Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Mikro úchyláček III – Frantova očista

eroticka povidka Micro úchyl

Povídka z církevního prostředí je přístupná pouze osobám starším 18 let. Věnováno mým přátelům Aleně, Jirkovi a Frantovi

“Zhřešila jsem otče,” pronesla Madla u zpovědi.

“Jak? Mé dítě.”, zeptal se kněz.

Máďa mu vyprávěla, jak svedla Frantu v kostele. Knězi se valila krev do naběhlého penisu, ale nedal na sobě nic znát. Měl co dělat, aby unesl vyprávění o skupinovém sexu.

“Zde v kostele, no Madlo”, pobuřoval se vzrušený.

Madla jen sklopila hlavu a čekala.

“Budeš muset projít očistným rituálem. Kdy máš menstruaci?”, zeptal se páter.

“Asi 17.” odpověděla Magda. “Dobře přijdeš sem 23 v 15.00. Pošli také Frantu a Bereniku ke zpovědi.”

Franta vše přiznal a dostal příkaz se dostavit 23 do kostela.  Berenika řekl, že nemá nic, s čím se potřebuje svěřit.

Den 23.

Otec zavedl Madlu a Frantu do krypta pod archivem. Tam na ně čekali Jirka a dvě ženy.

“Toto je matka představená Jiřina”, ukázal na starší silnou zahalenou ženu a její novicka Alena, mladá dívka s kudrnatými vlasy a tváří anděla.

“Teď projdete očistným rituálem, abyste smyli své hříchy. Svlékněte se,” řekl páter.

Franta a Madla odložili šaty.

Jiřina a Alena přivázaly Frantu závěsnými pouty za hák na stropě a nohy mu roztáhly rozpěrnou tyčí.

Matka představená si vzala silnou rákosku a řekla Aleně: “Stoupni si před něj a víš co máš dělat.”

Alena přikývla. Franta pomalu dostával strach, co se bude dít, ale držel se statečně.

Madlu mezitím Jirka připoutal k podlaze v kleče za ruce a nohy a svlékl se. Madla si všimla, že měl od důtek úplně modro-krvavý zadek i varlata. Otřásla se při pomyšlení na to, co čeká ji.

Páter kývl na matku představenou a ta švihla Frantu přes zadek. Současně i kněz švihl Madlu důtkami. Oba hlasitě vzdychli.

Franta po zásahu důtkami sevřel půlky a vystrčil penis a varlata směru rány. V tom se Alena napřáhla nohou a zasáhla jej tvrdě do varlat. Projela jím taková bolest, že se mu podlomila kolena. Chtěl dát nohy k sobě, ale v tom mu bránila rozpěrná tyč, takže jen vystrčil zadek na matku představenou. Ta mu přes ten vystrčený zadek švihla tak, že na něm měl pořádný šlic. Znovu se prohl směrem dopředu a obnažil rozkrok. Alena na nic nečekala. Její koleno přistálo mezi Frantovými nohami a znovu se mu podlomila kolena. Další velká rána na zadek už jej nepřiměla znovu vystrčit penis dopředu.

Páter udělil Madle tři silný rány přes anál a vaginu. Při jedné z nich trefil i poštěváčka a Madla vyjekla. Páter předal důtky Jirkovi a přešel dopředu k Madle. Nasadil jí stomatologický roubík a roztáhl jím její ústa.

“Otestuj to”. Pokynul Jirkovi a ten Madlu švihl.

“Pořádně” zakřičel kněz a Jirka zasadil Madle zatím nejsilnější ránu. Vyjekla a stiskla zuby, ale roubík jí nenechal ústa zavřít.

“Ne prosím, neee”,prosila Madla.

“Začneme s očistným rituálem,” řekl kněz a natlačil svůj starý scvrklý penis Madle do pusy.

Máďa se otřásla odporem. Knězův penis jezdil sem a tak a postupně se zvětšoval, tak až se Madla začala zalykat.

“Připrav kadidlo”, pokynul Jirkovi.

Franta mezitím schytal pár ran a strašně jej bolel čůrák a hlavně koule. Bolest mu lezla hluboko do břicha. Alena si vzala jeho penis do pusy a začala jej kouřit. Matka představená ho po chvíli zase sekla přes zadek. A následně jej Alena při kouření ptáka praštila silně pěstí do koulí. Zatmělo se mu před očima, ale kouření bylo příjemné. Alena jemně odtáhla jeho nohy od sebe, aby jej připravila na další ránu. Při tom si vrážela jeho penis jemně a hluboko do úst.

Jirka promazal Madle prdelku a vložil do ní svůj penis. Měla tak bolavý zadek od důtek, že to ani nevnímala. Cítila jak Jirkův penis zajíždí hlouběji a hlouběji mezi její půlky. Z druhé strany jí až do hrdla vnikal plně ztopořený páterům úd. Cítila, jak její kunda vlhne a jak na ni začíná přicházet vzrušení. Po dvou minutách se její prdel krásně uvolnila a když z ní Jirka vytáhl svůj čůrák, zůstávala krásně rozevřená.

“Hotovo pane”, řekl Jirka.

Matka představená přestala Frantu trestat a nechala to jen na Aleně.

Ta pošeptala Frantovi “Připrav se”.

Franta semknul nohy k sobě, ale nic se nedělo. Alena jen dlouze a hluboce kouřila. Už si myslel, že bude, ale v tom dostal sérii 3 nebo 4 ran pěstní do koulí, přičemž po poslední ráně omdlel. Odvázali ho a položili na zem. Probral se po polití vodou.

Matka představená obnažila svou vaginu před jeho obličejem. Franta klekl na všechny čtyři a začal ji lízat. Alena mezitím vzala bublinový dilator a přiložila jej k jeho penisu.

