Posted on Napsat komentář

Návod obecný

Pomůcky, u nichž z povahy materiálu nejsou vyloučeny alergeny (např. PVC, kůže), nejprve zkuste krátkodobě na pár sekund (na kůži i sliznici) s odstupem několika desítek minut před použitím, zda nevyvolají alergickou reakci. Pomůcky nepoužívejte na nemocnou či narušenou tkáň. Nepoužívejte rozbitou pomůcku. Nesdílejte s jinými osobami. Zavedení by nemělo způsobovat bolest, jež značí hranici těla. Omytí voda, mýdlo (kožené věci otření vlhkým hadrem). Skladujte při teplotě 5-23 °C na suchém, stíněném místě, odděleně (igelit) od ostatních hraček. Návody k jednotlivým pomůckám jsou stále dostupné na našem webu.

Pro běžné uživatele jsou všechny praktiky nejlepší a plně dostačující gely na vodní bázi, jež nejméně zatěžující tělo i pomůcky a nejsnáze se uklízí. Méně zasychající gely na silikonové bázi bývají nevhodné pro užití s kondomem a pomůckami z TPE a silikonu. Gely na olejové bázi jsou lehce řezavé (bývají příliš „tenké“) a nejhůře se uklízí. Existují speciální gely s možností polknutí (např. Lona Oral Jahoda, malina). Gely předčí nouzové lubrikanty (máslo, olej, lůj apod.) v kluznosti, a tedy i šetrnosti k tkáni. I gel je třeba vybrat a odzkoušet. Některé se tváří jako “natural” např. Lona Natural, ale pálí ve vagině i v konečníku…

pro pomůcky BDSM, umocnění submisivity prosíme čtěte poučení zde: extasica.com/znehybnovani/

pro pomůcky pro uretální hrátky prosíme čtěte poučení zde: extasica.com/uretalni-hratky/

(otevře se na nové záložce)TipTipy Případné tipy pro anální pomůcky: extasica.com/analni-sex-klystyr/

Poučení pro elektro přístoje: Při použití a omývání voděodolných elektro přístrojů dbejte dotažení krytu baterií a aby dálkové ovládání (na kabelu) nepřišlo do styku s vodou. Vyměnitelné baterie vkládejte dle označení pólů +- na baterii a pomůcce. Zpravidla se minus pól (tj. plochý konec u AAA, AA nebo rub u mini baterií typu LR44) dává proti pružince. U malých vibrátorů někdy baterie od kontaktu odděluje papírek na vrchu proti samovolému spuštení (nutno vyjmout, naopak někdy je přítomna plastová folie na boku baterií a tu je třeba ponechat). Při dlouhodobém uložení baterie vyjměte. Pomůcky se zabudovanou dobíjecí baterií (li-on, li-pol) ukládejte nabité nad 50%. Uložení s vybitou baterií znehodnotí či zničí baterie po pár týdnech či měsících. Li-on baterie dle našich testů v závislosti na výrobku vydřží 40-160 minut nepřetržitých vibrací. Po uložení déle než 6 měsíců, baterii dobijte.

dovozce SM Obchod Kim Phuong Vo Thi, IČO 87933977, Svatoslavova 554, 140 00, extasica.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.