Posted on komentářů 10

Silikonová panna – co čekat od sexdoll

Silikonová panna s kovovou kostrou z TPE nebo silikonu – co čekat?

Pro panny ze silikonu i TPE se používá zjednodušený název “silikonová panna”, “sexdoll”, “love doll”, “realistická panna”, “3D panna” případně “TPE panna”.

Značky silikonových panen

S výrobou silikonových panen začali v USA a Japonsku v 90. letech v ceně auta s masážními strojky v intimních místech. Novinářsky vděčné téma je plné mediálních mýtů a nepřesností. V USA a Japonsku se vyvíjí mluvící panny s umělou inteligencí reagující na slova a tón hlasu a dotykovými senzory po těle, bez pohybových funkcí. Od 2017 je lze koupit za 6000-10000 USD bez dopravy a DPH s poměrně ošklivými obličeji Japonské panny mají v Číně velký zvuk, kdy samotní Číňané prezentují někdy své panny jako japonské výrobky (a své vibrátory jako německé :), nicméně v Japonsku stejně jako v USA se tyto panny již v podstatě nevyrábí. Ve světě vládnou nyní Čínské panny z levnějšího TPE vyráběné od 2013. O jiných nemá reálný smysl mluvit.

Světový trh silikonových panen = tedy trh čínských panen, je velmi neprůhledný a cenově roztříštěný. Značky panen (nejznámější asi WMDoll, 6Ye Doll), jež vidí evropský či americký zákazník, nejsou výrobci (ač se do této role v Číně všichni dodavatelé pasují, tamní marketingová poučka). Jde pouze o značky distributorů mnohdy garážového charakteru, kde stejnou pannu koupíte u mnoha jiných distributorů pod jinými názvy a a za ceny lišící se i o stovky procent… Většina čínských dodavatelů panny označují pouze svými kódy (tzn. že jim nedají ani vlastní značku). Vzhledem k existujícímu chaosu až na výjimky nelze porovnávat ceny stejné panny u různých obchodů či dodavatelů.

Všechny silikonové panny bez ohledu na značku mají 2 jinak stejné  typy koster s vaginou příliš vepředu a slabými kotníkovými klouby. Novější typ kostry má v kolenou a ramenou klouby umožňující pohyb více směry. Kvalitnější panny mají silnější kostru. U levnějších můžete ohnout “kost” ruky či nohy při neopatrné manipulaci (ale lze bez problémů narovnat. Levnější panny mají horší tvary stehen, zadku a obličejů. Číňané zvládají slušně asijské obličeje. Evropské obličeje jsou u mnohých distributorů tragické. Designem obličejů vynikají 6Ye Dolls.

Nevýhody silikonové panny

1. Rychle se špiní, těžko myje. Pozor na černé, tmavé oblečení, zaprášené plochy, potištěný papír. Mytí vodou a mýdlem pak trvá dlouho a zůstanou stíny. Ty však lze považovat za přirozené jako např. žíly či jemné modřinky. Méně náchylný ale drahá je skutečná silikon (řada Z dále).

2. Hůře se s ní manipuluje než s živou ženou.  Živá se nadzdvihně pro úchop a pči nošení se Vás chytne a přenese váhu z rukou na Vaši kostru či uhne nohou, pokud ji nesete mezi dveřmi. TPE panny váží 140cm-25kg+, 163cm 34kg+ silikonové o pár kg více.  Nic pro páteř, pokud pravidelně necvičíte.

Výhody silikonové panny

1.Submisivita – skutečně drží – a neomezeně  dlouho. Člověk si to plně uvědomí, až ji má před sebou. Můžete oplzle okukovat a nestydět se. Polohy si díky kovové kostře nastavíte jakkoli, i tak kde to živou partnerku již bolí, protože jste příliš hluboko či pozici nevydrží dlouho z důvodu nepohodlí. Lze jí bez výčitek pořádně nařezat :). Člověk se nemusí ohlížet.

