Zveřejněno na Napsat komentář

Výchova advokátky Terezky II 24.12.2016

Erotická povídka o výchově arogantní advokátky Terezky 2.díl. Předchozí díl zde. Erotická povídka obsahuje sexuální tématiku a je určená pouze pro osoby starší 18let. Mladší tuto stránku opusťte. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za zcela smyšlených okolností. Povídku můžete  volně kopírovat a šířit pouze jako celek a za podmínky ponechání všech odkazů na Sexshop Extasica.

Jak slíbili, tak udělali. Jirka s Vláďou dorazili s čůráky a koulemi obnaženými mezi zipem kalhot za Terezkou. Vodu na stole před sebou už měla dávno vypitou.

„Mám žízeň“, zasípala. „A potřebuju na velkou. Všechno mě bolí.“

„Tak dostaneš napít, mrcho“, řekl Jirka a navlékl jí silikonový o-roubík.

Né, prosím, vyndejte mi nejdřív alespoň ten kolík ze zadku.

Odpovědí jí bylo jen mlasknutí, jak jí ho Jirka vášnivě rval do pusy, tam a zpět.

Začala brečet.

Vláďa se slitoval a odepl jí postroj pro přidržení dildaKolík vypadl hned na to a za ním stolice.

Terka úlevně děkovala.

„Nechutný“, řekl Vláďa, zatímco Jirka jí ho už zase tlačil do pusy.

Po chvilce řekl: Víš jaká je nejčastější instrukce pátera ministrantovi? Na Vláďův tázavý pohled odvětil „Připrav kadidlo“. Oba se rozesmáli. Vláďa vzal do ruky anální sprchu nechal odtékat studenou, aby Terka dostala příjemně teplou.

„Né“ začala dušeně křičet Terka a cukat prdelí a nohama připoutanými k dubovému stolu, zatímco Jirka se jí bořil do pusy svým 20 cm čůrákem.

Vláďa palcem a ukazovákem levé ruky roztáhl Terezčinu prdelku, namazal jí jelením lojem a jemně do ní vsunul ústí anální sprchy. Po pár sekundách napouštění jí nechal vždy ulevit a postup opakoval, aby se dobře a rychle pročistila. Stolice mohutně proudila z Terezčiných útrob a zašpinila jí i nohy a kundičku, což musel Vláďa rovněž omývat.

Po dvou minutách Jirkovi oznámil:“Připraveno pane“.

Jirka ho vytáhl z Terčiny pusy, přešel k zadku, prsty jej roztáhl, aby se přesvědčil o kvalitě provedené práce.

Vláďa nečekal na vyhodnocení a s již dávno postaveným klackem zamířil k Terčině puse.

„Prosím“, podívala se na něj Terka. „Sundej mi ten roubík, budu kouřit. Budu kouřit moc hluboko a hodně, slibuju“ pokračovala Terka úpěnlivě, když viděla, že to Vláďa zvažuje.

„Bacha na piraňu“ zavtipkoval Jirka a vrazil jí ho do zadnice. Jak byla vyprázdněná a roztažená ze včera, tak to ani nebolelo. Bylo to docela příjemné.

Vláďa skutečně zvažoval Terčinu prosbu, neb roubík ho lehce omezoval v ještě věším zásunu, ale bál se, že ho ta mrcha kousne.

„To si musíš, holčičko zasloužit“ zpražil jí a pomalu roztřesen vzrušením jí ho natlačil do pusy až se začala zalykat.

„Rozumíš?“ křikl na ní.

Tereza jen lehce přikývla zatímco jí narážely 2 sbíječky. Prdelka se jí pěkně rozvolnila.

„Teď si uděláme nějaké fotečky“, řekl Jirka a odvázal jí. „Tady to si vem na sebe“, podal jí řetízkové kalhotky a blůzku a společně s Vláďou sledovali, jak si je natahuje.

Jirka začal fotit a navigovat – projdi se, otoč se, předkloň se, roztáhni si kundičku, přisaj se na Vláďu apod. Vláďa se po chvilce posadil na gauč a narazil si Terčinu prdelku. Kundička se jí pootvírala, jak jí čůrák vjížděl do prdelky. Jirka dlouho fotit nevydržel a mocně a nadrženě přirazil do kundy.

Pro Vláďu to byl trochu nezvyk mít holku ještě s dalším klukem, ač o tom vždy hodně snil a nemohl se udělat tak rychle, jak by chtěl. Po 15 minutách začala Terka v orgasmu křičet.

„Nech mi jí chvilku“ řekl Vláďa, načež Jirka vytáhl ptáka z kundy. Vláďa si položil Terku na záda a mohutně se jí opřel do kundy. Za dvě minuty byl hotovej a Terce to zas teklo všude.

