Pubblicato il - Lascia un commento

Come scegliere un sex toy

Kritéria pro výběr vhodné sexuální hračky

Durezza dei giocattoli sessuali

Důležitá je pro silnější sexuállní hračky (viz další odstavec). U malých sexuálních hraček do průměru 3,5cm tvrdost nehraje příliš roli.   Měří se durometrem na stupnici 0 až 100HC (více test di giocattoli sessuali), jež odpovídají 0–100%. Průměrné hodnoty PVC a TPE hraček jsou kolem 30HC. Lidská kůže na měkké tkáni má kolem 0,5HC, povolený sval 7,5HC, maximálně napnutý sval až 25HC.  Materiál 0-1 HC snadno zmáčknete o několik cm, materiál s tvrdostí 10HC do hloubky asi 1cm.  Míč na plážový volejbal 30HC (nesilové promáčknutí do 2-3 mm), na normální volejbal 50HC (nesilové promáčknutí cca 1mm) a starý tenisák 60HC (nulové nesilové promáčknutí) a tvrdý materiál jako sklo, kov 100 HC. U sexuálních hraček z tvrdého silikonu – vibrátory do 35mm a plugy či kolíky se tvrdost pohybuje kolem 50-75HC a nemá smysl měřit. Tělo už v rámci těchto hodnot tvrdost nerozlišuje. Stejně tak u menších vibrátorů z tvrdých ABS plastů, kde se to blíží stovce.

Ideální tvrdost silných hraček – 7,5HC (tvrdost povoleného svalu)a její výhody

Do tvrdosti 20HC je erotická hračka o běžné velikosti penisu natolik měkká, že ji vnímáte jako součást těla. Pro extrémní roztahování, tedy hračky o průměru 5cm a více, však potřebujete ideální tvrdost, jež je na úrovni povoleného lidského svalu, tj. 7,5HC (7,5%) Např. 12HC je stále vynikající hodnota a taková hračky je velmi příjemná (mnohem  lepší než 20 či 30HC), ale je to již příliš tvrdé.  S hračkou o tvrdosti kolem 7,5 HC resp. 5-10HC se dá dosáhnout nejlepších výkonů. Měkký kolík s ideální tvrdostí a elasticitou tkáň uvolní postupně. Svalovina kolem sliznice se kolem měkkého kolíku sama stahuje a uvolňuje a tedy vlastně sama masíruje. Tzn. méně poškození sliznice v důsledku samovolné reakce svaloviny ve snaze vypudit předmět, rychlejší uvolnění, rychlejší dlouhodobé roztažení. Také lepší optický dojem. Měkké dildo bolí stejně jako o 1-2cm slabší tvrdé dildo.  Měkké dildo tak i více motivuje. Měkké dildo též mechanicky méně odírá a deformuje tkáň. Tzn menší riziko hygienických a jiných zdravotních komplikací. Naopak, měkčí hračka (s tvrdostí 0-5%) již se špatně zavádí a kvůli příliš velké elasticitě nemá schopnost roztahovat tkáň.

Kvalita sexuáílních hraček

Dbejte na hygienu a dokonalou oblost. I malá nepravidelnost může uvnitř velmi bolet či dokonce řezat a značí nízkou kvalitu sexuální hračky. Nejsou vhodné parfemované vibrátory či robertky, jež mohou citlivou sliznici některých osob pálit či dokonce překrývat gumový zápach. Takové jdou často ruku v ruce s toxiny (více Materiale di aiuto sessuale).

Scriviamo articoli con un'iniziazione con cui selezioniamo o creiamo giocattoli sessuali per te. Guarda tu stesso nel sexy shop. Consegna discreta nell'UE, USA. Nessuna impronta digitale.

Barva sexuálních hraček

Non puoi macchiare i giocattoli erotici neri e marroni con le feci durante l'uso anale. D'altra parte, non è possibile vedere una piccola polvere sulla luce e sul colore del corpo, ad esempio da un asciugamano o residui di gel scarsamente lavabili. Il colore del corpo è generalmente più naturale per i dildo realistici e la maggior parte delle persone sarà più incline ad esso. Per spine, vibratori o doppi dild, tuttavia, questo non è molto importante, perché difficilmente puoi vederli quando li usi comunque :).

Dimensioni e idoneità dei giocattoli erotici

Non esagerare con le dimensioni dei giocattoli sessuali. Un cetriolo o una carota per insalata ben lavati possono essere utilizzati per testare le dimensioni di un giocattolo erotico per il sesso vaginale o anale. Per molte persone, questi strumenti erotici naturali a basso costo possono essere sufficienti. Igienicamente, presentano un rischio maggiore rispetto ai giocattoli sessuali realizzati a tale scopo. Ma nessuno è ancora morto di cetriolo. Tuttavia, altri oggetti naturali possono nascondere altri problemi. Per esempio. il pepe brucia a lungo dopo l'uso, la banana - i resti di carne possono rimanere o una pelle non sufficientemente liscia può ferirsi, il cono può aprirsi e impedire la rimozione. Allo stesso modo, la panna montata, la marmellata o altre prelibatezze non sono adatte come gel o servite sui genitali femminili, poiché forniscono buone condizioni per le infezioni. Puoi trovare ulteriori informazioni sull'idoneità e sui rischi di vari materiali di ausili erotici nel link Materiali e manutenzione di giocattoli sessuali.

Přidaná hodnota sexuální hračky

Kombinací různých sexuálních hraček a situací lze dosáhnout nových silnějších prožitků. Nemá smysl mít např. hogtie kříž, popruhy pod postel a další jednoduché nekvalitní poutací nástroje. To lze (u nás bez přirážky) plnohodnotně a bezpečněji nahradit kombinací kvalitních kožených pout a lanem či stylovým řetězem. Nedoporučujeme též levné jezdecké biče – umělohmotná tyčka obalená PVC kůží dává stejně tupé rány jako prostá plastová tyčka. Obecně nedoporučujeme ani západní zboží. Jedná se zpravidla o předraženou a dokonce méně kvalitní produkci z Číny prodávanou západními distributory pod svou značkou.

 

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.