Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Trubičková sex párty

Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za smyšlených okolností.

Tomáš byl jedním z lidí, co si rád okořenil život nějakou párty, ženou či erotickou pomůckou. Těch už měl doma plnou skříň. Vymýšlel, co dál. Napadlo ho spojit hlavní elementy své zábavy, středobody svého života. Udělal párty se zvláštním tajným programem. 

Od 7 do 9 hodin večer postupně doráželi hosté. Pilo se a jedlo. V deset měl přijít zlatý hřeb. Tomáš před námi zcela neochvějně začal vykládat svou skříň. Trochu už jsme Tomáše znali, takže nikdo neutekl a čekalo se, co bude.

Po navršení asi tak 15 kilové hromady erotických hraček se Tomáš ujal slova. „Takže tady máte testovací objekt. To jsem já,” dodal po dramatické odmlce a laškovně se ušklíbl.

„A tady máte testovací nástroje. Můžete na mě zkusit všechno.”Třeštili jsme oči a koukali se na sebe s vyděšenými úsměvy. Zvlášť neuvěřitelně působil 60cm dlouhý Ďáblův anální ocas a sloní dildo.

 

Půl hodiny, prokládané drinky, to trvalo, než se někdo odvážil. Věrka, kamarádka z vysoké školy, měla přítele ve Španělsku a taky byla taková živější, tak překonala strach jako první. Vybrala si takovou malou na konci zahnutou ocelovou tyčinku a pak chvilku míhala očima mezi různými lubrikačními gely. Vybrala dráždivý. Vypadalo to jak nějaký chirurgický nástroj. Přišla k Tomášovi, který se postavil a pohladila mu penis přes kalhoty.

„Budu tě muset svléknout“, řekla.

Tomáš se rozklepal vzrušením a jen přikývl. Stáhla mu trenky a párkrát lehce pohladila penis. Všichni ztichli a chrabřejší povahy se musely tlačit do povzbuzujících a uznalých povyků. Byl to šok. Chytla mu žalud mezi palec a ukazovák, jemně roztáhla ústí močové trubice a zlehka dilator zasunula do penisu. Tomášův penis skoro stál. Párkrát ho jemně pohladila s dilatorem uvnitř,  až jeho penis nabyl do plné velikosti. Výkon Věrky a Tomáše vybudil spontánní potlesk. Ne jako v nudném divadle, kde napůl musíte, ale upřímný nadšený potlesk. Věrka se vesele posadila. Při tom radostně pohazovala hlavou s tím, že to byla ona, kdo to odstartoval a rozproudil zábavu.

Začal jsem Tomášovi pomalu závidět a přemýšlet, jaké by to bylo být v jeho kůži. Jestli se třeba přidat. Ale na to jsem byl hroznej měkota. Za pár minut se odvážila Jarka, jež tam byla s manželem. Vzala do rukou pánský pás cudnosti na přidržení dilda. Její manžel Michal znova vypoulil oči, jen asi tak o cca 10 procent více, než když prve Pavel vyvalil svou skříň. Hned co nabral dech a slova, asi tak za 5 sekund,  zamumlal: “Opatrně Jari, opatrně,” což vyvolalo vlnu přátelského a škodolibého smíchu od obou pohlaví. Jari nasadila Tomášovi kožený pás s ocelovým kroužkem a po zaslouženém potlesku se posadila zpět k Michalovi. Ten řekl „Tak a teď máš 7 minut osobní vězení, Jari“.

„Proč 7?“, zeptala Martina.

„Nó, protože sedm …“, vysvětlil bezradně Michal, což vyvolalo další vlnu přátelského smíchu. „Dokud nepomine nebezpečí infarktu“, dodal trochu po uklidnění a smál se taky.

Bylo zajímavé holky pozorovat. Jak přemýšlí, co by provedly a jestli do toho půjdou nebo ne.

„Je to taky pro kluky?“ zeptal jsem se.

„Jasně, pojď sem vedle mě” vyzval mě Tomáš připraveně. Zapadl jsem do sedačky asi tak o 8 centimetrů. V tu chvíli jsem se stal neviditelným, aspoň myslím. Cítil jsem, jak mi rudne tvář. Rychle jsem popadl drink poslední záchrany na stole přede mnou a zamumlal, „jasně za chvilku“ hodil to do sebe a dělal, že tam nejsem. Mozek chtěl jít, ale svaly prostě neposlouchaly. Zachránila mě až Lída. Zvedla se a spoutala Tomášovi kotníky a ruce za zády pěkně zdobenými koženými pouty.

