale citlivým místům jako varlata, močová trubice, či mléčné žlázy doporučujeme se vyhnout. Před vpichem se vždy ujistěte, že v injekci či hadičce není vzduch! Odstříkněte vodu, tak aby v hadičce a stříkačce nebyl vzduch, tak jak to vidíte v doktorských filmech. Zatímco trocha vzduchu pod kůží by nemělo zásadně vadit, pokud byste si jej vpíchli do cév (žíly či tepny). To vás může dokonce zabít !

Způsoby napouštění

a) infuzní set (+jehla, případně stříkačka s další kanylou pro doplnění)

Nejlepším řešením a nijak drahým řešením je infuzní set – dlouhá hadičku, jež se plastovým špičatým koncem silou narve do otvoru (či houbovitého ústí, z něhož bylo nejprve třeba odlomit kryt ve tvaru kohoutku) nádoby roztoku a na druhý konec setu se našroubuje jehla (kanyla). Roztok nechte natéct až do jehly, ať do sebe nepouštíte vzduch. Pak zavřete rolovacím kolečkem. Napíchněte tkáň, zajistěte kanilu náplastí a puste přítok v infuzním setu.  Infuzní vak lze doplňovat vstříknutím roztoku injekcí druhým ústím vaku (s houbovitým korkem). Infuzní vak zavěste co nejvýše, abyste vytvořili dostatečný hydrostatický tlak.

Vak nemusí být vakem jak vidíte na poslední fotce vpravo. Ty baňky s roztokem vlevo jdou zavěsit a napíchnout podobně.

b) prostá injekce

Tento postup nedoporučujeme. S prostou injekcí je třeba po každém vyprázdnění stříkačky vytvořit nový vpich a před tím natažený roztok odstříknout, aby nezůstal vzduch ve stříkačce.

c) injekce s propojovací hadičkou (další 2 kanyly pro napouštění roztoku)

Roztok se nasaje normálně stříkačkou s jehlou, že jej otevřete a nebo bez otevření napíchnete skrz korkovitý uzávěr spolu s další jehlou pro přísun vzduchu za ubývající tekutinu. Po napuštění stříkačky sejmete jehlu pro napouštění a našroubujete na stříkačku s propojovací hadičku, na jejímž druhém konci je 3. jehla pro vpich do tkáně.

Po té stříkačku s hadičkou zbavíte vzduchu odstříknutím a zavedete jehlu s propojovací hadičkou do tkáně a zajistíte náplastí. Pro opakované napuštění stříkačky ji odšroubujete od spojovací hadičky a připojte na jehlu pro napouštění stříkačky (jehlu ve tkáni s propojovací hadičkou necháváte). Po natažení roztoku do stříkačky, stříkačku vždy odstříkněte, aby nezůstal vzduch.

Pokud je jehla tenká, jde napouštění pomalu a je třeba stříkačku při napouštění a vstřikování silně tahat resp. silně tlačit. I zde ji ale doporučujeme tenkou. Je mírnější pro ránu i rychlost napouštění.

[widget id=“media_image-7″]

Napouštění šourku

Při napuštění 300 ml byl náš šourek, který bychom označili za průměrné velikosti, stále ještě měkký a tvárný. Z toho usuzujeme, že 600 ml by pro šourek neměl být problém. Při večerním napuštění 300ml do šourku se 60-70% roztoku vstřebalo do rána druhého dne, zbytek do rána dalšího dne.

Napuštění šourku mělo na našeho testéra malý sexuální vliv. Je to spíše legrace a něco nového, co člověku stačí jednou za dlouhý čas. Lehce stimulační je, jak šourek plandá jako vemeno a při sexu naráží na intimní partie partnerky. Větší potenciál spíš může být pro druhou osobu – pozorovatelku, pro níž může být nový dočasný vzhled partnera perverzně zajímavý.

Napouštění penisu

Do penisu o max. délce 19 cm se vešlo necelých 200 ml, a to byla kůže poměrně napnutá (viz. foto). O moc víc už by to asi nešlo. Penis se rozšířil z 35 mm na 50mm, po ustálení na 45mm. Pocity nejsou nijak zásadní. Při sexu se na penisu vytvoří záhyby kůže. Je zajímavé, když se protahují ústím vaginy (nejužším bodem), jakoby se do vaginy a ven z ní přelévají.

Penis napouštějte jen pod kůži, nikoli do tkáně a nikoli zespod, ať se netrefíte do močové trubice. Ideálně z vrchu uprostřed. Z počátku se mohou vytvořit boule a nepravidelnosti, ale později se tekutina sama pravidelně rozlije pod kůží (viz fota chronologicky po pár minutách). Po vynětí kanyly tomu lze napomoci jemnou masáží. První obrázky: nepravidelný tvar, souměrné naplnění po jemné masáži (obrázek č. 5),  a nakonec faldovitý tvar penisu po souloži, kdy vagina tlačí roztok do podbřišku a varlat a na penise vytvoří faldy. Přesun roztoku z penisu dál do těla lze omezit erekčním kroužkem.

dotazy čtenářů: Je to zdravotně nezávadné?

