Jsme rodinný česko-vietnamský sexshop od 2016.

Zaměření: sexuální pomůcky pro umocnění submisivity a dominance (SM či sado maso resp. BDSM – bondáž sado maso), klinický sex (clinic), panny. Nabízíme levně sexuální pomůcky střední a vyšší kvality (ultraskyn Black Dog, Baile, Doc Johnson, Mrimin, Fairyl, Realov aj.). Podíl na trhu sexuálních pomůcek v ČR za rok 2018 …1 promile.

Náš “příběh”

Začali jsme s drahými šmejdy v Erotic City a říkali si: “Sakra tyhle věci přece musí stát méně”. Nakupovali jsme jinde levněji, ale pořád šmejdy. Tak jsme  řekli: “Proč někomu radit nebo kritizovat. Budem to dělat sami levněji, kvalitněji, lépe.”

Nízké ceny – levné, ale kvalitní sexuální pomůcky

Trh sexuálních pomůcek v Evropě je velmi roztříštěný, nekonkurenční a uspějí na něm i drahé a nekvalitní produkty. Většina sexshopů v Evropě nabízí sexuální pomůcky mnohdy až pouťové kvality za předražené ceny. To jsou 2 naše důvody vstupu do byznysu.

1. Sexuální pomůcky jako bič, maska či kalhotky y umělé kůže nemusí stát jako levný mobil. Jejich nákupní a férová prodejní cena je mnohem nižší. Jiné sexshopy si běžně berou 50-80% z ceny. My mnohem méně. Sexuální pomůcky mnoho lidí považuje za něco extra, kde v první řadě rozhoduje očekávaný efekt – prožitek. Na poměr ceny a užitku na rozdíl od ostatního zboží tolik nehledí. Toho nechceme využívat. Naše provozní náklady jsou vzhledem k mnoha faktorům nízké. Určitou daní nízkých provozních nákladů je omezená otevírací doba a menší zásoby. U 60% našich produktů cenu neurčují konkurenční sexshopy. Jinými slovy, mohli bychom identické produkty prodávat dráž, a stále být nejlevnější sexshop. Ale nechceme. Marže by i při dobrých tržních podmínkách měla být přiměřená náročnosti a rizikům obchodní činnosti. Proto má náš sexshop pro někoho možná až podezřelé nízké ceny v průměru zhruba 40-60% ceny konkurence (proti Erotic City u identických produktů stejného výrobce třetinové ceny). Hodně dělají i další obchodní věci, které z důvodu ochrany know how nelze rozvést, použití free software a to, že hodně věcí zvládáme vlastními silami ve svém volnu.

2. Sexuální pomůcky pouťové kvality náš sexshop neprodává. To je lepší si vzít okurku, pásek nebo vařečku. Vzhledem k roztříštěnosti evropského trhu sexuálních pomůcek (omezení reklam, těžko vytvořitelný brand), ochota zákazníků kupovat předražené nekvalitní produkty, to mnoha sexshopům zatím vychází. Snad tento stav nízké konkurence na trhu sexuálních pomůcek a nízkého povědomí zákazníků o kvalitě sexuálních pomůcek nebude trvat dlouho a zákazníci si najdou cestu do kvalitních obchodů.

Kvalitu sexuálních pomůcek a férovost vůči spotřebitelům v sexshopu Extasica garantuje redakce magazinspotrebitele.cz, který zdarma pomáhá lidem s právem v běžném životě.

Důvěryhodnost a ochrana soukromí

Částečně o nás vypovídají hodnocení na Heureka.cz 98% spokojenost (nejnižší hodnocení 90%). Velmi nás to těší, ale žádosti o recenze sexshopu na Heureka jsme deaktivovali po 18 měsících v březnu 2018. Při prověřování souladu s GDPR jsme zjistili, že recenzní script Heureky si bral data všech zákazníků, nejen těch z Heureky… Ochrana Vašeho soukromí (více v FAQ) v maximální možné míře je jednou z našich nejvyšších priorit – kvalita (technická, zdravotní, vizuální), nízké ceny (efektivita), férovost jednání (dobrá pověst) – to vše má přednost před ziskem a image. Jiné sexshopy (95%) data zákazníků Heurece dávají … a mají hodnocení. Některé bez vědomí zákazníka, jiné po zaškrtnutí pole “dostat dotazník Heureka”, kdy opomenou sdělit, že Heureka obdrží Váš email, informaci o obsahu nákupu a další data …  Takové obtěžování našeho zákazníka si neumíme představit, stejně jako odhalení jeho identity či obsahu nákupu jiné osobě.

