Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Otrokář část II – První dny

Povídka je zcela smyšlená fantazie o tom, co by se mohlo stát, kdybych nabídku na sexuální otrokyni z Vietnamu na rok za 250 000,- českých korun v roce 2006 přijal. Reálně to pro mě bylo zcela mimo chápání a zcela morálně vyloučené. Vše, co člověk dělá, nejen sex, má být na základě svobodné vůle. Ta představa mě silně šokovala, tak nechám pustit uzdu fantazii.

Z nabídky nechat si dovézt mladou holku z Vietnamu na rok do Čech za 250 000 korun jako sexuální otrokyni jsem byl naprosto v šoku. Po Thu jsem neměl žádnou přítelkyni. Navíc mi stále vrtalo hlavou, jaké by to bylo tu mít někoho úplně ve své moci. Kdo by plnil všechna má sexuální přání včetně těch neobvyklých.

Za pár měsíců jsem naspořil čtvrt milionu korun a vybral hotovost. Peníze ležely na stole a čekaly na finální rozhodnutí. Na čele se mi tvořil pot z nervozity a chtíče. Rozhodl jsem se pro koupi sexuální otrokyně. A sakra. Cítím, jak mým tělem lomcují hormony adrenalinu a testosteronu. A to jsem ještě nic neudělal. Pár dnů později předávám peníze a vybírám mladou drobnou Vietnamku dle fotky. Za další 2 měsíce mi ji vyděšenou přivádí domů domů.

Wtf Omg! Ngoc (Perla) je krásná, drobná s dlouhými vlasy, 19 let, 150cm. 38kg. Pěkně opálená asiantka. Koukám na ni v šoku. A ona v podobném šoku na mě. Péro se mi napnulo na první pohled. Hned jí chci vidět nahou. Ale je mi trapně ji svlékat ještě před „dodavatelem“. Přebírám její pas a dodavatel odchází. Bála se a styděla se. Trochu nevím, co dělat. Jestli jí utišit nebo svléknout. Přece jen nejsem mafián ani otrokář. Teda až doteď. Mé aktuální chování je společensky i z hlediska mého vychování a zkušeností zcela nepřijatelné. Zlé. Z rodiny, přátel a známých o tom nikdo nemá tušení. A přesto mě to láká. ‚Budu na ní tvrdý hned od začátku, ať ji nerozmazlím‘, royhoduji se. Nenechám ji ani odpočinout a stahuju jí kalhoty, ještě než si opláchla ruce či se občerstvila po douhé cestě. Chci ji ponížit naučit poslušnosti. Chovám se k ní jako ke zboží.

Prohlížím si její nahou malou škvírku, ještě když má na sobě svetr z cesty. Lehce jí roztahuji pysky a podle její buchtičky vidím, že si toho ještě moc neužila. „S tou bude tedy práce“, říkám si trochu nespokojeně. „To bude na dlouho“.

Umím trochu vietnamsky. Říkám jí: „Běž se umýt.“ Myje se ruce. „Do vany.“ Svléká si i svetr a vidím její drobná prsíčka velikost podprsenky A70. Ngoc leze do vany a jí si prohlížím její malou ale krásně kulatou prdelku. Chce se mi jí hned šukat. Koukám na ní při koupání a lehce si masíruju penis.

Když se umyje beru jí ven z vany a pokládám nahou do postele. Chvěje se, kouká na mě, Nic neříká. Hraju si s její kundičkou, bradavkami a hladím její prdelku.

Ležím na zádech a ona na mě v pozici 69. Lížu jí kundičku a ona si bere do pusy můj penis. Neví, co má dělat. Nechám jí tedy klečet na posteli přede mnou a ukazují jí, jak má sát můj penis. Stále jí to nejde. Beru důtky. Když něco udělá špatně, lehce jí švihnu. Aby to nebolelo, ale jen malinko štíplo. Učí se rychle.