2. Přirozený, realistický vizuální a dotykový vjem a robustnost. Přirozená TPE kůže, podobná dotykem lidské. Tvrdost realistické kůže/tkáně u TPE panny je vždy od 0,5 HC což je mj. tvrdost lidské kůže, pro lepší představu asi jako zcela uvolněný spodní hýžďový sval (štíhlého těla), až do 8 HC tj. asi jako přirozeně uvolněný břišní sval hubeného člověka (štíhlého těla). Robustní kovová kostra kopíruje kostmi a klouby lidskou. Umožní nalehnutí až 130 kg a zároveň nastavení těla a končetin do poloh, ve kterých zůstane. Panna se v tomto ohledu chová přirozeně a je konstruována na opatrné, ale dlouhodobé používání. Lze ohýbat v kloubech, lehce prohnout páteř – dopředu, dozadu, do boků. Je za co chytit. Materiál je ke kostře dobře připevněn, při ohleduplném přenosu jej neutrhnete. Při polohách zezadu je téměř jako živá, např. hýždě při nárazu pánve zavibrují podobně jako opravdové. Panny mají řasy, malované obočí a barvené rty (ne však dodatečný make up – např. červeň tváří na fotkách), barvenou vaginu a bradavky. U některých lze volit též ochlupení a věrnější barvy intimních částí (řada Z).

3. Flexibilita vaginy, análu – lze opatrně vložit i dlaň. Extrémní polohování končetin z ní dělá porno gymnastku. Volby obličejů, paruk aj.

4. Partnerka ji lépe zkousne než milenku (prověřeno naším redaktorem :). Někdy si ji berou i do páru.

5. Nehrozí pohlavní nemoc (pokud ji nesdílíte). Dle reportáže ČT1 únor 2017 z kontroly hygieniků prostitutek z E55 r. 2015 – byly tři z několika desítek kontrolovaných prostitutek HIV pozitivní.

Co není vadou

Výjimečné drobné nepravidelnosti povrchu tkáně způsobené např. bublinkou a to do 2 mm šířky a hloubky (zatím jsme měli jednu 1x1mm na palci u nohy) nebo velmi jemné plocho prohlubně 2 cm2 hloubka 0,2mm.

Zvuky při pohybu kloubů – jako ohyb husího krku plastové trubky, ale tišší. Objeví se po určité době užívání. Subjektivně nebyly nijak rušivé. Klouby jsou schopny udržet velkou páku skoro v každém úhlu. Proto je třeba vysoké tření. Udělat to zcela tiché by bylo velmi drahé.

Nepřirozený ohyb tkáně u třísel. vyběhlá řada H140 a menší.

V některých ohybech (např. ruce za hlavou, provaz, či nohy v sedě) se materiál na některých místech formuje – ohne jinak než lidský sval. Více na to trpí malé a levné panny (viz. obrázek ohyb třísel v sedě).

občas limitovaná proti živé – nedostatečně ohybatelné zápěstí pro zakrytí vaginy foto s163

Některé klouby se pohybují mírně odlišně od lidského těla. Např.  panna si např. není schopna dlaní stydlivě přikrýt pysky, tak aby to vypadalo přirozeně.

Váha se může lišit +- 4 kg, míry +-4cm; panna přeměřená obchodem by měla mít odchylku max +-2kg +-2cm.

Velmi drobné odchylky od fotek způsobené nedokonalým nasvícením při focení (např. stín může navodit dojem lepší barvenosti tváře či lepší prorýsovanosti svalu). Fotky na webu jsou bez úprav a panny jim odpovídají.

Lehké disproporce. Vagina všech výrobců je více dopředu. To ztíží vaginální styl zezadu (ať již v kleče , stoje či v sedě). Důvod: patrně dostatečná tloušťka stěny mezi vaginou a análem. Panny rovněž mají mírně vyšší pánve – jakoby vyšší nikoli širší zadek oproti ideálním tělním proporcím a většina též užší pas a hrudník než je přirozené. Asi nejméně se to projevuje u 6Ye Doll. Lýtkové a pažní svaly jsou málo modelované (viz fotky). Kvůli nižší váze a nepřirozenému formování tkáně při ohybu (není to sval …).