Jsou tam určitě rizika hygienická (infekce). Otevřená tkáň po vpichu může pak při souloži být náchylnější na přenos pohlavních chorob. Riziko záměny roztoku za jinou látku nebo v nesprávné koncentraci. Rizika pro lidi s horší hojivostí. A nejspíš spousta dalších rizik, jež by popsal jen lékař. Ale pokud vše provedete řádně a bez bolesti, tak to tělu jednou za čas nevadí.

Za jak dlouho se roztok vstřebá?

Většina v prvních 10 hodinách, zbytek nejdéle do 36hodin.

Výroba fyziologického roztoku

Fyziologický roztok – voda and 0,9% NaCl, tj. 1 litr destilované vody obsahuje 9 g NaCl. Váhu určete kuchyňskou váhou rozlišujícím gramy, nikoli odhadem. Roztok se doporučuje sterilizovat 10minutovým varem. Pitná voda může obsahovat nečistoty např. z potrubí y nelze jí bezpečně doporučit.

Mohu místo roztoku použít obyčejnou vodu?

To nedělejte. Buňky, jež mají v sobě sůl, by natáhly vodu do sebe a měl byste velký otok.

„Operační sál“

viz poslední obrázek 🙂 dá se to kdekoli, kde máte trocha klidu, děti vám netahají za hadičky, manželka Vás nebuzeruje, co jste to za magora, když si to jednou chcete zkusit apod :).

 

40 myšlenky na „Napouštění, naplňování penisu, šourku, pysků, prsou fyziologickým roztokem

 1. Toho teď teda bych chtěl poznat. Každopádně by byla zajímavá reportáž i z napousteni partnerky (pysku atd.)

 2. Dá se použít místo fyziologického roztoku destilovaná voda (pro injekce) prodávaná v lékarnách? Děkuji.

 3. Konzultovali jsme to s doktorkou a není to dobrý nápad. Omlouvám se, pokud to píši nepřesně. Destilovaná voda by sahala po minerálech a rychle se vsakovala do krve a tím ji ředila.Tzn. že krom naředění krve by negativní účinek spočíval též v relarivně rychlém úbytku tekutiny z naplňované oblasti.

 4. Co je to za roztok který se používá?

 5. https://cs.wikipedia.org/wiki/Fyziologick%C3%BD_roztok
  ale ten infuzní nikoli ten obyčejný pro omývání

 6. Nebolí na pocity dost příjemné ale ten pohled do zrcadla jak se šourek zvětšuje stojí za to báječné ted mám zrovna napušteno 0,6 myslím že to dám na 1l

 7. Moc rád bych podstoupil napouštění penisu a šourku. Šourek mám dost velký, ten by možná unesl více jakjeden litr. Ale, kdo mi to udělá?

 8. O napuštění šourku bych měl zájem. Mám ho dost veliký, protože si již řadu let vytahuji závažím. Myslím, že by udělal i 2litry. Rovněž o napuštění penisu bych stál. Už jsem i pomocí inzerátu hledal sestřičku, která by mi infuzi dělala. Nikdo se nepřihlásil. Nevím, za bych to zvládl sám?

 9. Docela by mne zajímalo, kolik mužů je vyznavačů manipulace a napouštění šourku a penisu. Mně se to moc líbí.

 10. Ahoj, šourek a penis si napouštím pravidelně každý týden, pro mě i mojí partnerku to je vzrušivé, pro mě to není bolestivé a je to celkem příjemné, do šourku dám 1200 ml, a do penisu 250 ml, je to skvělé se dívat jak penis přibývá na objemu, zkusil jsem i propíchnout varle, ale krom malé bolesti mi to nic neřeklo. Za to napuštěný penis to je slast

 11. Dnes jsem si napustil penis, při 250 ml jsem cítil že by se do něj ještě něco vešlo, při 300 ml jsem cítil mírné napínání kůže tak jsem ještě přidal, a skončil jsem na 350 ml. Z průměru 40 mm jsem se dostal na 65 mm, po promnutí se ustálil na 58 mm, při zásunu do partnerky to bylo neskutečně příjemné, budu experimentovat dál protože mně to hodně vzrušuje.

 12. Došel mi fýzák, můžu ho nahradit devíti procentním roztokem vody a mořské soli?

 13. To bych si netroufl odsouhlasit, neznám důsledky. Ale ten poměr je nikoli 9% ale 0,9%.

 14. Tak už zase mám fýzák, protože jsem to ale nemohl vydržet, tak jsem si uvařil 0.9 % roztok z vody a soli, necítil jsem žádný rozdíl, víceméně raději jsem se vrátil k fýzáku. Dnes mi partnerka napouštěla penis šesti vpichy 5ml stříkačkou po celém obvodě, myslím si že tvar penisu je rovnoměrnější a žalud je obestoupen stejnoměrně a čouhá jenom špičička. Perfektní akce, budu opakovat.