„Mám žízeň řekla“. Dali jí napít vody a nějaké jídlo. Dívali se na ní jako na zvíře, které hladově hltá.

„Děkuju“ řekla.

„Není zač“, odpověděl Jirka žoviálně. Vláďa na chvíli odběhl a vrátil se s pořádnym dildem.

„Seznam se s Maxem“, sdělil Terce s uspokojivým úsměvem, když viděl jak se zhrozila. „Tak kam ho dáme jako první,“ zeptal se škádlivě.

Terka ani nemukla.

[widget id=“media_image-6″]

Lehni si na záda a roztáhni nohy.

Po té co se jí Max zabořil do kundy trochu hekla a cukla nohama k sobě, ale držela jako správná kurva. Jak se maxík s hlasitým čvachtáním dostával hloubš do jejích útrob, její vzdechy se a dýchání se prohlubovaly. Občas ho Vláďa celý vytáhl, aby viděl její růžičku pěkně roztaženou. Po třech minutách ho tam měla do 2/3 a udělala se.

„Postav se“ křikl Jirka a začal jí celou roztřesenou fotit. Dal foťák Vláďovi a vzal si Maxe.

Klekni si na všechny 4 a vystrč zadek poručil jí. Do prdelky se v průměru 6cm max vůbec nechtěl vejít. Terka bolestivě kňourala. Nakonec ho tam Jirka natlačil a pokračoval asi do 10 cm, aby jí roztáhl. Pak jej chvíli nechal vevnitř, aby si zvykla a pořádně se roztáhla než v ní začne jezdit. Vláďa to nadšeně pozoroval a natáčel. Jirka začal s Maxem opatrně pohybovat v Terezčině prdeli. Bolestivě s sebou škubala. Občas jej vytáhl celý a pomalu do ní zase zajel, aby jí uvolnil svěrač. Po pár minutách zrychlyl a prudce jej vytahoval a bořil zpět. Anální otvor se jí pěkně roztáhl a uvolnil. Ptáci jim zase začali brnět a tak si jí Jirka posadil kundou na ptáka a Vláďa se přidal – taky do kundy.

„Aaah 2 ptáci v kundě,“ vzdychla Terka a asi po minutě se udělala.

Chlapi si ještě chvilku užívali kundičky, načež Vláďa přešel do prdelky dle hesla Každý chvilku brousí svoji dirku. Potom se Jirka přidal k Vláďovi.

Terka křičela: „Né, 2 do zadku, to je moc, nééé“.

„Teď poznáme, co se naučila“.

„Nééé, ááách, áách“ zhluboka oddychovala Terka, jak ho Jirka tlačil k Vláďovi dovnitř. Proklouzl tam a Terka s sebou tak škubla, že se vysmekl.

„Drž potvoro“ okřikl ji Vláďa a tentokrát ji s Jirkou pořádně přidrželi.

První šel Jirka a pak Vláďa. Terka prosila, řvala a zmítala se v dvojitém pevném objetí. Za chvíli si však už její prdelka pochutnávala na 2 tučných klobásách. Chvíli se snažili ji jen přidržet a roztáhnout, ale dlouho to nevydrželi a začali jí dávat pořádně dvojitě na holou, tedy do holé. Terku to bolelo a prdelka ji lehce krvácela, ale nemohla nic dělat. Po tělech všech tří se valily kuličky potu, jak chlapi napínali svaly, a bušili sem a tam, z Terky pak z toho, jak se na ní i do ní tlačila 2 rozhicovaná chlapská těla.

Vzali ji na stojáka mezi sebe a začali finišovat . Ptáci se jí zasouvali stále hlouběji.

„Co už budeš, ministrante“ zeptal se Vláďa Jirky. „Pudem společně ne?

„Jó můžem, sbíječko,“ odvětil Jirka.

„Nééé, prosím“, hlesla Terka polohlasem smířlivě.

Oba ho do Terčiný prdele zarazili až po kořen. Terka e naposled silně vzepjala a omdlela bolestí a vyčerpáním. Teď když se nezmítala a její prdel byla pěkně uvolněná a zcela oddaná, pořádně ji naráželi a až po kořen. Za chvilku byli hotoví a sperma proudilo z jejich po kořen zobuřených čuráku v nebývalé míře. Až se vydejchali položili ji na pohovku, přinesli trochu jídla a odešli.

„Tak zas zítra“, rozloučil se při zamykání Vláďa.

pokračování během pár týdnů

by motmat, Povídku lze v nezměněné podobě jako celek včetně funčních odkazů citovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.