Zveřejněno na Napsat komentář

Trubičková sex párty – červen 2016

Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za zcela smyšlených okolností. Povídku můžete  volně kopírovat a šířit pouze jako celek a za podmínky ponechání všech odkazů na Sexshop Extasica

Tomáš byl jedním z lidí, co si rád okořenil život nějakou párty, ženou či erotickou pomůckou. Těch už měl doma plnou skříň. Vymýšlel, co dál a napadlo ho hlavní elementy své zábavy, středobody svého života, spojit. Udělal párty se zvláštním tajným programem. 

Od 7 do 9 večer postupně doráželi hosté. Pilo se a jedlo. V deset měl přijít zlatý hřeb. Tomáš před námi zcela neochvějně začal vykládat svou skříň. Trochu už jsme Tomáše znali, takže nikdo neutekl a čekalo se, co bude.

Po dokupení cca 15 kilové hromady se Tomáš ujal slova. „Takže tady máte testovací objekt. To jsem já,“ dodal po dramatické odmlce a laškovně se ušklíbl.

„A tady máte testovací nástroje. Můžete na mě zkusit všechno.“Třeštili jsme oči a koukali se na sebe s vyděšenými úsměvy. Zvlášť neuvěřitelně působila ta umělá ruka a snad 10 cm tlusté dildo

Půl hodiny, prokládané drinky, to trvalo, než se někdo odvážil. Věrka kamarádka z výšky měla přítele ve Španělsku a taky byla taková živější, tak překonala strach jako první. Vybrala si takovou malou na konci zahnutou ocelovou tyčinku a pak chvilku míhala očima mezi různými lubrikačními gely. Vybrala dráždivý. Vypadalo to jak nějaký chirurgický nástroj. Přišla k Tomášovi, který se postavil a pohladila mu penis přes kalhoty.

„Budu tě muset svléknout“ řekla.

Tomáš se rozklepal vzrušením a jen přikývl. Stáhla mu trenky a párkrát lehce pohladila penis. Všichni ztichli a chrabřejší povahy se musely tlačit do povzbuzujících a uznalých povyků. Byl to šok. Chytla mu žalud mezi palec a ukazovák, jemně roztáhla ústí močové trubice a zlehka tyčinku zasunula do penisu. Tomášovi skoro stál. Párkrát ho jemně pohladila s trubičkou uvnitř,  až nabyl do plného stavu. Výkon Věrky a Tomáše vybudil spontánní potlesk, ne jako v nudném divadle, kde napůl musíte, ale upřímný. Věrka se vesele posadila. Při tom radostně pohazovala hlavou s tím, že to byla ona, kdo to odstartoval a rozproudil zábavu.

Začal jsem Tomášovi pomalu závidět a přemýšlet, jaké by to bylo být v jeho kůži. Jestli se třeba přidat. Ale na to jsem byl hroznej měkota. Za pár minut se odvážila Jarka, jež tam byla s manželem. Vzala do rukou pánský pás cudnosti na přidržení dilda. Její manžel Michal znova vypoulil oči, jen asi tak o cca 10 procent více, než když prve Pavel vyvalil svou skříň. Hned co nabral dech a slova, asi tak za 5 sekund,  zamumlal: „Opatrně Jari, opatrně,“ což vyvolalo vlnu přátelského a škodolibého smíchu od obou pohlaví. Jari nasadila Tomášovi kožený pás s ocelovým kroužkem a po zaslouženém potlesku se posadila zpět k Michalovi. Ten řekl „Tak a teď máš 7 minut osobní vězení, Jari“.

„Proč 7“ zeptala Martina?

„Nó, protože sedm …“, vysvětlil bezradně Michal, což vyvolalo další vlnu přátelského smíchu. „Dokud nepomine nebezpečí infarktu“, dodal trochu po uklidnění a smál se taky.

Bylo zajímavé holky pozorovat, jak přemýšlí, co by provedly, jestli do toho půjdou nebo ne.

„Je to taky pro kluky?“ zeptal jsem se.

„Jasně, pojď sem vedle mě“ vyzval mě Tomáš připraveně. Zapadl jsem do sedačky asi tak o 8 centimetrů. V tu chvíli jsem se stal neviditelným, aspoň myslím. Cítil jsem, jak mi rudne tvář. Rychle jsem popadl drink poslední záchrany na stole přede mnou a zamumlal, „jasně za chvilku“ hodil to do sebe a dělal, že tam nejsem. Mozek chtěl jít, ale svaly prostě neposlouchaly. Zachránila mě až Lída. Zvedla se a spoutala Tomášovi kotníky a ruce za zády pěkně zdobenými masivními koženými pouty.

