Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Výchova advokátky Terezky II 24.12.2016

Erotická povídka o výchově arogantní advokátky Terezky 2.díl. Předchozí díl zde. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za zcela smyšlených okolností.

Jak slíbili, tak udělali. Jirka s Vláďou dorazili s čůráky a koulemi obnaženými mezi zipem kalhot za Terezkou. Vodu na stole před sebou už měla dávno vypitou.

“Mám žízeň”, zasípala. “A potřebuju na záchod na velkou. Všechno mě bolí.”

“Tak dostaneš napít, děvko!”, řekl Jirka a navlékl jí stomatologický roubík.

“Né, prosím, vyndejte mi nejdřív alespoň ten kolík ze zadku.”

Odpovědí jí bylo jen mlasknutí, jak jí Jirka vášnivě rval do pusy svůj penis, tam a zpět.

Začala brečet.

Vladimír se slitoval a odepl jí postroj pro přidržení dilda. Terka hned vytlačila a nální kolík a potom i hovna. Úlevně děkovala.

“Nechutný”, řekl Vláďa, zatímco Jirka jí už zase tlačil penis do pusy.

Po chvilce řekl: Víš jaká je nejčastější instrukce pátera ministrantovi? Na Vláďův tázavý pohled odvětil “Připrav kadidlo”. Oba se rozesmáli. Vláďa vzal do ruky anální sprchu a nechal odtékat studenou vodu, aby Terka dostala do zadku rovnou příjemně teplou.

“Né”, Terka začala dušeně křičet a cukat prdelí a nohama připoutanýma k dubovému stolu, zatímco Jirka se jí bořil do pusy svým 20 cm čůrákem.

Vláďa palcem a ukazovákem levé ruky roztáhl Terezčinu prdelku, namazal jí jelením lojem a jemně do ní vsunul anální sprchu. Po pár sekundách napouštění jí nechal vždy ulevit a postup opakoval, aby se Terka dobře a rychle pročistila. Sračky mohutně proudily z Terezčiných útrob a zašpinily jí i nohy a kundičku. To musel Vláďa rovněž omývat.

Po dvou minutách Jirkovi oznámil:”Připraveno pane”.

Jirka ho vytáhl z Terčiny pusy, přešel k jejímu zadku, prsty jej roztáhl, aby se přesvědčil o kvalitě provedené práce. Vláďa nečekal na vyhodnocení a s již dávno postaveným klackem zamířil k Terčině puse.

“Prosím”, podívala se na něj Terka. “Sundej mi ten roubík, budu kouřit. Budu kouřit moc hluboko a hodně, slibuju” pokračovala Terka úpěnlivě, když viděla, že to Vláďa zvažuje.

“Bacha na piraňu, heh!”, zavtipkoval Jirka, zasmál se a vrazil jí penis do zadnice. Jak byla vyprázdněná a roztažená ze včera, tak to ani nebolelo. Bylo to docela příjemné.

Vladimir skutečně zvažoval Terčinu prosbu, neb roubík ho lehce omezoval v ještě věším zásunu, ale bál se, že ho ta mrcha kousne.

“To si musíš, holčičko zasloužit” zpražil jí a pomalu roztřesen vzrušením jí ho natlačil do pusy až se začala zalykat.

“Rozumíš mi?!” křikl na ní.

Tereza jen lehce přikývla zatímco jí narážely 2 sbíječky. Prdelka se jí pěkně rozvolnila.

“Teď si uděláme nějaké fotečky”, řekl Jirka a odvázal jí. “Tady to si vem na sebe”, podal jí řetízkové kalhotky a podprsenku. Společně s Vláďou sledovali, jak si Terka řetízky natahuje na její nahé tělo.

Jirka začal fotit a navigovat – projdi se, otoč se, předkloň se, roztáhni si kundičku, přisaj se na Vláďu apod. Vláďa se po chvilce posadil na gauč a narazil si Terčinu prdelku. Kundička se jí pootvírala, jak jí jeho klacek vjížděl do prdelky. Jirka dlouho fotit nevydržel a mocně a nadrženě přirazil do kundy.

Pro Vláďu to byl trochu nezvyk mít holku ještě s dalším klukem, ač o tom vždy hodně snil a nemohl se udělat tak rychle, jak by chtěl. Po 15 minutách začala Terka v orgasmu křičet.

“Nech mi jí chvilku” řekl Vláďa, načež Jirka vytáhl ptáka z kundy. Terka si lehla na záda a Vláďa se jí mohutně opřel do kundy. Za dvě minuty byl hotovej a Terce to zas teklo všude.