Začínám se víc mazlit se její kundičkou. Roztahuji jí pysky a strkám dovnitř prsty. Vtom mě napadne ji nejprve udělat, ať se jí to později vždy líbí. Beru vibrátor na klitoris a při tom jí prstím. Její kundička se začíná pěkně rosit. Za tři minuty se zabarví více do červena, začně cukat a orgasmicky stahovat. Dám jí pár sekund odpočinek. Při tom si honím penis a hladově se na ni dívám. Podle tvaru pysků je ještě pana. Budu jí šetřit. Vkládám do ní jen žalud a vidím, že ji to bolí. Sakra, tak to bude tedy fakt na dlouho. Šukám ji jen žaludem a až po pár minutách pronikám do hlouky. Má lehce skřivenou tvář bolestí a trochu krvácí. Sakra … panna.

Ani se neudělám. To by pro dnešek stačilo. Jdeme spát. Další den si beru v práci volno, abych se jí mohl plně věnovat. Spí bez kalhotek, abych k ní měl rovnou přístup. Je vidět, že se moc nevyspala.

Druhý den ráno jí rovnou roztahuju nohy, lubrikuju penis a zavádím do její malé pičinky. Nese to statečně. Prostlačím ho malinko dál něž do půlky a tak 10 minut ji hezky šukám a uvolňuji. Chce se mi pomalu jí vystříkat, ale uvědomuji si, že nemá antikoncepci. Nechávám ji tedy kouřit a při výstřiku jí přidržím hlavu na penisu, aby musela mé sperma spolknout. Nechutná jí to, ale neprotestuje. Koukám, jak se jde nahatá opláchnout.

3. den od známé lékařky seženu recept na antikoncepci a dávám to Ngoc. Vysvětluju, že je to ochrana před početím dítěte. Po obědě zase začínáme s Ngoc na zádech, ale pak zkoušíme i jiné polohy. Posadím si ji na klín, chytnu za boky a na kyčlích přitlačují její krásnou kulatou prdelku směrem dolů, tak její píča dosedala hlouběji na můj penis. Ngoc dosedá až na kořen. Trochu zatíná rty v mírné bolesti, ale drží. Vypadá to, že se jí to i líbí. Prcinka jí zas trochu krvácí, ale já jí ještě nechci pustit. Beru jí v kleče zezadu. Pronikám ještě hlouběji. Ngoc hlasitě vzdychá. Jsem v ní skoro celý a asi po 2 minutách hlubokých přírazů v této poloze jí konečně stříkám i do prcinky. Pokračuju v píchání ještě chvíli po výstřiku. Sperma jí odkapává z kundičky lehce obarvené od krve. Přesto šukáme ještě chvilku dál. Nemůžu se jí nabažit. Konečně ho vytáhnu ven a zůstávám vedle ní na posteli. Usmívám se na ní. Její výraz je neutrální.

Večer ji položím břichem na postel a nohama klečí na zemi. Nahou prdelku má vystrčenou. Naberu prstem jelení luj a jemně jí masíruji jelení lůj do její malé úzké prdelky. Trochu se kroutí. Nelíbí se jí to. Říká: „Ne, tam ne“. Šlehnu ji důtkami z pravé kůže přes zadek, až tam má červenou stopu. Vykřikne bolestí. To, aby věděla, že odpor nestrpím. Postpupně jí masíruju análek. Přidávám druhý a třetí prst. Po chvíli již má prdelku lehce uvolněnou. Poplácám jí po zadečku a vtlačím jí pomalu žalud do prdelky. Vzdychá napětím a bolestí. Vyndám to, abych jí ulevil a vibrátorem jí pár sekund přejedu po klitorisu. Trochu se uvolnila. Opět závádám žalud a opět se napne. Tentokrát ale penis nevytahuji a jemně jezdím tam a zpět. Postupně přidávám na hloubce. Půlka penisu se pro ní zdá limit. Hlouběji již nepokračuji a vystříkám jí prdelku. Udělám pár fotek sprema kapajícího z její lehce roztažené prdelky. Beru do ruky vibrátor a udělám ji. Stočí se do klubíčka. Na pár minut ji nechám a řeknu jí pár hezkých slov.

