Posted on komentářů 5

Napouštění šourku, pysků, prsou, penisu fyziologickým roztokem

Základní pomůcky

jehla, stříkačka (ideálně 50-60 ml – největší, která nepotřebuje redukci na malé jehly),  a fyziologický roztok pro vnitřní použití (intravenózní, infuzní). Pomůky lze koupit v lékarně či v eshopech. Roztok je pouze na předpis.

Ideálně i hadička propojující jehu a stříkačku nebo infuzní set – vak s roztokem, dlouhá hadička s uzávěrem a ustřižená náplast pro zajištění kanyly (jehly) proti vypadnutí.

Vždy doporučujeme tenkou jehlu. Pokud jehla pro dárce krve má odhadem 1mm, tak doporučujeme jehlu max 0,3 mm. 100ml napustí infusní set s tenkou jehlou za nějakých 5-7 minut, což je pohodové tempo pro napouštění penisu. Šourek zvládne i rychlejšé tempo, ale není kam spěchat. Pokud část těla naplníte opravdu extrémně, roztok se po vpichu velké jehly bude tlačit ránou ven zbytečně dlouho.

napuštěný šourek
napuštěný šourek

Obecně o napouštění a hygieně

Napouštění šourku, penisu, pysků či prsou fyziologickým roztokem nebolí a to ani po napuštění (to ne vždy platí o napíchnutí). Napouštěná část těla se zvětší, je vodnatá a též méně prohřátá. Na dotyk bude chladnější než obyvykle. Doporučenou hygienickou praxí je omytí místa vpichu a potření lékárenským lihem, před i po skončení napuštění. Poté místa vpichu zalepit náplastí. My jsme použili tenkou jehlu a místo jsme pouze omyli před vpichem. Náplast vůbec. Při použití silnější jehly bychom byli s desinfekcí a ošetřením přísnejší. Po vynětí i tenké kanyly pár minut z rány roztok uniká kapkami než se rána zacelí. Napouštění není vhodné pro osoby se sníženou hojivostí např. cukrovkáře a patrně ani osoby s horší srážlivostí krve.

Vpíchnutou jehlu zajistěte náplastí proti vypadnutí, kterou si ustřihněte a připravte po ruce ještě před manipulací s ostatními pomůckami. Náplast zajišťující jehlu na těle moc nedrží, zvláště pokud se hýbete. Chce to trochu šikovnosti, aby kanyla (jehla) nepropíchla kůži na druhé straně (neevyjela ven z těla). Též jak se šourek či penis naplňuje, místo vpichu se posouvá od kanyly (zajištěné náplastí) dolů a jehla má tendenci vypadávat, takže je třeba přelepovat…. Tzn. nejprve v klidu třeba v leže či sedě bez pohybu danou část zcela napusťte a pak se věnujte jiným aktivitám.

V našem případě se to napoprvé nedařilo. Testér si to prováděl sám v kleče a jehla mu párkrát vypadla, takže vpichů do šourku bylo několik a též několik krvácejích ran. Jednu chvíli dokonce napouštěný roztok z šourku vytékal ven dřívějším vpichem :). Podruhé již to bylo s infuzním setem doslova na jedničku=na jeden vpich.

Pomůcky pro tuto techniku neprodávámeVěškeré pomůcky by před použitím měly být udržovány ve sterilním prostředí a po použití by měly být vyhozeny. Při opakovaném použití, zejména u jehly, hrozí riziko zanesení infekce. Ostatní věci bychom si na vlastní triko asi dovolili použít opakovaně.

Vpich a bolest, Pozor, aby jste nevpíchli vzduch do cév!

Šourek – malá bolest stejně jako u kůže.  Penis – kůže malá bolest – houbovitá tkáň je poměrně hned u povrchu, je poměrně tvrdá a její napíchnití bolí. Penis doporučujeme napouštět jen pod kůži nikoli do houbovité tkáně. Zkusili jsme tíž píchnout do varlete (nikoli napustit). S malou jehlou to skoro nebolí, ale citlivým místum jako varlata, močová trubice, či mléčné žlázy doporučujeme se vyhnout. Před vpichem se vždy ujistětě, že v injekci či hadičce není vzduch! Odstříkněte vodu, tak aby v hadičce a stříkačce nebyl vzduch, tak jak to vidíte v doktorských filmech. Zatímco trocha vzchuchu pod kůží by nemělo zásadně vadit, pokud byste si jej vpíchli do cév (žíly či tepny), může Vás to i zabít!

Způsoby napouštění

a) infuzní set (+jehla, případně stříkačka s další kanylou pro doplnění)

Nejlepším řešením a nijak drahým rečením je infuzní set – dlouhá hadičku, jež se plastovým špičatým koncem silou narve do otvoru (či houbovitého ústí, z něhož bylo nejprve třeba odlomit kryt ve tvaru kohoutku) nádoby roztoku a na druhý konec setu se našroubuje jehla (kanyla). Roztok nechte natéct až do jehly, ať do sebe nepouštíte vzduch. Pak zavřete rolovacím kolečkem. Napíchněte tkáň, zajistěte kanilu náplastí a puste přítok v infuzním setu.  Infuzní vak lze doplňovat vstříknitím roztoku injekcí druhým ústím vaku (s houbovitým korkem). Infuzní vak zavěste co nejvýše, abyste vytvořili dostatečný hydrostatický tlak.