“Mám žízeň řekla”. Dali jí napít vody a nějaké jídlo. Dívali se na ní jako na zvíře.

“Děkuju” řekla.

“Není zač”, odpověděl Jirka žoviálně. Vláďa na chvíli odběhl a vrátil se s pořádnym dildem.

“Seznam se s Maxem”, sdělil Vláďa Terce s uspokojivým úsměvem, když viděl, jak se zhrozila. “Tak kam ho dáme jako první,” zeptal se škádlivě.

Terka ani nemukla.

“Lehni si na záda a roztáhni nohy.”

Po té co se jí dildo zabořilo do kundy, trochu hekla a cukla nohama k sobě, ale držela jako správná kurva. Jak se maxík s hlasitým čvachtáním dostával hloubš do jejích útrob, její vzdechy se a dýchání se prohlubovaly. Občas ho Vláďa celý vytáhl, aby viděl její růžičku pěkně roztaženou. Po třech minutách ho tam měla do 2/3 a udělala se.

“Postav se” křikl Jirka a začal jí celou roztřesenou fotit. Dal foťák Vláďovi a vzal si Maxe do ruky.

Klekni si na všechny 4 a vystrč zadek poručil jí. Dildo o průměru 6cm se do prdelky vůbec nechtělo vejít. Terka bolestivě kňourala. Nakonec tam Jirka dildo natlačil a pokračoval asi do hloubky 10 cm, aby jí roztáhl. Pak to chvíli nechal vevnitř, aby si zvykla a pořádně se roztáhla, než v ní začne jezdit. Vláďa to nadšeně pozoroval a natáčel. Jirka začal s Maxem opatrně pohybovat v Terezčině prdeli. Bolestivě s sebou škubala. Občas vytáhl celé dildo a pomalu do ní zase zajel, aby jí uvolnil svěrač. Po pár minutách zrychlyl a prudce jej vytahoval a bořil zpět. Anální otvor se jí pěkně roztáhl a uvolnil. Ptáci jim zase začali brnět, a tak si Jirka posadil její kundu na ptáka a Vláďa se přidal – taky do kundy.

“Aaah 2 ptáci v kundě,” vzdychla Terka a asi po minutě se udělala.

Chlapi si ještě chvilku užívali její kundičku, načež Vláďa přešel do její prdelky dle hesla Každý chvilku brousí svoji dirku. Potom se Jirka přidal k Vláďovi.

Terka křičela: “Né, 2 do zadku, to je moc, nééé”.

“Teď poznáme, co se naučila”.

“Nééé, ááách, áách” zhluboka oddychovala Terka, jak ho Jirka tlačil k Vláďovi dovnitř. Proklouzl tam a Terka s sebou tak škubla, že se vysmekl.

“Drž!”, okřikl ji Vláďa a tentokrát ji s Jirkou pořádně přidrželi.

První šel Jirka a pak Vláďa. Terka prosila, řvala a zmítala se v dvojitém pevném objetí. Za chvíli si však už její prdelka pochutnávala na 2 tučných klobásách. Chvíli se snažili ji jen přidržet a roztáhnout, ale dlouho to nevydrželi a začali jí dávat pořádně dvojitě na holou, tedy do holé. Terku to bolelo a prdelka ji lehce krvácela, ale nemohla nic dělat. Po tělech všech tří se valily kuličky potu, jak chlapi napínali svaly, a bušili sem a tam, z Terky pak z toho, jak se na ní i do ní tlačila 2 rozhicovaná chlapská těla.

Vzali ji na stojáka mezi sebe a začali finišovat . Ptáci se jí zasouvali stále hlouběji.

“Co už budeš, ministrante” Vláďa se zeptal Jirky. “Pudem společně ne?

“Jó můžem, sbíječko,” odvětil Jirka.

“Nééé, prosím”, hlesla Terka polohlasem smířlivě.

Oba je do Terčiný prdele zarazili až po kořen. Terka se naposled silně vzepjala a omdlela bolestí a vyčerpáním. Teď když se nezmítala a její prdel byla pěkně uvolněná a zcela oddaná, pořádně ji naráželi a až po kořen. Za chvilku byli hotoví a sperma proudilo z jejich po kořen zabořených čuráku v nebývalé míře. Až se vydýchali, položili ji na pohovku, přinesli trochu jídla a odešli.

“Tak zas zítra”, Vláďa se rozloučil při zamykání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.