“Ne dovnitř, ne,” zaprosil Franta.

“Chceš snad pokračovat v tom co bylo předtím?” zeptala se matka přestavená.

Franta zavrtěl hlavou.

“Tak buď hodnej, lízej a můžeš mi tam strčit i svou ruku”, zpražila ho matka představená.

Alena naslinila jeho penis a zavedla mu první stupeň bublinového dilatoru do močové trubice. Trochu to bolelo a trochu lechtalo, ale bylo to velmi příjemné. Frantovi začal okamžitě tvrdnout penis. Po zavedení posledního stupně mu stál úplně. Franta zavedl do vaginy matky představené celou dlaň. Ta se prohla vzrušením , vyvlékla se a nasedla svým mohutným tělem na jeho penis vyplněný dilatorem. Alena se přesunula k jeho puse. Franta i matka představená byli tak vzrušení, že netrvalo dlouho a Frantovo sperma prostoupilo dilatorem vykropilo tlustou píču matky představené tak jako žádnou jinou před tím. Matka představená měla orgasmus společně s ním a přitom jej ve vzrušení i počůrala.

Mezitím Kněz přešel k Madle zezadu. Roztáhl její půlky, zatřepal s nimi a chvíli spokojeně pozoroval její roztažený anál. Jirka už ji mezitím tlačil penis hluboko do pusy. Byl užší než Kněz ale delší, takže se Madla zalykala ještě víc. Páter vrazil svůj tlustý stopořený čůrák Madle doprdele. Ta se prohla a vyjekla bolestí. Pusu ale měla ucpanou Jirkovým čůrákem, tak to nebylo moc slyšet. Kněz bez slitování silně přirážel dál. Zadek měla úplně naplý a zarudlý, ale bylo jí to i trochu příjemné.

Páter jí uvolnil nohy pod koleny a ještě více je roztáhl. Zajel do ní opravdu na max, až se Madla dlouze učůrnula. Pot jí stékal po zádech i modročervených hýždích. Po té kněz začal asi půl minuty mohutně přirážet, a když už si Madla myslela, že to nevydrží, vykropil jí prdel celoroční dávkou spermatu. Odtáhl se a vystřídal Jirku. Jirka jí vrazil nasliněný penis do kundy. Páter se vrátil zpátky do její pusy se zbytky spermatu a jejích análních šťáv. Udělalo se jí lehce nevolno, ale vzrušovalo ji, jak Jirka rozrážel její kundičku. Začala se stahovat kolem jeho penisu, až se udělala. Jirka přirážel dál. Madla už měla dost a potřebovala jí čůrat. Jirka však dlouhé minuty ne a ne její kundu opustit. Máďě proto občas při silnějším přírazu uteklo trochu moči.  Z prdelky jí při tom stále odtékalo knězovo sperma.  Nepomáhal ani páterův penis v puse, který se zase rychle postavil do plné síly a ucpával Madle pusu i krk. Jirka jí konečně vystříkal kundu. Zase se vyměnili. Páter jí ho strkal střídavě do kundy a do již lehce opuchlé a červené prdele a Jirka se nechával vysát do sucha.

Franta si po výstřiku chtěl vytáhnout bublinkový dilator. První oblouček vyjel z uzdičky žaludu, ale Alena přiskočila k jeho penisu a zatlačila jej pusou zpět. Franta jen vzdychl a čekal, co bude. Snad už to nejhorší má za sebou. Alena se na něj usmála, vysála jeho penis do sucha a lehla si na záda. Franta se vložil do její kundičky. A to pěkně z ostra, aby jí oplatil všechny ty rány do bolavých koulí. Jak mu penis v Ájiné kundě mohutněl, začala Ája hlasitě vzdychat.

Matka představená ji okřikla ” Potichu, ať nerušíš vesničany po nedělním obědě.”

Ája se ztišila a jen oddechovala. Po pár minutách jí to Franta šoupnul do zadku.

“Ne tam ne”, bránila se lehce. Ale Franta se nedal a postupně ji doloval prdelku hlouběji a hlouběji, až z toho Ája začínala učůrávat. Klekla si na všechny 4. Franta jí střídal kundičku s prdelkou a při tom jí masíroval klitoris, až se její kunda párkrát orgasmicky stáhla kolem jeho čůráka. Na to vytáhl penis z její kundy a vystříkal jí zadek. Když s ní skončil, měla obě díry pěkně roztažené.

Nejradši by v ní zůstal a pokračoval dál, ale matka představená řekla” Dost zábavy mládeži, očista je skončená, teď se vrátíte k půstu a pokání.”

Franta ho neochotně vytáhl z Ájy, která vypadala, že by si ještě chvíli ráda Frantova čůráka v sobě užívala. Ale nic naplat, kanonické zákone je třeba poslouchat.

Madla si nasedla na Jirku svým zadkem a kněz jí vrážel penis do kundy.  Dva ptáci roztahovali obě její díry dobrých 5 minut, než jí pater pokynul, aby si klekla a otevřela pusu. Oba se jí tam vystříkali.

“Spolknout”, přikázal páter a Madla poslechla.

“Nyní si očištěna, amen.”

Matka představená přišla k Frantovi: “Nyní si očištěn, amen. Střez se ale, že někdy v neděli zanedbáš návštěvu kostela. Zlý duch Tě zase posedne.”

Franta přikývl a od té doby skutečně chodil do kostela každou neděli. Ája nedlouho po této akci utekla z kláštera a vzala si ITáka Ondru s velkou kládou.

23.12.2020 (závěrečný díl dále na webu)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.