Pečlivě pro Vás testujeme kvalitní hračky z celého světa.

Do prodeje projde jen 1 výrobek ze 100. Více o metodice zde >>

1 / 100

Pro 4 Fuck Machine – detailní recenze

V článku se podíváme na kvalitní dlouho laděný šukací stroj Pro 4 Fuck Machine od bristkého výrobce Fuck Machine. Je možná nejlepší svého druhu, ale stále má hodně co zlepšovat.

Balení

Balení šukacího stroje Pro 4 Fuck Machine je výborné. Efektivní, minimalistické. Všechny části jsou velmi dobře chráněny polstrováním a uloženy v praktické tašce se slušným designem. V balení je kvalitní menší černé silikonové dildo, náhradní pojistka a dva adaptéry na elektrické zásuvky v dalších zemích.

Rychlopupínací spojku našroubujete na tyč. Ve tmavém balení snadno přehlédnete černý nasazovací hrot pro dilda (vac-u-lock adaptér). Na utaženou nohou budete potřebovat jen jeden ze tří přiložených imbusů. Tenký šroubovák se bude hodit, pokud potřebujete uvolnit krytky nohou. Utahovací klíče 5 a 7 a 14 a 17 v podstatě ani nepotřebujete.

K vytknutí je obrázek na vrchu krabice “Neotevírat nožem”. Krabice v dnešní přepravě obsahují spoustu nálepek a obrázků, jež už uživatelé ani nevnímají. Snadno si tak rozříznete pěknou tašku. Lepší by bylo vrch vypolstrovat kartonem. Prostor na to v krabici je. Extasica jako prodejce tak činí dodatečně z vlastní iniciativy.

Technické detaily a konstrukce

Technické detaily naleznete v popisu šukacího stroje Pro 4 Fuck Machine. Zde zmíníme pouze odchylky od popisu v marketingových materiálech. Nohy stroje netvoří hliník 6061, ale těžší železo, což je ku prospěchu věci. Maximální otáčky se budou blížit spíše 220 za minutu než 280, což i tak zcela dostačuje. Při velkém dildu a velkém odporu těla klesají až na 50 za minutu či méně.

Šukací stroj Pro 4 Fuck Machine je stroze a prakticky designovaný. V reálu vypadá menší než na obrázku. Konstrukce je maximálně úsporná a efektivní. Delší vývoj je na stroji znát. Vše v zásadě sedí a pracuje, jak má. Vše dotaženo, seřízeno a v zásadě dobře funkční. Je pěkně nastříkaný. Lak rovnoměrně pokrývá celou konstrukci, ale poměrně snadno se objeví oděrky. To asi příliš ošetřit nejde ze strany výrobce ani zákazníka a je nutno s tím počítat.

Rychlé a praktické sestavení a nastavení

Stroj sestavíte nebo složíte a uklidíte do tašky na míru za 10-15 minut, a to zcela intuitivně. Pouze tyč je třeba zajistit přením šroubem.. Rychlí lidé s praxí se možná vejdou do 5 minut. Polohovací rychloupínáky pro nastavení výšky nohou fungují bezvadně. Jsou přednastavené z výroby, takže není třeba je seřizovat. K utažení stačí pouze otočit páčkou.

Nastavitelná délka zásunu 3-15cm je více než dostatečná. Existují i stroje se zásunem až 20 cm. To je ale naprostý nesmysl. Efektivně využijete zásun tak nejvýše 10cm. Pak již se dildo různě kroutí a vypadává v podstatě bez ohledu na to, jak hluboko máte dildo zavedené. Ani s tvrdým a velkým dildem rozhodně nebudete potřebovat více než dostupných 15cm. Nastavení délky zásunu je stejně rychlé a bezproblémové jako polohování výšky na obou nohou.

Tyč na dilda lze pak upevnit tak, že bude vystupovat ze stroje v rozsahu 14 až 38 cm (plus 2cm závit) a pokud jí upevníte jen do části ložiska, lze ještě pár cm přidat. Při maximálním vertikální směřování tyč končí 46cm (bez závitu, tyč minimálně vytažená) nad zemí, a pokud ji vytáhnete až na úroveň ložiska tak 61cm nad zemí.

Síla motoru – slušná, ale stále nedostatečná

Někteří prodejci uvádí tlak až 25kg. Stroj je schopen roztlačit vozík o váze 25kg, ale přímý protitlak (např. vertikální zdvih váhy) odhadujeme tak na 5-10kg. Pro 4 Fuck Machine dobře zvládá i velká dilda do velikosti 30cm * 5,5cm. Větší dilda pouze pokud jste dobře trénovaní (uvolnění) a Vaše tělo neklade příliš odpor.

