Specchio ginecologico Sakurai Speculum

$70,45 - $75,15

Svuota
COD: N / A Categoria:

Descrizione

Profesionální gynekologické vaginální zrcadlo Sakurai Speculum umožňující velké roztažení s minimální možnou bolestí (na rozdíl od Divaricatore di Allan Park).

A causa delle lame più larghe e piatte, la pressione sul tessuto allungato viene distribuita su un'area più ampia e l'inserimento, a differenza di altri specchi di stiramento, non fa male alla vagina o all'anale.

Špičková kvalita. Dobré zaoblení nejen vnitřních, ale i vnějších hran, jež vytlačená sliznice též částečně obaluje. Kvalitu broušení a montáže u každého kusu v ČR kontrolujeme a případně dobrušujeme.

Nedrží uvnitř vaginy či análu tak dobře jako Collin Speculum a je třeba jej občas přidržet či lehce zasunout do těla, ale umožní lepší roztažení.

Vagina zůstává pěkně lehce pootevřená i po vyjmutí.

rozměry vsunutelné části:

a – vsunutelná délka spodní (delší) čepele

b – vsunutelná šíře spodní čepele

c – vnitřní šíře ústí

d – vnitřní výška ústí

e – max efektivní roztažení na konci čepelí (vertikální šroub lze vyšroubovat pouze ne 85%, pak již vůle příliš velká, navíc výška ústí je pevně daná a vyšší roztažení nezvětší ústí, proto měříme pouze max efektivní roztažení – viz. obrázek)

S (mm) a67, b27–45, c40, d50, e66mm, 223g, na foto vlevo

M (mm) a70, b32–47, c40, d50, e62mm, 248g, na foto uprostřed

L (mm) a80, b35–51, c55, d55, e68mm, 283g, na foto vpravo

mosaz, chrom, Pakistan, Jazzy Instruments, certifikace pro lékařské využití ve Velké Británii

Istruzioni: Zrcadlo je konstruováno tak, aby omezovalo riziko skřípnutí sliznice. Přesto doporučujeme pro vytažení uvolnit diagonální šroub pouze částečně a vytahovat částečně roztažené.  Úhel roztažení je od úplného sevření pro zavedení limitován jen délkou vyměnitelného klíčku a fyzickými limity vyšetřovaného.

Velmi silný stah vaginy či análu je způsobilý ohnout šroubky. Jde i o pojistku proti příliš násilnému roztažení.

Dalo to dost práci to sehnat, ale tady to máte. 🙂 Pracujeme na větších velikostech.

Extasica k tomuto produktu nechává ušít mini pouzdro z umělé kůže cca do 2/3 čepelí. Pouzdro se rychle páře, ale při šetrném zacházení Vám gynekologické zrcadlo na čas ochrání .

Puoi confrontare ad es. Con specchio ginecologico più spesso usato dai ginecologi nelle strutture mediche o anale Mathieu Speculum o comunemente disponibile in altri negozi di sesso specchio anale pericoloso.

Informazioni aggiuntive

Peso N / A
taglia

, ,

marca

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Gynekologické zrcadlo Sakurai Speculum”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.