A to už byl čas pro Petru, která si pro nás měla připravit peprnější představení. Vzala anální tunel a potřela jej gelem. Kluci začali znova třeštit oči. Odhrnula Tomášovi pás cudnosti a řekla : „Předkloň se.“

Tomáš se opřel o stůl a předklonil. Petra mu vtlačila kolík mezi hýždě. Tomáš slastně oddechl a Petra mu pás cudnosti pořádně dopnula, aby v něm kolík zůstal. Začalo se mi zvedat péro. Tak jsem si poposedl, aby to nebylo vidět.  Se sebevědomím, s jakým k tomu přistoupila, jsme prostě věděli, že tím to nekončí.  Přešla dopředu k již narovnanému Tomášovi a ukazovákem mu přejela odspoda šourku po penisu. A teď opravdu ztichli i ti největší hrdinové mezi námi. Čekali jsme s očima dokořán a nekontrolovanými retními svaly, co bude dál. Bude ho Petra snad kouřit?

Přišla k hromadě pomůcek a vzala si penál uretální sady hegar s mnohem většími plugy do penisu, než použila Věrka. Otevřela ho svými tenkými prstíky a přejela prsty zlehka po uretálních sondách, jako by říkala: Tak který si pro Tomáše vyberu.

„Eh to bude bolet“ pronesl Tonda napůl s humorem a napůl upřímně. Můj pohled byl magicky fixovaný na Petřinu ruku a Tomášův penis.

Usrkl jsem si pořádný lok, abych skryl šok. Až později mi došlo, že nemusím nic skrývat, jelikož ve stavu šoku byli od začátku více méně i všichni ostatní. Petra si zkušeně vybrala střední sondu 9-10mm. Největší, jež lze většině kluků zasunout bez tréningu. Znovu pohladila Tomáše prstem od spodu varlat po ústí žaludu. Jazykem naslinila sondu a ústí Tomášovi močové trubice. To spustilo pochvalné pokřiky od kluků a vlnu úsměvů u holek následovanou přípitky na počet Petřiny odvahy. Se zručností masérky mu dilator postupně zaváděla hlouběji do penisu. Na přechodu 9-10 mm se sonda lehce zadrhla. Petra přidala na síle a sonda překonala hrdlo Tomášova žaludu.

Tomáš lehce vzdychl.

„Hodnej kluk“ pronesla Petra pochvalně. Párkrát olízla špičku jeho žaludu a pak žalud lehce párkrát obemkla i rty. Chlapy se začali ošívat a holky měly vlhko mezi nohama.

A pak .. to skončilo.

Zatleskali jsme s úlevou. Zároveň jsme ale byli hrozně neklidní, vyšokovaní, vydráždění a neuspokojení. Před záchodem se začala tvořit fronta. Někteří chlapi náhle potřebovali na “velkou”, některým včetně mě stačilo i krátké WC, teda vlastně, “malá”. O půlnoci jsme to rozpustili.

Ještě jsem nešel domů. Našel jsem na netu blízký privát s holčinou, co se mi líbila. Zaplatil jsem a rychle z ní stáhl šaty.

„Klekni si“ řekl jsem hladově. „Na postel“ doplnil jsem po té, co si klekla přede mě na zem.

Vystrčila na mě kundinčku i prdelku. Přišel jsem k ní a párkrát jí plác přes zadek, až ho měla červenej. Pak jsem jí zatlačil penis do zadku až po kořen. Trochu vzdychla, ale bylo vidět že je znalá. Pořádně jsem jí projížděl prdelku až byla hezky volná. Občas jsem ho rychle vytáhl a podíval se, jak její anální otvor zůstává hezky roztažený. Teprve až pak, co se mi úplně oddala a její prdelka nekladla žádný odpor, jsem se dokázal úplně uvolnit a poslat mé sperma spěšně do její prdelky, přesněji do kondomu. A najednou už ta vzpomínka na Petru s Tomášem nebyla tak zneklidňující…

Ještě, že je zítra neděle. Jako správný křesťan jdu každý týden do kostela a tam to ještě poladím na morální úrovni. Tuhle párty mi byl čert dlužnej. Už abych si našel nějakou holku na stálo. Asi zkusím zavolat Petře … Mimochodem, o tom, že rád píchám ženský do zadku, neříkejte našemu páterovi v kostele ve Vršovicích. Ne, že by Vás nevyslechl, ale všechno má své meze.

pokračování

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.