Panny vždy prodávámě v nadstandardní úpravě (jinde za příplatek) pro stání. Šrouby úpravy na stání na spodu chodidel mohou poškrábat dřevěnou i kamennou podlahu. Ani jednoduché silikonové krytky se přes naše opakované žádosti zatím nedělají … (lze řešit botami).

Vady silikonových panen / Záruka

Kloub kotníku je dle našeho názoru na danou váhu nedostatečně mohutný. Při pečlivém zacházení by vydržet mohl. Na tuto vadu není záruka a sleva za vadu je již zahrnuta v ceně. Na vše ostatní standardní záruka 2 roky. Konstrukční řešení je stejné u všech výrobců napříč Čínou, takže se tomu nelze vyhnout koupí jiné značky. U naší první panny 2016 jsme při focení ve stoje podkopávali chodidla pro vyvážení a kotník odrovnali za 1 večer …

Typy realistických silikonových panen dle kvality (realistická kůže vs silikon) 

Zpravidla platí horší obličej = i horší celková kvalita. Horší panny jsou někdy měkčí a více se trhají. Někdy hůře přilepené nehty , hůře modelovaný zadek či stehna, příliš hubený pas, slabší kostru. Dále naše subjektivní hodnocení, dle kterého jsme bez jakýchkoli nefér stimulů, vedlejších zájmů či omezní rozhodli, co budeme nabízet. Pokud panna bude nabízet dobrý poměr cena výkon, přidáme ji do katalogu nehledě na značku či cenu … Jenže na současném frangmentovaném (velmi nevyspělém) světovém trhu erotických pomůcek lze koupit hodně muziky za málo peněz a naopak, a na této vlně (nabízet přepálené produkty) se vézt nechceme.

Nejnižší třída

OEM panny a panny Yldoll,Climax Doll a Sanhui Doll,  As Doll a mnoho dalších “značek” – mají horší obličeje nikoli hezké realistické ale hrubé jakoby z kresleného filmu jako drtivá většina ostatních značek. Často je lze koupit na Aliexpresu. Sem patří i naše levnější OEM panna  Lijoin (modelace zadku a přilepení nehtů o.k. a lepší tvrdost není bahníčkovitá). Tyto panny nabízí většina čínských distributorů

Nižší střední třída

Or-Doll, Lijoin Doll, Piper Doll, Doll ForEver. Přirozené tvary, nevýrazné obličeje, větší měkkost, občas horší lepení nehtů. Často přebujelé tvary a nepřirozeně velké oči.

Střední třída

typ S (alias WMDoll a další –  TPE  0,5 HC bahníčkovité – model 2018  až po tužší realističtější tkáň 5HC (starší model 2017) různá kvalita v rámci jedné značky…. Nepublikované panny na uloz.to (zip soubor cca 750MB). Nadprůměrně hezké výrazné obličeje. Vzhledem a silou kostry lehce nadprůměrné, ale předražené. Značku opouštíme. Fotky této značky jsou Číňany často zneužívány pro inzerci jiných levnějších panen.

Sino-Doll – jde o dražší značku ze silikonu –  lepšího tužšího materiálu s lépe prokreslenými svaly a mnoha detaily i třeba strukturou kůže. Tváře však zatím vypadají více uměle než u lepších TPE panen (zejména divné oči) a divná je i barva kůže. Značku budeme sledovat.

