Zveřejněno na Napsat komentář

Uretální hrátky, zavádění do močové trubice, naplňování močového měchýře, cévkování

Doporučení při zavádění předmětů do močové trubice – hygiena, vhodné nástroje, rizika zranění a komplikací, lékařské hledisko.

Hygiena při zavádění erotické pomůcky do močové trubice

Močové cesty jsou citlivé na hygienu. Dvojnásob to vzhledem ke kratší délce močové trubice platí u žen. Po užití řádně opláchněte teplou vodou, případně dezinfikujte ethanolem (líh z lékárny). Při dobrém omytí či otření lze vyjít i bez doporučovaných rukavic a dezinfekce. Při nedostatečné hygieně může vzniknout zánět. Ten se projevuje mj. nutkáním močit  i s prázdným močovým měchýřem, zažloutlým výtokem či hrudkovitým spermatem. Pro léčbu je třeba obvykle navštívit lékaře a nasadit antibiotika.

Tip: Nevyplatí se zavádět do močové trubice a současně jiné věci do konečníku. Nečistotám se potom lze vyhnout jen s velkou opatrností a snadno je zanesete do močových cest.

Penis nástavec s pouttkem pro uchycení za varlataTIP pro pány:  Pokud jste si sliznici močové trubice poranili a další dny chcete dělat aktivní anální styk nebo zavádět jiné hračky do análu a při tom masturbovat, použijte kondom nebo pouzdro pro penis. Pouzdro penisu zabrání bakteriím z konečníku v průniku do močové trubice a navíc zmírní dráždění zraněné sliznice při masturbaci. Tím se dále sníží riziko zánětů.

[widget id=“media_image-7″]

Prevence zánětu močových cest

Vyhněte se zavádění do močové trubice, pokud Vás další dny čeká cestování, spaní na zemi či v chladném prostředí. Ideálně ještě před zavedením a i následně snězte preventivně pár sušených brusinek a v tom pokračujete i další den. Odpuzují bakterie tvořící zánět od toho, aby se uchytily na stěně močové trubice. Začínající zánět je možné léčit doma brusinkami a heřmánkem. Poznáte jej dle zabarvení spermatu. Při pokročilém zánětu již to pálí při močení a v této fázi už domácí léčba zánětu močových cest zpravidla nezabírá a je třeba nechat si předepsat antibiotika. I tak Vám brusinky poskytnou značnou úlevu, takže je mějte doma. Při zánětu preferujte konzumaci kyselých a neslazených potravin a nápojů.

Náchylnost močové trubice na poranění zaváděným předmětem

Sliznice močové trubice je velmi náchylná na mechanická poranění. Zavádění, napouštění a vůbec jakákoli činnost může tlačit, ale nesmí bolet! Při bolení následně lehce krvácíte (kapky krve či lehké zabarvení na konci močení) a řeže Vás to pouze při močení (na rozdíl od zánětu). To značí potrhání sliznice, jež se zahojí během cca 2-3 dnů. Jizvy po větším poškození mohou zúžit močovou trubici a znesnadnit močení. Je třeba postupovat pomalu.  Při bolesti nechte zahojit než znovu začnete dilatovat. Drobná bolest je toho součástí, ale i limitem, jenž signalizuje chybu a potřebu ubrat. Dlouhodobě platí, čím menší bolest, tím rychlejší posun ve velikosti zvládnutých předmětů. Při zavedení do močové trubice není vhodné masturbovat, případně velmi opatrně či zmírnit průměr dilatoru. Sliznice je při masturbaci s  dilatorem extrémně namáhána a dochází k jejím poraněním. Poranění jsou v zásadě 2 druhy. Méně bolestivé na vstupu do močové trubice a více bolestivé uvnitř močové trubice. Poranění na vstupu je zpravidla způsobeno příliš velkým dilatorem a poranění uvnitř nedostatečným lubrikováním (viz dále) či u mužů neopatrnou masturbací s uretální pomůckou.

Erotické hračky pro uretální erotické hrátky

dilator stupnovity bez dutiny oblyPředmět musí být absolutně hladký. Sebemenší nezbroušená hrana zraňuje (například vstupní otvory běžných nekvalitních nemocničních katetrů). Ideální jsou uretální dilatory z nerez oceli. Kov je navíc více nepřátelský bakteriím. Plasty jsou horší na hygienu, sklo se může rozbít. U katetrů zkontrolujte zaoblení vstupního otvoru pro moč a pár desítek minut před použitím krátce přiložte na kůži i sliznici pro otestování případné alergické reakce těla. Pro hladké kovové dilatory postačí gely. Zákazníci též často volí lona dezinfekční. Běžný gel močovou trubici nedostatečně lubrikuje i z důvodu, že jej obtížně dostanete hlouběji do trubice. Lubrikant je vhodné zavádět i vstříknutím injekční stříkačkou (samozřejmě bez jehly). Lubrikaci můžete posílit krémem na bázi umělého tuku a mediciální vaseliny (např. jelení lůj bez parfému). Udělá to dobrou službu. Kousek vložte do vstupu močové trubice a dilatorem jej tlačíte dovnitř, tak že promaže cestu až do močového měchýře. Můžete vstřikovat pitnou vodu a fyziologický roztok (voda, 0,9% NaCl) případně i vlastní moč.uretální dilatory set Hegar 8 Uretální sada je vhodná Pro začátečníky. Pokročilí mohou zkusit i dutý dilator s dutinou pro močení na více hodin. Délka do 10 cm umožní skryté nošení pod oblečením (nevhodné do prostředí kde hrozí pád či úder). Jsou i uretální dilatory s prstenem či poutkem proti samovolnému vypadnutí.

TIP: Silikonové dilatory či latexové katetry jsou na rozdíl od kovu méně hladké. Proto je s výjimkou katetrů, vibračních a nafukovacích uretálních dilatorů neprodáváme. Certifikované latexové nemocniční dilatory mají nedokonale zabroušené vyústění na konci a tím velmi zraňují celou močovou trubici i ústí močového měchýře. Latexové dilatory proto vůbec neprodáváme. 

Naplňování močového měchýře

S přípravou výše zvládnete zavést katetr napojený na větší injekci a vstříknout vodu do močového měchýře či ji naopak odsát. Někdy mají katetry druhý vstup jimž injekční stříkačka nafoukne balonek katetru proti vypadnutí z močového měchýře.

Lékařské hledisko k uretálním seuxuálním hrátkám

Urologové tyto praktiky považují za nebezpečné s možností zánětu močových cest a v nejhorším případě i ledvin. Kvalifikovaná dilatace močové trubice může mít i pozitivní efekt pro lidi se zúženou trubicí a provádí se též i jako lékařský zákrok. Zúžená trubice může omezovat vylučování moči s následkem nedostatečného vyprázdnění měchýře a potřeby častějšího močení.

Obecný návod pro užití erotických pomůcek

a další tipy pro erotické pomůcky

Návrat na hlavní stránku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.