Vak nemusí být vakem jak vidíte na poslední fotce vravo. Ty baňky s roztokem vlevo jdou zavěsit a napíchnout podobně.

b) prostá injekce

Tento postup nedoporučujeme. S prostou injekcí je třeba po každém vyprázdnění stříkačky vytvořit nový vpich a před tím natažený roztok odstříknout, aby nezůstal vzduch ve stříkačce.

c) injekce či s propojovací hadičkou (další 2 kanyly pro napouštění roztoku)

Roztok se nasaje normálně stříkačkou s jehlou, že jej otevřete a nebo bez otevření napíchnete skrz korkovitý uzávěr spolu s další jehlou pro přísun vzduchu za ubývající tekutinu. Po napuštění stříkačky sejmete jehlu pro napouštění a našroubujete na stříkačku s propojovací hadičku, na jejímž druhém konci je 3. jehla pro vpich do tkáně.

Po té stříkačku s hadičkou zbavíte vzduchu odstříknutím a zavedete jehlu s propojovací hadičkou do tkáně a zajistíte náplastí. Pro opakované napuštění stříkačky ji odšroubujete od spojovací hadičky a připojte na jehlu pro napouštění stříkačky (jehlu ve tkáni s propojovací hadičkou necháváte). Po natažení roztoku do stříkačky, stříkačku vždy odstříkněte, aby nezůstal vzduch.

Pokud je jehla tenká, jde napouštění pomalu a je třeba stříkačku při napouštění a vstřikování silně tahat resp. silně tlačit. I zde ji ale doporučujeme tenkou – je méně agresivní co do vytvoření rány vpichu a též co do rychlosti napouštění.

Napouštění šourku

Při napuštění 300 ml byl náš šourek, který bychom označili za průměrné velikosti, stále ještě měkký a tvárný. Z toho usuzujeme, že 600 ml by pro šourek neměl být problém. Při večerním napuštění 300ml do šourku se 60-70% roztoku vstřebalo do rána druhého dne, zbytek do rána dalšího dne.

Napuštění šourku mělo na našeho testéra malý sexuální vliv. Je to spíše legrace a něco nového, co člověku stačí jednou za dlouhý čas. Lehce stimulační je, jak šourek plandá jako vemeno a při sexu naráží na intimní partie partnerky. Větší potenciál spíš může být pro druhou osobu – pozorovatelku, pro níž může být nový dočasný vzhled partnera pervezně zajímavý.

Napouštění penisu

Do penisu o max. délce 19 cm se vešlo necelých 200 ml, a to byla kůže poměrně napnutá (viz. foto) – o moc víc už by to asi nešlo. Penis se rozšířil z 35 mm na 50mm, po ustálení na 45mm. Pocity nejsou nijak zásadní. Lehce stimulační je, jak Vám roztok při sexu na penisu vytvoří faldíky a u nich pak cítíte jak se protahují vstupem do vaginy – nejužším bodem (omlouvám se za neznalost odborných termínů), a jakoby se do ní při tom přechodu faldíku na penisu vlejí a naopak. Penis napouštějte jen pod kůži, nikoli do tkáně a nikoli ze spodu, ať se netrefíte do močové trubice. Ideálně z vrchu uprostřed. Z počátku se mohou vytvořit boule a nepravidelnosti, ale později se tekutina sama pravidelně rozleje pod kůží (viz fota chronologicky po pár minutách). Po vynětí kanyly tomu lze napomoci jemnou masáží. První obrázky – nepravidelný tvar, souměrné naplnění po jemné masáži (obrázek č. 5),  a nakonec faldovitý tvar penisu po souloži, kdy vagina roztok tlačí do podbřišku a varlat a na penise vytvoří faldy.

“Operační sál”

viz poslední obrázek 🙂 dá se to kdekoli, kde máte trocha klidu, děti vám netahjí za hadičky, manželka Vás nebuzeruje, co jste to za magora, když si to jednou chcete zkusit apod. 🙂

 

 

 

5 thoughts on “Napouštění šourku, pysků, prsou, penisu fyziologickým roztokem

  1. Toho teď teda bych chtěl poznat. Každopádně by byla zajímavá reportáž i z napousteni partnerky (pysku atd.)

  2. Dá se použít místo fyziologického roztoku destilovaná voda (pro injekce) prodávaná v lékarnách? Děkuji.

  3. Konzultovali jsme to s doktorkou a není to dobrý nápad. Omlouvám se, pokud to píši nepřesně. Destilovaná voda by sahala po minerálech a rychle se vsakovala do krve a tím ji ředila.Tzn. že krom naředění krve by negativní účinek spočíval též v relarivně rychlém úbytku tekutiny z naplňované oblasti.

  4. Co je to za roztok který se používá?

  5. https://cs.wikipedia.org/wiki/Fyziologick%C3%BD_roztok
    ale ten infuzní nikoli ten obyčejný pro omývání

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.