YouDoll – pěkné obličeje, nová – kloubová kostra,  důraz na silná stehna, neznáme ceny, podíváme se na ně blíže …

JY-Doll (občas pěkné tváře, ale 2x předražené na danou kvalitu)

Nejvyšší třída

typ Z  (alias Z-OneDoll) -silikonová řada – nejdražší, nejtužší a nejodolnější materiál. Hlavní výhodou silikonu proti TPE jsou více realistické tvary svalů (stehna, lýtka, ruce) a  tváře a jejich mechanika při pohybech. Silikon je méně porézní než TPE (více hygienický), více a déle vydrží a není třeba pudrovat.  Nevýhody oproti TPE – méně pružná tkáň se při tlaku snáze poškodí při velkém tlaku a jde hůře slepit. U této řady není orální otvor!

6Ye Doll obojí jsou pouze názvy různých distribucí identického výrobku – více foto a videa 3x zip soubor cca 2GB. Výrobce je dle našich pozorování lídrem v designu tváří i koster umělých panen. Skutečný název výrobce nám není znám.

silné stránky: rajdovkské obličeje, výrazné lícní kosti (1 typ má ii pihy), dobrý krční spoj, dlouhé nohy v sedě ohyb u stehen v kyčlích nepůsobí tak nepřirozeně, zadek nezvýšený – přirozený, realistická stehna, realistické krční kosti nad hrudníkem,  lepší pohyblivost kloubů s menší vůlí, malování i dolních a horních víček a očních koutků, úzký vchod do vaginy – při roztažených nohou vagina zůstává přirozeně zavřena, barvená nejen vagina ale i anál, delší ruka, panna je schopná přikrýt si vaginu, vagina již není tolik dopředu jako u jiných typů, ideální tvrdost TPE, kloubová kostra, panenská blána

slabiny proti normálu: Kolena se ohýbají i do stran (nevýhoda nové – kloubové kostry), to spolu s dlouhými nohami, jež vytváří velkou pákou na kolenní kloub, téměř znemožňuje srovnat pannu ve stoje (nutno srovnat v leže a pak postavit). Velmi limitovaný a tuhý ohyb v pase vyžaduje max. podložení a páku.

závěr: ohromující vizuál – lepší postava, bezkonkurenční obličeje. Nejhezčí, bez ohledu na cenu, co lze ve světě koupit. Stojí jen o něco více než nejlevnější panny. Patrně nejlepší poměr cena/výkon.

těla přeměřeno přeměřeno     přeměřeno
výška 100 120 125 132 140 150 150 160 160 160 165 165
typ / / / / H B D D C (B refined) F refined A F refined
prsa 54 62 54 66 83 71 78 79 83 90 67 91
pas 35 55 38 38 52 54 54 54 60 64 55 58
boky 55 70 65 66 83 79 79 89 88 90 81 90
váha 12 17 15 15 25,6 28 30 39,5 30 45 29 36

Jiné typy těl (tlusté, svalnaté na požádání).

Instrukce individuální konfigurace 6Ye Doll (je třeba napsat do poznámky k objednávce). To proti automatickým konfigurátorům umožní kombinaci jakékoli tváře a výšky panny 140-170cm a další speciální volby.

 1. Kupte v eshopu jakékoli tělo s výškou a velikostí prsou dle Vaší preference bez ohledu na tvář a vlasy. Tělo je rozhodující pro cenu. Tvář a ostatní zvolíte následovně.
 2. Do poznámky objednávky na stránce košíku upravte následující volby (vše bez příplatku) :

č. tváře: …  kůže: … č. vlasů: …  oči: …. vagina: … úprava pro stání: … barva bradavek a vaginy: …  velikost bradavek: …  ochlupení vaginy: … nehty: …