Ještě nemám dost. Péro mi pořád stojí. Chvíli se s ní mazlím a osahávám ji po celém těle. Umyji si penis a nechávám jí mě kouřit zatímco jí jemně šlehám prdelku důtkymi, tak aby to nebolelo. Opřu jí o stůl a znovu zavádím penis do její prdelky. Postupně pomalu až po kořen. Přidávám na intenzitě. Přikáži jí, aby si dala dlaně na zadek a roztahovala svou prdelku. Očas penis vytáhnu ven a podívám se, jak její prdelka zůstává hezky rotažená a vyfotím ji. Trochu u toho křičí bolestí, ale ne tak, aby potřebovala roubík. Její prdelka trochu krvácí. Znepokojuje mě to, a tak přestávám.

Třetí a čtvrtý dentrénujeme kundičku a hlubší průnik do pusy. Kundičku se postupně učí, ale vzít penis hlouběji do krku nedokáže. Pořád má dávící reflex. Po důtkách jej sice trochu potlačí, ale stále to není ono. Prdelku jen mažeme a občas masírujeme prsty, aby se zahojila. Mám cíl vystříkat všechny dirky. Začínáme do pusy – její snídaní. Nenechám ji ani umýt a vrhám se v misionářské poloze na její prcinku. Trvá mi to asi půj hodiny než jí vystříkám. Sprema jí teče z kundičky a chce se jít umýt, ale nenechám ji. Malým vibrátorem škádlím její klitoris a prsty střídavě roztahuji její kundičku a prdelku než se udělá. Jsem požádně rozdrážděný a zapomínám na předsevzetí nechat prdelku zahojit. Zavádím penis do její prdelky. Zděšeně kroutí hlavou, že to ještě nekončí. Možná malinko panikaří. Ale pokračuji. Tentokrát je predlka již více uvolněná a můj penis zvládá celý a rychleji. Ngoc hlasitě oddychje jak její prdelku naplňuje můj klacek. Napotřetí se mi ale nedaří udělat. Dávám si pauzu. Ngoc vypadá úplně vyřízeně. Po dvaceti minutách ji prdelku lubrikuji fistovatcím krémem a znovu do ní zavádím penis. Po pár minutách jsem hotovej. Sperma jí teče z obou dírek. Ještě než jí pustím do sprchy musí mi ukázat a roztáhnout obě dírky do kamery. Dostává pochvalu.

Je teprv chvíli po poledni a já ještě nemám dost. Přemýšlím, co budem dělat dál. Asi 2 hodiny spolu spíme nazí v posteli. Občas ji pohladím a prohodíme pár slov. Ptá se mě „Pustíš mě ven?“

„Až se všechno naučíš,“ slibuji jí.

Mám nápad, co dělat. Zhrajem si na doktora. Beru gynekologické zrcadlo Collin – nejmenší velikost a zavádím jí to do vaginy. Otáčím šroubem a sledují, jak se její vlhká mušlička pustupně krásně rozevírá. Je jí to příjemné. Otočím se do polohy 69 a zavedu jí penis do úst. Do roztažené mušličky jí zavádím didlo a občas jí přejedu přes klitoris a pysky vibrátorem. Měníme polohu. Posadím ji mezi 2 židle a dám pod ní lavor. Predlku promažu jelením lojem a stříknu dovnitř vodu z 350ml stříkačky. Při tom tlačím prsty do její kundičky. Po dvou minutách vstříknu další 350ml vody a silněji Roztahuji její prcinku. Ngoc se usilovně snaží zadržet vodu v análu. Do její kundičky dostávám 4 prsty a část kloubů ale víc se mi nedaří. Přidávám třetí injekci a dále jí prstím. Zmítá s sebou vášní a jak se snaží udřet tlak vody. „Už to nemůže vydržet“, křičí zoufale Vietnamsky. „Chci na záchod.“ Dál jí tlačím prsty do kundy a čekám až se podělá. Stále nic. Přikládám vibrátor na klitoris a nepouštím. Udělala se a posrala zároveň. Stříká to všude. Posílám jí se umejt a uklízím ten bordel.

4. den máme dost. Dáme si pěknou večeři, apak se spolu vykoupeme a mazlíme už bez sexu a jdeme spát.

5. den to trochu oživíme. V 9 hodin ráno u nás zvoní kámoš Petr Přikazuju Ngoc: „Svlékni se“.

