Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Recenze šukacího stroje Enhot Sex Machine 95%

Šukací stroj dálkové ovládání

Shrnutí:

Na šukací stroj s tak dobrými parametry jsme čekali dlouho. Silnější 120W motor než u podobně velkých strojů konkurence je znát. 120W motor stále není ideálně silný. Ale ve vyšších otáčkách na rozdíl od měnších motoru utáhne i velká dilda průměr 6cm+.

K tomu má navíc dálkové ovládání a levné příslušenství. To, že stojí polovinu, než srovnatelné šukací stroje západní výroby a 2/3 ceny srovnatelných čínských strojů, je spíše jen bonus. I za tu cenu je totiž lepší a zaslouží si naše téměř plné hodnocení 95%.

Balení

Balení je prostá krabice s polystyrenovým polstrováním na míru. V této kategorii šukací stroj Enhot Sex Machine zaostává za svými západními kolegy, jež nabízí i tašku na přenášení. Ale kdo potřebuje tašku na šukací stroj? V té krabici to lze převést autem skoro stejně pohodlně a 12kg těžký stroj stejně nebudete přenášet pěšky na dlouhé vzdálenosti.

Váha a stabilita

Enhot Sex Machine je nepatrně lehčí než konkurence. S plnými ocelovými nohama má netto 12kg. Z toho 4kg tvoří hmotnost stroje. S dutýma nohama je ještě o pár kg lehčí. My nabízíme pouze verzi s plnýma nohama pro vyšší stabilitu. Stabilita stroje je velmi dobrá, přibližně stejná jako F Machine Pro 4. Stroj je samozřejmě třeba u nohou zapřít o nějakou překážku, jinak se bude posouvat pryč od těla.

Hlučnost

Samotný motor i generátor je na rozdíl od jiných zcela tichý v pohotovostním stavu a při činnosti též tichý. Tišší než Pro 4 Fuck Machine, kde hlučí generátor. Konstrukce ale na rozdíl od Pro 4 Fuck Machine velmi lehce vrže a to v místěch, kde jsou uchyceny nohy. Rychloupínáky totiž působí na menší obvod užších nohou a při dané páce a působících silách nedokáží železo nohy uchytit zcela bez pohybu. Celkove nám ale šukací stroj Enhot Sex Machine přišel méně hlučný než F Machine Pro 4.

Design

O designu ani nelze moc hovořit. Vše je strohé, účelové. V tomto F MAchine jasně vede, ale kdo si kupuje šukací stroj na výstavu? Design tedy v tomto případě do hodnocení ani nepočítáme.

Motor – silný a konzistetní výkon

A teď k tomu důležitému. Konečně sériový stroj, co utáhne velká dilda. Tlustá a dlouhá. 120W motor je oproti konkurenci 60 či 80W jednoznačně lepší. Například konkurenční F Machine Pro 4 Fuck Machine má motor jen 60w (recenze F Machine Pro 4 zde). Ostatní šukací stroje včetně podobně velkých se s velkými dildy zastaví. Nejen kvůli bezpečnostní pojistce, ale protože na velká dilda prostě nejsou dimenzované. Jinými slovy. Ta pojistka tam není, aby chránila tělo. Chrání stroj před odpálením :). V nižšších otáčkách stroji Enhot stále ještě trochu síly chybí, ale dá se s tím rozumně fungovat i v nižších otáčkách.

Výkon je konzistentní. Na stroji nelze pozorovat známky únavy či přehřívání apod ani po desítkách minut šukání.

0 – 120 otáček/m zcela dostačuje. Nad 100 otáček/m už tělo nerozlišuje a dildo vnímá jako trvale zasunuté. Většinou budete používat 20-70 otáček/přírazů za minutu.

Regulátor napětí je pro motor dostatečný a nemomezuje výkon.

Motor je silně promazaný a v prvních dnech použití se na povrchu motoru může objevit mírně mastný povrch.

Polohování a hloubka přírazu – nastavitelná 3-15cm

Shodný systém nastavení hloubky přírazu jako u ustatních větších šukacích strojů. Hloubka přírazu 3-15cm je plně dostačující i pro obří dilda. Více již nemá smysl chtít, protože by to v praxi nebylo využitelné. Většinou se budete pohybovat kolem 10cm.

Rychlé nastavení poloh přes rychloupínáky na obou nohou. Úhel od roviny nahoru 40°, použitelný úhel dolů 30°. Flexibilita poloh je dle našeho názoru dostatečná. Nemůžete se sice nechat šukat kolmo zespodu, jako u některách jiných strojů, ale to moc lidí nevyužie. Krom by taková polohy byla nebezpečná.

Tyč se šroubuje do stroje a nelze ji polohovat jako u jiných strojů. Je tedy nuno si stroj přisunou či odstunout, ale opět, s tím jsme neměli ždáný problém. Druhou tyč lze použít jako prodlužovací a nebo zasunout z druhé strany. Pak lze z každé strany nasadit dildo a stroj může šukat 2 osoby najednou.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládní je skvělé z hlediska komfortu ovládání i že máte o kabel a krabičku manuálního ovládání méně. To je prostě nutnost a šukací stroj Enhot Sex Machine to má. Tady se na dvojnásob drahou západní konkurenci Pro 4 Fuck Machine opravdu musíme zlobit a strhávat hodně bodů.

Uchycení dild

Máte v zásadě 2 možnosti. Vedle napichovacícho Vacu-lock adaptéru (potřebuje díru v dildu) také talíř, kam dildo přisajete a přichytíte gumičkami. U Extasica je toto příslušenství v ceně. Jinde za něj dáte nemalé peníze.

Brutální poměr cena výkon

Enhot Sex Machine je na svou cenu opravdu hodně dobrý. Stejné či slabší stroje se v evropských sexshopech pohybují o 25-50% výše. Dle našho názoru lepší poměr cena výkon v Evropě nedostanete.

Dotazy a komentáře

Něco jsem opomněli? Zeptejte se nebo dejte vědět Vaši zkušenost v komentáři a informaci doplníme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.