č. tváře: 7-44, při nevyplnění volíte tvář u koupeného těla, lze volit jen u panen 140-170cm, u menších panen vždy platí tvář na foto těla, 1 hlava v ceně (každá další + 5000Kč)

kůže: světlá, světle hnědá, hnědá, nevyplněno znamená volbu : světlá

č. paruky: 1-20, při nevyplnění volíte jako u foto vybrané tváře, 1 paruka v ceně (každá další +350 Kč)

oči: modrá, hnědá, černá, zelená, při nevyplnění volíte jako u foto vybrané tváře

vagina: zabudovaná, vyměnitelná, nevyplněno znamená volbu : zabudovaná

šrouby pro stání: ano, ne, nevyplněno znamená volbu: ano (jinde za to chtějí příplatek u nás plus 0,-)

barva bradavek a vaginy: tělová, světle růžová (doporučeno), světle hnědá, tmavě hnědá, nevyplněno znamená volbu: světle růžová

velikost bradavek: 3cm, 4cm, 5cm,nevyplněno znamená volbu: 3cm

ochlupení vaginy: žádné, mírné (₊1500,- CZK nedoporučujeme z hygienických důvodů), střední (+1500,- CZK nedoporučujeme), nevyplněno znamená volbu: žádné

nehty:  natural, bílá, červená, nevyplněno znamená volbu: natural

Po dopsání na stránce košíku si text označte a zkopírujte CTRL+C pro případ nechtěného smazání.

Po dokončení objednávky Vám přijde 1 automatický mail s fakturou a 1 ručně psaný, kde konfiguraci přehledně vypíšeme a vy ji mailem potvrdíte.

Tipy k nákupu silikonové panny

Panny s disproporčně velkýma očima vypadají dobře na fot a z dálky, z blízka už tolik ne …

Barva světle hnědá = tan = opálená = bronzová se u levnějších panen občas nepovede a je to takové bílé kakao. U DaDU dolls doporučujeme barvu bílou.

Panny upřímně nejsou konstruované na stání, ale při velké opatrnosti to zvládají a úpravu pro stání doporučujeme.

I panny s malými prsy vypadají dobře. Vyměnitelná vagina nám nedává smysl, neb pro zavedení ji musíte gelovat (opět zanesete vnitřek).

Pro muže s výškou 182cm je ideální panna 150cm (cca 27kg) až 165cm (cca 34kg). Ale 165 cm jen pro velmi fyzicky zdatné – velmi těžká, velké páky a úhly při polohování.  Panna 140 cm a níže je pro muže 180cm již krátká (místo do obličeje koukáte do polštáře nad pannou …).  Panny pod 125 cm už nelze označit za realistické. Doporučujeme proto panný s výškou 150cm.

Ideální tvrdost 5-10HC  – oproti velmi měkkým pannám (0,5HC) mají sice tvrdší prsa a vaginu než reálná žena, ale při uchopení je to do značné míry, jakoby jste chytli skutečný sval, zatímco tkáň velmi měkkých panen se chycení mírně rosolovitě posune po kovové kostře.

Doporučujeme dlouhé vlasy bez ofiny – ženštější, hezčí, variabilnější (lze i zastřihnout). Rovné vlasy se lépe češou než zvlněné. Druhá hlava za 5000,- to posune na jinou úroveň a lze ji dokoupit kdykoli. Některé obličeje nejdou dohromady s blond parukami a jiné naopak s tmavými. Z fotek to obvykle moc poznat nejde. 2. paruka  může dobře posloužit. Paruka má umělé vlasy, které není dobré žehlit, kulmovat, barvit.

H2017 světlá pleť – blond, ne tmavé
s163 h.22 všechny o.k.
s163 45 blond ne`

Vytápění za příplatek je při pokojové teplotě zcela zbytečné a nenabízíme jej. Ozvučení za příplatek silně nedoporučujeme. Velmi levný reproduktor v zádech přehraje při stlačení každého prsu zvuky – nahrané ženské vzdychy a slova uložené v paměti panny 4MB, nahráno cca 20 zvuků na 1,3 MB, lze nahrát vlastní ve formátu mp3 kabelem micro USB (to je ten od mobilů). Zvuk nejde z hlavy ale z půli zad. Lze vypnout.