A to už byl čas pro Petru, která si pro nás měla připravit peprnější představení. Vzala anální tunel a potřela jej gelem. Kluci začali znova třeštit oči. Odhrnula Tomášovi pás cudnosti a řekla : „Předkloň se.“

Tomáš se opřel o stůl a předklonil. Petře mu vtlačila kolík mezi hýždě. Tomáš slastně oddechl a Petra mu pás cudnosti pořádně dopnula, aby v něm kolík zůstal. Začalo se mi zvedat péro. Tak jsem si poposedl, aby to nebylo vidět.  Se sebevědomím, s jakým k tomu přistoupila, jsme prostě věděli, že tím to nekončí.  Přešla dopředu k již narovnanému Tomášovi a ukazovákem mu přejela odspoda šourku po penisu. A teď opravdu ztichli i ti největší hrdinové mezi námi. Čekali jsme s očima dokořán a nekontrolovanými retními svaly, co bude dál. Bude ho snad kouřit?

Přišla k hromadě pomůcek a vzala si penál uretální sady hegar s mnohem většími plugy do penisu než použila Věrka. Otevřela ho svými tenkými prstíky a přejela prsty zlehka po sondách jako by říkala: Tak který si pro Tomáše vyberu.

„Eh to bude bolet“ pronesl Tonda napůl s humorem a napůl upřímně můj magicky fixovaný pohled na Petřinu ruku a Tomášův penis.

Dal jsem si pořádněj lok. Abych skryl šok. Až později mi došlo, že nemusím nic skrývat, jelikož ve stavu šoku byli od začátku více méně i všichni ostatní. Petra si zkušeně vybrala střední sondu 9-10. Největší, jež lze většině kluků zasunout bez tréningu. Znovu pohladila Tomáše postem odspoda varlat po ústí žaludu. Jazykem naslinila sondu, a ústí Tomášovi močové trubice. To spustilo pochvalné pokřiky od kluků a vlnu úsměvů u holek následovanou přípitky na počet Petřiny odvahy. Se zručností masérky mu trubičku postupně zaváděla hlouběji do penisu. Na přechodu 9-10 mm se sonda lehce zdrhla. Petra přidala na síle a sonda to hrdlo překonala. Tomáš lehce vzdychl.

[widget id=“media_image-6″]

„Hodnej kluk“ pronesla Petra pochvalně. Párkrát olízla špičku jeho žaludu a pak žalud lehce párkrát obemkla i rty. Chlapy se začali ošívat a holky měly vlhko mezi nohama.

A pak .. to skončilo.

Zatleskali jsme s úlevou. Zároveň jsme ale byli hrozně neklidní vyšokovaní, vydráždění a neuspokojení. Před záchodem se začala tvořit fronta. Někteří chlapi náhle potřebovali na „velkou“, některým včetně stačila i krátká, teda vlastně, malá. O půlnoci jsme to rozpustili.

Ale já ještě nešel domů. Našel jsem na netu blízký privát s holčinou, co se mi líbila. Zaplatil jsem a rychle z ní stáhl šaty.

„Klekni si“ řekl jsem hladově. „Na postel“ doplnil jsem po té, co si klekla přede mě na zem.

Vystrčila na mě kundinčku i prdelku. Přišel jsem k ní a párkrát jí plác přes zadek, až ho měla červenej. Pak jsem jí zatlačil penis do zadku až po kořen. Trochu vzdychla, ale bylo vidět že je znalá. Pořádně jsem jí projížděl prdelku až byla hezky volná. Občas jsem ho rychle vytáhl a podíval jak její anální otvor zůstává hezky roztažený. Teprve pak až se mi úplně oddala a její prdelka nekladla žádný odpor jsem se dokázal úplně uvolnit a poslat to spěšně do její prdelky přesněji do kondomu. A najednou už ta vzpomínka na Petru s Tomášem nebyla tak zneklidňující…

Ještě, že je zítra neděle. Jako správný křesťan jdu každý týden do kostela a tam to ještě poladím na morální úrovni. Tuhle párty mi byl čert dlužnej. Už abych si našel nějakou na stálo. Asi zkusím zavolat Petře … Mimochodem, o tom, ze rad píchám ženský do zadku, našemu páterovi ve Vršovicích neříkejte. Ne, že by Vás nevyslechl, ale všechno má své meze.

motmat (redakce extasica.com indentitu autora zná, ale z pochopitelných důvodů si přál zůstat v utajení 🙂

pokračování

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.