Výběr, testování kvality, popis a focení, fér přístup

Nabídku sexuálních pomůcek kvartálně rozšiřujeme. Do prodeje u nás projde cca 1 z 100 výrobků na základě kvality, vzhledu, variability použití a ceny. Hledáme přidanou hodnotu – něco, co za stejnou cenu není dostupné u jiné položky. Kombinací různých sexuálních pomůcek a situací lze dosáhnout nových silnějších prožitků. Nemá smysl mít např. pouta, hogtie kříž, popruhy pod postel a další jednoduché nekvalitní poutače, pokud to lze (u nás bez přirážky) plnohodnotně a bezpečněji nahradit kombinací kvalitních kožených pout a lanem či stylovým řetězem.

Sexuální pomůcky před zařazením nabídky testujeme (metodika testů). Nemělo by se stát, že by jste u nás zakoupili sexuální pomůcky snadno způsobilé přivodit zranění či odřeniny (např. postroje na suché zipy či nedostatečně zabroušené kovové pomůcky). Zboží často sami fotíme. Barvy fotek jsou reálné – nepřesvícené. Fotky neupravujeme a snažíme se o věrné, nikoli hezčí, zachycení.

Popisujeme výhody, nevýhody a alternativní způsoby využití erotické pomůcky. Pokud se nám nový výrobek nelíbí, nezkoušíme jej prodat za plnou cenu – jde rovnou do výprodeje. Za chyby zákazníky kompenzujeme.

Co nenabízíme a proč

Sexuální pomůcky nejnižší kvality jako nebezpečná vaginální zrcadla, pouta, nekvalitní pumpy či nafukovací pomůcky (uchází vzduch, nedrží tvar). Venušiny kuličky ve formě “ping pong míčků” na provázku apod. Nylonové či plastové znehybňovací pásy se suchými zipy, skleněná a kovová dilda z důvodu nepohodlí a větší náchylnosti způsobit zranění. Latex jako zboží s relativně zvýšeným hygienickým a zdravotním rizikem (absence odvětrávání, kožní reakce). Lze nahradit přirozenější, pohodlnější a levnější alternativu (např. hraní rolí, kostýmy, sex na různých místech, pouta, oděvy z kovu a kůže. Chemické povzbuzovače, zvětšovací krémy a jiné přípravky vnímáme jako nepřirozené a potenciálně zdraví škodlivé. U spodního prádla se nám bez ohledu na cenu nedaří sehnat prádlo pestrých barev. Běžného kvalitního sexy spodního prádla je dost v běžných obchodech – z této oblasti se stahujeme. V nepřeberném množství jsou na trhu sexy kostýmy (a ty se samozřejmě z povahy věci dělají jen v pouťové kvalitě :)).  Máme jich jen pár, aby se neřeklo. Na trhu nejsou kvalitní šukací stroje do 200Eur (nekvalitní nehceme nabízet) a vysoce kvalitní koňská dilda do 100 Eur.  Marně hledáme výrobce. Pro ostatní věci, které jste u nás nenašli, zašlete fotku zboží, a my jej nezávazně naceníme.

Váš hlas

Pokud nám dáte hodnocení na Heureka, Google či podobných referenčních portálech, velmi nám to pomůže.

Mnoho společností včetně úspěšných o podněty zákazníků často nestojí či je realizují neochotně. Např. Heureka – nutí prodávající vymýšlet nesmyslné názvy produktů, Paypal … není schopen doplnit kredit českého občana v dolarech, Česká pošta … o ní radši nemluvě. My jsme za Vaše podněty vždy rádi, i pokud je to někdy blbost. Většinou je během pár dnů plníme a pomáhají pak všem. Někdy Vámi navržené zlepšení není v našich finančních silách. Např. u webu bychom chtěli spoustu zlepšit věcí, ale zatím potřebujeme vystačit s otevřeným software WordPress (GNU), Woocommerce (GPL) a jeho neplacenými úpravami.

Více v Otázkách a odpovědích FAQ

Milníky

zaří 2016 start nejlevnějšího sexhopu v ČR (smsexshop.cz), první kamenný obchod v ČR se silikonovými pannami

únor 2018 profiweb

říjen 2018 a červen 2019, zlevnění, zkvalitnění a stabilizace sortimentu, změna jména na extasica.com

září 2019 Německo, Rakousko

listopad 2019 – Erofest Praha

Slogan: Touch the toys before …

“dotkni se hraček dřív” … znamená: 1. dotkni se před koupí v našem obchodě neb každému sedne něco jiného. 2. dotkni se před ostatními, neb přinášíme novinky mezi prvními. 3. dotýkáme se pomůcek za Vás – testujeme je a pouštíme jen to nejlepší a i vy si kvalitu před koupí svým dotykem v naší prodejně můžete ověřit. 4.  člověk by měl některé věci zkusit než … bude pozdě.

Více informací: Doporučení pro koupi a použití sexuálních pomůcek, Obchodní podmínkyMateriál a údržba pomůcek

zpět na úvodní stránku