Jsme rodinný česko-vietnamský sexshop od 2016.

Zaměření: dilda, sexuální pomůcky pro umocnění submisivity a dominance (SM či sado maso resp. BDSM – bondáž sado maso) a klinický sex (clinic), panny. Nabízíme levně sexuální pomůcky střední a vyšší kvality (ultraskyn Doc Johnson, Zorbaleather, Baile, Realov aj.). Podíl na trhu sexuálních pomůcek v ČR za rok 2018 …1 promile.

Nízké ceny – levné kvalitní sexuální pomůcky

Trh sexuálních pomůcek je velmi roztříštění a uspějí na něm i drahé a nekvalitní produkty. Sexuální pomůcky jako bič, maska či kožené kalhotky nemusí stát jako levný mobil, jejich nákupní cena je nižší. Sexuální pomůcky mnoho lidí považuje za něco extra, kde v první řadě rozhoduje očekávaný efekt – prožitek. Na poměr ceny a užitku na rozdíl od ostatního zboží tolik nehledí. Toho nechceme využívat. Marže by i při dobrých tržních podmínkách měla být přiměřená náročnosti a rizikům obchodní činnosti. Naše provozní náklady jsou vzhledem k mnoha faktorům nízké. Můžeme nabídnout výrazně levnější zboží bez újmy na kvalitě (např. Doc Johnson Ultraskyn dilda až za 1/4 ceny proti konkurenci). Určitou daní nízkých provozních nákladů je omezená otevírací doba a menší zásoby.

Co nenabízíme a proč

Pomůcky nejnižší kvality jako nebezpečná zrcadla, pouta, nekvalitní pumpy či nafukovací pomůcky (uchází vzduch, nedrží tvar). Venušiny kuličky ve formě “pingpongových míčků” na provázku apod. Nylonové či plastové znehybňovací pásy se suchými zipy, skleněná a kovová dilda z důvodu nepohodlí a větší náchylnosti způsobit zranění. Latex jako zboží s relativně zvýšeným hygienickým a zdravotním rizikem (absence odvětrávání, zdravotní – hygienická rizika) dodáváme jen na přání, neb lze užít přirozenější, pohodlnější a levnější alternativu (např. hraní rolí, kostýmy, sex na různých místech, pouta, oděvy z kovu a kůže). Pokud se nám nový výrobek nelíbí, nečekáme jestli je jej zákazník koupí za plnou cenu, ale jde rovnou do výprodeje.

Kvalitu zboží a férovost vůči spotřebitelům v obchodě garantuje redakce magazinspotrebitele.cz, který zdarma pomáhá lidem s právem v běžném životě.

Výběr, testování kvality, popis a focení, fér přístup

Do prodeje u nás projde cca 1 z 100 výrobků na základě kvality, vzhledu, variability použití a ceny. Hledáme přidanou hodnotu – něco, co za stejnou cenu není dostupné u jiné položky. Kombinací různých sexuálních pomůcek a situací lze dosáhnout nových silnějších prožitků. Nemá smysl mít např. pouta, hogtie kříž, popruhy pod postel a další jednoduché nekvalitní poutače, pokud to lze (u nás bez přirážky) plnohodnotně a bezpečněji nahradit kombinací kvalitních kožených pout a lanem či stylovým řetězem.

Výrobek před zařazením nabídky testujeme (metodika testů). Nemělo by se stát, že by jste u nás zakoupili sexuální pomůcky snadno způsobilé přivodit zranění či odřeniny (např. postroje na suché zipy či nedostatečně zabroušené kovové pomůcky). Zboží často sami fotíme. Barvy fotek jsou reálné – nepřesvícené. Fotky neupravujeme a snažíme se o věrné, nikoli hezčí, zachycení.

Popisujeme výhody, nevýhody a alternativní způsoby využití erotické pomůcky.

Nabídku kvartálně rozšiřujeme. V hledáčku permanentně máme na trhu chybějící spodní prádlo veselých barev. Zašlete fotku hledaného zboží a my ji nezávazně naceníme.

Důvěryhodnost a ochrana soukromí

Věříme, že o nás vypovídají recenze na Heureka.cz. Hodnocení Heureka jsme deaktivovali v březnu 2018. Při prověřování souladu s GDPR jsme zjistili, že recenzní script Heureky si bral data všech našich zákazníků, nejen těch z Heureky… Ochrana Vašeho soukromí (více v FAQ) v maximální možné míře je jednou z našich nejvyšších priorit – kvalita (technická, zdravotní, vizuální), nízké ceny (efektivita), férovost jednání (dobrá pověst), jež má přednost před ziskem a image. Jiné sexshopy (95%) data zákazníků Heurece dávají … a mají recenze. Nedokážem si představit, že bychom zákazníkovi, ochotnému napsat recenzi, vysvětlovali,  že po zaškrtnutí pole dostat dotazník obdrží Heureka Váš email, informaci o obsahu nákup … 🙂 a možná i jméno a telefon …. (to samozřejmě nikdo nevysvětluje…).

Váš hlas

Dle našich zkušeností mnoho společností  včetně úspěšných (Heureka, Zasilkovna, Paypal, Česká pošta) o podněty zákazníků nestojí či je realizuje jen velmi neochotně. My jsme za ně vždy rádi, i pokud je to někdy blbost. Většinou je během pár dnů plníme a pomáhají pak všem. Někdy Vámi navržené zlepšení není v našich finančních silách.  Např. u webu bychom chtěli spoustu zlepšit věcí, ale zatím potřebujeme vystačit s otevřeným software WordPress (GNU), Woocommerce (GPL) a jeho neplacenými úpravami. Potěší nás Vaše recenze na heureka, google+ či podobných referenčních portálech.

Více v Otázkách a odpovědích FAQ

Milníky

zaří 2016 start nejlevnějšího sexhopu v ČR, první kamenný obchod v ČR se silikonovými pannami

únor 2018 snížení cen části pomůcek na úroveň velkoobchodu, profiweb

květen 2018 zboží Doc Johnson za 1/2 až 1/4 ceny

říjen 2018 dokončení nabídky obchodu tzn. pečlivě vybrané pomůcky s vysokou přidanou hodnotou na cenách, v rozsahu a kvalitě dle našich počátečních představ + 6Ye Doll – nejlepší brand čínských TPE pannen za 2/3 ceny 🙂

březen 2019 Německo, Rakousko

Slogan: Touch the toys before …

“dotkni se hraček dřív” … znamená: 1. dotkni se před koupí v našem obchodě neb každému sedne něco jiného. 2. dotkni se před ostatními, neb přinášíme novinky mezi prvními. 3. dotýkáme se pomůcek za Vás – testujeme je a pouštíme jen to nejlepší. 4.  člověk by měl některé věci zkusit než … bude pozdě.

Více informací: Doporučení pro koupi a použití sexuálních pomůcek, Obchodní podmínkyMateriál a údržba pomůcek

zpět na úvodní stránku