Zakroutí hlavou. Sedí na sedačce a nic nedělá. Beru důtky do ruky. Ngoc se tváří vyděšeně, ale stále se nehýbe. Jdu ji svléknout. Bojuje se mnou.

„Petře, pomoc mi“. Trhá s sebou jak si postupně svlékáme. A křičí. Musíme jí svázat a dát jí roubík. Těžce oddychuje vyčerpaná bojem. Petr má naplého čůráka. Svlíkáme se i my a posadíme Ngoc na Petrův penis. Petr šuká Ngoc a oba zhluboka oddechují. Její malá prcinka už zvládá i velké čůráky. Šlo to líp, než jsem čekal. Vyměňuju jí normální roubík za stomatologický roubík, aby mě nekousla a strkám jí penis do úst. Lape po dechu, jak ji penis tlačím do krku. Z druhé strany se činí Petr v její kundičce. Chvilku jí šukáme z obou stran a uvolňujeme do ní naše sekrety. Její prcinka začíná být trochu zarudlá a její malá kulatá prdelka se při přirážení pěkně klepe.

Petr říká: „Prohodíme se“, a cpe ji svůj penis do pusy. Je vyděšená a z očí se jí koulejí slzy. Postavím si jí v kleče na kolena v pozici kočky a tlačím jí do prdelky fistovací krém a své prsty. Při tom jí Petr proniká hluboko do pusy a přestává vždy až když se Ngoc zalyká. Do prdelky Ngoc se vejdou čtyři prsty. Víc už to nejde. Natlačím tam penis. Pár minut střídáme její píču, zadek a pusu, až jsou pěkně uvolněné, poddajné a zarudlé. Hodně křičí, když má Petrův penis ve vagině a já opakovaně vytahuji penis z jejího zadku a zarážím zpět až po kořen. Teče z nás pot. Pokud nechám svůj penis venku, její roššukaná prdelka zůstáváa otevřená a roztažená ještě několk sekund. Prvně jí Petr stříká do kundy. Stydí se a chce se jít umýt. Ale ještě se musím vystříkat i já. Petr si mezitím prohlíží, jak jeho sperma vytéká z její vaginy. Vystříkám se jí do pusy. Vyplivne to. Chvilku jí necháme odpočinout a jen tak se mazlíme s jejím nahým tělem.

Po snídani se loučíme a za odměnu jí beru do města. „Nenechávej mě šukat ostatní. Budu jen Tvoje“, prosí mě Ngoc. Nic neříkám. Líbí se mi, když jí šukaj i jiní.

6. Den jí stahuji peřinu a rovnou masírují do její zadní škvírky jelení lůj a fistovací krém. Pořádně jí chcí protáhnout. Postupně tam tlačím 2,3,4 prsty a víc to nejde. Otáčím čtyřmi prsty v její prdelce tam a zpět, abych jí postupně uvolnil. „Chceš vibrátor na kundičku?“ ptám se jí, Zavrtí hlavou. „Tak si roztahuj prdelku. Je v kleče prsa opřená o postel. Rukama si poslušne roztahuje prdelku, takže je vidět i hezky dovnit. Její prdelka je pěkně zarudlá a optevřená. Čas dopřát ji pořádnou klobásu.

Vrazím jí naplno svůj penis do prdelky. Ani nemukne. Dál rukama drží svůj anál otevřený a posleušně se nechává šukat. Užvám si to a prcám ji asi 10 minut ve stejné poloze hloboko do zadku. „Otveři pusu“, přikážu jí. Otočí se a v kleče si nechá nastříkat do pusy. Utíká to vyplivnout do umyvadla. „Kam s tím jdeš, chytnu ji za ruku.“

Vyplivne to.

Sakra a tak jsem byl spokojený.

Privazují jí k posteli prsama dolů, zadek vystrčený. Do pusy stomatologické roubík a penis. Po zadku jí šlehám rákoskou až to bolí. Penis jí tlačím hluboku do krku. Zadek už má pěkně červený. Po každém šlehnutí bolestivě vzdechne. Už to nevydržím a stříkám ji plnou dávku hluboko do krku. Tentokrát vše polyká. Jsem spokojený, ale stále má u mě vroubek který musí večer napravit.

Pokračování připravujeme …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.