Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Bezmocná – 2. díl

Erotický román o splácení dluhu mafii pomocí extrémních sexuálních výkonů. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky za smyšlených okolností.

Následující týden probíhal v neustálém duchu tréningu mé prdelky a pusy. Měla jsem za úkol zvládnout částečné zasunutí basebalové pálky a tak se moje řiťka musela činit. Má pusa měla zvládnout celý partnerův penis.

Přivázal mě nerezovými řetězy a luxusními koženými pouty k posteli na záda a nechal snímat kamerou puštěnou na televizi. Mohla jsem se vidět, jak tam ležím natažená a otevřená. Do kundičky mi strčil menší silikonový vibrátor na ovládání mobilem a při jeho zapínání a zkoušení různých frekvencí včetně režimu poklepávání se nechal se kouřit.

“Dneska mám pro Tebe překvapení,”řekl po chvilce s pořádně naběhlým penisem. Podívala jsem se na něj v šoku, co to zas bude. Otevřeli se dveře a do pokoje vstoupil muž, spíš stařík tak 65. Byl nahý s postaveným penisem.

“To ne!”, vykřikla jsem a v šoku koukala, jak cizí muž – takový stařík právě míří k mému roztaženému klínu. Snažila jsem se sevřít nohy k sobě. Řetězy mi to ale nedovolily. “Te ne! To nemůžeš! Prosím.” Stařík nedbal na můj křik, vytáhl vibrátor na mobil z mé vaginy a lehl si mezi mé roztažené nohy. Zajel do mě jak po másle. Otřásla jsem se  se odporem.

“To ne”, prosím vzlykla jsem naposled rezignovaně. Zatímco stařík se už pořádně opíral do mé kundičky. Pak už jsem jen držela a s odporem se dívala do jeho starého vzdychajícího obličeje. Po deseti minutách se udělal. Když mě přítel rozvazoval, vyčítavě jsem se na něj dívala.

Stařík sundal kondom a postavil se mi před ústa. Nechtěla jsem. Vzal mě za vlasy a narval mi svůj penis ulepený od spermatu do pusy. Začala jsem neochotně kouřit a cítila, jak se mu pomalu staví. V tom mi došlo, že mě čeká ještě druhé kolo. “Ne”, vystrčila jsem ho z pusy a začala se cukat. Přítel si mě posadil na sebe a stařík mi jej opět přirazil násilím do úst. Zajížděl mi i přes svůj menší penis poměrně hluboko do krku, protože mi ho do pusy vrážel až po kořen. Po chvíli byl úplně tvrdý. Zaklekl ke mě zezadu a strčil mi ho do zadku.

Brali si mě společně s mým přítelem. Po pár minutách se prohodili. Sedla jsem si na staříka. Chytil mě za kyčle a narážel si mou kundu na jeho kolík. Přítel mi ho ve stoje strkal do pusy. A nešetřil mě. Zajížděl mi hluboko do krku až jsem měla jeho koule na jazyku. Lapala jsem po dechu. Staříkův penis mi při tom příjemně masíroval vaginu. Můj přítel mi ho párkrát mocnými pohyby natlačil do krku a vystříkal se mi rovnou do břicha. Ani to nešlo vyplivnout. Když stařík viděl, jak poslušně jsem to spolykala, vysoukal se z pod mého těla a stříkl mi svou várku též do pusy. Pochopila jsem, že to mám spolknout a tak jsem učinila. Pohladil mě po hlavě a já se otřásla nechutí a hanbou.

Přítel mezitím vzal basebalovou pálku. Klekla jsem si na všechny čtyři a vystrčila lehce roztažený zadek na kameru.

29.12.2017

Naštěstí měla pálka průměr jen 5 cm. Klečela jsem a přítel se mi jí snažil zasunout do zadku. Moje prdelka byla za pár dnů pěkně trénovaná a tak to šlo hladce, až po vyznačenou rysku. Párkrát jsem zavrtěla zadkem s pálkou v něm, usmála se na kameru. Přítel ji začal rychle vytahovat a vrážet zpět až byla moje prdelka pěně roztažená. Usmála jsem se na kameru s pořádnou dírou v zadku a to bylo vše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.