Royal pleasure Otis 10.3 * 3.8cm succhia clitoride reale!

$55,84

Disponibile: 3

COD: 695932324952 Categorie: ,

Descrizione

vzduchové sání klitorisu či bradavky

Velmi dobré sání – skutečné sání vzduchu – 7 frekvencí sání, 7 frekvencí vibrací. Nejde jen o tlakové pulzy jako v případě Satisfyer či Womanizer. Velmi tichý a malý.  Na rozdíl od Satisfyer či Womanizer navíc celosilikonový.

štěrbina pro skutečné sání, funkce automatické čištění, li-on baterie, výdrž dle testu 76minut, USB dobíjecí kabel, 111g, tichý  30-40dB

103x38x43mm (otvor 14mm),Pretty Love Lybaile, CE Certifikace, BI-014633-1SY, medicínský silikon, 109g, luxusní dárkové balení

particolarità dell'aiuto sessuale: presa d'aria del clitoride

Istruzioni: Zapíná se a vypíná krátkým stiskem spodního spínače, střední mění frekvence, horní tiskněte při čištění vodou, jež se napustí do sacího pohárku.  Non utilizzare sott'acqua. Attivare la funzione di pulizia sotto un piccolo getto di acqua corrente nell'apertura di aspirazione.

Nabíjení přes USB či nabíječku mobilu. Nabíjecí vstup je 1,5 cm od dolního zlatého pásu a je označen reliefovými písmeny DC (neplést s otvorem pro odtok tekutin pod otvorem sání) a zástrčkou je třeba gumu jakoby prorazit, jack se strká kolmo k podélné  ose.  Dobíjí až 90 minut indikuje červená dioda, při dobití zhasne. Neukládejte vybité. Nepoužíváte-li déle než 6 měsíců, baterii dobijte. Omytí voda a mýdlo. Gely vodní, olejová báze (ne silikon).

Informazioni aggiuntive

Peso 415 g
Speciale

marca

Materiale

Recensioni

Ancora non ci sono recensioni.

Recensisci per primo “Royal pleasure Otis 10,3*3,8cm skutečné sání klitorisu!”

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.