Námi pořízené fotky nám přijdou více odpovídající skutečnosti (tzn. méně realistické obličeje) než fotky od partnerů, ale i tak je pohled na vlastní oči (možno v prodejně) nenahraditelný.

Dostupnost a objednávka

Objednávka silikonové panny je dokončena a závazná od zaplacení poloviny kupní ceny předem a emailovým potvrzením individuálních specifikací panny kupujícím. Od tohoto okamžiku nelze od objednávky odstoupit, neboť jde o zboží vyrobené dle přání zákazníka. Dodání obvykle trvá 3 týdny. Doplatek druhé poloviny kupní při dodání.

Koupit silikonovou pannu nebo ne?

Pro většinu lidí to za dané ceny adekvátní užitek nemá. Je to relativně luxusní věc. Vjemově a pocitově nesrovnatelná s živou ženou. Jen masturbace na jiné (vysoké) úrovni …. To je jasné i bez odzkoušení, ale lidé se často ptají … :). Mnohem horší než živá holka, ale v určitých aspektech lepší. Pokud máte peníze, ty zážitky Vám dá, i pokud třeba máte na luxusní společnice. Je to něco jiného.  Pokud jste na tom jako většina ostatních tj. cena panny pro Vás není malý peníz, koupi lze doporučit, jen pokud se Vám dlouho nedaří či nemáte zájem najít partnerku. Pannu nedoporučujeme jako dárek – může být nechtěná, dokonce i urazit. Nejde vrátit a je pak (z druhé ruky) prakticky neprodejná.

Proč v extasica.com?

 Ceny o 10-50% nižší než u konkurence, do značné míry tvoříme ceny na trhu v ČR. Panny sami měříme a fotíme, často u konkurence dostanete jinou pannu než na obrázku, ač jejich čínský dodavatel a následně i český prodejce slibují 100% shodu. Panny můžete u nás ohmatat. Jsme první obchod v ČR, jenž panny nabízel skladem (od 2016) a jediný obchod, který panny opravuje a sdílí profesionální informace o pannách včetně kompletních fotek a v původním vysokém rozlišení.

Silikonová panna návod a údržba

Ahoj jsem Tvoje Panna, co Ti dovolí vše, nežárlí a neodmlouvá.

Užívej gel na vodní bázi.

Špinavé a zaprášené plochy, potisklý papír, tmavé oblečení a podobný kontakt snadno neomyvatelně zašpiní mou hebkou kůži.

Při dodání mám celé tělo potřeno vonným ochranných pudrem. Koupání není nutné před prvním použitím ani po každém styku. Většinou stačí jen výplach dutin a otření částí od gelu či potu vlhkým hadrem. Vnitřek dutin a spár hlavy a krku opatrně vysuš a vytři napudrovaným prstem. Po koupání a usušení, občas, zejména pokud se materiál stává lepivým,  potřebuji dětský pudr či prášek s kukuřičným škrobem po celém těle, včetně vnitřku skulinek a též mezi hlavu a krk, jinak rychleji stárnu a lepím.​ Při koupání nepotápěj hlavu a krk, aby do nich nenatekla voda. Kůži lze omýt dlaněmi a prsty, obarvení tmavým oblečením i velmi jemně škrábat pod mýdlovou vodou nehty či jemným kartáčkem.

Ulož mě narovnanou s pažemi dolů mimo slunce a prach. Nesvědčí mi, když dlouho (několik hodin) ležím v jiné než narovnané poloze. To mám potom třeba i doživotní strije, (menší deformace se dokáží sami částečně vyrovnat během hodin).

Nasazení a sundání hlavy. Hlavu mi nasaď a našroubuj (bez paruky) ve směru hodinových ručiček. Nech ji nedotaženou (jen cca 3-4 otočky, aby sedla). Hlavu sundavej bez paruky opatrně proti směru hodinových ručiček, jinak odlomíš její uchycení. U novějších panen se nešroubuje, ale pouze natlačí na krk.