 15. Chci se prosím optat z jakého důvodu si muž napíchává šourek či penis rozrokem. Jde jen o sexuální touhu či akt nebo to má i zdravotní výhody? Čistí to danou věc?
  Moc děkuji

 16. Ozdravnou nebo čistící funknci to nemá. Své pocity jsem popsal, více je třeba se zeptat Vašeho muže 🙂

 17. Kde mi to můžou udělat

 18. BDSM sexuální společnice, zkuste pro Prahu Tanja +420 602 318 170, 54 let, specializuje se na clinic

 19. Experimentoval jsem s tím jako malý kluk už v deseti letech. Tehdy ze zvědavosti, později cíleně. Vadí nošení těsných kalhot, jinak je to velmi vzrušující…

 20. I infused my scrotum with home made sea salt boiling water to resolve the salt allowing the water to cool down to 35 degrees
  After proper sanitation i moved on to my circumcised penis.
  This was my first introduction to the joys of genital saline infusion.
  After a few weeks i will have in place a proper bottle stand more cannulas sets
  Happy infuse my man boobs penis scrotum again

 21. Už několik let praktikuji urinoterapii, pití vlastní moči, a píchání injekcí s močí pod kůži na břiše, myslíte že bych mohl moč vpichovat i pod kůži penisu kam si zatím píchám fyziologický roztok

 22. Hallo Gordon
  Mein Freund will es unbedingt habe es noch nicht getan, ist es schwierig, man sticht doch direkt kurz unter die Haut und spritzt die Kochsalzlösung langsam

  Lg Babs

 23. Ich befülle mir auch gerne einmal den Hodensack mit unterschiedlichen Infusionslösungen. Ich würde es auch bei anderen durchführen, wenn derjenige sich nicht traut. Ich spritze mir zur Zeit Procain in beide Schwellkörper. Das ist ein ganz tolles Gefühl, als ob man Sekt getrunken hat und der Penis ist danach für einige Zeit taub. In die Eichel spritze ich mich auch 10% oder 20 % ige Glucoselösung . Ein wahnsinns Gefühle, wenn die Eichel durch die Lösung anschwillt.

 24. JÁ SI TO PICHAM ČASTO BÁJEČNÝ POCIT

 25. Jak dlouho vydrží napuštěná, zvětšená prsa. ? Sekuji

 26. Prsa nevím. Tipl bych ze 24 hodin, je tam větší plocha pro vstřebání do těla.

 27. Alo ich schaffe locker 1,5 – 2 Liter in meinem Sack. Dann ziehe ich einen Rock von meiner Frau an und lasse den Slip weg. Ein geiles Gefühl wenn der extrem schwere Sack unter dem Rock hin und her baumelt. Meine Frau findet es inzwischen auch total geil sich aufzuspritzen. Bei ihr gehen regelmäßig 2 Liter in jede Brust.

 28. Que se passe t il si je m’injecte que de l’eau avec un peu d’eau oxygénée ? Est-ce long pour que le scrotum redevienne normal ?

 29. 10 až 36 hodin.

 30. wanneer jullie de penis met zoutoplossing invullen, prikken jullie de naald op een plek aan de penis op meerdere plekken?

 31. Ne, jehlu píchnete jen jednou.

 32. What will happen if saline injected in glans penis?

 33. Nevím. Bude to víc bolet. Je tam více nervových zakončení. Též vyšší riziko propíchnutí močové trubice. Patrně se to bude hůře hojit (podobně jako kůže na prstu ve srovnání s kůží na ruce). Žalud též může mít nižší kapacitu co se možností přijetí roztoku týče v tom smyslu, že se roztok bude do zbytku těla možná uvolňovat pomaleji než z penisu či varlat. Jinak odhaduji, že by to mělo být stejné, ale nejsem odborník.

 34. Mám koupený fyziologický roztok, přestože je sterilní, tak je na něm napsané pouze pro oplach. Myslím, že by to nemělo vadit. Nebo ano? Jaký je v tom rozdíl? Vlastně tím jen napouštím prostor mezi kůží a tělem.

 35. Mluvil jsem o tom s doktorkou a ta říkala, že v lékárně je dostupný fyziologický roztok itravenozní na předpis a roztoku na oplach nic neví, ale pokud je dodrženo složení (koncentrace) a strerilnost, mělo by to to být v pořádku.

 36. staci voda 1 LITR prevarena se soli 0:009gramu a muzes napoustet.proc jim platit tolik za salinas,kdyz je to stejny

 37. Mám dotaz když bych ctel aplikovat do šourku vpichy mohu použití čistě jen prevarenou vodu nebo musím do ni dat i tu sůl ? Diky

 38. Dobrý dotaz. To nedělejte. Buňky, jež mají v sobě sůl, by natáhly vodu do sebe a měl byste velký otok.

 39. Takze raději přidat trochu kuchinske soli do 1L vody prevarene , stačí půl kávové lžičky ?

 40. Ne, doplněno do článku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.