Motor je velmi slušný, zejména v porovnání s konkurencí. Je větší, silnější a velmi tichý. Oproti minulé verzi 3 se verze 4 rozjíždí plynule s všemi dildy. Minulá verze Pro 3 Fuck Machien měla motor 60W. Zde není příkon uveden, ale síla motoru je zhruba stejná. Pravděpodobně to bude opět 60W. Převodovka je plastová, ale stroj to nelimituje.

Dildo 6cm v průměru a víc, kladou již takový odpor, že se občas aktivuje pojistka a na ovladači je třeba stisknout tlačítko STOP a PLAY. Méně náročným lidem bude stačit. Průměrně nároční se s ním naučí s určitými omezeními vycházet. Na opravdu velká dilda to není. S opravdu velkými dildy budete muset stále pracovat manuálně. Silnější stroj na trhu není, alespoň ne v blízké cenové zóně.

Limitem síly motoru evidentně není bezpečnost a ohled k lidské tkáni, ale nedokonalost a nedostatečná síla. Stroj je špatně zpřevodován. Stačily by i poloviční otáčky 120 za minutu se silnějším záběrem v nižších otáčkách. V odhadovaných 220 otáčkách za minutu je totiž šukání stroje tak rychlé, že tělo prakticky vnímá dildo jako stále zavedené (rozuměj bez pohybu). Za druhé. Silnější motor např. o 50% by Fuck Machine posunul o hodně dál. Zkušení by zvládli i dvojnásobný tlak a ti méně zkušení by mohli být stále v bezpečí s pomocí regulace zásunu i otáček.

V tomto ohledu bohužel nabízí mnohem více za méně peněz šukací stroj Enhot Sex Machine.

Velmi nízká hlučnost

Stroj je též velmi tichý kromě umístění na pevných podlahách (viz nedostatky dále). Nic nebouchá, nevrže. Tato 4. verze oproti minulé téměř nehučí.

Silné sexuální zážitky

Funguje jak má a pořádně Vás prošuká v několika polohách, které rychle nastavíte. Jsou to poměrně intenzivní pocity, které při manuálním zavádění nebo šukání s partnerem nezažijete. Navíc nemusíte partnera obtěžovat a sami regulujete rychlost. Šukací stroj lze též užít jako “třetího” do Vašeho páru a umocnit tak společný zážitek.

Intenzita šukání spočívá v síle, rychlosti, možnosti regulace a na rozdíl v manuálním zavádění dild také v kouzlu neočekávaného, kdy stroj funguje i při Vaší plné kontrole otáček a zásunu částečně nezávisle. Např při velkém dildu, kde tělo kladě větší odpor, Vás stroj stáhne s dildem dozadu a pak napíchne. Nebo Vám stroj s adapterem Vac-u-lock a dildem bez koulí zavede dovnitř celé dildo a následně dildo vytáhně a pěkně Vás otevře. To manuální zavádění nedokáže.

Absence lidského prvku na rozdíl od šukání partnerem či manálním zavádění psychicky umocní submisivity ve smyslu, že jste jen věc, kterou šuká stroj a nestojíte ani nikomu za námahu.

Nedostatky

Omezená použitelnost stroje se základním příslušenstvím

Univezální adaptér pro dilda s přísavkou není součástí základního příslušenství. Bez tohoto adaptéru je užití stroje značně limitované v zásadě pouze na větší dilda s dírou Vac-u-lock. Smysl by dávalo naopak přikládat vždy univerzální adaptér a adaptér Vac-u-lock nechat dokoupitelný.

Předražené a nedostatečně kvalitní dokoupitelné přísavky pro stabilizaci

Přísavky jsou za danou cenu velmi drahé. Na tvrdých podlahách se bez nich neobejdete, ale bohužel fungují pouze na dlažbě a laminu, patrně i na hladké plovoucí podlaze. Nefungují na linu, dřevě a ani parketách. Vzhledem k podobným produktům na Aliexpresu by se měl člověk dostat i na 1/5 cenu.

Omylem zalepené a nedostatečně odhlučněné krytky nohou

Pokud chcete nasadit výše popsanou dokoupitelnou přísavku Anchor Tie Down, kryt na noze nelze sundat. Je totiž omylem přilepen přesahujícím silikonem. Je tak třeba pod kryt nohy opatrně strčit tenký šroubovák a lepidlo odtlačit, aniž byste kryt poškodili. Přísavky se i při dobrém upevnění mírně zvedají, jak pracuje podtlak a kryty nohou hlučně a nepříjemně bouchají do tvrdé podlahy (na koberci o.k.) Je třeba alespoň přední nohy podložit tenkou gumovou podložkou.