Česání a mytí vlasů. Polož na záda na sedačku tak, aby má hlava přesahovala a vlasy volně visely dolů. Protahuj jimi prsty od spodu, pak od středu, ať oddělíš zapletené prameny vlasů. Pak češ hřebenem s velkými mezerami. Nejprve od konečků a postupně výš. Pro mytí vlasů odepni pásek paruky, sejmi vlasy a umyj je šamponem. Mokré vlasy od konečku jemně rozčeš řídkým hřebenem a nech zcela uschnout než je nasadíš.

Klouby a manipulace. Pro ohýbání končetin užívej pouze přiměřenou sílu, jinak mi třeba ohneš ruku či zlomíš kloub. Ideálně, když mě mě podepřeš v místě ohybu. Kostra se zpravidla ohýbá přirozeně jako lidská, někdy však v méně volných úhlech – při manipulaci používej cit. Hlavu s krkem a chodidla lze omezeně ohýbat i rotovat. Ostatní klouby pouze ohýbat v 1 či více osách. Pokud si chceš na mě pořádně lehnout (max 130kg) nebo mě jinak přitlačit např. na kolena, můžeš, ale polož mě na postel či měkkou podložku (polštář pod kolena), ať mi kosti vespod neprorazí kůži. Bez příplatkové úpravy pro stání nejsem určena pro stání – při nerespektování kostra chodidla dřív či později prorazí tkáň. Při úpravě pro stání mě na tvrdou podlahu obuj nebo ji poškrábu. Boty je lépe koupit o číslo či 2 větší, nebo s otevřenou špičkou, neboť má noha se obouvá hůře než živá a snadno se stane, že se mi v uzavřené botě pokroutí prsty. Nevláčej mě a nepopotahuj po povrchu a při přenosu nepohazuj, jinak můžeš odtrhnout tkáň od kostry. Zejména ve stoje se mnou manipuluj velmi opatrně. Např. pokud mě chceš posunout nohu – vybalancovat – abych stála (nepřikopávej chodidla po zemi, ale nadzvedni mě celou), jinak uvolníš kotníkové šrouby a chodila se mi budou stáčet do nepřirozené polohy. Chceš-li mě ohnout či srovnat trup, pořádně mě zapři např. o postel či opěradlo sedačky a nerovnej mě ve stoje silou. Tak ti vydržím co nejdéle. Pokud jsem po manipulaci začala šilhat, oči mi opatrně srovnej palcem.

Řešení nepřirozeného ohybu. Může se stát, že paži či koleno vychýlíte do nepřirozeného úhlu, aniž bys provedl cokoli špatně a zdánlivě to nejde vrátit. Mechanika kloubů funguje vetšinou jako u lidí ale v určitých úhlech omezeně jen po určité ose. Tzn. že naplá noha se v koleni najednou z ničeho nic ohne do strany místo dozadu. Je pak nutno nohu srovnat v kyčli a v kotníku a na koleni posunout tkáň. Naopak ohyb v rameni se děje pouze zvednutím před tělem nebo zvednutím do boků. Tzn. ruce zvedlé do boků je třeba připažit, aby mohly být zvednuty před tělo.

Půjčování. TPE materiál nelze 100% sterilizovat a neměl bys mě půjčovat. V 21. století platí, že počítač a panna se nepůjčuje! Pokud mě budeš chtít sdílet s kamarádem, nechť užije kondom.

Tvá Panna

Oprava silikonové panny

Od února 2019 si troufnem i na opravu. Výroba náhradní součástky, montážní a svářečské práce počítejte 5000 s DPH. Příprava panny na tyto práce, mytí a svaření TPE tkáně páječkou 2000,-. Takto jsme opravili zlomený krk při přepravě. Tkáň po hloubkovém spájení drží výborně – TPE je na rozdíl od PVC či silikonu děláno na opětovné tepelné zpracování (rozteče se a velmi se spojí). Jizva je po spájení zašpiněná od spálení po hloubkovém spájení. Lze zamaskovat make-upem. S praxí a regulovatelnou pájkou by to mělo jít spájet i hloubkově čistě. Obdobně opravíme klouby, zlomené končetiny a jiné části.

aktualizováno 20.2.2019

10 thoughts on “Silikonová panna – co čekat od sexdoll

 1. Dobrý den,pannu mám špinavou od prádla.Dá se to nějak vyčistit?

 2. Ano, ale velmi těžko. Je na to vhodný kartáček střední tvrdosti, co se poměrně těžko shání (většinou jsou k dostání příliš tvrdé). Tím se myje vodou s mýdlem ve vaně. Voda a tekuté mýdlo musí být postupně přidáváno na špinavé místo, aby jste kartáčkem dosahovali jemného odírání. Po dvou a půl hodinách jsme pannu vyčistili tak, že měla jen jakoby velmi jemné stíny po modřinách či žílách, což vypadalo přirozeně. Čistili jsme ale pannu z kvalitnějšího TPE. Pokud máte pannu z levného TPE (ty nejlevnější akolo 30 000) půjde to mnohem hůř a bude třeba větší trpělivost. Odírání musí být akorát asi jako když gumujete, pokud je silnější tak povrch narušíte.

 3. Dobrý den, mám takový dotaz, přítel si pannu objednal i přesto že má mě a já s tím nesouhlasila, přitom máme spolu sex kdy se mu zamane a se vším co k tomu patří, mám strach co to udělá s naším vztahem, chápu když je někdo sám a nebo když má sexu málo,ale tohle pořád nemůžu pochopit sam mi to ani neumí vysvětlit.potrebuju tedy názor chlapa proč..

 4. 🙂 no jak píšem, je to něco jiného, zpestření, ale určitě ne konkurence či dokonce hrozba pro živou partnerku. Je to jako vy byste si pořídila dildo či vibrátor …

 5. Jo, ale když vidíte že se na ni těší víc jak na mně tak mi je z toho smutno, vibrátor mám ale živej je lepší, cítit chlapa v náručí a pak se milovat je úžasný ?

 6. Dobry den
  Mam panenku uz skoro dva roky na kterou se kazdy den taky moc tesim. Ceka na me v posteli, verne, trpelive at se vratim kdy se vratim. Ma u me svoji postel, prikryvku, satnik, boty, plysaky… Nesoulozim s ni takze nevim jaky to je v porovnani se zivou partnerkou. Proste je muj mazlicek a ani nemam potrebu vyhledavat zivou partnerku. Jo a zensky maji pro moji zalibu vetsi pochopeni jak chlapi. Mozna Vas pritel vyhledava neco jineho. Treba chce panenku prevlekat, pritahuji ho oblecky ktere byste si sama treba za nic na svete na sebe nevzala… Taky ho muze pritahovat extremne stihly pas a celkove proporce panny ktere v realu proste nejsou. Me moc pritahuje panenku obejmout prstama v pase, divat se ji do oci, mazlit se jemnyma dotykama. I do panenky se muze clovek zamilovat, mit rad, delat veci pro ktere okoli nema pochopeni… Dulezity byt stastny.

 7. Je možné si ji sestavit jako v jiných sexshopech?

 8. změna odpovědi 20.10. 2018 Možnost konfigurace doplněna říjen 2018 (čekali jsme na solidního distributora).

 9. Měl jsem pannu z TPE ,ale musel jsem ji prodat,protože mi mastila všechno i když jsem ji pudroval a ještě jsem z jejího odéru chytal alergickou reakci.Poraďte .

 10. Ještě je silikonová alternativa. Mělo být lepší neb silikon je více stabilní (méně reaguje s okolím) a odér téměř nemá. Máme ji v nabídce, ale zatím jsme ji v rukou neměli …
  Děkujeme též za cennou informaci, neb všude se uvádí, že TPE je bez alergenních prvků. Budeme s Vaší informací pracovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.