Neutrální: Chybějící kapota

Nohy Vám často při používání šukacího stroje půjdou až k motoru a rotačnímu mechanismu. Ve vzrušení přestanete sledovat, kde je máte a mechanismus Vás může ošklivě udeřit a způsobit nepříjemné tržné zranění kůže nebo dokonce i hlubší. Nemluvě o tom, pokud by se ke stroji náhodou přiblížilo dítě a strčilo tam prsty. Kapotování by stroji prospělo. Na druhou stranu by to dost zpomalilo nastavování délky zásunu.

Rozdíly oproti minulé verzi (z testování Extasica):

Šukací stroj je lépe zpřevodován a lépe zvládá zátěž velkých dild v nízkých otáčkách. Plynulejší roztažení velkými dildy zrychlí, zpříjemní a zintenzivní zážitek z pasivního šukání.

Při činnosti je šukací stroj Pro 4 Fuck Machine asi o polovinu tišší. Dále mnohem nižší šum elektřiny při nečinnosti.

Kabelový ovladač má nově samostatné vypnutí, jež zcela deaktivuje šum stroje.

Modré krytky nohou mají drážky proti skluzu. Horní krytky trubek nesou loga firmy.

Generátor napětí je částečně připevněn na stroj. Na kabelu tak taháte mnohem menší zdroj.

Odstraněny chybné popisky otáček u regulátoru napětí.

Tipy

Doporučujeme dokoupit Univezální adapter pro dilda s přísavkou – je to v podstatě nutnost.

Tyč pro dilda mějte zasunutou co nejvíce do stroje pro nižší páku a opotřebení ložiska i celého stroje.

Stroj velmi dobře funguje na koberci, pokud vložíte tenké prkno mezi dveře, nohy stolu či nohy židle opřené o stěnu či nábytek. Zadní nohy stroje následně zapřete proti prknu. Prkno lze obalit hadrem pro snížení hluku.

Pro pevné podlahy určitě dokupte přísavky Anchor Tie down, a to rovnou 2 kusy, ledaže seženete levnější alternativu na Aliexpress.

Kontrolujte, zda se neuvolnila pojistka proti vytrhnutí kabelu ručního ovladače z generátoru napětí (viz výše).

Pro větší dilda nutný hluboký klystýr

Užíváte-li malá dilda, doporučujeme nedělat klystýr. Naopak, pokud užíváte velká dilda, klystýr potřebujete. V tomto případě dokonce lépe hluboký klystýr, abyste vyhnuli nepořádku. Se strojem to není, jako když dildo zavádíte sami. Stroj Vám velmi uvolní svěrače a zbytky nevyprázděných hoven neustále utíkají z Vašeho análu.

Ruční vyvrtání Vac-u-lock díry do robertku

Pokud používáte základní Vac-u-lock adaptér a nemáte kompatibilní robertek, lze si Vac-u-lock díru vyvrtat vrtačkou. Vrtačkou vytvořenou díru je vhoné rozšířit a zároveň částečně i zahladit nůžkami na průměr cca 1-1,5cm (vac-u-lock adaptér má průměr cca 2,5cm). Snížíte tak tlak na materiál a dildo se bude méně trhat. Nevrtejte robertky užší než 5 cm, nebo nezbude dost materiálu pro udržení tlaku adaptéru a stroje (ledaže si dokoupíte užší adaptér).

Pro robertek z TPE či PVC je třeba nejhlubší část ručně vytvořené díry uhladit pájkou a zacelit tak trhliny z vrtání, aby špička vac-u-lock adaptréru dildo dále netrhala. U TPE dild můžete i boční stěny díry zevnitř lehce zahladit pájkou. U PVC dild je zahlazení bočních stěn na zvážení, neb PVC materiál (po zahlazení trhlin pájkou) ztratí elasticitu a méně by odolávál pnutí tvořené strojem a odporem těla.

U silikonových dild nelze trhliny zahladit pájkou. Silikonová dildo jsou ale odolnější a by měla nějaký čas vydržet i bez zahlazení.

Závěrečné hodnocení 60%

Šukací stroj Pro 4 Fuck Machine dobrý a s určitými omezení uspokojí normální a částečně i náročné uživatele. Za relativně vysokou cenu dostáváte v porovnání s bezcennými kufříkovými šukacími stroji slušnou hodnotu v podobě silných sexuálních zážitků. Chybí mu ale větší síla a dálkové ovládání, čímž zaostává za svou levnější konkurencí např. Enhot Sex Machine.

Je třeba dost věcí dále ladit. Největším bolem je funkčně nezbytné příslušenství prodávané separátně (USB Adapter), absence kapoty a byť v porovnání s konkurencí relativně výkonný, tak stále nedostatečný motor.

Je to ale jeden z mála šukacích strojů z mnoha desítek prověřovaných, jenž prošel nabídky Extasica.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinka

Fantasy dilda

Vzrušující choboty, dinosauři, hadi, dračí a psí dilda.

Prověřené

Clinic sex

Uretální dilatory, gynekologická zrcadla nebo klece na penis.